FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 51

موضوع: مشکلات کاربراتور و تنظیمات مربوط

موتور سوار

نوع موتور
    تندر جوانان( 150cc )شرکت پیشرو
    Last Online
    21-06-1392 @ 04:03 بعد از ظهر

پیش فرض مشکلات کاربراتور و تنظیمات مربوط

سلام بر تمام دوستان من یه موتور تندره جوانان 150 cc دارم که طرحه موتور های سنگینه که شرکته پیشرو زده
    موتور من بد روشن میشه کمکی به نظره من مشکل از کاربراتورش هست
    کاربیراتش غیره عادیه یه بار بازش کردم نتونستم ساساتشو وصل کنم یه فنز بود دیگه جا نرفت ولی یه جوری سره همش کردم که فلا روشن بشه
    بغله کاربیراتش یه پمپ داره که وقتی روشن نمیشه دستی فشارش بدی که بنزین وارده کاربیرات بشه
    خلاصتا با بدبختی روشن میشه
    دیروز استارتشو درست کردم باید اول از اون پمپ بغله کاربیراته بنزین وارده کاربیرات کنم که راحت روشن بشه بعد استارت رو میزنم عادی روشن نمیشه باید گاز هم بدم به موتور بد که گرم شد میشه عینه باقلوا
    به نظره شما مشکل از کجاست؟
    من از گمرکم قیمته کاربیراته نو رو پرسید گفتن 5-12 هزارتومان به نظره شما برم یه کاربیراته نو بگیرم یا این کاریراتا به درد نمیخوره؟
    مشکله دومه من اینه که بعد دنده جا میره یه دفه گیر میکنه و جا نمیره یعنی از 2 به 3 نمیره
    البته کلاج رو تا ته میگیرم
    لطفا راهنماببم کنید ممنون

مشخصات فني :

مشخصات انجين : تك سيلندر - هوا خنك - چهارزمانه - دو اگزوز
    ميزان مصرف بهينه سوخت : 2/4 ليتر در هر 100 كيلومتر
    حداكثر سرعت : 110 كيلومتر در ساعت
    نوع سيستم استارت : برقي - هندلي
    سيستم دنده : 5 دنده
    سيستم ترمز جلو : ديسكي
    سيستم ترمز عقب : لنتي
    ابعاد ( ميليمتر )‌ : 1100 ميليمتر ارتفاع * 840 ميليمتر عرض * 2010 ميليمتر طول
    لاستيك جلو : 18 - 3.00
    لاستيك عقب : 18 - 90 * 120

2. تعداد 2 کاربر از mohamadhunter برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    دایلیم 250 پیشرو گلد 200+پالس 135+پالس 220 اس+cb400+ بنلی جفت +جتر
    شغل و حرفه
    برق کار
    علاقمند به موتورهای دومنظوره
    Last Online
    22-03-1398 @ 09:47 قبل از ظهر

مشکل از پیچ تنظیم هوا هستش اگه نمیتونی بده تعمیرگاه برات تنظیم کنه هر چی بیشتر دستکاری کنی بیشتر از تنظیم خارج میشه
    اگه دوست داری همه ازت تعریف کنن

بمیر

موتور سوار

نوع موتور
    vespa px 125 E & Discover 150s
    علاقمند به موتورهای اسکوتر
    Last Online
    24-11-1397 @ 12:10 قبل از ظهر

سلام و درود
    امروز متوجه شدم از یه شلنگ که به ته کاربرات وصله و اویزونه بنزین میاد بیرون مشکلش چیه این؟ موتور 100 کیلومتر بیشتر کار نکرده کلا 1 هفته هست گرفتم

موتور سوار

نوع موتور
    CB400HONDA
    شغل و حرفه
    دانشجو
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    30-08-1396 @ 11:20 قبل از ظهر

سلام
    میخوام یک اموزش در مورد تنضیم کاربراتور رو ارائه بدم
    مشکل صدای عطسه انفجاری از اگزوز هنگام رها کردن ..اکثر تعمیر کارها میان شمع و فیلتر هوا و یک سری خرج های اضافه مثل بوبین و ترانزیستور رو بر دوش راکب میزارن درصورتی راه حلش یک چیز دیگه است
    پیچ هوایی گه زیر کاربراتور هست دارای به ترتیب پیچ +فنر+واشر فلزی+اورینگ لاستیکی باید پیچ رو باز کنین کاملا با دست به فنر بزنین که بازی نکنه بالا پایین نیاد زیر رو کنین بهترین حالت بزارینش نباید موقعی که نصب میکنی بازی کنه اول فنر رو میزاری بعد واشر فلزی بعد اورینگ لاستیکی قشنگ محکم نصب کنین رو پیچ بعد خیلی اورم پیچ رو تا اخر ببندید با ماژیک یک علامت بزارین روی یکی از لبه های پیچ 2 دور ساعت گردی بچرخونین باز کنین به طور کامل 12 ساعته باید یک سفتی هنگام باز کردن احساس کنین موتور رو روشن کنین گوش بدین به صدای موتور که یک نواخت باشه دورش روی 1000 یا همون 1 باشه بالانس کار کار کنه موقعی هم موتور جوش میاره گرم کرده باید روی 1400 باشه 1.4 در صورت صحیح تنظیم کرن دیگه صدای انفجار رو نخواهید شنید
    نکات
    1اگر هنگام دور گیری موتور گاز دادن صدای ترقه بیاد پشت سر هم مربوط به فیلر شمع پلاتینش بازه باید تنظیم بشه یا تعویض میتونه از برق باشه
    2 تا حد امکان از دست کاری کردن موتورتون پرهیز کنین در صورتی که سالمه
    ویرایش توسط hamid3369 : 06-08-1396 در ساعت 04:17 بعد از ظهر

6. کاربر زیر از hamid3369 برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    یاماها 250
    Last Online
    08-02-1397 @ 03:24 قبل از ظهر

با سلام خدمت بچه ها
    یه موتور یاماها زیئل 250 سی سی چهار سیلندر دارم- وقتی روشنش میکردم سلو راحت کار میکرد بدون گاز دادن- تا گاز میدادی گاز نمیخورد- باید دنده یک مینداختی هلش میدادی بعد موتور جون میگرفت- یه مسافتی هم که میرفت کوتاه- کم میاورد و میخوابید- دیگه هرچی استارت میزدم روشن نمیشد- خلاصه یه تعمیرکاری بود میگفت قبلا این موتور پیشش بوده و اشکال از کاربراتوره- یه کاربراتور دست دوم سفارش دادم آوردن - وصل کردم ولی الان همون یه ذره هم که روشن میشد دیگه روشن نمیشه- یه قطعه هست ما بین شیر بنزین و کاربراتور- نمیدونم پمپه چیه- وقتی سوئیچ روشن میکنم کرکر میکنه رگباری صدا میده و چند ثانیه بعدش صداش میره- دوستان راهنمایی کنید چیکار کنم ؟ خیلی خیلی گیر کردم تو روشن کردنه این موتور.

موتور سوار

نوع موتور
    یاماها 250
    Last Online
    08-02-1397 @ 03:24 قبل از ظهر

با سلام خدمت همگی
    موتور یاماها زیئل 250 سی سی چهارسیلندر
    کاربراتشو بستیم -پمپش خراب شده بود یه پمپ دیگه بهش وصل کردیم سوئیچ رو که روشن میکنیم پمپ که بنزین میفرسته به کاربراتور بنزین از خروجی بالا که به هواکش متصل میشه میزنه بیرون. الان شیلنگ مستقیم از باک وصل کردم به کاربراتور و موتور تا حدودی نرمال کار میکنه ولی گاز که خیلی کم بشه گاهی دیگه گاز نمیخوره-فک کنم بخاطر نرسیدن بنزین باشه. دوستان و اساتید مشکل از چیه ؟ چرا بنزین از بالای کاربراتور میزنه بیرون ؟چیکار باید بکنم ؟ ممنون از همگی.یا حق
    ویرایش توسط mojixon64 : 05-02-1397 در ساعت 01:32 قبل از ظهر

موتور سوار

Last Online
    23-08-1397 @ 07:43 بعد از ظهر

سلام یه نگاهی هم به شناور کاربرات بنداز من حدس میزنم مشکل از اونه خبرشو بهمون بدید ممنون

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Rafizadeh نمایش پست ها
    همونطوری که در این عکس میبینید یه سوزن هست که به دسته گاز وصل هست و هر چی بیشتر گاز بدین بیشتر میاد بیرون.
    [فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ]

حالا اگه توجه کرده باشین این سوزن چند تا رزوه داره روش که یه صحفه ی اهنی هست که میشه تنظیم کرد سوزن بالا یا پایین باشه

حالا کسی میدونه که این صحفه ی اهنی که ستاره زدم روش باید رو رزوه های بالا یا پایین باید باشه؟؟ متشکر میشم کمک کنید.

به طور معمول باید روی وسط باشه تو فصل سرما یکم مصرفذرو میبرن بالا یعنی یه دور اون خار رو میاری پایین که سوزن بیشتر باز بشه هیچوقت به طمع مصرف کم یا مصرف بالاتر برای بیشتر شدن قدرت موتور اونارو تا اخر نپیچون که کلی ضرر داره براموتور اولیش شمع خراب میشه و ...
    همیشه وسط باشه

موتور سوار

نوع موتور
    آپاچی180
    Last Online
    21-03-1397 @ 02:40 بعد از ظهر

سلام دوستان خسته نباشید
    کاربراتور موتورمو بازکردم ی سرویس کردم دیافراگمشم عوض کردم
    ولی موتور تو دور پایین به ریپ زدن افتاده
    بنظرتون مشکل ازکجاشه؟ممنون

موتور سوار

نوع موتور
    Megelli 247r
    شغل و حرفه
    کامپیوتر
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    23-06-1397 @ 01:10 قبل از ظهر

سلام خدمت دوستان گرامی . بنده چند ماهی میشه که یه مگلی ۲۵۰ خریدم . امروز باکش رو باز کرده بودم و شلنگ های بنزینش رو که پوسیده شده بود عوض کردم . ولی بعد از این تعویض موتور دیگه مثل قبل کار نکرد . تو دور موتور بالا ریپ میزنه . انگار که هوا یا بنزین بهش نمیرسه . وقتی ساساتو میبندم روشن میشه و خود به خود گاز میخوره . وقتی ساساتو باز کنم ۱ ثانیه روشن میشه و سریع خاموش میشه . به هیچ کدوم از پیچ های تنظیمات هم دست نزدم . لطف کنید راهنمایی کنید . واقعا ذهنم رو درگیر کرده . تا قبل از امروز با تگ استارت روشن میشد .

موتور سوار

نوع موتور
    bajaj ns200
    علاقمند به موتورهای خیابانی
    Last Online
    28-03-1398 @ 04:59 بعد از ظهر

سلام کسی دیده کاربراتور ان اس صدا بده؟

موتور سوار

نوع موتور
    Megelli 247r
    شغل و حرفه
    کامپیوتر
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    23-06-1397 @ 01:10 قبل از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir.hossein نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان گرامی . بنده چند ماهی میشه که یه مگلی ۲۵۰ خریدم . امروز باکش رو باز کرده بودم و شلنگ های بنزینش رو که پوسیده شده بود عوض کردم . ولی بعد از این تعویض موتور دیگه مثل قبل کار نکرد . تو دور موتور بالا ریپ میزنه . انگار که هوا یا بنزین بهش نمیرسه . وقتی ساساتو میبندم روشن میشه و خود به خود گاز میخوره . وقتی ساساتو باز کنم ۱ ثانیه روشن میشه و سریع خاموش میشه . به هیچ کدوم از پیچ های تنظیمات هم دست نزدم . لطف کنید راهنمایی کنید . واقعا ذهنم رو درگیر کرده . تا قبل از امروز با تگ استارت روشن میشد .
    نقل قول نوشته اصلی توسط majiziba نمایش پست ها
    سلام یه نگاهی هم به شناور کاربرات بنداز من حدس میزنم مشکل از اونه خبرشو بهمون بدید ممنون

- - - Updated - - -

به طور معمول باید روی وسط باشه تو فصل سرما یکم مصرفذرو میبرن بالا یعنی یه دور اون خار رو میاری پایین که سوزن بیشتر باز بشه هیچوقت به طمع مصرف کم یا مصرف بالاتر برای بیشتر شدن قدرت موتور اونارو تا اخر نپیچون که کلی ضرر داره براموتور اولیش شمع خراب میشه و ...
    همیشه وسط باشه
    لطف میکنید کامنت منم پاسخ بدید ؟

صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)