FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

صفحه 9 از 12 نخستنخست ... 56789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 81 به 90 از 111

موضوع: مشکلات فرمان، جلوبندی، کمک فنر جلو (هندلینگ)

همکار سابق

Last Online
    02-05-1399 @ 10:38 قبل از ظهر

پیش فرض مشکلات فرمان، جلوبندی، کمک فنر جلو (هندلینگ)

یکی از از شایع ترین مشکلات مرتبط با فرمان، مشکل خورد شدن ساییده شده و گشاد شدن توپی فرمان و بولبوریگ هاست.
    از نشانه های این آسیب، معمولا در هنگام عبور از مسیر های پر چاله چوله، و همچنین موقعی که یهو ترمز جلو میگیرید، احساس می شه، معمولا فرمان صدای ترَق ترَق بدی می ده و بد جور رو اعصاب راکب راه می ره،
    این صدا زمانی به وجود میاد که بولبورینگ ها سایید ه شده باشن و یا پیچ گردنی فرمان شل شده و از حالت تنظیم خارج شده باشه.
    ولی اگر پیچ گردنی بیش از حد سفت شده باشه و یا بولبورینگ ها داخل مغزی فرمان شکسته باشن، این مشکل به وضوح در عملکرد فرمان محسوسه، فرمان تیکه تیکه و به سختی تغییر جهت میده و حتی امکان داره قفل کنه،
    پس بهتره به محض اینکه احساس کردید همچین مشکلی برای فرمان موتورتون پیش اومده، پیگیری کنین و بی خیال از کنارش رد نشین.
    برای باز کردن جلوبندی موتور بهتره اون موتورو یک جا ثابت نگه دارید تا بتونین عمل جراحی رو انجام بدید،
    این روش یکی از روش های ثابت کردن موتوره، خیلی راحت موتور می برین روی یه سکوی کوچیک، دور گردنش طناب می ندازین و می بندینش به سقف، و یهو زیر پاشو خالی می کنین، (روش اعدامی) مخترع این روش آقا مجید بود !
    بعدش می تونید با خیال راحت، هر چی که می بینید باز کنید، کمک فنر و فرمان ...

مهمان ها نمی توانند عکس هارا مشاهده کنند لطفا برای مشاهده عضوشوید(کلیک کنید) here.

مهمان ها نمی توانند عکس هارا مشاهده کنند لطفا برای مشاهده عضوشوید(کلیک کنید) here.

بعد از باز کردن توپی اصلی فرمان دو بلبورینگ بالا و پایین فرمان رو خوب بررسی کنید، در صورت لق زدن فرمان این بولبورینگ ها باید فرسوده شده باشن،
    بولبورینگ های فرسوده رو عوض کنید و محل قرار گیری بولبورینگ رو خوب تمیز و از نو گریس کاری کنید.

بعد از تعویض بولبورینگ ها فقط حواستون باشه بولبورینگ ها رو غرق گریس کنید و توپی فرمان رو خیلی سفت نکنید که باعث می شه بولبورینگ ها خورده شن یا فرمان خیلی سفت می شه که در نتیجه هندلینگ از بین میره.
    سئوالی بود در خدمتم.
    ویرایش توسط شفیع : 29-06-1390 در ساعت 09:10 بعد از ظهر

موتور سوار

نوع موتور
    durable RV
    علاقمند به موتورهای دومنظوره
    Last Online
    31-04-1397 @ 01:29 بعد از ظهر

سلام به همه دوستان دوستان روان من از قسمت رویی پلاستیک وسط کمک همون که دوتا پیچ داره روش نشتی وحشتناک روغن داره دوبار بردم واسه تعمیر و کاسه نمدش سالم بود اما همچنان از پایین ترین قسمت نارنجی جایی که به پلاستیک وسط میرسه روغن میده راستی تو کمک معکوس چجوری روغن میریزن بدون باز کردن؟؟ میشه

موتور سوار

نوع موتور
    CG125
    Last Online
    23-02-1396 @ 09:09 قبل از ظهر

سلام خدمت دوستان
    من تقریبا سه هفته پیش یه دست کمک جلو نو برا هوندا 125 خریدم و روی موتور بستم ولی الان سه چهار روزه که دوباره مثل اون قبلیا که رو موتورم بود بازم میکوبه و خشک کار میکنه و انگار نه انگار که نو بودن!!!به نظر شما بخاطر چی میتونه اینجوری شده باشه؟!ممنون میشم اگه جواب بدید

موتور سوار

نوع موتور
    وای زد 250
    Last Online
    03-02-1396 @ 02:38 بعد از ظهر

سلام و خسته نباشید لطفا در مورد تعویض کمک جلوی هندا125رو توضیح بدین

موتور سوار

Last Online
    24-04-1396 @ 03:45 بعد از ظهر

سلام
    اين لينك خرابه لطفا پيگيري كنيد

ضمن خوش آمد گویی به شما دوست گرامی

قبلا" آموزش داده شده است

لینک :

[فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ]

پایدار باشید[/QUOTE]

6. کاربر زیر از رهرو برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

Last Online
    30-03-1398 @ 04:59 بعد از ظهر

سلام خدمت دوستان عزیز
    آیا میشه کمک های کنار رو برداشت و کمک وسط برای موتور گذاشت؟

موتور سوار

نوع موتور
    Daichi250cc
    Last Online
    02-09-1396 @ 01:49 بعد از ظهر

سلام به همه دوستان من کمک جلوی موتورم بخاطر توجه نکردن خودم روغن ترمز کشید بالا یعنی رو ساقای کمکم روغن ترمزم میریخته کمک دراثر کار کردن روغن ترمز کشیده به خود بعد این موضوع شروع شد روغن ریزی آیا این روغن ریزی از کمک میتونه دلیلش همین روغن ترمزه باشه واین مدت طولانی بی خیالش شدم الان دیگه روغن نمیده حرکت رفت وبرگشتی هم داره ولی صدای جیر جیر میده درحال رفت وبرگشت روغنش ته کشیده درسته؟؟کاسه نمدشو باید عوض کرد یافقد روغن بریزم توش؟؟

- - - Updated - - -

سلام به همه دوستان من کمک جلوی موتورم بخاطر توجه نکردن خودم روغن ترمز کشید بالا یعنی رو ساقای کمکم روغن ترمزم میریخته کمک دراثر کار کردن روغن ترمز کشیده به خود بعد این موضوع شروع شد روغن ریزی آیا این روغن ریزی از کمک میتونه دلیلش همین روغن ترمزه باشه واین مدت طولانی بی خیالش شدم الان دیگه روغن نمیده حرکت رفت وبرگشتی هم داره ولی صدای جیر جیر میده درحال رفت وبرگشت روغنش ته کشیده درسته؟؟کاسه نمدشو باید عوض کرد یافقد روغن بریزم توش؟؟ وچقدر بریزم؟؟ مدل موتورمم دایچی 250هست کمک معکوس ممنون از راهنماییاتون

موتور سوار

نوع موتور
    پالس 200
    Last Online
    16-05-1397 @ 02:09 بعد از ظهر

چطوری میشه کمک جلو و فرمان پالس 200 رو باز کرد ؟

موتور سوار

نوع موتور
    CB400HONDA
    شغل و حرفه
    دانشجو
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    30-08-1396 @ 11:20 قبل از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط overboy نمایش پست ها
    چطوری میشه کمک جلو و فرمان پالس 200 رو باز کرد ؟
    چرا میخوای باز کنی

موتور سوار

Last Online
    15-09-1396 @ 06:37 بعد از ظهر

سلام .دوستان من موتور بنلی تکسیلندر صفر خریدم روز هایه اول فرمان رو ول میکردم موتور نمیکشید ولی الان به راست میکشه کرپی رو شل کردم سفت کردم خوب شد ولی باز این طوری شد .میشه راهنماییم کنید

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

موتور سوار

نوع موتور
    vespa px 125 E & Discover 150s
    علاقمند به موتورهای اسکوتر
    Last Online
    24-11-1397 @ 12:10 قبل از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam.khanhajlo نمایش پست ها
    سلام .دوستان من موتور بنلی تکسیلندر صفر خریدم روز هایه اول فرمان رو ول میکردم موتور نمیکشید ولی الان به راست میکشه کرپی رو شل کردم سفت کردم خوب شد ولی باز این طوری شد .میشه راهنماییم کنید

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
    سلام و درود
    ببرید نمایندگی تا بررسی کنه ؛ چرخ عقب اگه تراز نباشه موتور تو سرعت پایین به چپ یا راست منحرف میشه
    موتور صفر رو دستکاری نکنید چون بعدا نمایندگی از گارانتی خارج میکنه یا قبول نمیکنه

صفحه 9 از 12 نخستنخست ... 56789101112 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)