FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

صفحه 27 از 34 نخستنخست ... 17232425262728293031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 261 به 270 از 334

موضوع: تعمیرگاه مجازی جعفری(نمایندگی مجاز کویر)

نمایندگی مجاز شرکت کویر موتور

Last Online
    10-03-1397 @ 01:45 بعد از ظهر

پیش فرض تعمیرگاه مجازی جعفری(نمایندگی مجاز کویر)

با سلام
    دوستان عزیز میتوانند در این تاپیک هر گونه سوال در ارتباط با مسایل فنی انواع موتورهای سبک و سنگین را با نمایندگی مجاز شرکت کویر جناب آقای جعفری مطرح نمایند.
    شماره تماس 09109764612
    ویرایش توسط Barat2jafari : 30-10-1393 در ساعت 08:54 بعد از ظهر

2. تعداد 21 کاربر از Barat2jafari برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

علاقمند به موتورهای هیچکدام
    Last Online
    01-07-1402 @ 04:11 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط soheilspeedart نمایش پست ها
    این فیلم مال خیلی وقت پیشه، ولی متاسفانه هنوز اشکال رو پیدا نکردم، نه از فیلر و این چیزا نیست، یک سال بعد از این فیلم، موتور رو باز کردم (از روی کنجکاوی) و متوجه شدم که زنجیر تایم شلاق می زده به پوسته (از روی اثرش روی پوسته)، دوباره هم موتور رو بستم ولی بازم همون آش و همون کاسه س!!! نمی دونم چرا

حتی زنجیرتایم و راهنماهای زنجیر رو هم عوض کردم، ولی بازم فرقی نکرد!!!
    سلام
    ببینید این چیزی که میگم در حد ایده هست, باید موتور رو درست بررسی کنید ولی به احتمال قوی همین موردی هست که میگم, نمیدونم تا حالا براتون پیش امده یا نه که وقتی دنده زنجیر عقب موتور یکم از محور بدور باشه, زنچیر شلاق میزنه, یعنی یکجای دنده با مرکز میل توپ مثلا 100 میل فاصله داره نقطه مقابلش 105 میل, دیگه هم زنجیرو اذیت میکنه هم شلاق میزنه که در تمام موتور های چینی و ایرانی وجود داره, تقریبا, حالا یا دنده بالای شما مشکل داره, یعنی دنده روی میل بادامک, یا خود میل بادامک تاب داره, یا هم دنده پایین روی میل لنگ.
    دوست من بررسی این تخصص میخواد ولی شک نکنید که از همین هست, پیش یک استاد کار ببرید تا مشکل رو برطرف کند.

4. کاربر زیر از hosseinm برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    TRAIL GY200 پژو 206 تیپ 5
    شغل و حرفه
    مکانیک خودرو
    علاقمند به موتورهای کراس
    Last Online
    04-11-1399 @ 09:04 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط soheilspeedart نمایش پست ها
    این فیلم مال خیلی وقت پیشه، ولی متاسفانه هنوز اشکال رو پیدا نکردم، نه از فیلر و این چیزا نیست، یک سال بعد از این فیلم، موتور رو باز کردم (از روی کنجکاوی) و متوجه شدم که زنجیر تایم شلاق می زده به پوسته (از روی اثرش روی پوسته)، دوباره هم موتور رو بستم ولی بازم همون آش و همون کاسه س!!! نمی دونم چرا

حتی زنجیرتایم و راهنماهای زنجیر رو هم عوض کردم، ولی بازم فرقی نکرد!!!
    سلام.موتور خودم هم زنجیر تایم هست یه بار واسه تعویض رینگ و پیستون بازش کردم بعد دیدم زنجیر تایم به کناره سیلندر مالیده بود و حدود 2 میلیمتر اون رو ساییده بود حتی یه مقدار از سرسیلندر رو هم ساییده بود .قبل از باز کردن و بعد از بستنش هم هیچ صدایی نداشت و نداره.به نظر من صدا از فیلر سوپاپ هاست که شل گرفته شده.دلیل ساییدن زنجیر به بدنه سیلندر هم از شل بودن زنجیر هست (زنجیر سفت کن خوب عمل نمیکنه یا بالشتک ها ساییده شدن)پارسال یه سیلندر نو گذاشتم رو موتور بعد چند وقت پیش بازش کردم دیگه اثری از مالیدن زنجیر روش نبود.
    ویرایش توسط Komando : 16-07-1394 در ساعت 07:49 بعد از ظهر
    16V

6. کاربر زیر از Komando برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    پیشرو زیپ استار 200
    شغل و حرفه
    مربی بدنسازی
    Last Online
    19-07-1395 @ 08:13 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_fitness نمایش پست ها
    [فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ]
    سلام دوستان کارب موتورم ضعیف شده میشه این پکیج رو روش خوروند و واقعا تاثیر داره
    شماره ای که تو این سایت زده 26،28،30
    کدومش به موتور من میخوره ( عجله دارم مرسی)
    دوستان کسی نیست کمک کنه؟

همـــــــکار ســـــــابـــــــق

نوع موتور
    NiNja250.Benelli250.Super Hi kips.pulse220.apachi180.
    شغل و حرفه
    حسابدار
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    15-03-1401 @ 11:45 قبل از ظهر

تا اونجا که من می دونم کویر نمایندگی چند تا نمایندگی خوب هم توی گمرک داره ها
    مثل شاهد و آقا قادر احمدی که حتی داخل سایت کویر زده نمایندگی تخصصی هیوسانگ و کی تی ام و کاواساکی
    بهتره از این دوستان هم نام ببریم.

9. کاربر زیر از soleymani برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    پیشرو زیپ استار 200
    شغل و حرفه
    مربی بدنسازی
    Last Online
    19-07-1395 @ 08:13 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_fitness نمایش پست ها
    [فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ]
    سلام دوستان کارب موتورم ضعیف شده میشه این پکیج رو روش خوروند و واقعا تاثیر داره
    شماره ای که تو این سایت زده 26،28،30
    کدومش به موتور من میخوره ( عجله دارم مرسی)
    دوستان کمک لطفا

موتور سوار

نوع موتور
    شوکا125 مسروقه سابق، مکشوفه فعلی! + فلات 200 مضروبه + آر اس
    شغل و حرفه
    ایضا ...
    علاقمند به موتورهای دومنظوره
    Last Online
    23-01-1401 @ 07:50 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinm نمایش پست ها
    سلام
    ببینید این چیزی که میگم در حد ایده هست, باید موتور رو درست بررسی کنید ولی به احتمال قوی همین موردی هست که میگم, نمیدونم تا حالا براتون پیش امده یا نه که وقتی دنده زنجیر عقب موتور یکم از محور بدور باشه, زنچیر شلاق میزنه, یعنی یکجای دنده با مرکز میل توپ مثلا 100 میل فاصله داره نقطه مقابلش 105 میل, دیگه هم زنجیرو اذیت میکنه هم شلاق میزنه که در تمام موتور های چینی و ایرانی وجود داره, تقریبا, حالا یا دنده بالای شما مشکل داره, یعنی دنده روی میل بادامک, یا خود میل بادامک تاب داره, یا هم دنده پایین روی میل لنگ.
    دوست من بررسی این تخصص میخواد ولی شک نکنید که از همین هست, پیش یک استاد کار ببرید تا مشکل رو برطرف کند.
    خوب استادکار نمی شناسم، پیش کی ببرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Komando نمایش پست ها
    سلام.موتور خودم هم زنجیر تایم هست یه بار واسه تعویض رینگ و پیستون بازش کردم بعد دیدم زنجیر تایم به کناره سیلندر مالیده بود و حدود 2 میلیمتر اون رو ساییده بود حتی یه مقدار از سرسیلندر رو هم ساییده بود .قبل از باز کردن و بعد از بستنش هم هیچ صدایی نداشت و نداره.به نظر من صدا از فیلر سوپاپ هاست که شل گرفته شده.دلیل ساییدن زنجیر به بدنه سیلندر هم از شل بودن زنجیر هست (زنجیر سفت کن خوب عمل نمیکنه یا بالشتک ها ساییده شدن)پارسال یه سیلندر نو گذاشتم رو موتور بعد چند وقت پیش بازش کردم دیگه اثری از مالیدن زنجیر روش نبود.
    فیلر و زنجیر سفت کن رو چک کردم، از اونا نبود، بالاخره «خر» شدم و دادم تعمیر کار، 200 تومن کرد تو پاچه م، آخرشم فاتحه خوند به موتور!

الان موتور صداش که قطع نشد هیچ، یه صدای اضافی هم پیدا کرده، دیگه می ترسم موتور رو روشن کنم، باید دوباره خودم بازش کنم، فقط لطفا یکی اینجا راهنمایی کنه، ببینم چی به چیه

از کجا باید قطعات جدید بگیرم؟ (مشهد)
    آمد اما در نگاهش آن نوازش ها نبود...

موتور سوار

Last Online
    30-07-1394 @ 07:22 قبل از ظهر

سلام من یه موتور سیکلت نامی cdi150گرد استارتی پنج دنده خریدم از موتور کار نکشیدم فقط روزای افتابی اوردمش فقط برای رفتو امد به سرکارم استفاده میکنم موتورو دوماه خریدم حتی اقساط شم تموم نکردم منتهی دوسه هفته س ک دنده سه چهار پنج صدا میده دنده میخونه الان من مشکلم اینه موتور چشه سرم کلاه رفته باید چیکار کنم ایا رشت نمایندگی نامی داره یا ن ممنون میشم راهنمایی کنید منو!

فرستاده شده از C1605ِ من با Tapatalk

ناظم سایت

نوع موتور
    Kawasaki Z300 2016
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    24-01-1403 @ 07:34 بعد از ظهر

دنده های مذکو به زوزه افتاده یک صدای ناله ای داره وقتی توی اون دنده ها میره با این چیزهایی که میگید... موتور باید باز بشه دنده 3و4و5 ش تعویض شه
    ویرایش توسط Alireza.BMW : 29-07-1394 در ساعت 06:58 بعد از ظهر
    خوشحالم بهترین دوستم موتورام هستن

موتور سوار

Last Online
    17-09-1394 @ 08:35 بعد از ظهر

سلام نحوه باز کردن کاسه برق (آهنربا) روان 200 را میخواستم بدونم
    بعد از باز کردن پوسته مهره جلوی شفت را باز کردم ولی کاسه از جاش در نمیاد.آیا مهره دیگه ای هم وجود داره که باید باز باشه؟

موتور سوار

Last Online
    30-07-1394 @ 07:22 قبل از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza.BMW نمایش پست ها
    دنده های مذکو به زوزه افتاده یک صدای ناله ای داره وقتی توی اون دنده ها میره با این چیزهایی که میگید... موتور باید باز بشه دنده 3و4و5 ش تعویض شه
    امروز رفتم ب یکی از تعمیرکارهای مجرب گفتن ک بخاطر اینه گیربوکسش چینیه روغنشو بموقع عوض کن ب مرور صداش کم میشه بازم میرم جای دیگه سوال میکنم کالای بیکیفت پشمکی یعنی این!

فرستاده شده از C1605ِ من با Tapatalk

صفحه 27 از 34 نخستنخست ... 17232425262728293031 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)