FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

صفحه 91 از 93 نخستنخست ... 418187888990919293 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 901 به 910 از 928

موضوع: Kawasaki Ninja 300

مدیرکـــــــــــــــــل سایت

Last Online
    30-11-1402 @ 09:25 بعد از ظهر

پیش فرض Kawasaki Ninja 300

سال تولید:2013

موتور:چهار زمانه-دو سیلندر خطی-اب خنک-8 سوپاپ DOHC

حجم:296 سی سی

نسبت تراکم:10.6 به 1

سوخت رسانی:انژکتور DFI® 32mm

قدرت:39 اسب بخار در 11000rpm

گشتاور:27 نیوتن.متر در 10000rpm

جعبه دنده:6 سرعته

تعلیق جلو:دوشاخ تلسکوپی 37mm

تعلیق عقب:Uni-Trak® گازی

ترمز جلو:تک دیسک 290mm و کالیپر ترمز دو پیستون

ترمز عقب:تک دیسک 220mm و کالیپر ترمز دو پیستون

لاستیک جلو:110/70-17

لاستیک عقب:140/70-17

طول:2,015mm

عرض:715mm

ارتفاع:1,110mm

فاصله ی دو محور:1,405mm

ارتفاع زین:785mm

ظرفیت مخزن سوخت:17 لیتر

وزن مدل ABS ومعمولی:174 و 172 کیلوگرم

مهمان ها نمی توانند عکس هارا مشاهده کنند لطفا برای مشاهده عضوشوید(کلیک کنید) here.
    مهمان ها نمی توانند عکس هارا مشاهده کنند لطفا برای مشاهده عضوشوید(کلیک کنید) here.

2. تعداد 21 کاربر از Ali برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    yamaha 200rd-kawasaki gto-pulsar180-hyosung gt250r-kawasaki ninja 300
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    10-12-1398 @ 12:39 بعد از ظهر

من با دو کاتاف کشیدم 115 تا شد

4. تعداد 3 کاربر از asqar برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online

[فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ].

6. تعداد 7 کاربر از asqar برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online

دیروز دو تا رو کنار هم گذاشتیم از نظر ظاهر r3 فقط جلوش قشنگتر و وحشی تر به نظر میاد ما بقی موارد نینجا سر تر هستش

موتوری هم تست نشد
    به نظر من در کل قیمت 45 برای r3 بالاست یا اگر مناسب باشه نینجا رو خوب قیمت میدن .

8. تعداد 3 کاربر از asqar برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

Last Online
    01-11-1401 @ 12:29 قبل از ظهر

پلاک ارزش داره ولی نه دیگه اینقدر ....
    40 تومن برای موتور 300 سی سی ؟؟؟؟؟

موتور 40 اسب بخاری ابدا و اصلا ارزش همچین پولی رو نداره .
    موتورسیکلت امن است ...
    مادامی که سوارش بداند چقدر خطرناک است !

10. تعداد 2 کاربر از Mohsen_14 برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    super sherpa
    علاقمند به موتورهای دومنظوره
    Last Online
    05-06-1397 @ 09:40 قبل از ظهر

این موتور 40 اسب قدرت نداره. اینا اعداد و ارقام روی کاغذن. من نمیگم بیاید با یک موتور دیگه کل بندازید چون گیربکس و ضریب دنده تاثیر داره. من میگم برید در حالت درجا گاز بدید ببینید دور موتورش در مقایسه با crm چجوریه. تا متوجه بشید crm چهل اسب داره نه این. اصلا ولش کن اینو. برید با کی تی ام تریل 250 سوپاپدار مقایسه کنید از اونم کمتره. این موتور 40 اسب نداره. خواهید دید که دور موتور Crm , ktm زودتر از نینجا میاد بالا اونم در حالت درجا.

12. تعداد 2 کاربر از 8446215713 برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

Last Online
    01-11-1401 @ 12:29 قبل از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط 8446215713 نمایش پست ها
    این موتور 40 اسب قدرت نداره. اینا اعداد و ارقام روی کاغذن. من نمیگم بیاید با یک موتور دیگه کل بندازید چون گیربکس و ضریب دنده تاثیر داره. من میگم برید در حالت درجا گاز بدید ببینید دور موتورش در مقایسه با crm چجوریه. تا متوجه بشید crm چهل اسب داره نه این. اصلا ولش کن اینو. برید با کی تی ام تریل 250 سوپاپدار مقایسه کنید از اونم کمتره. این موتور 40 اسب نداره. خواهید دید که دور موتور Crm , ktm زودتر از نینجا میاد بالا اونم در حالت درجا.
    دوران پادشاه قلقلی نیست که بریم تو گاراژ خونمون موتور گاز بدیم ببینیم چی میشه یا نمیشه ، کمپانی معظم و عریض و طویل کاواساکی قبل از تولد من و شما اینکارها رو انجام میداده و تستهای دقیق ، نمودار داینو و تمام خصوصیات دیگه ی این موتور در کل دنیا قابل آزمایش هست ، چیزی نیست که کسی از خودش دربیاره و قابل تست نباشه ، شما به این خراب شده نگاه نکن که ماشین رو هم تست نمیکنن و از خودشون یه سری اعداد و ارقام برای خصوصیات فنی پشت سر هم ردیف میکنن .
    در ثانی نحوه شتاب گیری یا دور موتور سی آر ام و مثلا نینجا زمین تا زیر زمین فرق داره ، اصلا اینها از یه کلاس نیستن که بخوان با هم مقایسه بشن .
    شما اگه به 40 اسب بودن این موتور شک داری تو یوتیوب سرچ کن ویدئو هاش رو حتما پیدا میکنی ، اگر هم پیدا نکردی بگو من پیدا کنم .

.
    موتورسیکلت امن است ...
    مادامی که سوارش بداند چقدر خطرناک است !

14. تعداد 10 کاربر از Mohsen_14 برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    super sherpa
    علاقمند به موتورهای دومنظوره
    Last Online
    05-06-1397 @ 09:40 قبل از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen_14 نمایش پست ها
    دوران پادشاه قلقلی نیست که بریم تو گاراژ خونمون موتور گاز بدیم ببینیم چی میشه یا نمیشه ، کمپانی معظم و عریض و طویل کاواساکی قبل از تولد من و شما اینکارها رو انجام میداده و تستهای دقیق ، نمودار داینو و تمام خصوصیات دیگه ی این موتور در کل دنیا قابل آزمایش هست ، چیزی نیست که کسی از خودش دربیاره و قابل تست نباشه ، شما به این خراب شده نگاه نکن که ماشین رو هم تست نمیکنن و از خودشون یه سری اعداد و ارقام برای خصوصیات فنی پشت سر هم ردیف میکنن .
    در ثانی نحوه شتاب گیری یا دور موتور سی آر ام و مثلا نینجا زمین تا زیر زمین فرق داره ، اصلا اینها از یه کلاس نیستن که بخوان با هم مقایسه بشن .
    شما اگه به 40 اسب بودن این موتور شک داری تو یوتیوب سرچ کن ویدئو هاش رو حتما پیدا میکنی ، اگر هم پیدا نکردی بگو من پیدا کنم .

.
    داداش منم که از خودم حرف نمیزنم که. الان سرچ کنی بعضی جاها زده 34 اسب. البته سایت خود کاوازاکی اروپا و آمریکا و... که نگاه کنید که اصلا نزده چند اسب!!! اتفاقا منم گفتم که شتاب گیری درست نیست چون ضریب دنده ها متفاوته. تو حالت درجا خلاص دور موتور رو بده بالا. هم سی ار ام هم کی تی ام هم نینجا 300 تا 12000 دور دارن. ببین کدوم دورش زودتر میاد تا 14000. خودت امتحان کن. دور سی ار ام در حد 4 سیلندره و 40 اسب هم تازه نداره. شما میگی نه نینجا 40 اسبه. اون نمودارها هم که دینو تست میگیرن یکی از محوراش دور موتوره دیگه برادر من.
    محاله نینجا 300 اندازه سی ار ام قدرت داشته باشه. سی ار ام 250 دوزمانه تو کلاس 450 سوپاپداره. این 40 اسبی که میگید یعنی نینجا 300 اندازه یک موتور 400 سی سی آفرود قدرت داره!!! این مسئله ممکن نیست. خود سایتای کاوازاکی هم چنین قدرتی برای نینجا ننوشتن. این اطلاعات مال سایتای متفرقه هست. همین سایتای متفرقه پولسار آ اس رو زدن 23 اسب یعنی اندازه کی ال ایکس 250!!!! یک قاعده هست داداش میگه هیچ موتوری اندازه کراس هم حجم خودش قدرت نداره. این یک قاعده تجربیه. ولی شما میگید نه این نینجا 300 اندازه تریل هم حجم خودش که هیچ، اندازه تریل 450 زور داره!!!
    همین 40 اسبه که قیمتش کرده 40 تومن دیگه برادر من

16. تعداد 3 کاربر از 8446215713 برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

شغل و حرفه
    .....
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    17-03-1400 @ 01:13 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط 8446215713 نمایش پست ها
    داداش منم که از خودم حرف نمیزنم که. الان سرچ کنی بعضی جاها زده 34 اسب. البته سایت خود کاوازاکی اروپا و آمریکا و... که نگاه کنید که اصلا نزده چند اسب!!! اتفاقا منم گفتم که شتاب گیری درست نیست چون ضریب دنده ها متفاوته. تو حالت درجا خلاص دور موتور رو بده بالا. هم سی ار ام هم کی تی ام هم نینجا 300 تا 12000 دور دارن. ببین کدوم دورش زودتر میاد تا 14000. خودت امتحان کن. دور سی ار ام در حد 4 سیلندره و 40 اسب هم تازه نداره. شما میگی نه نینجا 40 اسبه. اون نمودارها هم که دینو تست میگیرن یکی از محوراش دور موتوره دیگه برادر من.
    محاله نینجا 300 اندازه سی ار ام قدرت داشته باشه. سی ار ام 250 دوزمانه تو کلاس 450 سوپاپداره. این 40 اسبی که میگید یعنی نینجا 300 اندازه یک موتور 400 سی سی آفرود قدرت داره!!! این مسئله ممکن نیست. خود سایتای کاوازاکی هم چنین قدرتی برای نینجا ننوشتن. این اطلاعات مال سایتای متفرقه هست. همین سایتای متفرقه پولسار آ اس رو زدن 23 اسب یعنی اندازه کی ال ایکس 250!!!! یک قاعده هست داداش میگه هیچ موتوری اندازه کراس هم حجم خودش قدرت نداره. این یک قاعده تجربیه. ولی شما میگید نه این نینجا 300 اندازه تریل هم حجم خودش که هیچ، اندازه تریل 450 زور داره!!!
    همین 40 اسبه که قیمتش کرده 40 تومن دیگه برادر من

داش خیلی نینجا 300 و 400 باهم فرق ندارن تو شتاب حدود یه ثانیه سرعتام برابر شاید پنج تا 400 بیشتر بره در صورتی که سالم و سرحال باشن

- - - Updated - - -

تو دنده ی یک هم اگر سی ار ام از نینجا بیوفته جلو تو دنده دو نینجا میگیرتتش و از بقیه دنده هی فاصله رو بیش تر میکنه تا سی آر ام ناپدید شه

18. تعداد 4 کاربر از ابوالفضل88 برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online

داداش اصلا مقایسه شما اشتباهه

دور موتور ریس رو با کراس رو که مقایسه نمیکنن

کراس دور موتورش راحت میاد بالا دلایل فنی داره

ریس اینجوری نیست
    ویرایش توسط asqar : 19-10-1395 در ساعت 12:05 بعد از ظهر دلیل: تکراری بودن

20. کاربر زیر از asqar برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online

22. تعداد 6 کاربر از asqar برای این پست تشکر کرده اند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

اسلیپر کلاچ

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)