FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

صفحه 84 از 191 نخستنخست ... 347480818283848586878894134184 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 831 به 840 از 1905

موضوع: BENELLI 250 TWO CYLENDER بنلی 250 دو سیلندر

کارشناس موتورهای آفرودی

شغل و حرفه
    Motorcycle enthusiast
    علاقمند به موتورهای دومنظوره
    Last Online
    17-12-1401 @ 07:05 بعد از ظهر

Cool BENELLI 250 TWO CYLENDER بنلی 250 دو سیلندر

این موتورسیکلت بسیار خاص در شرایطی رقابتی و سخت توسط یکی از معروفترین خوشنام ترین های لوازم ایمنی و قطعات حرفه ای موتورسیکلت و تنها نماینده موتورسیکلت هسکوارنا در ایران یعنی شرکت سامان موتور(راپیدو) تا چند وقت دیگه وارد بازار خواهد شد....

موتور سوار

نوع موتور
    دایچی 250
    Last Online
    30-11-1400 @ 09:47 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط erfi.747 نمایش پست ها
    در مقایسه با هیوسانگ که میشه گفت از نظر کیفی تقریبا تو یه سطح هستن و اون داستان سوختن بوبین و شارژر و تک سیلندر شدن و ... ام تموم شد و باید وایسیم ببینیم بنلی امتحانشو چجوری پس میده و اون بحث داغ کردنم که میفرمایین باید بگم که هیو روغن خنکه و بنلی آب خنک و مطمئنا اگه هیو آب خنک بود داغ نمیکرد ( این از عمده ضعف های هیو هستش که روغن خنکه ) اما بنلی با وجود رادیات آب داغ میکنه !! پس خودتون نتیجه بگیرید اگه بنلی ام مثل هیو روغن خنک بود چی میشد
    هنوز قضیه مگلی رو یادمه اوایلی که اومده بود و یه سریام خام شده بودن و خریده بودن چه تعریف و تمجیدایی میکردن ... آقا هیو رو میگیره 220 رو له میکنه دایلیمو جر میده کاربراتیه دردسر انژکتور رو نداره و صداش معرکس و استایل r1 رو داره و ... کلی حرف مفت دیگه اما الآن چی ؟ همه مگلیا یا باد کرد یا زیر قیمت فروش رفت یا موتور آورد پایین و خلاصه که ترکید کلا ( دوستم سر مگلی 3 تومن اون سال ضرر داد ) حالا از این حرفا بگذریم که بحث تاپیک به حاشیه نره
    ببینید دوستان اجناس ساخت چین اکثرا با توجه به قیمتی که فی میخورند کیفیت و کارایی مطلوب رو ندارند اینو دیگه همه میدونن ... همین بنلی ساخت چین که اوایل چو میزدن یه سریا که چین نیست و از ایتالیا میاد و بعضی دوستان با 1000 تا سند و مدرک ثابت کردن چینیه , خود مدیرش اعتراف کرد که کیفیت آلیاژ ها به دلیل فقدان تکنولوژی موجود مطلوب نیست پس نمیشه گفت که نسبت به قیمتش میارزه همون 16-15 بود چرا اما 19 تومن و اینا نه... همه ی وسایل ام اولش خوب کار میکنند اما باید ببینی 4-3 دیگه ام همین داستانه آیا ؟؟
    هر موتوری به اندازه ی خودش خوبه و این که بگیم فلان موتور ساخت چین ( که انجینش کپی suzuki gn 250 هست ) کیفیتش از زد 300 !! کمتر نیست واقعا مضحکه ! پس خواهشن منصفانه نقد و بررسی کنید و من باشم با 20-19 تومن یه cbr تمیز و در حد میگیرم شاید مثل بنلی و هیو راه نره اما میدونم که سالی یه بارم برای تعمیر و این داستانا نمیرم و مشکل داغی و این داستانارم ندارم اینم بگم که بنلی و هیو هر دو برای شهر زیاد مناسب نیستن به علت وزن زیاد و داغ کردن و هندلینگ پایین و در عوض خوراک جاده و کفی هستن

فلان موتور ساخت چین ( که انجینش کپی suzuki gn 250 هست ) کیفیتش از زد 300 !! کمتر نیست واقعا مضحکه

اگه تو این قسمت روی صحبتت با من و دایچی بود باید بگم جنبه هم خوب چیزیه برای آدم !!! دقت کنی من شکلک خنده گذاشتم و شوخی کردم خواستم تاپیک از خشکی و یکنواختی در بیاد وگرنه کیه که ندونه زد 300 موتور با کیفیتی هست ؟!!!
    من به شما میگم که دایچی 250 چینی نبود ؟! یا روان ؟!!!! اگه یه کم اطلاعات داشته باشی دایچی تا سال 91 تولید شد و متوقف شد . از سال 91 تا الان چند سال میشه ؟! 3-4 سال بیشتره پس بهتره این عینک بدبینی رو برداری و همیشه به یه شکل نگاه نکنی دوست عزیز...... این موتور واسه من فقط هزینه ی روغن و سیم گاز و کلاچ و لنت داشته و بس

نمیخوام نظم تاپیک بهم بخوره و از حرفام برداشت بد نشه . در کل کامنت اولم فان بود که این دوستمون جدی گرفت

3. تعداد 3 کاربر از alirezamrl برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    wave sabin 125
    علاقمند به موتورهای خیابانی
    Last Online
    30-04-1396 @ 12:05 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezamrl نمایش پست ها
    فلان موتور ساخت چین ( که انجینش کپی suzuki gn 250 هست ) کیفیتش از زد 300 !! کمتر نیست واقعا مضحکه

اگه تو این قسمت روی صحبتت با من و دایچی بود باید بگم جنبه هم خوب چیزیه برای آدم !!! دقت کنی من شکلک خنده گذاشتم و شوخی کردم خواستم تاپیک از خشکی و یکنواختی در بیاد وگرنه کیه که ندونه زد 300 موتور با کیفیتی هست ؟!!!
    من به شما میگم که دایچی 250 چینی نبود ؟! یا روان ؟!!!! اگه یه کم اطلاعات داشته باشی دایچی تا سال 91 تولید شد و متوقف شد . از سال 91 تا الان چند سال میشه ؟! 3-4 سال بیشتره پس بهتره این عینک بدبینی رو برداری و همیشه به یه شکل نگاه نکنی دوست عزیز...... این موتور واسه من فقط هزینه ی روغن و سیم گاز و کلاچ و لنت داشته و بس

نمیخوام نظم تاپیک بهم بخوره و از حرفام برداشت بد نشه . در کل کامنت اولم فان بود که این دوستمون جدی گرفت
    نه داداش سو تفاهم نشه فکر کردم جدی گفتی شاید مال شما خوب درومده یا شما واقعا خوب نگه داشتی و بهش رسیدی اما نظر من کلی بود و میدونمم تا 91 بیشتر نداره اون زمان که دایچی و پیشرو پارس و اینا تولید میشدن اکثرا میگفتن که نخرید و ما ضرر کردیم و انجینش بعد 1 سال به صدا میافته و در کل ناراضی بودن و فکرم کنم به همین علت دیگه تولید نشدن اما تو همین هوندا ایرانیا هم موتورای خوب شانسی پیدا میشه
    حالا از این بحثا بگذریم امروز سوار بنلی جفت شدم آقا خیلییییییی سنگینه !!!! یعنی پالس در مقابل این مثل پر میمونه ... خیلی نرم و یکنواخت گاز میخورد و شتابشم با این وزن عالیه تعادل تو سرعت و دو ترک بی نظیر , سر پیچ داستان داری برا پیچیدن مخصوصا لاغر انداما اما وقتی موتور فن میکنه و وایسی میفهمی گرما یعنی چی بابا بازم هیوسانگ !! و میمونه بحث کیفی که اونم به زمان وابستس اما به نظر من بهش نمیخورد بی کیفیت باشه یه چی تو مایه های هیو و اینا

5. تعداد 4 کاربر از erfi.747 برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    دایچی 250
    Last Online

نقل قول نوشته اصلی توسط erfi.747 نمایش پست ها
    نه داداش سو تفاهم نشه فکر کردم جدی گفتی شاید مال شما خوب درومده یا شما واقعا خوب نگه داشتی و بهش رسیدی اما نظر من کلی بود و میدونمم تا 91 بیشتر نداره اون زمان که دایچی و پیشرو پارس و اینا تولید میشدن اکثرا میگفتن که نخرید و ما ضرر کردیم و انجینش بعد 1 سال به صدا میافته و در کل ناراضی بودن و فکرم کنم به همین علت دیگه تولید نشدن اما تو همین هوندا ایرانیا هم موتورای خوب شانسی پیدا میشه
    حالا از این بحثا بگذریم امروز سوار بنلی جفت شدم آقا خیلییییییی سنگینه !!!! یعنی پالس در مقابل این مثل پر میمونه ... خیلی نرم و یکنواخت گاز میخورد و شتابشم با این وزن عالیه تعادل تو سرعت و دو ترک بی نظیر , سر پیچ داستان داری برا پیچیدن مخصوصا لاغر انداما اما وقتی موتور فن میکنه و وایسی میفهمی گرما یعنی چی بابا بازم هیوسانگ !! و میمونه بحث کیفی که اونم به زمان وابستس اما به نظر من بهش نمیخورد بی کیفیت باشه یه چی تو مایه های هیو و اینا
    خواهش میکنم
    عرض کنم خدمت شما که بحث خوب در اومدن نیست... بحث رسیدگی به موقع و نگهداری و بیخودی فشار نیاوردن به موتور هست.در واقع موتور و ماشین اگر رسیدگی بشن مثل یه بچه تر و خشک بشه اذیت نمیکنه البته بستگی به کیفیت ساخت هم داره که اگر دقت کنین همون موقع هم که اومد دوستانی که به این موتور نرسیدن و فشار آوردن با مشکل مواجه شدن و داشتیم تو تاپیک دایچی دوستی به اسم علیرضا که بیشتر شهرای ایران رو گشت با این موتور با هزینه ای که خودش متقبل شد و هیچکس پشتیبانیش نکرد.... پس تو بحث کیفیت هم خوب بود و صدای انجین به خاطر تعویض نکردن به موقع روغن و گازخور زیادی و تو ردلاین رفتن بود و یا فیلر گیری نامناسب که ذاتا این نوع انجین کمی صدا داره و خیلیا بعد از فیلرگیری نادرست و سفت کردن خیلی زیاد که جلوگیری کنه از صدا ضربه به انجین میزدن. من کارخونش رفتم و اکثرا همین مشکلو داشتن که صدای انجین وحشتناک شده بود ......
    خوبه که بنلی رو تست کردی و مواردی که گفتی دقیقا مثل مواردی هست که دوست من بعد از سوار شدن گفت ! تو دور زدن سنگینی موتور احساس میشه به شدت و بحث داغی هم اشاره کرد.... اما با توجه به 2 سیلندر بودن و اینکه شتاب خوبی داره انجین اونم با این وزن زیاد شاسی به نظرم طبیعیه این داغ کردن چون انرژی زیادی صرف میکنه برای راه انداختن این غول !

به اضافه اینکه شما وزن راکب هم حساب کنی و اگر 2 ترک هم باشیم که دیگه سنگین تر میشه و بنده خدا خودشو به خاک میکشه ..... البته این احتمال هم هست که فن خیلی خوب عمل نمیکنه تا گرما سریع دفع بشه و این گرما میتونه به دلیل درجه 1 نبودن آلیاژی که تو ساخت انجین به کار رفته باشه . وقتی گرما احساس میشه که حرارت مستقیما به ساق پاها میخوره چون جایی هست که بعد از پیاده شدن از موتور حرارت به بدن منتقل میشه....

ایشالا که مشکلی پیش نمیاد چون استقبال خوبی ازش شده و اصلا دوست نداریم خریداراش ضرر مالی کنن خدای نکرده یا تو بحث پشتیبانی قطعات اذیت بشن . بهش میاد حرفای زیادی برای خودش داره که تو زمان کافی مشخص میشه

7. تعداد 3 کاربر از alirezamrl برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    دایچی 250
    Last Online

دوستان چندتا کلیپ از بنلی 250 و 300 دیدم به زودی براتون آپ میکنم
    بنلی 250 تاپ اسپیدش 157 دقیقا رو همین عدد کات آف میشه ....
    بنلی 300 هم 180 ...

اولین کلیپ تست صدای بنلی 300 با اگزوزای مختلف

[فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ]
    ویرایش توسط alirezamrl : 27-03-1396 در ساعت 04:56 بعد از ظهر

9. تعداد 5 کاربر از alirezamrl برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    دایچی 250
    Last Online

تاپ اسپید بنلی 300

تاپ اسپید بنلی 250

راستی امروز خیلی اتفاقی تو دیوار میگشتم چقدر بنلی 2 سیلندر گذاشتن واسه فروش !!! اکثرا هم 200 یا 300 تا کارکرده بود ! همه هم 18 تا 18400 قیمت گذاشتن.....
    مدلای 95 با قیمت 16800 تا 17400 هم هست ....

خیلیا هم واسه بازار گرمی به اسم بنلی 300 گذاشتن برای فروش !
    بازاری داره واسه خودش
    ویرایش توسط alirezamrl : 27-03-1396 در ساعت 06:34 بعد از ظهر

موتور سوار

نوع موتور
    بنللی جفت
    شغل و حرفه
    درب اتوماتیک
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    03-10-1396 @ 12:36 قبل از ظهر

دوستان چندتا کلیپ از بنلی 250 و 300 دیدم به زودی براتون آپ میکنم
    بنلی 250 تاپ اسپیدش 157 دقیقا رو همین عدد کات آف میشه ....
    بنلی 300 هم 180 ...

اولین کلیپ تست صدای بنلی 300 با اگزوزای مختلف

با اگزوز یوشیمارو دو لول صداش بینظیر میشه.

- - - Updated - - -

خواهش میکنم
    عرض کنم خدمت شما که بحث خوب در اومدن نیست... بحث رسیدگی به موقع و نگهداری و بیخودی فشار نیاوردن به موتور هست.در واقع موتور و ماشین اگر رسیدگی بشن مثل یه بچه تر و خشک بشه اذیت نمیکنه البته بستگی به کیفیت ساخت هم داره که اگر دقت کنین همون موقع هم که اومد دوستانی که به این موتور نرسیدن و فشار آوردن با مشکل مواجه شدن و داشتیم تو تاپیک دایچی دوستی به اسم علیرضا که بیشتر شهرای ایران رو گشت با این موتور با هزینه ای که خودش متقبل شد و هیچکس پشتیبانیش نکرد.... پس تو بحث کیفیت هم خوب بود و صدای انجین به خاطر تعویض نکردن به موقع روغن و گازخور زیادی و تو ردلاین رفتن بود و یا فیلر گیری نامناسب که ذاتا این نوع انجین کمی صدا داره و خیلیا بعد از فیلرگیری نادرست و سفت کردن خیلی زیاد که جلوگیری کنه از صدا ضربه به انجین میزدن. من کارخونش رفتم و اکثرا همین مشکلو داشتن که صدای انجین وحشتناک شده بود ......
    خوبه که بنلی رو تست کردی و مواردی که گفتی دقیقا مثل مواردی هست که دوست من بعد از سوار شدن گفت ! تو دور زدن سنگینی موتور احساس میشه به شدت و بحث داغی هم اشاره کرد.... اما با توجه به 2 سیلندر بودن و اینکه شتاب خوبی داره انجین اونم با این وزن زیاد شاسی به نظرم طبیعیه این داغ کردن چون انرژی زیادی صرف میکنه برای راه انداختن این غول !

به اضافه اینکه شما وزن راکب هم حساب کنی و اگر 2 ترک هم باشیم که دیگه سنگین تر میشه و بنده خدا خودشو به خاک میکشه ..... البته این احتمال هم هست که فن خیلی خوب عمل نمیکنه تا گرما سریع دفع بشه و این گرما میتونه به دلیل درجه 1 نبودن آلیاژی که تو ساخت انجین به کار رفته باشه . وقتی گرما احساس میشه که حرارت مستقیما به ساق پاها میخوره چون جایی هست که بعد از پیاده شدن از موتور حرارت به بدن منتقل میشه....

ایشالا که مشکلی پیش نمیاد چون استقبال خوبی ازش شده و اصلا دوست نداریم خریداراش ضرر مالی کنن خدای نکرده یا تو بحث پشتیبانی قطعات اذیت بشن . بهش میاد حرفای زیادی برای خودش داره که تو زمان کافی مشخص میشه
    نسبت به وزنش شتابش عالیه. من خودم 67کیلوام با ترک همون70کیلویی رو اکثر دنده ها یک به دو ودو به سه و موتور تیک آف میکشه واضح تو آسفالت خشک.موتوری که تو کلاس استریت و هم قیمت این باشه فقط 200و250 که وقتی پیش هم بزاری و جفتشونو سوار شی احساس میکنی دوک مقابل این مثل پر کاهه و. قدرتو تو همه چیزه این موتور میشه احساس کرد

12. تعداد 2 کاربر از farrhad برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    دایچی 250
    Last Online

آره شتابش که انصافا خوبه صداشم که معرکس واین موارد رو خرید ایرانیا خیلی تاثیرگذاره منم وسوسه شدم بخرمش
    انصافا با اگزوزایakrapovic و leo vinc صدای معرکه ای داره مخصوصا لئو که اگزوز قشنگ صدای باس بهت میده !

تو دیوار اکثرا گذاشتن برای فروش این آدمو 2 دل میکنه ! طرف با 150 تا کارکرد گذاشته واسه فروش !

14. تعداد 2 کاربر از alirezamrl برای این پست تشکر کرده اند.

ناظم سایت

نوع موتور
    Kawasaki Z300 2016
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    24-01-1403 @ 07:34 بعد از ظهر

تاپ اسپید بنلی 300

تاپ اسپید بنلی 250

راستی امروز خیلی اتفاقی تو دیوار میگشتم چقدر بنلی 2 سیلندر گذاشتن واسه فروش !!! اکثرا هم 200 یا 300 تا کارکرده بود ! همه هم 18 تا 18400 قیمت گذاشتن.....
    مدلای 95 با قیمت 16800 تا 17400 هم هست ....

خیلیا هم واسه بازار گرمی به اسم بنلی 300 گذاشتن برای فروش !
    بازاری داره واسه خودش
    .
    بنلی قیمتش کشیده پایین حواستون باشه...صفر مدل 96 سبز قیمت روی 18500 هه... کارکرده 96 راحت 1تومن افت قیمت داره یعنی 17500 مدل 95 هم برو رو 16 قیمت خرید دلالم میدونید دیگه نگم
    اینم که زیاد برا فروشه از نظر من مشکل دار بودنشون میرسونه چون وقتی موتوری میخری صدای 4 سیلندر میده شتاب و سرعتم در حد خودش خوبه موتور گنده و با ابهتی هم هست چرا بفروشی از این بهترم مگه هست... خلاصه حیف این پول پای موتوری که چین داره میزنه و فقط اسمش با اصالته الان با این پول میشه سی بی آر اتاق جدید سی بی و نینجا اتاق قدیم در حد با 16.17 خرید پولتون برا موتوری که ارزش داره خرج کنید نه برای اشی مشی
    ویرایش توسط Alireza.BMW : 28-03-1396 در ساعت 11:06 بعد از ظهر
    خوشحالم بهترین دوستم موتورام هستن

16. تعداد 5 کاربر از Alireza.BMW برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    دایچی 250
    Last Online

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza.BMW نمایش پست ها
    .
    بنلی قیمتش کشیده پایین حواستون باشه...صفر مدل 96 سبز قیمت روی 18500 هه... کارکرده 96 راحت 1تومن افت قیمت داره یعنی 17500 مدل 95 هم برو رو 16 قیمت خرید دلالم میدونید دیگه نگم
    اینم که زیاد برا فروشه از نظر من مکشل دار بودنشون میرسونه چون وقتی موتوری میخری صدای 4 سیلندر میده شتاب و سرعتم در حد خودش خوبه موتور گنده و با ابهتی هم هست چرا بقروشی از این بهترم مگه هست... خلاصه حیف این پول پای موتوری که چین داره میزنه و فقط اسمش با اصالته الان با این پول میشه سی بی آر اتاق جدید سی بی و نینجا اتاق قدیم در حد با 16.17 خرید پولتون برا موتوری که ارزش داره خرج کنید نه برای اشی مشی

آره قیمتش که کمتر شده اما هنوزم جا داره باید بیاد پایین تر ..... خداییش پول یه ماشینه !
    از سال 2005 بنلی رو کلا چینی ها میزنن تو حجم 150 و 250 و 300 و حتی 600 ....فقط 1100 ساخت ایتالیا هست. تو خیلی از فرومای خارجی 600 بنلی تو ترافیک وحشتناک داغ میکرده و باید نیم ساعت صبر میکردن واسه خنک شدنش !

این 30 کیلو وزن اضافه و داغ کردن بنلی 2 سیلندر بدون شک ب خاطر آلیاژش هست چون اگر میخواستن آلیاژ درجه یک استفاده کنن قیمت برای مصرف کننده بالا در میومد و این برای چینیا به صرفه نیست چون درصد فروش پایین میاد....
    دقیقا یه مشکلی هست که اینهمه واسه فروش گذاشتن و فکر کنم بیشتر سنگین بودنش باعث فروش شده چون خیلی آگهی فروش زیاد و غیر طبیعی هست !
    منتظریم قیمتش بشکنه و شاید تو سری های بعدی مشکل گرما و وزنش حل بشه
    اما در هر حال موتور فریبنده و باکلاسی هست ایشالا چرخش همیشه واسه صاحبش بچرخه
    ویرایش توسط alirezamrl : 28-03-1396 در ساعت 05:49 بعد از ظهر

18. تعداد 3 کاربر از alirezamrl برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    wave sabin 125
    علاقمند به موتورهای خیابانی
    Last Online
    30-04-1396 @ 12:05 بعد از ظهر

آره شتابش که انصافا خوبه صداشم که معرکس واین موارد رو خرید ایرانیا خیلی تاثیرگذاره منم وسوسه شدم بخرمش
    انصافا با اگزوزایakrapovic و leo vinc صدای معرکه ای داره مخصوصا لئو که اگزوز قشنگ صدای باس بهت میده !

تو دیوار اکثرا گذاشتن برای فروش این آدمو 2 دل میکنه ! طرف با 150 تا کارکرد گذاشته واسه فروش !
    اونا احتمال قوی دلالن یا اینکه برا خودشون یکی دو تومن کمتر درومده و میخوان سودی بکنن !

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza.BMW نمایش پست ها
    .
    اینم که زیاد برا فروشه از نظر من مشکل دار بودنشون میرسونه چون وقتی موتوری میخری صدای 4 سیلندر میده شتاب و سرعتم در حد خودش خوبه موتور گنده و با ابهتی هم هست چرا بفروشی از این بهترم مگه هست... خلاصه حیف این پول پای موتوری که چین داره میزنه و فقط اسمش با اصالته الان با این پول میشه سی بی آر اتاق جدید سی بی و نینجا اتاق قدیم در حد با 16.17 خرید پولتون برا موتوری که ارزش داره خرج کنید نه برای اشی مشی
    آخ آخ سی بی که بعد زد حرف اول رو میزنه نمیدونم قیمت سی بی رو ولی اگه با این پول میشه سی بی خرید یه لحظه ام معطل نکنید ... زد قیمتش بالاس یاماها mt_25 هم که وارد نشده سوزوکی اینازومام که ر...ده

20. تعداد 2 کاربر از erfi.747 برای این پست تشکر کرده اند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

تفاوت بنلی 96 با 97

http:persianmotor.net-16070-benelli-250-cylender-250-a-84.html

سوارکاران بنلی

تفاوت بین بنلی 96 و 98

فرق بین بنلی ۹۶ با ۹۸

بنلی ریس استایل

چه روغنی بریزم برای بنلی 250 site:persianmotor.net

سرعت بنلی 250

http:persianmotor.net-16070-benelli-250-cylender-250-a-25.html

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)