FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

صفحه 86 از 191 نخستنخست ... 367682838485868788899096136186 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 851 به 860 از 1905

موضوع: BENELLI 250 TWO CYLENDER بنلی 250 دو سیلندر

کارشناس موتورهای آفرودی

شغل و حرفه
    Motorcycle enthusiast
    علاقمند به موتورهای دومنظوره
    Last Online
    17-12-1401 @ 07:05 بعد از ظهر

Cool BENELLI 250 TWO CYLENDER بنلی 250 دو سیلندر

این موتورسیکلت بسیار خاص در شرایطی رقابتی و سخت توسط یکی از معروفترین خوشنام ترین های لوازم ایمنی و قطعات حرفه ای موتورسیکلت و تنها نماینده موتورسیکلت هسکوارنا در ایران یعنی شرکت سامان موتور(راپیدو) تا چند وقت دیگه وارد بازار خواهد شد....

ناظم سایت

نوع موتور
    ........................
    شغل و حرفه
    مدیریت فروش
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    23-12-1402 @ 10:32 قبل از ظهر

برای تعویض روغن اولیه حتما باید به نمایندگی مراجعه کنید چون اگر بنری گارانتیت باطل میشه
    روغن هم eni 10 40 باید استفاده کنید
    تعویض روغن اول هم در نمایندگی رایگانه
    IN THE NAME OF BIKE
    برای درک بعضی مسائل یا تجربشون کن یا از تجربه دیگران استفاده کن
    اگر از درک موارد بالا عاجزی بهت تبریک میگم تو یه
    احمقی

3. تعداد 2 کاربر از farshad 54 برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    بنللی جفت
    شغل و حرفه
    درب اتوماتیک
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    03-10-1396 @ 12:36 قبل از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط erfi.747 نمایش پست ها
    پس حتما تو نت یه سرچ بکن در موردش ولی داداش سی بی آر بسیاااااااار ضعیف نیستا ... شاید قدرتش و راه رفتنش کمتر از بنلی و هیو و نینجا باشه اما نه اونقدر که شما میزنی تو سرش ... شما فقط از جنبه ی قدرت و راه رفتن و این چیزا میگی شایدم ظاهر که اون سلیقه ای هستش اما ما تو شهر زندگی میکنیم نه تو پیست درگ و مسابقه که فقط و فقط شتاب و سرعت مطرح باشه ... رو کیفیت و سگ جونی هوندا میشه قسم خورد همینطور نینجا اما نینجا قیمتش فضاییه
    شاید سی بی و سی بی آر به علت تک بودن مثل دو سیلندرا راه نره اما شما سالی یه بارم تعمیرگاه نمیری و موتوریه که همیشه میشه بهش اعتماد کرد و هیچ وقت شرمندت نمیکنه
    من از قیمت هوندا سی بی خبر ندارم اما اگه تا 19-20 تومن میشه صفرشو گیر آورد به نظر من بهترین گزینس
    حرفتون درسته وسیله بسیار مطمئن وقابل اطمینانیه

5. کاربر زیر از farrhad برای این پست تشکر کرده است

کاربرفعال بخش گالری

نوع موتور
    Apache 180 & honda cgr1250rr
    شغل و حرفه
    BUS driver
    علاقمند به موتورهای دومنظوره
    Last Online
    14-02-1402 @ 02:13 بعد از ظهر

و اینک بنلی جفت سیلندر قرمز

[فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ]

این عکس و یکی از رفقا تو گروه گرفته بودن و گفتن که
    گمرک فروشگاه موتور کده فکر کنم غلامی بود فامیلیش میگفت ۲۶گفتم چرا ۲۶گفت چون رنگش تکه

INSTA : vahid.1995

7. تعداد 3 کاربر از معمار برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    بنلی 250 دوسیلندر
    Last Online
    22-10-1397 @ 02:09 قبل از ظهر

قرمزشم قشنگه اما باز طلاییش یه چیزه دیگست . دوستان دقت کردن جدیدا دوسیلندر مخصوصا سفید یا سیاهش چقدر زیاد شده ، به قوله اون دوستمون هرکی خواسته پراید بخره رفته بنلی دوسیلندر خریده انصافا موتور خوش رخ و خوش صدایی هم هست نه مثل 250 های دیگه که اگزوز میندازی صدایه تراکتور میده

9. تعداد 3 کاربر از Jack z1000 برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    اونجر ۲۲۰
    شغل و حرفه
    دانشجو.عطاری
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    03-07-1397 @ 07:16 قبل از ظهر

سلام دوستان چند روز پیش یه بنلی جفت تو دیوار گزاشته بود چهار ملیون البته سوئیچ بود بدون مدارک یادم رفت شمارش رو بردارم بعد از چند ساعت دوباره سر زدم شماره رو برداشته بود میخواستم بدونم کسی بنلی سوئیچ سراغ نداره
    اگه کسی سراغ داره لطفا به من اطلاع بده بنده خریدارم
    ممنون از دوستان
    بسی پادشاهی کنم در گدایی
    چو باشم گدای گدایان زهرا(س)

11. تعداد 2 کاربر از moein 007 برای این پست تشکر کرده اند.

ناظم سایت

نوع موتور
    Kawasaki Z300 2016
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    08-01-1403 @ 05:39 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط Jack z1000 نمایش پست ها
    قرمزشم قشنگه اما باز طلاییش یه چیزه دیگست . دوستان دقت کردن جدیدا دوسیلندر مخصوصا سفید یا سیاهش چقدر زیاد شده ، به قوله اون دوستمون هرکی خواسته پراید بخره رفته بنلی دوسیلندر خریده انصافا موتور خوش رخ و خوش صدایی هم هست نه مثل 250 های دیگه که اگزوز میندازی صدایه تراکتور میده
    موتورای دیگه امتحانشون پس دادن یا خوب نیستن یا هم خوبن و تایید میشه اما بنلی هنوز امتحان پس نداده باید کارکردا بره بالای 10تا اونوقت ببینیم چی از آب در میاد توی گارانتی که خوبه ولی بعد از 5000 تا که گارانتی تموم میشه اگر خراب بشه وا ویلاست فقط کافیه قبل از خرید یه قیمت کوچولو لوازم یدکیشو بگیرید مثله بوبین شارژر سنسور اکسیژن یا پمپ بنزین قشنگ مستفیض میشین
    البته لوازمش هست و خوب ساپورت قطعه ای شده این موتور دم نیکران گرم حالا این موتور بد یا خوب که کویر با اون عظمتش هنوز یه فیلتر روغن دایلیم میخای میگه برو 2هفته دیگه بیا

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط moein 007 نمایش پست ها
    سلام دوستان چند روز پیش یه بنلی جفت تو دیوار گزاشته بود چهار ملیون البته سوئیچ بود بدون مدارک یادم رفت شمارش رو بردارم بعد از چند ساعت دوباره سر زدم شماره رو برداشته بود میخواستم بدونم کسی بنلی سوئیچ سراغ نداره
    اگه کسی سراغ داره لطفا به من اطلاع بده بنده خریدارم
    ممنون از دوستان
    اون که تابلویه دزدی بوده چون بنلی نمایندگی رسمی داره و اگرم سوییچش باشه بازم نیکران میده که همچین چیزی نیست برای 250 هاش بعدم هرچی باشه اون موتور قیمت جهانیش روی 14.15ست اگرم سوییچم باشه که بعیده بازم 11.12 کمتر نیس
    خوشحالم بهترین دوستم موتورام هستن

13. تعداد 4 کاربر از Alireza.BMW برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    بنلی 250 دوسیلندر
    Last Online
    22-10-1397 @ 02:09 قبل از ظهر

دوستان رو این موتور لاستیک 170 هم میشه انداخت ؟

15. کاربر زیر از Jack z1000 برای این پست تشکر کرده است

ناظم سایت

نوع موتور
    ........................
    شغل و حرفه
    مدیریت فروش
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    23-12-1402 @ 10:32 قبل از ظهر

بله سایز رینگش تا سایز ۱۷۰ هم جواب میده
    IN THE NAME OF BIKE
    برای درک بعضی مسائل یا تجربشون کن یا از تجربه دیگران استفاده کن
    اگر از درک موارد بالا عاجزی بهت تبریک میگم تو یه
    احمقی

17. تعداد 4 کاربر از farshad 54 برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    avenjer 200
    Last Online
    01-08-1399 @ 09:54 قبل از ظهر

سری اول چند تا قرمز آوردن استقبال نشد، شاسیش مشکیه، خیلی جذابیت نداره، البته من به شخصه قرمزشو دوست دارم. من خودم دنبالش بودم که دیگه نیاوردن. چندین بار با شرکتشم صحبت کردم گفتن مشتری نداره نمیاریم. انشالله بیارن و به قیمت رنگهای دیگش بدن من میخرم، هفته پیش فروشگاه رفیعی صفر بنلی رو 18 تومن میداد، وسوسه شدم بگیرم ولی با موتور رفته بودم بی خیال شدم. بعدم منصرف شدم. دنبال قرمزشم.
    یه خواهش هم از دوستان بنلی سوار دارم، 86 صفحه مطلب گذاشته شده دوستان تعداد زیادی بنلی دارن، هیچ صحبتی در مورد ضعفها و محاسن واقعی موتور نکردن، فقط بحث ماهیتی شده که آیا خوبه یا بده؟ بالاخره موتوره، خدا که نیافریده، حتما تو چند هزارتایی که راه رفتن یه ایرادهای ریزی داشته، لطفا بنویسید بقیه هم استفاده کنن. من ندارم، انشالله میگیرم، ولی موتورهایی که داشتم مثل دایلیم و اونجر و هورنت 250، هر چقدر تونستم در مورد فنی و ایرادات و محاسن نوشتم. گمرکیا حرف راست نمیزنن، یکی میگه خودشو ول میکنه خوب نیست، یکی میگه به صدا میفته، یکی میگه بهترین 250 بازاره، البته اکثرا میگن 302 سی سیه، ولی باور نکنید، اینا 249 سی سی دقیقه، 302 سی سی این موتور 37.5 اسب قدرت داره، 249 سی سی 31.5 اسب. 6 اسب خیلی تفاوته برای این کلاس موتور، دوست من در تایلند 302 این موتور رو سوار شده بود، دقیقا روی سیلندر زده 300، حک شده برجسته. ولی گمرکه دیگه، باید یه چیزی بگن ملت ترغیب بشن بخرن.
    ویرایش توسط صفا : 29-04-1396 در ساعت 04:49 بعد از ظهر

19. تعداد 9 کاربر از صفا برای این پست تشکر کرده اند.

ناظم سایت

نوع موتور
    Kawasaki Z300 2016
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    08-01-1403 @ 05:39 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط صفا نمایش پست ها
    سری اول چند تا قرمز آوردن استقبال نشد، شاسیش مشکیه، خیلی جذابیت نداره، البته من به شخصه قرمزشو دوست دارم. من خودم دنبالش بودم که دیگه نیاوردن. چندین بار با شرکتشم صحبت کردم گفتن مشتری نداره نمیاریم. انشالله بیارن و به قیمت رنگهای دیگش بدن من میخرم، هفته پیش فروشگاه رفیعی صفر بنلی رو 18 تومن میداد، وسوسه شدم بگیرم ولی با موتور رفته بودم بی خیال شدم. بعدم منصرف شدم. دنبال قرمزشم.
    یه خواهش هم از دوستان بنلی سوار دارم، 86 صفحه مطلب گذاشته شده دوستان تعداد زیادی بنلی دارن، هیچ صحبتی در مورد ضعفها و محاسن واقعی موتور نکردن، فقط بحث ماهیتی شده که آیا خوبه یا بده؟ بالاخره موتوره، خدا که نیافریده، حتما تو چند هزارتایی که راه رفتن یه ایرادهای ریزی داشته، لطفا بنویسید بقیه هم استفاده کنن. من ندارم، انشالله میگیرم، ولی موتورهایی که داشتم مثل دایلیم و اونجر و هورنت 250، هر چقدر تونستم در مورد فنی و ایرادات و محاسن نوشتم. گمرکیا حرف راست نمیزنن، یکی میگه خودشو ول میکنه خوب نیست، یکی میگه به صدا میفته، یکی میگه بهترین 250 بازاره، البته اکثرا میگن 302 سی سیه، ولی باور نکنید، اینا 249 سی سی دقیقه، 302 سی سی این موتور 37.5 اسب قدرت داره، 249 سی سی 31.5 اسب. 6 اسب خیلی تفاوته برای این کلاس موتور، دوست من در تایلند 302 این موتور رو سوار شده بود، دقیقا روی سیلندر زده 300، حک شده برجسته. ولی گمرکه دیگه، باید یه چیزی بگن ملت ترغیب بشن بخرن.
    قرمزش که اومده توی گمرک دوستان دیدن ولی قیمت فضایی 22.23 گفتن فکر کنم بعد پرسیده چرا این قیمت گفته نیس از این و این رنگ تکه
    .
    رفیعی آدرسش کجاست؟ ...چه رنگی رو 18 قیمت دادن بهتون؟؟؟ چون الان سبز از همش ارزون تره 18250 میدادن و سفید رو 18700
    ویرایش توسط Alireza.BMW : 01-05-1396 در ساعت 06:59 بعد از ظهر
    خوشحالم بهترین دوستم موتورام هستن

21. تعداد 4 کاربر از Alireza.BMW برای این پست تشکر کرده اند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

تفاوت بنلی 96 با 97

سوارکاران بنلی

تفاوت بین بنلی 96 و 98

فرق بین بنلی ۹۶ با ۹۸

بنلی ریس استایل

چه روغنی بریزم برای بنلی 250 site:persianmotor.net

سرعت بنلی 250

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)