FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 46

موضوع: جذب علاقه مندان موتورسواری(سبک و سنگین) و استفاده از پیست بدون ثبت نام در فدراسیون

موتور سوار

نوع موتور
    pulse180 & KAWASAKI ZX-11 E
    شغل و حرفه
    کارشناسی فیزیک هسته ای
    Last Online
    20-05-1393 @ 01:46 قبل از ظهر

پیش فرض جذب علاقه مندان موتورسواری(سبک و سنگین) و استفاده از پیست بدون ثبت نام در فدراسیون

سلام
    امکانی فراهم شده که علاقه مندان به موتورسواری بتونن با عضویت در بسیج ورزشکاران از پیست استفاده کنن
    برای هر فرد کارت بسیج ورزشکاران صادر میشه که مثل بسیج معمولی هست با این تفاوت عمده که ما فقط ورزش می کنیم و به کارهای دیگه بسیج کاری نداریم
    و برای استفاده از پیست با فدراسیون هماهنگ شده و کارت ورود به پیست صادر میشه و روزهای دوشنبه می تونید از پیست استفاده کنید
    هزینه ثبت نام بابت استفاده از پیست 100 هزارتومنه که تا پایان سال 90 هست
    و فقط کپی شناسنامه و کارت ملی و عکس لازمه

موتورها بدون محدودیت حجمی (از 70 سی سی تا 2000سی سی )میتونند عضو بشن

چند تا از دوستان سنگین سوار سایت هم چند ماهی هست که با ما هستند

برای موتورهای تریل، کراس و تریال هم این امکان تا چند روز آینده فراهم خواهد شد
    چه انتظار عجیبی...
    توبین منتظران هم مولای من چه غریبی ، عجیب تر که چه اسان نبودنت شده عادت چه بیخیال نشسته ایم
    نه کوششی نه وفائی فقط نشسته و میگوئیم خداکند که بیایی...

2. تعداد 6 کاربر از mohamad javad برای این پست تشکر کرده اند.

کاربر فعال رشت

نوع موتور
    BAJAJ Pulse 180 UG4
    شغل و حرفه
    دانشجو دانشگاه احرار رشت-دوره کاردانی عمران
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    15-12-1391 @ 12:43 بعد از ظهر

دوستان به نظر من سمت این چیزا نرین اینا دیدن نمیتونن به این راحتیا عماراتیا و سنگینارو جمع کنن دارن خیلی ساده گولتون میزنن از طریق این که این مجوز بسیجه هو فلانو بهمانه باور نکنین این میشه مثل اصفهان خر نیستن که موتور قاچاق راه بدن راه میدن ولی برای مدتیو ضاهری میخوان اعتمادتون جلب شه بعد که تعداد عضوا رفت بالا تی یک حرکت هماهنگ ترتیبتونو میدن.آخه با عقل جور در میاد بی سرو صدا بدون شایعه ای چیزی یهو یه همچین طرحی راه بیفته.آستین کوتاه رو میخوان گیر بدن خبرش ۱ماه جلوتر رو زبوناست بعد همچین چیز شاخی.اصلا به ریسکش نمی ارزه.ازکی تا هالا بسیجیا . سپاهیا قابل اعتماد شدن.اگر بخواین به این روش متکی شین دیگه چیزی از ثبت پرشین موتورو ادقامش با کاناله مثبتو و گرفتنه پیست نمیمونه همه سرشون به این داستان گرم میشه.فقط در یک کلام میگم خودتونو به چنگ ندین ما از این حرفا زیاد شنیدیم آخرشم دیدیم.میگن گشتم نبود نگرد نیست.اصفهانم از همین روش بود دیگه مگه غیر اینهوفدراسیونو پکوندن کردن از روش سپاه عماراتیم راه دادن تو همین هفته ی قبل چندتا تو اصفهان سنگین گرفتن.خودتون دو دوتا چهارتا کنین میفهمین اشتباهه از هدف اصلی سایت هم اینجوری دور میشیم

FIGHT WITH NIGHT AND RIDE TO THE LIGHT

4. تعداد 2 کاربر از RIDER برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

Last Online
    24-11-1401 @ 11:35 بعد از ظهر

دقیقا همین بلا را سر ما اوردند اصفهان
    اقدام به عضو گیری کردند دوتا برنامه هم گذاشتند بعدش مشخصات و آدرس موتور و موتور سوار ها را گذاشتند کف دست پلیس
    و همه را به گ ا دادند من از جمله بازمانده های این قضیه هستمکه جون سالم به در بردم

6. تعداد 2 کاربر از حسـن برای این پست تشکر کرده اند.

کاربر فعال رشت

نوع موتور
    BAJAJ Pulse 180 UG4
    شغل و حرفه
    دانشجو دانشگاه احرار رشت-دوره کاردانی عمران
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    15-12-1391 @ 12:43 بعد از ظهر

سمت این تبلیغات دروغین نرین وقتی اسم این ارگانا میاد وسط دیگه تا تهشو میشه خوند

FIGHT WITH NIGHT AND RIDE TO THE LIGHT

8. تعداد 2 کاربر از RIDER برای این پست تشکر کرده اند.

Banned

نوع موتور
    Hyosung GT250R & Ravan 200
    Last Online
    31-06-1393 @ 03:55 بعد از ظهر

تا اونجایی که من میدونم بسیج حکم گاز فلفل به این اسونی به عضو فعال نمیده . حالا اگه به عضو عادی مجوز واسه سنگین بده؟؟ نمیدونم چی بگم

10. تعداد 2 کاربر از Kami برای این پست تشکر کرده اند.

همـــــــکار ســـــــابـــــــق

نوع موتور
    Hyosung GT250R
    علاقمند به موتورهای خیابانی
    Last Online
    08-02-1394 @ 02:23 بعد از ظهر

يه خورده با عقل جور در نمياد. موتور سنگين بدون مدارك اونم تو پيست با مجوز بسيج!!!!!! فكر نميكنم بسيجي هاي محترم عاشق چشم ابروي منو شما باشند كه بيان همچين لطفي بهمون بكنن. دوستان سري كه درد نميكنه دسمال نمي بندند بي خودي براي خودتون دردسر درست نكنيد.

همکار سابق

نوع موتور
    kdx 200
    شغل و حرفه
    critical manager-مديريت بحران
    علاقمند به موتورهای دومنظوره
    Last Online
    09-05-1400 @ 02:22 بعد از ظهر

نمیدونم چرا کنجی جواب نمیده
    جای کنجی توی این پست خالیه!!!

همیشه پای یک ایرانی درمیان است

دعا کنید دوباره موتور ژاپنی بگیرم

موتور سوار

Last Online
    24-11-1401 @ 11:35 بعد از ظهر

ببینید دوستان موتور اماراتی را راحت بهش مجوز و پلاک برا تمرین و رالی میدن ولی وقتی یه حادثه ایی رخ بده هیچ پشتیبانی نمیکنند تو رالی قبلی یکی از بچه ها دچارسانحه شد همه با خوشحالی به هم میگفتند که خدا را شکر با حکم و پلاک تصادف کرد ولی در کمال ناباوری موتور رفت مبارزه با اموال قاچاق و طرف هم معرفی شد به دادگاه برای استفاده از اموال قاچاق !!! جالب بود نه ؟؟ موتور پلاک توقیف شد!!

14. تعداد 4 کاربر از حسـن برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    شغل و حرفه
    کارشناسی فیزیک هسته ای
    Last Online

****** جان تجهیزات بله به هرکسی نمیدن و لی این فرق می کنه به جز تمرین پیست بقیه جاها باید لباس فرم تنت کنی (لباس یه سره مشکی)
    و اگه کسی کاری بکنه سریع مشخص میشه

---------- Post added at 12:28 PM ---------- Previous post was at 12:27 PM ----------

سلام
    نظرات دوستان برام جدید نبود چون خلی ها دل خوشی از سپاه و یسیج ندارن
    این حرکت 3 سالی هست که شروع شده و تا حالا 300تا موتور هم جذب شده خیلی هاش هم اماراتی هستن
    دیروز هم بعد مراسم با حکمی که داشتیم به صورت خود جوش با 8تا موتور دیگه رفتیم سمت دماوند تو اتوبان تهران پردیس که خیلی حال داد و بسییییییییییار خوش گذشت با سینا و سلمان هم جای شما رو خالی کردیم فیلم و عکسا هم دست سلمان که تو اولین فرصت میزاره من برا اولین بار سرعت 200 رو تجربه کردم بچه ها هم با یه 330 کل کل کردن تا دفعه دیگه به موتور سنگین چپ نگاه نکنه
    خلاصه این فرصت مهیاشده و من هم رو حساب هم سایتی بودن بهتون گفتم موتورهای اماراتی مون هم با خیال راحت می بریم یه سری امتیازات دیگه هم در نظر گرفته شده که یکیش بیمه موتورهای سنگینه هم ثالث هم بدنه که با همکاری بیمه ایران هست و خیلی چیزای دیگه
    مثل سینا و سلمان و یکی دیگه از بچه های سایت که اگه خواست خودش میگه خلاصه صلاح مملکت خویش خسروان دانند ، خواستین من در خدمتم ، دوشنبه هم 9تا 11 تمرینه می تونین بیاین و تمرینا رو از نزدیک نگاه کنید

البته از اولش که این تاپیکو زدم به فکر موتورهای سبک بودم تا سنگین چون دیگه اونا رو که نمیتونن بگیرن
    فدراسیون هم که کلاس 250 نداره چه برسه به کلاس های پایین تر و میتونن از پیست استفاده کنن
    جذب علاقه مندان موتورسواری(سبک و سنگین) و استفاده از پیست بدون ثبت نام در فدراسیون تصاویر پیوست شده
    • نوع فایل: jpg 26082011033.jpg (208.0 کیلو بایت)

این فایل 789 بار دانلود شده است .

ویرایش توسط mohamad javad : 05-06-1390 در ساعت 11:34 قبل از ظهر دلیل: عکس
    چه انتظار عجیبی...
    توبین منتظران هم مولای من چه غریبی ، عجیب تر که چه اسان نبودنت شده عادت چه بیخیال نشسته ایم

16. تعداد 3 کاربر از mohamad javad برای این پست تشکر کرده اند.

Banned

نوع موتور
    Hyosung GT250R & Ravan 200
    Last Online
    31-06-1393 @ 03:55 بعد از ظهر

خوب محمد جواد جان یه سوال برام پیش اومده . موتور سنگینی که برگه سبز داره چه فرقی با امارتی داره وقتی میشه از این امکانات استفاده کرد
    اگه اینجوری باشه خوب منم تا 10 میلیون یه امارتی میخرم

موتور سوار

نوع موتور
    شغل و حرفه
    کارشناسی فیزیک هسته ای
    Last Online

فرقش تو راحتی خیال خودته اگر با حکم باشی که مشکلی نیست
    اما من خودم تو هفته ممکنه چند بار موتور بیارم بیرون (موقعی که حکم ندارم) که اون موقع فرق اماراتی و مدارک دار مشخص میشه
    اگه امارات باشه فقط با حکم باید بیاین بیرون(هفته ای 1بار)و حالا اگه تو مراسماتی حکم بدن
    چه انتظار عجیبی...

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)