FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

صفحه 13 از 93 نخستنخست ... 3910111213141516172363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 121 به 130 از 928

موضوع: Kawasaki Ninja 300

مدیرکـــــــــــــــــل سایت

Last Online
    30-11-1402 @ 09:25 بعد از ظهر

پیش فرض Kawasaki Ninja 300

سال تولید:2013

موتور:چهار زمانه-دو سیلندر خطی-اب خنک-8 سوپاپ DOHC

حجم:296 سی سی

نسبت تراکم:10.6 به 1

سوخت رسانی:انژکتور DFI® 32mm

قدرت:39 اسب بخار در 11000rpm

گشتاور:27 نیوتن.متر در 10000rpm

جعبه دنده:6 سرعته

تعلیق جلو:دوشاخ تلسکوپی 37mm

تعلیق عقب:Uni-Trak® گازی

ترمز جلو:تک دیسک 290mm و کالیپر ترمز دو پیستون

ترمز عقب:تک دیسک 220mm و کالیپر ترمز دو پیستون

لاستیک جلو:110/70-17

لاستیک عقب:140/70-17

طول:2,015mm

عرض:715mm

ارتفاع:1,110mm

فاصله ی دو محور:1,405mm

ارتفاع زین:785mm

ظرفیت مخزن سوخت:17 لیتر

وزن مدل ABS ومعمولی:174 و 172 کیلوگرم

مهمان ها نمی توانند عکس هارا مشاهده کنند لطفا برای مشاهده عضوشوید(کلیک کنید) here.
    مهمان ها نمی توانند عکس هارا مشاهده کنند لطفا برای مشاهده عضوشوید(کلیک کنید) here.

2. تعداد 21 کاربر از Ali برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    ninja 300 - Apache 160
    Last Online
    21-03-1398 @ 07:30 بعد از ظهر

دوستان منم یه 10 روزی میشه نینجا 300 گرفتم خدارو شکر واقعا هم 300 هستش ، جالبه حتی وین نامبر و شماره موتور اینا همه 248 خورده
    به نظرم نسبت به 30 میلیون با این اوضاع میارزه در مقایسه با موتورهای دیگه مثل هیو
    ترمزاش که همونطور که انتظار داشتم خیلی خوبه
    لاستیک عقبش به نظرم لیز هستش زیاد روش اطمینانی نیست
    نور چراغش خوبه تو شب ولی میتونست خیلی بهتر باشه اما مثل مگلی یه طرف نور بالاست یه طرف پایین که اگه مثل ادم 2طرف رو نور پایین میزاشتن هم قیافه موتور تو شب خیلی قشنگتر میشد هم نورش بهتر میشد :دی
    شتابش در حد خودش فوق العاده خوبه ولی کسایی که cb400 یا امثالهم دارند این موتور بعید میدونم راضیشون کنه
    موتور حتی تو دنده 6 تو سرعتهای پایین هم خوب راه میره و نیازی به معکوس انداختن نداره
    من انتظار داشتم موتور کاملا بی لرزش باشه اما پای راستتون رو اذیت میکنه یکم تو دور موتور بالای 5 6
    دید اینه هاش واقعا خوبه
    صدای اگزوزش رو اصلا دوست ندارم به قول دوستام صدا هیوندا میده به نظرم بزرگترین ایرادش هم همینه چراکه موقع رانندگی اصلا از صدا موتور نمیتونی بفهمی دنده چندی و همش باید چشات به دورموتور و صفحه کیلومتر باشه
    موتور خیلی خوش دست و راحتی هستش فقط مچ رو بعد یه مقدار سواری اذیت میکنه
    سوالی هست در خدمتم
    اندکی صبر سحر نزدیک است

4. تعداد 7 کاربر از m3hiran برای این پست تشکر کرده اند.

لیدر قرارملاقاتهای استان اردبیل

نوع موتور
    پالس 220 - 200 - 180 - CDI125
    شغل و حرفه
    آزاد
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    14-10-1400 @ 08:43 قبل از ظهر

مبارکت باشه عکس از کیلومتر و از موتور فراموش نشه!!

چند معامله کردین!!؟
    باختیم آخر بازی. . . همگی دست زدند. . .

6. تعداد 3 کاربر از hamed510 برای این پست تشکر کرده اند.

ناظم سایت

نوع موتور
    Kawasaki Z300 2016
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    24-01-1403 @ 07:34 بعد از ظهر

مبارک باشه چند خریدید؟؟؟ چه رنگی ؟؟؟ موتور مال کجاست مال شهریاری هست؟؟؟ عکسم فراموش نشه...
    در مورد اگزوزم متاسفانه نمیدونم چرا اینجوریه من 5شنبه هفته پیش یه نینجا سفید تو مشهد دیدم صداش اصلا جذبم نکرد مثه مگس بود...اما با یه اگزوز حل میشه...
    در مورد چراغم که میفرمایید فقط مگلی اینطوری نیست دایلیم یاماها R6 و سی بی آر 600 و خیلی از موتورای دیگه هم همینطورین البته راه کار داره اما بهتره با برقش کار نداشته باشید چون اینجا ایرانه و کاربلد راحت پیدا نمیشه میزنن فاتهه میخونن
    خوشحالم بهترین دوستم موتورام هستن

8. تعداد 4 کاربر از Alireza.BMW برای این پست تشکر کرده اند.

همـــــــکار ســـــــابـــــــق

نوع موتور
    Hyosung GT250R
    علاقمند به موتورهای خیابانی
    Last Online
    08-02-1394 @ 02:23 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط m3hiran نمایش پست ها
    صدای اگزوزش رو اصلا دوست ندارم به قول دوستام صدا هیوندا میده به نظرم بزرگترین ایرادش هم همینه چراکه موقع رانندگی اصلا از صدا موتور نمیتونی بفهمی دنده چندی و همش باید چشات به دورموتور و صفحه کیلومتر باشه
    اگزوز فایریک اکثر موتورها بی صداس چیز غیرعادی نیست
    تنوع اگزوز واسه نینجا زیاده عوض کن از صداش لذت ببر.

10. تعداد 5 کاربر از Milad برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    ninja 300 / duke200
    شغل و حرفه
    canon copier manager
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    30-08-1395 @ 01:44 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط m3hiran نمایش پست ها
    دوستان منم یه 10 روزی میشه نینجا 300 گرفتم خدارو شکر واقعا هم 300 هستش ، جالبه حتی وین نامبر و شماره موتور اینا همه 248 خورده
    به نظرم نسبت به 30 میلیون با این اوضاع میارزه در مقایسه با موتورهای دیگه مثل هیو
    ترمزاش که همونطور که انتظار داشتم خیلی خوبه
    لاستیک عقبش به نظرم لیز هستش زیاد روش اطمینانی نیست
    نور چراغش خوبه تو شب ولی میتونست خیلی بهتر باشه اما مثل مگلی یه طرف نور بالاست یه طرف پایین که اگه مثل ادم 2طرف رو نور پایین میزاشتن هم قیافه موتور تو شب خیلی قشنگتر میشد هم نورش بهتر میشد :دی
    شتابش در حد خودش فوق العاده خوبه ولی کسایی که cb400 یا امثالهم دارند این موتور بعید میدونم راضیشون کنه
    موتور حتی تو دنده 6 تو سرعتهای پایین هم خوب راه میره و نیازی به معکوس انداختن نداره
    من انتظار داشتم موتور کاملا بی لرزش باشه اما پای راستتون رو اذیت میکنه یکم تو دور موتور بالای 5 6
    دید اینه هاش واقعا خوبه
    سوالی هست در خدمتم
    مبارکه اتفاقا هفته پیش رفتم پیش محسن شهریاری گفت که شما هم موتور 300 خریدی میگفت که دانشجوی زبان فرانسه هستی . در مورد اون شماره تنه که خودره 248 زیاد خودتو ناراحت نکن. چون اون شماره تنه توسط شرکت ایرانی وارد کننده زده شده. شماره اصلی تو سمت دیگه گلوی شاسی زیر پلاک مشخصات شرکت مخفی شده. خودشون خرن فکر میکنند مردم هم هیچی بارشون نیست . اخه تو کدوم سایت خارجی و تولید کننده موتور کاوازاکی این موتور با حجم 248 معرفی شده که همچین غلطی میکنند

12. تعداد 4 کاربر از digitalcanon برای این پست تشکر کرده اند.

همـــــــکار ســـــــابـــــــق

علاقمند به موتورهای هیچکدام
    Last Online
    23-06-1398 @ 11:23 قبل از ظهر

به نظرم این رنگش جذاب تره
    Kawasaki Ninja 300 تصاویر پیوست شده

14. تعداد 5 کاربر از کاوه برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    ninja 300 - Apache 160
    Last Online

عکس رو در اسرع وقت میزارم
    من دانشجوی زبان فرانسه نیستم تو فرانسه مهندسی صنایع میخوندم، با پولی که اینجا نینجا 300 گرفتم میتونستم اونجا R1 2008 کم کارکرد بگیرم
    راستش خودم میدونم همه اگزوزها الان استاندارد دارند و صدای مورد انتظار رو ندارند ولی این دیگه واقعا نوبرشِ
    سندش ارمان موتور هستش و 31 خریدم رنگش هم سبز 2014 هستش
    من خودم حتما یه اگزوز akrapovic slip on میندازم روش دوستان اگه قیمت خوب جایی میشناسن بهم بگن !
    از محاسنش اینه مثل مگلی خدا بیامرز نیست فن رادیاتش مثل 206 کار کنه اصلا هیچ صدایی نمیشنوی و گرمایی هم بهت نمیخوره فقط پای راستت از جاهای دیگه یه مقدار گرمتر هستش :دی
    اندکی صبر سحر نزدیک است

16. تعداد 3 کاربر از m3hiran برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    ninja 300 - Apache 160
    Last Online

امروز یه z250 دیدم رفتیم باهم انداختیم واقعا شتاب 300 محسوس هستش نسبت به 250
    یکی از عیب های دیگه این موتور هم دنده 1 به 2ش هستش که صدا انفجار میده موقع تعویض دنده رفتم توی فروم kawasakininja300 هم همه میگفتن عادیه ولی خیلی تو مخه
    با سیم کلاج هم کلی بازی کردم ولی به اون ربطی نداره اون بنده خدا هم ازم پرسید دنده تو هم 1 به 2 صدا میده یا نه فکر میکرد فقط مشکل از موتور اونه
    Kawasaki Ninja 300 تصاویر پیوست شده
    اندکی صبر سحر نزدیک است

18. تعداد 12 کاربر از m3hiran برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    ninja 300 / duke200
    شغل و حرفه
    canon copier manager
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    30-08-1395 @ 01:44 بعد از ظهر

مال منم صدا میده ولی اگه 2 مرحله ای از 1 بری 2 به این صورت که دور موتور پایین باشه و یه لحضه موتور خلاص بشه و بعد بری 2 کلا بی صدا عوض میشه . ولی اگه بخوای تاپ اسپید بزنی هیچ اهی نیست کلا صدا میده در حد انفجار

20. تعداد 4 کاربر از digitalcanon برای این پست تشکر کرده اند.

ناظم سایت

نوع موتور
    Kawasaki Z300 2016
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    24-01-1403 @ 07:34 بعد از ظهر

بسیار عالی رخ خیلی ناز و قشنگی داره مبارکتون باشه و به سلامتی استفاده کنید... یه چیزی بگم اینه که من خواهش میکنم از موتور صفر شتاب نگیرید درسته انجین موتور طلب میکنه دورهای بالا رو اما گولش رو نخورید تا 1500 الی 2000 تا مراعات کنید بعد گاز بدید منتها اصولی اونوقت یه عمر موتوره من از هیچ موتوری که تا بحال داشتم بدی ندیدم حتی این مگلیه پر داستان...
    حرف من اینه تو آب بندی مراعات کنید و بعد آب بندی لذت شتاب بالاترشو ببرید... من یه پالس 180 خریدم صفر بود کلا 180تا کاکرده بود روغنشو همون روز که گرفتم عوض کردم این موتور تا 2800تا دست من بود تا 1000 تا به هیچ عنوان دور موتور رو از 5000.6000 تا بالاتر نبردم تا 1200 تا مراعات کردم به بعدش هم ازش شتاب به جا میگرفتم...حاظر بودم شرط ببندم هر 180یی رو میگیره چرا؟؟؟ چون اکثرا موتور صفر میخرن تحمل ندارن میبندن به گاز و آب بندی بهم میخوره... یه آپاچی 160 دیدم قبل از اینکه آپاچی 160 طرح قدیمی خدا بیامرزمو بگیرم وحشیه وحشی دنده 1 چنان تیک آفی میکرد که نگو دنده 2 راحت تیک آف میکرد هیچ اپاچی به سرحالی اون ندیدم 6700تا کارکرده بود اما قیمت بالا بود چون مال نمایشگاه دار بود معاملم نشد تا اون موتورمو گرفتم اونم 7800تا کاکرده بود تیز بود و خوب امااااا مثه این نبود و هر آپاچی هم سوار شدم مثه اون موتور نبود معلومه صاحبش بدجور تو آب بندیش حساس بوده...این کلا یه مثال بود هرچندم اسم موتورا به تاپیک ربط نداره ولی خب تجربه شخصی من بود گفتم شاید به دردتون بخوره
    خوشحالم بهترین دوستم موتورام هستن

22. تعداد 3 کاربر از Alireza.BMW برای این پست تشکر کرده اند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

اسلیپر کلاچ

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)