FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15

موضوع: کدام موتور: بوکسر 125 یا cgl 150 ؟

موتور سوار

Last Online
    05-07-1393 @ 09:47 بعد از ظهر

کدام موتور: بوکسر 125 یا cgl 150 ؟

سلام. من می خوام حداکثر ۳ تومن برای موتور خرج کنم. برای رفتن سرکار و برخی کارهای روزمره. امروز یه مدل تیزتک (یا تکتاز، درست اسمش یادم نیست) مدل CGL 150 رو قیمت کردم که ۲/۷ میلیون بود. از اون طرف باجاج بوکسر (یا درست تر بگم باکسر ۱۲۵) Bajaj Boxer 125 هم یک گزینه هست که فکر کنم همین حدودا قیمت داره (قیمت دقیق این یکی رو نمی دونم، اگه اطلاع دارید لطفا بگید) و نظر منو جلب کرده.
    شما کدوم موتور رو پیشنهاد میدید؟ قطعات کدومش با کیفیت تر، فراوونتر و ارزونتره؟

باکسر ۱۵۰ هم مد نظرم بود که دیدم گیربکسش ۴ دنده هست و برا همین ازش خوشم نیومد. نظر شما چیه؟

راستی اینم بگم که از موتورای کاب مثل ویو به دلیل سبکی و کنترل سخت روی موتور زمان ۲پشته بودن و موتورای اسپرت مثل آپاچی و پالس به دلیل استایل نشستن ناراحت خوشم نمیاد پس لطفا اونا رو پیشنهاد ندید.

احتمالا این دوراهی برای خیلی ها پیش میاد، پس در موردش بحث کنید و من هم استفاده می کنم. مرسی.

موتور سوار

Last Online

امروز از نمایندگی باجاج قیمت کردم: ۱۲۵ باکسر ۲/۳۰۰ بود و باکسر ۱۵۰ هم ۳/۶۰۰ بود.
    به نظر شما این همه اختلاف قیمت برای ۲۵ سی سی حجم اضافه و یه استارت میرزه؟؟؟

موتور سوار

Last Online
    19-08-1393 @ 01:07 قبل از ظهر

باکسر 125 پنج دنده و 2 شمع هستش ولی باکسر 150 چهار دنده و تک شمع هستش و اینو هم بگم که اول باکسر 150 بعد 125 بعد تکتاز اما من چند وقت پیش یه cgl 150 اصل honda دیدم که زده بود 2.900.000 اما الآن فکر نکنم زیر 3.500.000 بدن .. به هر هال من باشم باکسر 150 رو انتخاب میکنم چون هم سازندش مطمئن تره هم خوش دست تره اما منم میگم که شما بازم از علی آقا بپرس ..

موتور سوار

Last Online

یکی از فروشندگان هم از باکسر ۱۲۵ ایراد می*گرفت و میگفت ۱۵۰ خیلی بهتره (نمی دونم چون باکسر ۱۲۵ نداشت این رو میگفت یا واقعا باکسر ۱۲۵ ایرادی داره). تو خیابون هم من فقط باکسر ۱۵۰ دیدم و تا حالا باکسر ۱۲۵ ندیدم.
    امروز زنگ زدم نمایندگی ایران دوچرخ و در مورد موتور JS140 V6 سوال کردم. گفت ساخت چین و تحت لیسانس یاماها هست و قیمتش ۳/۶۵۰ تومن. نظرتون در مورد این موتور نسبت به باکسر چیه؟

مشخصات کاملش هم [فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ].

ناظم سایت

نوع موتور
    ندارم....
    شغل و حرفه
    any work
    علاقمند به موتورهای مسافرتی
    Last Online
    03-05-1398 @ 10:11 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط mrali نمایش پست ها
    یکی از فروشندگان هم از باکسر ۱۲۵ ایراد می*گرفت و میگفت ۱۵۰ خیلی بهتره (نمی دونم چون باکسر ۱۲۵ نداشت این رو میگفت یا واقعا باکسر ۱۲۵ ایرادی داره). تو خیابون هم من فقط باکسر ۱۵۰ دیدم و تا حالا باکسر ۱۲۵ ندیدم.
    امروز زنگ زدم نمایندگی ایران دوچرخ و در مورد موتور JS140 V6 سوال کردم. گفت ساخت چین و تحت لیسانس یاماها هست و قیمتش ۳/۶۵۰ تومن. نظرتون در مورد این موتور نسبت به باکسر چیه؟

مشخصات کاملش هم [فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ].
    اینم موتور بدی نیست ولی بازار فروش محصولات باجاج بهتره
    از ارسال هرگونه پست اسپم خودداری کنید.مشکلات سایت را با مدیران در میان بگذارید.

یه بار پریدی موتوری دو بار پریدی موتوری آخر می افتی موتوری!

موتور سوار

نوع موتور
    Pulse 200
    شغل و حرفه
    دانشجو رياضى محض
    علاقمند به موتورهای دومنظوره
    Last Online
    26-06-1396 @ 12:20 قبل از ظهر

آقا فقط بوکسر از این آشغال. هایه چینی نخرین، اینقدر نخرین تا جمعشون کنند، سی جی ال ژاپنی رو خیلی تعریف میکنند ولی به نظر من دیگه بدرد نمیخوره چون فکر کنم بالا ترین مدلش 84 باشه فکر کنم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)