FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

صفحه 14 از 25 نخستنخست ... 410111213141516171824 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 131 به 140 از 243

موضوع: TvS RockZ 125cc

موتور سوار

نوع موتور
    searChinG for cG 125 ReD gojeh
    شغل و حرفه
    noThinG
    Last Online
    30-05-1394 @ 12:36 قبل از ظهر

پیش فرض TvS RockZ 125cc

سلام این خوشگله هندی چرا تاپیک نداره :دی
    [فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ][فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ][فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ]

در کلاس کاب قرار میگیره..
    حجم:125 سی سی
    قدرت:9.8 در دور 7500
    حداکثر گشتاور:9.8نیتون بر متر در دور5500
    سیستم کلاچ:کلاچ اتوماتیک و دستی
    ظرفیت باک:4لیتر
    استارت:الکتریکی و هندل
    (همینارو پیدا کردم فقط!)سایت جهانرو هم که فقط عکس داره!

قیافه بسیار جذابی داره و هیچ ایرادی نمیشه از ظاهرش گرفت؛سیستم پخشmp3داره و یه جای فندکی هم داره.
    سواری بسیار نرم و راحتی داره و با وجود کارکرد6هزار کیلومتری و اینکه موتوره دست مغازه دار بود تو گمرک وقتی دنده هارو تا اخر پرمیکردم هیچ لرزشی نداشت.
    با وجود اینکه دوترک سوار شده بودیم و وزنمونم کم نبود شتاب و کشش خوبی داشت و به نظر نمیومد کم بیاره,البته من هرکار کردم کلاچش وارد مدار بشه نشدیکیشون که خلاقیت به خرج داده بودن کلا دسته کلاچ رو از بیخ کنده بودن اون یکیم تو حرکت 2-3 بار کلاچ گرفتم و ول کردم چیزی حس نشد,فکر کنم بیشتر جنبه نمایشی داشته باشه.
    قطعاتش رو یکبار که برای آپاچی به نمایندگی بابی ساندز سرزدم با وجود جدید بودنش اکثر فلاپ هاش بود قطعات مصرفیش هم همرو داشتن و مواردی مثل دسته کلاچ و ترمز هم بود...
    از لحاظ راضی بودن صاحبانش تا حالا ندیدم کسی ازش ناراضی باشه و حتی دومورد رو دیدم که از راکز بیشتر از مودناس گالکسی راضی بودن!
    بحث شیرین قیمت!
    اون موقع که من اپاچی 90 خودم رو 2/130 خریدم این پسر کوچولوی زیبا 1/650 قیمت داشت و الان که آپاچی شده 2/350 این موتور هم قیمت به 1/870تا1/900 رسیده.
    در کل اگر پول دستم بیاد حتما سعی میکنم داداش کوچیکه رو در کنار داداش بزرگه(آپاچی)داشته باشم.
    ویرایش توسط Babak : 20-05-1391 در ساعت 07:32 بعد از ظهر

همـــــــکار ســـــــابـــــــق

نوع موتور
    Daelim250
    شغل و حرفه
    مکانیک
    علاقمند به موتورهای مسافرتی
    Last Online
    06-12-1400 @ 02:58 بعد از ظهر

روغن رو عوض کن توش روغن خوب بریز(من کاسترول مگناتک میریختم)بعده 500 تا بازم عوض کن تا 1000 تا بعدش هر 3000 تا عوض کن روغن رو.ممکنه بعضی ها بگن باید تخته کنی حال بیاد ولی من همه موتورهام رو اینجوری آب بندی کردم و دیدم که همیشه بدونه هیچ مشکلی برام کار میکردن

send from my samsung Note3 N9005
    بتهوون در 26 مارس 1827 در هنگام مرگ :" دوستان دست بزنید کمدی تمام شد.

ناپلئون بناپارت : کسی که می ترسد شکست بخورد حتما شکست خواهد خورد.

موتور سوار

نوع موتور
    راکز TVS
    از ایشان یک بار در یک پست تشکر شده
    Last Online
    03-11-1393 @ 06:52 بعد از ظهر

با تشکر فراوان
    فقط یک دنده هاش گاهی اوقات جا نمیرسه خوب باید گاز زیاد کنی تا جا بهر پنجاه دوم خلاص کردنش درحالت درجا به سختی انجام میشه خواستم ببینم همشون این طوری هستند؟؟؟

نوع موتور
    Daelim250
    شغل و حرفه
    مکانیک
    Last Online

آره دندهدهاش یکم لمیه اگر روغن رو عوض کنی بهتر میشه چون روغن اولی که توشه خیلی بی کیفیته

5. کاربر زیر از Babak برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

Last Online
    17-10-1394 @ 10:52 بعد از ظهر

سلام دوستان ، بهترين رنگ tvs rocks كدومه !؟

يه سوال ديگه هم دارم. روغن موتور كه بايد عوض بشه . يعني وقتي ميري مغازه موتور رو خريداري كني ، همون جا بايد روغن رو عوض كني ؟؟ خيلي راحته ؟؟ با خودت روغن ببري ؟

بهترين مارك و مدل براي قفل و زنجير كردن اين مدل موتور چيه ؟

Sent from my iPad using Tapatalk
    ویرایش توسط کاوه : 04-11-1393 در ساعت 12:05 قبل از ظهر

موتور سوار

نوع موتور
    راکز TVS
    Last Online
    03-11-1393 @ 06:52 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak نمایش پست ها
    آره دندهدهاش یکم لمیه اگر روغن رو عوض کنی بهتر میشه چون روغن اولی که توشه خیلی بی کیفیته

نه اتفاقا روغن بهران تکتاز ریختم قیمتش 10 بود اگه روغن خاصی باید بریزم لطفا راهنمایی کنید
    اگه میشه کلمه دنده هاش رو هم بگی ممنون میشم بابک جان

- - - Updated - - -

من آبی شو گرفتم چون از لحاظ فلاپ موجود هست ویروس تر هست از لحاظ خرید وفروش

8. کاربر زیر از omid220w برای این پست تشکر کرده است

علاقمند به موتورهای هیچکدام
    Last Online
    23-06-1398 @ 11:23 قبل از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط aghilzabihi نمایش پست ها
    سلام دوستان ، بهترين رنگ tvs rocks كدومه !؟

يه سوال ديگه هم دارم. روغن موتور كه بايد عوض بشه . يعني وقتي ميري مغازه موتور رو خريداري كني ، همون جا بايد روغن رو عوض كني ؟؟ خيلي راحته ؟؟ با خودت روغن ببري ؟

بهترين مارك و مدل براي قفل و زنجير كردن اين مدل موتور چيه ؟

رنگ سلیقه ای هست
    اما آبی بیشتر و بهتر خرید و فروش میشه
    نیازی نیست با خودتون روغن ببرید موتور رو خریداری کردید صفر بعد از طی مسافت معین موتور رو سرویس میکنید و روغن رو عوض میکنید
    قفل و زنجیر های مختلفی تو بازار موجوده که شما با توجه به نیازتون میتونید تهیه کنید

10. تعداد 3 کاربر از کاوه برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

Last Online
    17-10-1394 @ 10:52 بعد از ظهر

آقايون اگه به جاي بنزين معمولي ، بنزين سوپر بزنم تو Tvs Rocks ، خوبه ؟!
    مشكل هزينه ندارم

12. تعداد 2 کاربر از aghilzabihi برای این پست تشکر کرده اند.

نوع موتور
    Daelim250
    شغل و حرفه
    مکانیک
    Last Online

نیاز نیست کاربراتوری همون معمولی بهتر جواب میده

14. تعداد 2 کاربر از Babak برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    RockZ TVS
    Last Online
    26-02-1394 @ 06:16 بعد از ظهر

با سلام خدمت همه ي دوستان. من قبلا ويو هندا داشتم از نظر موتوري و همه چي ازش راضي بودم فقط مشكلم 2پشته نشستن روش بود كه خوب نبود. كلا ويو براي تك نفره بهتره. اونو فروختم و هفته پيش ي دونه راكز مشكي گرفتم. ميخواستم به شما كه هنوز نخريدين و شك داريد بگم كه حتما اين موتور رو بخريد خيلي موتور نرم و خوبيه. كمكاش خيلي خوبه.. خيلي بهتر از ويو.. سرعت و شتاب و هندلينگش عاليه. صداشم خيلي كمه. گالكسي هم الان شده ده ميليون تومن. اصلا ارزشش رو نداره كه اينقدر هزينه كنين براي گالكسي. من گالكسي هم سوار شدم .. راكز خيلي نرم تره. سيستم كلاچ دستي هم كه داره خيلي باحاله خيلي راحتتر ميشه دنده عوض كرد. اصلا صداي دنده عوض كردنم نميده. گرچه بدون كلاچم خيلي خوب دنده ها عوض ميشه و اصلا صدا نميده. كلا من خيلي ازش راضي هستم. 2پشته كه سوارش ميشم اصلا فرقي با تك نفره نداره.. بازم سرعت و شتاب و نرم بودنش خيلي خوبه. واقعا اينو بيشتر از ويو دوست دارم.

- - - Updated - - -

با سلام خدمت همه ي دوستان. من قبلا ويو هندا داشتم از نظر موتوري و همه چي ازش راضي بودم فقط مشكلم 2پشته نشستن روش بود كه خوب نبود. كلا ويو براي تك نفره بهتره. اونو فروختم و هفته پيش ي دونه راكز مشكي مدل 94 گرفتم. ميخواستم به شما كه هنوز نخريدين و شك داريد بگم كه حتما اين موتور رو بخريد خيلي موتور نرم و خوبيه. كمكاش خيلي خوبه.. خيلي بهتر از ويو.. سرعت و شتاب و هندلينگش عاليه. صداشم خيلي كمه. گالكسي هم الان شده ده ميليون تومن. اصلا ارزشش رو نداره كه اينقدر هزينه كنين براي گالكسي. من گالكسي هم سوار شدم .. راكز خيلي نرم تره. سيستم كلاچ دستي هم كه داره خيلي باحاله خيلي راحتتر ميشه دنده عوض كرد. اصلا صداي دنده عوض كردنم نمياد. گرچه بدون كلاچم خيلي خوب دنده ها عوض ميشه و اصلا صدا نميده. كلا من خيلي ازش راضي هستم. 2پشته كه سوارش ميشم اصلا فرقي با تك نفره نداره.. بازم سرعت و شتاب و نرم بودنش رو چاله چوله هاي خيابونا خيلي خوبه. واقعا اينو بيشتر از ويو دوست دارم.

- - - Updated - - -

با سلام خدمت همه ي دوستان. من قبلا ويو هندا داشتم از نظر موتوري و همه چي ازش راضي بودم فقط مشكلم 2پشته نشستن روش بود كه خوب نبود. كلا ويو براي تك نفره بهتره. اونو فروختم و هفته پيش ي دونه راكز مشكي مدل 94 گرفتم. ميخواستم به شما كه هنوز نخريدين و شك داريد بگم كه حتما اين موتور رو بخريد خيلي موتور نرم و خوبيه. كمكاش خيلي خوبه.. خيلي بهتر از ويو.. سرعت و شتاب و هندلينگش عاليه. صداشم خيلي كمه. گالكسي هم الان شده ده ميليون تومن. اصلا ارزشش رو نداره كه اينقدر هزينه كنين براي گالكسي. من گالكسي هم سوار شدم .. راكز خيلي نرم تره. سيستم كلاچ دستي هم كه داره خيلي باحاله خيلي راحتتر ميشه دنده عوض كرد. اصلا صداي دنده عوض كردنم نمياد. گرچه بدون كلاچم خيلي خوب دنده ها عوض ميشه و اصلا صدا نميده. كلا من خيلي ازش راضي هستم. 2پشته كه سوارش ميشم اصلا فرقي با تك نفره نداره.. بازم سرعت و شتاب و نرم بودنش رو چاله چوله هاي خيابونا خيلي خوبه. واقعا اينو بيشتر از ويو دوست دارم.

16. تعداد 5 کاربر از Masoud.Afifiyan برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

Last Online
    25-12-1393 @ 05:29 بعد از ظهر

سلام به دوستان.
    من قصد خرید این موتور رو دارم.مدل 93 در حد.یکی پیدا کردم که تعمیرکارم کاملن تاییدش کرد،طرف 3 ماهه خریده موتور 2000 تا راه رفته و قیمت گذاشته چهار و پونصد.بیمه نداره و سندش سفیده.
    واقعن میخوام بخرمش اما طرف یه کم مشکوک میزنه و از طرفی اینکه چرا تو این سه ماهه سند رو به نام خودش نزده واسم شک و شبهه ایجاد کرده شدیدن!
    حالا از شما دوستای گلم دو تا سوال دارم:
    اول اینکه برای به نام زدن موتوری که سندش سفیده چطوری مطمئن بشیم که کلکی تو کار نیس و صاحب موتور به مغازه دار بدهی نداره؟
    دوم اینکه مدل بالاهای این موتور(93)آیا کیفیت مدل های پایین تر رو دارند؟مدل بالاها توی ایران مونتاژ میشن یا هنوزم به صورت کامل وارداتی هستن؟
    ممنون میشم کمکم کنین دوستان خیلی به کمکتون نیاز دارم..

18. کاربر زیر از sunny0night برای این پست تشکر کرده است

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

دفترچه راهنمای tvs rockz

http:persianmotor.net-1434-tvs-rockz-125cc-24.html

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)