FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام رنگ پالس RS200 زیباتر است ؟

رأی دهندگان
103. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • مشکی

44 42.72%
  • زرد

37 35.92%
  • قرمز

22 21.36%
صفحه 52 از 94 نخستنخست ... 24248495051525354555662 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 511 به 520 از 935

موضوع: محصول جدید شرکت باجاج Pulsar RS 200

موتور سوار

نوع موتور
    پالس 220
    علاقمند به موتورهای خیابانی
    Last Online
    04-01-1401 @ 05:57 بعد از ظهر

پیش فرض محصول جدید شرکت باجاج Pulsar RS 200

همون طور که اطلاع دارید امروز شرکت باجاج موتور جدید خودش رو با نام Pulsar RS 200 معرفی کرده که مشخصات آن به قرار زیر هست

مهمان ها نمی توانند عکس هارا مشاهده کنند لطفا برای مشاهده عضوشوید(کلیک کنید) here.

SUSPENSION: Telescopic with anti friction bush
    Nitrox mono shock absorber with Canister

ENGINE:
    Type Single cylinder, 4 stroke, SOHC 4valve, Liquid cooled, triple spark ,FI
    Displacement(cc) 199.5

Max power(PS @ RPM) 24.5 @ 9750
    Max torque(Nm @RPM) 18.6 @ 8000

FUEL TANK 13L

BRAKE SIZE:
    Front Single channel ABS,300 mm dia disc
    rear 230 mm dia disk

Tyres:
    Front 100/80-17″ Tubeless
    Rear 130/70-17″ Tubeless

vehicle:
    length x height x width 1999mm x 765mm x 1114mm
    wheel base 1355mm
    Ground clearance 157mm
    Kerb weight(kg) 165
    این موتور در دو مدل با ترمز abs و بدون ترمز abs قرار هست به فروش برسه

البته گروه صنعتی فارس رو در لینک زیر گفته بود [فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ]
    ویرایش توسط ehsan360 : 06-01-1394 در ساعت 02:11 بعد از ظهر

موتور سوار

Last Online
    26-11-1396 @ 03:46 قبل از ظهر

سلام.الان من یک سال ار اس دارم تنها ضعفش فقط فلاپش هست که گز میزنه در قیاس با ان اس.دنده موتور نرم تر از ان اس. آیینه هاش تنظیم میشه تنظیم تایم داره جایی گیر نمیکنه.فقط روغنی که میریزی 20-50باشه من خودم توتال اماراتی 15-50تمام سنتتیک میریزم عالیه فقط 10-40 نریز انجین صداش زیاد میشه اون عدد 50 مهمه اگه روغنت تمام سنتتیک باشه عالیه.روغنتم هر 600-700تا عوض کن نذار1000تابشه فیلترم اصلشو بنداز 11-12تومانه هر 2000تا2500عوض کن نذار بیشتر از 3000تا بشه.اب رادیاتتم چک کن.درضمن این موتور به هیچ وجه سواریه سی بی ار رو بهت نمیده سی بی ار عالیه حالشو ببر.

3. تعداد 3 کاربر از siavash13 برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    Pulsar 200 RS
    Last Online
    10-07-1401 @ 08:26 قبل از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط gezhen نمایش پست ها
    چیز عجیبیه دوست بنده به ار اس داره چندین بار تست کردیم تا 152تا رفته خاموش اینا هم نشده الان ده هزار تا کار کرده باور کن من ندیدم خاموش بشه همیشه هم تحت فشاره موتورش.تنها جای ایراد موتور شما قسمت برقه اونم من اطلاعی ندارم چون تاحالا ندیدم برق پالس
    مشکل ساز باشه ولی خوب کردی اقا نبر پیش این میکانیک ها من یه بار برای فیلر گیری بردم موتور جوری لش شد فروختمش بهترین کار اینه یه فیلم از اون حالت بگیری بعد گذرت افتاد تهران نشون مکانیک های خوب بدی
    آقا با توجه به اینکه مکانیک خوب موتور تو شهر ما وجود نداره و موتور هم کم کارکرد هست و بعد از طی کیلومتر های معین نیاز به سرویس دارند و حتی چراغ آچار برای یاداوری سرویس روشن میشه به نظرتون به غیر از روغن و آب رادیاتور و فیلتر روغن و اسپری زنجیر چه چیزهایی رو سفارش بدم بیاد برام و تعویض کنم؟
    واقعا این مشکل خاموش شدن منو کلافه کرده
    توی دنده های پایین تر هرچقدر هم رد لاین ببرم خاموش نمیشه
    توی خلاص هر چی گاز رو فشار بدی کات اف میزنه ولی خاموش نمیشه
    فقط توی دنده 6 این اتفاق می افته نمیدونم چیکارش کنم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad 54 نمایش پست ها
    تو موتورهای انژکتوری وقتی دور موتور به ردلاین میرسه ecu فرمان قطع پاشش سوخت به انژکتور میده
    که به اصطلاح بهش میگن کات آف میزنه ولی همون لحظه که به ردلاین میرسه این اتفاق میفته و موتور خاموش
    نمیشه
    همچین چیزی من تا حالا نه دیدم نه شنیدم که تو همچین شرایطی موتور کلا خاموش بشه مورده عجیبیه
    نه دوست عزیز وقتی خلاص باشم این مدل کات آف که شما میگی رو میزنه و خاموش نمیشه فقط کمی دور موتور پایین میاد و دوباره بالا میره
    ولی موتور من خاموش میشه
    واقعا موندم چیکارش کنم

- - - Updated - - -

دوستانی که ار اس دارن یه لطف میکنید بگید موتورتون بعد از کارکرد چه وضعی داره یا چه موردی آزار دهنده شده یا خرجی برداشته یا نه.یا ا که ممکنه با ان اس مقایسه بکنید .
    دوست بنده ار اس داره ولی ندیدم موردی داشته باشه خواستم خودم بگیرم الان سی بی ار دستمه ا که ممکنه راهنمایی کنید شاید یکی هم مثل بنده بود
    سلام عزیز جان
    من 2 سال NS داشتم و الان RS دارم توضیحاتی میدم ان شاء الله که به دردت بخوره
    صندلی NS برای راننده حداقل راحت تره و در سواری طولانی کمتر اذیت میشی
    هر دو مدل NS و RS کمی داخل کیلومتر و اینا حین حرکت صدا میده و هر چی آچار کشی بشه بازم توی بعضی دور موتور ها کمی صدا میده که آزار دهنده هست
    ترمز RS به هیچ عنوان قابل مقایسه با NS نیست و سیستم ABS پایداری خوبی رو به موتور داده و شما با خیال راحت و صرف نظر از سرعت ترمز میگیرید
    فقط یه نکته رو مد نظر داشته باشید
    توی بعضی مسیر ها خصوصا مسیر های پر از موج و دست انداز همین سیستم ABS باعث طولانی تر شدن مسافت ترمز میشه و اگه ترمز بدون ABS داشته باشید و خودتون موتور سوار با تجربه ای باشید میتونید توی مسافت کمتری موتور رو متوقف کنید
    این رو گفتم که اگه RS خریدی به هوای ABS خیلی مطمئن نباشی و تا نزدیکی های مانع ترمز نگیری ، همیشه فاصله ایمن رو رعایت کن
    نکته بعدی اینکه این موتور نسبت به NS زودتر فن روشن میکنه که به شخصه هیچ مشکلی با این قضیه ندارم فقط احتمال میدم خود شرکت باجاج عمدا آستانه سنسور فن رو آورده پایین که موتور در دمای پایین تری کار کنه ، چون نسبت به NS تغییرات ریزی در سیستم موتور به وجود اومده و مقداری قدرت موتور افزایش پیدا کرده
    مورد بعدی اینکه NS در شتاب گیری نسبت به RS با وجود اینکه کاربراتور بود مقداری بهتر عمل میکنه ، و در سرعت بالاتری به رد لاین میرسه
    مثلا RS در حدود زیر 140 کیلومتر به رد لاین رسیده ولی این عدد برای NS مقداری بالاتر بود و ادم با خیال راحت تری تاپ اسپید میرفت
    حالا احتمالا توضیاحتم اینجور به نظر آورده که NS از RS بهتره ، نه به هیچ عنوان
    در کل من RS رو موتور بهتری میدونم به علت ABS بودن و همچنین انژکتوری بودن و قیافه بهتر و همچنین ارتفاع کمتر
    این ارتفاع بالا در NS سر پیچ مشکل ساز بود و زیاد نمیشد موتور رو خوابوند ، امکان لیز خوردن و در رفتن موتور زیاد بود
    ولی RS در این مورد علاوه بر کاهش ارتفاع چسبندگی بهتر و بیشتری به سطح جاده داره و با اطمینان بیشتری سر پیچ میشه موتور رو خوابوند و پیچ رو رد کرد
    برای هر دو موتور حتما و همیش از روغن 20-50 استفاده کنید و بسیار دقت کنید که سطح استاندارد روغن موتور از SL کمتر نباشه
    در مورد سطح کیفیت روغن موتور این رو بدونید هرچه حرف دوم انگلیسی به انتهای حروف الفبای انگلیسی نزدیک تر باشه روغن کیفیت بالاتری داره
    مثلا روغن 20w50 SL نسبت با 20W50 SM با وجود یکسان بودن گرانروی و خاصیت روان کنندگی کیفیت کمتری داره
    پس روغن کمتر از SL نریزید ولی اگه بالاتر ریختین نه تنها مشکلی نداره حتی بهتر هم هست
    با خیال راحت اگه گیرت اومد SM یا حتی SN بریز توی موتور
    امیدوارم توضیحاتم به درد خورده باشه و در خرید کمکت کنه
    موفق باشی

5. تعداد 9 کاربر از meysamsn برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    سی بی 400،آپاچی.ار اس200 . بنلی 25 ،ان اس 200 و بنلی 300
    شغل و حرفه
    ازاد
    Last Online
    13-01-1402 @ 10:24 قبل از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط meysamsn نمایش پست ها
    آقا با توجه به اینکه مکانیک خوب موتور تو شهر ما وجود نداره و موتور هم کم کارکرد هست و بعد از طی کیلومتر های معین نیاز به سرویس دارند و حتی چراغ آچار برای یاداوری سرویس روشن میشه به نظرتون به غیر از روغن و آب رادیاتور و فیلتر روغن و اسپری زنجیر چه چیزهایی رو سفارش بدم بیاد برام و تعویض کنم؟
    واقعا این مشکل خاموش شدن منو کلافه کرده
    توی دنده های پایین تر هرچقدر هم رد لاین ببرم خاموش نمیشه
    توی خلاص هر چی گاز رو فشار بدی کات اف میزنه ولی خاموش نمیشه
    فقط توی دنده 6 این اتفاق می افته نمیدونم چیکارش کنم

- - - Updated - - -

نه دوست عزیز وقتی خلاص باشم این مدل کات آف که شما میگی رو میزنه و خاموش نمیشه فقط کمی دور موتور پایین میاد و دوباره بالا میره
    ولی موتور من خاموش میشه
    واقعا موندم چیکارش کنم

- - - Updated - - -

سلام عزیز جان
    من 2 سال NS داشتم و الان RS دارم توضیحاتی میدم ان شاء الله که به دردت بخوره
    صندلی NS برای راننده حداقل راحت تره و در سواری طولانی کمتر اذیت میشی
    هر دو مدل NS و RS کمی داخل کیلومتر و اینا حین حرکت صدا میده و هر چی آچار کشی بشه بازم توی بعضی دور موتور ها کمی صدا میده که آزار دهنده هست
    ترمز RS به هیچ عنوان قابل مقایسه با NS نیست و سیستم ABS پایداری خوبی رو به موتور داده و شما با خیال راحت و صرف نظر از سرعت ترمز میگیرید
    فقط یه نکته رو مد نظر داشته باشید
    توی بعضی مسیر ها خصوصا مسیر های پر از موج و دست انداز همین سیستم ABS باعث طولانی تر شدن مسافت ترمز میشه و اگه ترمز بدون ABS داشته باشید و خودتون موتور سوار با تجربه ای باشید میتونید توی مسافت کمتری موتور رو متوقف کنید
    این رو گفتم که اگه RS خریدی به هوای ABS خیلی مطمئن نباشی و تا نزدیکی های مانع ترمز نگیری ، همیشه فاصله ایمن رو رعایت کن
    نکته بعدی اینکه این موتور نسبت به NS زودتر فن روشن میکنه که به شخصه هیچ مشکلی با این قضیه ندارم فقط احتمال میدم خود شرکت باجاج عمدا آستانه سنسور فن رو آورده پایین که موتور در دمای پایین تری کار کنه ، چون نسبت به NS تغییرات ریزی در سیستم موتور به وجود اومده و مقداری قدرت موتور افزایش پیدا کرده
    مورد بعدی اینکه NS در شتاب گیری نسبت به RS با وجود اینکه کاربراتور بود مقداری بهتر عمل میکنه ، و در سرعت بالاتری به رد لاین میرسه
    مثلا RS در حدود زیر 140 کیلومتر به رد لاین رسیده ولی این عدد برای NS مقداری بالاتر بود و ادم با خیال راحت تری تاپ اسپید میرفت
    حالا احتمالا توضیاحتم اینجور به نظر آورده که NS از RS بهتره ، نه به هیچ عنوان
    در کل من RS رو موتور بهتری میدونم به علت ABS بودن و همچنین انژکتوری بودن و قیافه بهتر و همچنین ارتفاع کمتر
    این ارتفاع بالا در NS سر پیچ مشکل ساز بود و زیاد نمیشد موتور رو خوابوند ، امکان لیز خوردن و در رفتن موتور زیاد بود
    ولی RS در این مورد علاوه بر کاهش ارتفاع چسبندگی بهتر و بیشتری به سطح جاده داره و با اطمینان بیشتری سر پیچ میشه موتور رو خوابوند و پیچ رو رد کرد
    برای هر دو موتور حتما و همیش از روغن 20-50 استفاده کنید و بسیار دقت کنید که سطح استاندارد روغن موتور از SL کمتر نباشه
    در مورد سطح کیفیت روغن موتور این رو بدونید هرچه حرف دوم انگلیسی به انتهای حروف الفبای انگلیسی نزدیک تر باشه روغن کیفیت بالاتری داره
    مثلا روغن 20w50 SL نسبت با 20W50 SM با وجود یکسان بودن گرانروی و خاصیت روان کنندگی کیفیت کمتری داره
    پس روغن کمتر از SL نریزید ولی اگه بالاتر ریختین نه تنها مشکلی نداره حتی بهتر هم هست
    با خیال راحت اگه گیرت اومد SM یا حتی SN بریز توی موتور
    امیدوارم توضیحاتم به درد خورده باشه و در خرید کمکت کنه
    موفق باشی
    سلام ممنون دقیقا خودم همینا رو حس کردم تو سواری گرفتن الان شما گفتی مطمئن شدم دیگه مرسی فقط یه مورد چند بار تا الان با ان اس درگ داشته دوستم فوری جلو افتاده و جالبه موتور دوستم تا 152تا کات اف نمی کنه مال شما هم اینجوره یا این دستکاری کرده؟
    بعدش هم موتور دوستم یه تصادف خیلی ریز داشت الان موقع گاز دادن فلاپاش صدا میده مال شما چطور ؟ الان موتورش 10هزار تا کارکرده ولی خیلی جون دار و بدون ایراد هستش حتی با سی بی ار که دستم بعضی جاها میتونه بیاد

7. تعداد 5 کاربر از gezhen برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    Pulsar 200 RS
    Last Online

سلام ممنون دقیقا خودم همینا رو حس کردم تو سواری گرفتن الان شما گفتی مطمئن شدم دیگه مرسی فقط یه مورد چند بار تا الان با ان اس درگ داشته دوستم فوری جلو افتاده و جالبه موتور دوستم تا 152تا کات اف نمی کنه مال شما هم اینجوره یا این دستکاری کرده؟
    بعدش هم موتور دوستم یه تصادف خیلی ریز داشت الان موقع گاز دادن فلاپاش صدا میده مال شما چطور ؟ الان موتورش 10هزار تا کارکرده ولی خیلی جون دار و بدون ایراد هستش حتی با سی بی ار که دستم بعضی جاها میتونه بیاد
    نه بدون هیچ دستکاری موتور NS راحت تا سرعت 150 کیلومتر میره ، فقط موتور سرحال باشه راحت میره ، مشکلی که NS داره و خودم به همین خاطر فروختم و RS گرفتم اینه که یه قطعه لاستیکی داخل کاربراتور دارند که به مرور زمان و بعد از یکی دو سال استفاده فرسوده میشه و تا حدود قابل توجهی در کاهش شتاب گیری موتور تاثیر داره ، در صورت تعویض هم بنده بعید میدونم تعمیر کاری پیدا بشه بتونه دقیقا کاربراتور رو همون طوری که کارخانه تنظیم کرده تنظیم کنه و قطعا بعد از تعویض شتاب موتور کاهش پیدا میکنه
    برای همین رفتم انژکتور گرفتم
    مشکل دیگه ی NS صدای زیاد موتور در هنگامی که کلاج آزاد هست و گرفته نشده ، بعد اینکه کلاج رو میگیری مقدار زیادی صدای موتور کاهش پیدا میکنه ، این مورد در RS به شدت بهبود پیدا کرده و اگه آدم خیلی دقت کنه متوجه تغییر صدای موتور قبل و بعد از کلاج گیری میشه

یه چیز جالب در مورد NS تغییر بسیار محسوس شدت شتاب گیری در دور موتور 8000 تا 10000 بود به طوری که انگار موتور نیروش دو برابر میشد در اون دور موتور و حس خوبی بود
    این مورد در RS کمی ضعیف شده و شما اون افزایش شتاب در دور بالای 8000 رو به اندازه NS احساس نخواهید کرد

در مورد فلاپ اینو بگم که حتی بدون تصادف هم مقداری صدا داره ، حالا اوایل نداشته باشه بعد از مدتی اضافه میشه و کار سختی هست صدا گیری به صورت کامل
    موفق باشید

- - - Updated - - -

از دوستانی گه RS دارند خواهش میشه در صورت مراجعه به نمایندگی مشکل خاموش شدن موتور بنده در تاپ اسپید رو مطرح کنند و اگه شد راه حل به من ارائه بدن
    واقعا در حال حاضر برای بنده مقدور نیست موتور رو تهران بیارم و ببرم نمایندگی
    و این خاموش شدن به شدت روی اعصابه

9. تعداد 8 کاربر از meysamsn برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    سی بی 400،آپاچی.ار اس200 . بنلی 25 ،ان اس 200 و بنلی 300
    شغل و حرفه
    ازاد
    Last Online
    13-01-1402 @ 10:24 قبل از ظهر

نه بدون هیچ دستکاری موتور NS راحت تا سرعت 150 کیلومتر میره ، فقط موتور سرحال باشه راحت میره ، مشکلی که NS داره و خودم به همین خاطر فروختم و RS گرفتم اینه که یه قطعه لاستیکی داخل کاربراتور دارند که به مرور زمان و بعد از یکی دو سال استفاده فرسوده میشه و تا حدود قابل توجهی در کاهش شتاب گیری موتور تاثیر داره ، در صورت تعویض هم بنده بعید میدونم تعمیر کاری پیدا بشه بتونه دقیقا کاربراتور رو همون طوری که کارخانه تنظیم کرده تنظیم کنه و قطعا بعد از تعویض شتاب موتور کاهش پیدا میکنه
    مشکل دیگه ی NS صدای زیاد موتور در هنگامی که کلاج آزاد هست و گرفته نشده ، بعد اینکه کلاج رو میگیری مقدار زیادی صدای موتور کاهش پیدا میکنه ، این مورد در RS به شدت بهبود پیدا کرده و اگه آدم خیلی دقت کنه متوجه تغییر صدای موتور قبل و بعد از کلاج گیری میشه

یه چیز جالب در مورد NS تغییر بسیار محسوس شدت شتاب گیری در دور موتور 8000 تا 10000 بود به طوری که انگار موتور نیروش دو برابر میشد در اون دور موتور و حس خوبی بود
    این مورد در RS کمی ضعیف شده و شما اون افزایش شتاب در دور بالای 8000 رو به اندازه NS احساس نخواهید کرد

در مورد فلاپ اینو بگم که حتی بدون تصادف هم مقداری صدا داره ، حالا اوایل نداشته باشه بعد از مدتی اضافه میشه و کار سختی هست صدا گیری به صورت کامل
    موفق باشید

- - - Updated - - -

از دوستانی گه RS دارند خواهش میشه در صورت مراجعه به نمایندگی مشکل خاموش شدن موتور بنده در تاپ اسپید رو مطرح کنند و اگه شد راه حل به من ارائه بدن
    اقا واقعا مفید بود ممنون. دوستان کسی تونسته این صدای فلاپ هارو کم کنه ؟

11. کاربر زیر از gezhen برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    Pulse 200NS
    Last Online
    22-01-1403 @ 08:45 بعد از ظهر

موفق باشید

- - - Updated - - -

این شتاب گیری در دور موتور 8 تا ده هزار که فرمودین مال مدل کاربراتوری ان اس هست تو مدل انژکتوری این مورد هم مثل آر اس دیگه حس نمیشه .... دقیقا مثل موتورهایی که دریچه کیپس باز می کنن یهو شتاب می گرفت حتی اون اویل که اومده بود یادمه چو انداخته بودن که دریچه کیپس داره

13. تعداد 5 کاربر از M@hdi برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    Pulsar 200 RS
    Last Online

نقل قول نوشته اصلی توسط M@hdi نمایش پست ها
    این شتاب گیری در دور موتور 8 تا ده هزار که فرمودین مال مدل کاربراتوری ان اس هست تو مدل انژکتوری این مورد هم مثل آر اس دیگه حس نمیشه .... دقیقا مثل موتورهایی که دریچه کیپس باز می کنن یهو شتاب می گرفت حتی اون اویل که اومده بود یادمه چو انداخته بودن که دریچه کیپس داره
    دریچه کیپس خیلی وقته منسوخ شده ، این دریچه مال موتور های دوزمانه بود که هیچ موتور جدیدی دو زمانه نیست
    جالبه در مورد موتور سنگین های جدید هم گاهی این رو میگن که آره کیپس داره :|

15. تعداد 4 کاربر از meysamsn برای این پست تشکر کرده اند.

ناظم سایت

نوع موتور
    ........................
    شغل و حرفه
    مدیریت فروش
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    23-12-1402 @ 10:32 قبل از ظهر

سلام
    من یه RS 200 دارم که 700 تا کرکرده ، سوالم اینه چرا در سرعت بالاتر از 135 کیلومتر در ساعت خاموش میشه موتور و تا یه بار برق موتور رو با کلید روی دسته فرمون قطع و وصل نکنی به هیچ وجه روشن نمیشه؟
    دوست عزیز
    من این مشکل شمارو با تعمیرکاری که نمایندگیه باجاج رو هم داره مطرح کردم گفتن تنها راهش اینه که موتور و دیاگ بزنی قبلا هم چند مورد بوده اینطوری با دیاگ مشکل رفع شده
    در ضمن دیاگ این موتور رو هم گفتن فقط تعمیرگاه مرکزی تو تهران داره
    IN THE NAME OF BIKE
    برای درک بعضی مسائل یا تجربشون کن یا از تجربه دیگران استفاده کن
    اگر از درک موارد بالا عاجزی بهت تبریک میگم تو یه
    احمقی

17. تعداد 7 کاربر از farshad 54 برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    Pulsar 200 RS
    Last Online

سلام دوست عزیز
    واقعا ممنونم ، زحمت کشیدید
    همین که از سردرگمی منو درآوردید خودش واسه من خیلیه
    مونده بودم این موتور چشه
    ان شاء الله اگه قسمت بود میارمش تهران میبرم تعمیرگاه مرکزی
    بازم از شما ممنونم که یادتون بود و مطرح کردید

19. تعداد 2 کاربر از meysamsn برای این پست تشکر کرده اند.

کاربرفعال بخش گالری

نوع موتور
    Apache 180 & honda cgr1250rr
    شغل و حرفه
    BUS driver
    علاقمند به موتورهای دومنظوره
    Last Online
    14-02-1402 @ 02:13 بعد از ظهر

اقایون ناظم و مدیران محترم سایت
    لطفا برای این تاپیک یعنی پالس 200 RS نظر سنجی رنگ بزارید

INSTA : vahid.1995

21. کاربر زیر از معمار برای این پست تشکر کرده است

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

seadulf

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)