FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

صفحه 9 از 12 نخستنخست ... 56789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 81 به 90 از 112

موضوع: Kawasaki Z300

مدیرکـــــــــــــــــل سایت

Last Online
    30-11-1402 @ 09:25 بعد از ظهر

پیش فرض Kawasaki Z300

موتور:چهار زمانه-دو سیلندر خطی-اب خنک-8 سوپاپ DOHC

حجم:296 سی سی

نسبت تراکم:10.6 به 1

سوخت رسانی:انژکتور DFI® 32mm

قدرت:39 اسب بخار در 11000rpm

گشتاور:27 نیوتن.متر در 10000rpm

جعبه دنده:6 سرعته

تعلیق جلو:دوشاخ تلسکوپی 37mm

تعلیق عقب:Uni-Trak® گازی

ترمز جلو:تک دیسک 290mm و کالیپر ترمز دو پیستون

ترمز عقب:تک دیسک 220mm و کالیپر ترمز دو پیستون

لاستیک جلو:110/70-17

لاستیک عقب:140/70-17

طول:2,015mm

عرض:715mm

ارتفاع:1,110mm

فاصله ی دو محور:1,405mm

ارتفاع زین:785mm

ظرفیت مخزن سوخت:17 لیتر

وزن مدل :168 کیلوگرم

مهمان ها نمی توانند عکس هارا مشاهده کنند لطفا برای مشاهده عضوشوید(کلیک کنید) here.
    مهمان ها نمی توانند عکس هارا مشاهده کنند لطفا برای مشاهده عضوشوید(کلیک کنید) here.

2. تعداد 13 کاربر از Ali برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    نا مشخص
    Last Online
    03-01-1396 @ 09:22 بعد از ظهر

آخه دوستان محترم،وقتی بنلی جفت سیلنور نداشتی و سوار نشدی،چرا روی هوا نظر میدی؟ وقتی یه هفته موتور زیر پات بود و توی شهر و جاده باهاش رفتی،راجع به کیفیتش با توجه به قیمتش نظر بده...ضمنا این موتور طراحیش کاملا ایتالیایی هست و چین فقط مونتاژ میکنه و تحت نظارت ایتالیا..حالا اینکه چرا بعضی ها غرض ورزانه همش میخوان بگن ایتالیا نیست،میدونم دلیلش رو...امیدوارم پولشون برسه بخرن تا دیگه غرق ورزی نکنن یا بهترشو بخرن...الان 3 میلیون پول میدی اپل میخری،پشتش زده ساخت چین..پس حتما نوکیا بهتره که خورده فنلاند...منطقی باشید..قول میدم تا چند سال آینده مرسدس بنز هم تحت نظارت آلمان و توسط چین ساخته بشه...این دلیل بر چینی بودن و بی کیفیت بودن نیست...!یا همین کاوازاکی زد که توی تایلند داره مونتاژ میشه...ضمنا قیمت جهانی بنلی و زد کاوازاکی حدود 4 میلیون اختلافشه..و این اختلاف بخشی اعظمش بخاطر فلاپهای کاوازاکی هست..پس در دنیا این دو موتور نزدیک بهم هستند که قیمتشون نزدیک بهم هست..وگرنه بازار یابان حرفه ای بنلی،هیچگاه چنبین قیمتی در نظر نمیگرفتن در سطح جهانی که موتوراشون رو دستشون باد کنه...و مطمئن باشید قیمت ساختش بدلیل کیفیت خوبش بالا در اومده که قیمت جهانیش حدود14 میلیون به پول ایران هست،چون در تجارت امروز جهانی،همه کمپانی ها قصدشون تسخیر بازار با بهترین کیفیت و کمترین قیمت هست...لطفا اول یه هفته سواری بگیرید از موتوربنلی و بعد اظهار نظر کنید...طرف رفته موتور رو از پشت ویترین دیده و خودشم میدونه به چه دلیلی،روی هوا میگه موتور چینیه و خوب نیست...سو تفاهم نشه اما اینا کسایی هستند که من هر روز دورم می بینم،افرادی که میان و سر صحبت رو با امثال من که این موتور رو داریم باز میکنند و بعد ندیده و نشناخته میگن داداش میشه یه دور بزنم باهاش و من و امثال من هم میگیم نه...بعد اخماشو میکنه تو هم و میره...بعدم میگه موتور بدیه...راجع به چیزی که نداشتی نظر نده..
    خود من اگه اختلاف بنلی و زد 4 میلیون بود،بازم بنلی رو میخریدم،چون سبک این موتور رو دوست دارم،اما میدونم زد موتور خوبیه...قرار نیست یه چیزی رو که نداریم،بگیم بده و به درد نمیخوره..

- - - Updated - - -

آخه دوستان محترم،وقتی بنلی جفت سیلنور نداشتی و سوار نشدی،چرا روی هوا نظر میدی؟ وقتی یه هفته موتور زیر پات بود و توی شهر و جاده باهاش رفتی،راجع به کیفیتش با توجه به قیمتش نظر بده...ضمنا این موتور طراحیش کاملا ایتالیایی هست و چین فقط مونتاژ میکنه و تحت نظارت ایتالیا..حالا اینکه چرا بعضی ها غرض ورزانه همش میخوان بگن ایتالیا نیست،میدونم دلیلش رو...امیدوارم پولشون برسه بخرن تا دیگه غرق ورزی نکنن یا بهترشو بخرن...الان 3 میلیون پول میدی اپل میخری،پشتش زده ساخت چین..پس حتما نوکیا بهتره که خورده فنلاند...منطقی باشید..قول میدم تا چند سال آینده مرسدس بنز هم تحت نظارت آلمان و توسط چین ساخته بشه...این دلیل بر چینی بودن و بی کیفیت بودن نیست...!یا همین کاوازاکی زد که توی تایلند داره مونتاژ میشه...ضمنا قیمت جهانی بنلی و زد کاوازاکی حدود 4 میلیون اختلافشه..و این اختلاف بخشی اعظمش بخاطر فلاپهای کاوازاکی هست..پس در دنیا این دو موتور نزدیک بهم هستند که قیمتشون نزدیک بهم هست..وگرنه بازار یابان حرفه ای بنلی،هیچگاه چنبین قیمتی در نظر نمیگرفتن در سطح جهانی که موتوراشون رو دستشون باد کنه...و مطمئن باشید قیمت ساختش بدلیل کیفیت خوبش بالا در اومده که قیمت جهانیش حدود14 میلیون به پول ایران هست،چون در تجارت امروز جهانی،همه کمپانی ها قصدشون تسخیر بازار با بهترین کیفیت و کمترین قیمت هست...لطفا اول یه هفته سواری بگیرید از موتوربنلی و بعد اظهار نظر کنید...طرف رفته موتور رو از پشت ویترین دیده و خودشم میدونه به چه دلیلی،روی هوا میگه موتور چینیه و خوب نیست...سو تفاهم نشه اما اینا کسایی هستند که من هر روز دورم می بینم،افرادی که میان و سر صحبت رو با امثال من که این موتور رو داریم باز میکنند و بعد ندیده و نشناخته میگن داداش میشه یه دور بزنم باهاش و من و امثال من هم میگیم نه...بعد اخماشو میکنه تو هم و میره...بعدم میگه موتور بدیه...راجع به چیزی که نداشتی نظر نده..
    خود من اگه اختلاف بنلی و زد 4 میلیون بود،بازم بنلی رو میخریدم،چون سبک این موتور رو دوست دارم،اما میدونم زد موتور خوبیه...قرار نیست یه چیزی رو که نداریم،بگیم بده و به درد نمیخوره..

4. کاربر زیر از Iman khasteh برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    Daelim VJF 250 Type 2
    علاقمند به موتورهای هیچکدام
    Last Online
    25-01-1396 @ 10:49 قبل از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط Iman khasteh نمایش پست ها
    شما یک سری تصوراتی دارید که دوست دارید با اون تصورات جلو برید. مشکلی نیست. اما تصورات شما غلط هست. مثلا شما تصور میکنید که بنلی TNT250 در ایتالیا و توسط مهندسین ایتالیایی طراحی شده!‌ روی چه حساب و کتابی این تصور رو دارید وقتی مدیر حال حاضر بنلی خودش گفته که این موتور رو در چین طراحی کردند؟‌ گوشی اپل رو اگر مثال میزنید پشت اش این جمله رو دقیقا نوشته ‌: Designed by Apple in California Assembled in China
    یعنی طراحی توسط اپل در کالیفرنیا و اسمبل در چین! تموم شد و رفت حالا چرا اصرار دارید که کلا گوشی اپل ساخت چین هست!؟
    شما از کجا میدونید که اختلاف قیمت کاوازاکی و بنلی فقط سر فلاپ هست ؟‌ شما اصلا میدونید روند قیمت‌گذاری محصولات یک کارخانه چطور هست؟‌ شما به ریز لیست قیمت‌تمام شده تولید محصولات کاوازاکی و بنلی دسترسی دارید که فهمیدید که اختلاف قیمت تنها ناشی از فلاپ هست و مطمئن هستید که قیمت تمام شده بقیه پروسه‌های تولیدی و انجنین و . . . همه مشابه هست؟‌ این حرف زدن روی هوا نیست؟!!

شما یک نگاه به سوئینگ آرم عقب بنلی بیاندازید و به من بگید طراحی اش هوشمندانه است! کجای اون طراحی هوشمندانه است در مقایسه با دیگر موتورها؟‌ بعدم اصلا گیریم که طراحی اش توسط مهندسان ایتالیایی بوده باشه. اصلا مگه بنلی واقعا کمپانی موتورسازی خوبیه؟ تو کل دنیا اسم بنلی رو شما تو کدوم رخداد ورزش‌های موتوراسپرت شندید تابحال؟‌ موتوجی‌پی بوده؟‌ سوپربایک بوده؟‌ سوپراسپرت بوده؟‌ موتورهای ادونچر‌تورینگ اش معروف بودن ؟‌ ام اکس جی‌پی بوده ؟‌ کجا بوده این بنلی که الان دارید با کاوازاکی تنها اختلافشون رو در یک فلاپ میبینید شما ؟!!! حالا از ‍۱۹۱۱ موتور میساخته که میساخته! کجای صنعت موتورسیکلت سازی ایستاده این کمپانی که شما حاضر نیستید قبول کنید که کاوازاکی تکنولوژی بهتری تو موتورش میتونه داشته باشه نسبت به اون و اختلاف تنها یک فلاپ نیست!‌

در کل هم من هرگز نمیگم جنس چینی بده!‌ همونطور که جنس اروپایی و آمریکایی هم میتونه با دیزاین و طراحی بد باشه چینی هم میتونه باشه! کل مشکل از اینجا ناشی میشه که همه اینجا صرفا به محل ساخت نگاه میکنن و در مورد طراحی و خوبی و بدیش کسی حرف نمیزنه! جنس چینی خوب هم داریم که خوب هم طراحی شده. شرکت Zongchen الان در چین موتورسیکلت تولید میکنه! تحت نام هیچ شرکت اروپایی هم نه با افتخار تحت نام خودش! توی آمریکا هم محصولاتش تحت نام چینی خودش داره الان فروخته میشه! شما طراحی سوئینگ آرم عقب Zongchen RX3 رو با همون بنلی مقایسه کنید! محل اتصال چرخ عقب رو مقایسه کنید! خب آقا طراحی بده دیگه میخواد ایتالیایی باشه میخواد چینی باشه! اصلا بحث غرض ورزی هم نیست چون چیزی ازش به ما نمیرسه! بحث بیان واقعیت‌هاست. اینکه شما همینطوری بگید بنلی و کاوازاکی اختلاف قیمتشون بخاطر فلاپ هست به نظر من غرض ورزی و روی هوا حرف زدنه!

6. تعداد 15 کاربر از pouriashoghi برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    kawasaki z250
    Last Online
    23-02-1396 @ 12:02 بعد از ظهر

فکر نکنم موتور استریت توی حجم 300 cc داشته باشیم وه به کیفیت z300 چه از نظر ساخت و چه از نظر هندلینگ و سواری ولذت سواری داشته باشیم...گرچه الان موتورهایz 250رو با تغییر کیلومتر و اگزوز به اسم 300 میفروشن..ولی مطمینا کیفیت سواریشون کاملا فرق داره...در هر حال توصیه میکنم اگر توانایی خریدشو دارید درنگ نکنید......ضمنا اگر سوالی بود در خدمتم

8. تعداد 4 کاربر از NADER Z250 برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    زونتس s250
    Last Online
    29-12-1396 @ 01:06 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط NADER Z250 نمایش پست ها
    فکر نکنم موتور استریت توی حجم 300 cc داشته باشیم وه به کیفیت z300 چه از نظر ساخت و چه از نظر هندلینگ و سواری ولذت سواری داشته باشیم...گرچه الان موتورهایz 250رو با تغییر کیلومتر و اگزوز به اسم 300 میفروشن..ولی مطمینا کیفیت سواریشون کاملا فرق داره...در هر حال توصیه میکنم اگر توانایی خریدشو دارید درنگ نکنید......ضمنا اگر سوالی بود در خدمتم
    ۲۵۰ رو از ۳۰۰ چجوری تشخیص بدیم؟موقع خرید نمیذارن دور بزنیم.صفر میخوام بخرم.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

10. کاربر زیر از محمد جانی برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    دایلیم
    Last Online
    05-09-1399 @ 11:32 بعد از ظهر

الان دیگه گوگل هست و با یکم تحقیق میشه فهمید که بنلی حتی یک پیچش ربطی به ایتالیا نداره و کلا چه جوری میشه با موتور ژاپنی مقایسش کرد؟الان کاوازاکی نینجا یا هندا سی بی آر 250 که هفت یا هشت ساله دارن تردد میکنن چقدر تمیز و با کیفیت موندن.یکی دو سال دیگه بنلیها رو ببینید.اونجاس فرق چین و ژاپن و تفاوت قیمتشون معلوم میشه.بنظره من حتی موتور هندیا کیفیتشون بهتره.بنلی دو سیلندرا خیلی خوش رخ و بهترین صدا دارن
    pooya.a

12. تعداد 5 کاربر از پوویا برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    بنللی جفت
    شغل و حرفه
    درب اتوماتیک
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    03-10-1396 @ 12:36 قبل از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط پوویا نمایش پست ها
    الان دیگه گوگل هست و با یکم تحقیق میشه فهمید که بنلی حتی یک پیچش ربطی به ایتالیا نداره و کلا چه جوری میشه با موتور ژاپنی مقایسش کرد؟الان کاوازاکی نینجا یا هندا سی بی آر 250 که هفت یا هشت ساله دارن تردد میکنن چقدر تمیز و با کیفیت موندن.یکی دو سال دیگه بنلیها رو ببینید.اونجاس فرق چین و ژاپن و تفاوت قیمتشون معلوم میشه.بنظره من حتی موتور هندیا کیفیتشون بهتره.بنلی دو سیلندرا خیلی خوش رخ و بهترین صدا دارن
    واقعا نظر کارشناسیتون منو تحت تاثیر قرار داد
    واقعا این که از چند ساله دیگه خبر میدید خدایی کم اتفاقی نیستا. قدر خودتو بدون

14. کاربر زیر از farrhad برای این پست تشکر کرده است

ناظم سایت

نوع موتور
    ندارم....
    شغل و حرفه
    any work
    علاقمند به موتورهای مسافرتی
    Last Online
    03-05-1398 @ 10:11 بعد از ظهر

دوستان لطفا از موضوع اصلی تاپیک منحرف نشید.

Sent from my SM-J200F using Tapatalk
    از ارسال هرگونه پست اسپم خودداری کنید.مشکلات سایت را با مدیران در میان بگذارید.

یه بار پریدی موتوری دو بار پریدی موتوری آخر می افتی موتوری!

16. تعداد 4 کاربر از VAHID برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    بنلی 250 دوسیلندر
    Last Online
    22-10-1397 @ 02:09 قبل از ظهر

درسته z250 از لحاظ کیفیتی از بنلی دوسیلندر بالاتره اما خدایی نه رخه خیلی خفنی داره نه جذابه ونه صدایه خوب . تو خارج هم که قیمتشون خیلی تفاوت نداره . انصافا موتور توپیه z250 اما مگه ادم مغز خر خورده 37 تومن بده موتوری که صداش مثل موتور 200 سی سیه . ادم 37 تومنو میده یه 600 میخره که کلکو پره ملت بریزه نه این . حالا شاید بعضی از دوستان بگن کیفیت و سواریش عالیه منم اینو میدونم اما هرکی 37 تومن پوله موتور میده دنباله یه چیزه که میاد تو خیابون تو چش باشه نه این . باز بنلی دوسیلندر قیمتش یه مقدار معقول تره اما z250 اصلا ارزش خرید نداره با این قیمت .

18. تعداد 2 کاربر از Jack z1000 برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    بنللی جفت
    شغل و حرفه
    درب اتوماتیک
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    03-10-1396 @ 12:36 قبل از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط Jack z1000 نمایش پست ها
    درسته z250 از لحاظ کیفیتی از بنلی دوسیلندر بالاتره اما خدایی نه رخه خیلی خفنی داره نه جذابه ونه صدایه خوب . تو خارج هم که قیمتشون خیلی تفاوت نداره . انصافا موتور توپیه z250 اما مگه ادم مغز خر خورده 37 تومن بده موتوری که صداش مثل موتور 200 سی سیه . ادم 37 تومنو میده یه 600 میخره که کلکو پره ملت بریزه نه این . حالا شاید بعضی از دوستان بگن کیفیت و سواریش عالیه منم اینو میدونم اما هرکی 37 تومن پوله موتور میده دنباله یه چیزه که میاد تو خیابون تو چش باشه نه این . باز بنلی دوسیلندر قیمتش یه مقدار معقول تره اما z250 اصلا ارزش خرید نداره با این قیمت .
    اگه یه روز زد 250رو از نزدیک روشن پیش بنلی جفت بغل هم ببینی و سوار شی متوجه میشی اختلافی که میگن زد داره با بنللی دقیقا برعکسه. من خودم از دور که میدیدم میگفتم تا دوک 200حتی هست کسی بنللی بخره مغز خر خورده اما الان میبینم و میدونم از هیچ لحاظ حتی از زد300هم کم نداره بجز قیمت. به هر حال کسایی که دارن و با هم از نزدیک مقایسه کردن بهتر میدونن نظر بدن. منم نظر خودمو گفتم شاید از نظر دوستان نظر من اشتباه باشه. اما کلا ای کاش این محدودیت نبود میتونستیم همین بنللی600 رو سوار شیم

20. تعداد 2 کاربر از farrhad برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    بنلی 250 دوسیلندر
    Last Online
    22-10-1397 @ 02:09 قبل از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط farrhad نمایش پست ها
    اگه یه روز زد 250رو از نزدیک روشن پیش بنلی جفت بغل هم ببینی و سوار شی متوجه میشی اختلافی که میگن زد داره با بنللی دقیقا برعکسه. من خودم از دور که میدیدم میگفتم تا دوک 200حتی هست کسی بنللی بخره مغز خر خورده اما الان میبینم و میدونم از هیچ لحاظ حتی از زد300هم کم نداره بجز قیمت. به هر حال کسایی که دارن و با هم از نزدیک مقایسه کردن بهتر میدونن نظر بدن. منم نظر خودمو گفتم شاید از نظر دوستان نظر من اشتباه باشه. اما کلا ای کاش این محدودیت نبود میتونستیم همین بنللی600 رو سوار شیم
    راستش دوست عزیز من هردوتاشونو سوار شدم بخاطر همین میگم z250 رو خیلی گندش کردن . منم خودم با بنلی دوسیلندر خیلی بیشتر حال میکنم هم سواریه نرمی دار ه هم موتدر باجذبه ای هستش .

22. تعداد 2 کاربر از Jack z1000 برای این پست تشکر کرده اند.

صفحه 9 از 12 نخستنخست ... 56789101112 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)