FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 61213141516
نمایش نتایج: از 151 به 160 از 160

موضوع: بحث پیرامون آب بندی و آچار کشی

همکار سابق

نوع موتور
    ravan rv
    Last Online
    29-02-1394 @ 01:39 بعد از ظهر

پیش فرض بحث پیرامون آب بندی و آچار کشی

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_usef نمایش پست ها
    سلام دوستان. من هم مگلیمو چون خارج از تهران بودم 5 شنبه تحویل گرفتم. ولی بجای سفید مشکی گرفتم که بنظرم از سفید قشنگتر بود. البته مجبور شدم یه مقدار سر بدم.
    [فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ]

بعد از بستن باتری و شنیدن چندتا تیکه از بچه های دوچرخه سوار 10-12 ساله که این چیه دوچرخه از این بهتره (این مثال برای کسایی که بیجهت فقط دوست دارن مخالفت کنن) و یک دور که زدم یه موتور سواری با پالس 220 جدید اومد و سوالایی پرسید که من موتور دادم با هاش یه -دور زد و همزمان یکی از دوستام که تو تایلند انواع موتور سنگین زیر پاشه با موتور اون رفت.
    صاحب پالس واقعاً از مگلی خوشش اومد و بگفته خودش "دیگه پالس به دلش نمی نشست" و گویا تصمیم گرفت عوض کنه.
    از محل تحویل یکسره رفتم پیش احمد عشقی. یک مگلی زرد هم اونجا بود که بازش کرده بود و قرار شد شنبه برم دلو رودشو بریزه جمعش کنه.

بگفته خودش که خیلیا تو موتور سنگین قبولش دارن از هیو و حتی نینجا سره ولی مونتاژ خوبی نشده که قابل رفعه. دیگه فکر کنم خیلیا قبول دارن که از کیلومتر بره تو از اگزوز در میاد و اگه اون بگه از اونا سره یعنی سره. (پس نظر دوچرخه سوارا که گفتن دوچرخه از این سره مهم نیست)
    من حتی پرسیدم می خوام بفروشم هیو بگیرم گفت اصلاً اشتباه نکن که 250 مثل این تو بازار ایران نیست. (البته قابل پلاک جدید)

روغنشم بلافاصله عوض کردم. آب و گل جای روغن توش بود. پیشنهاد می کنم در اولویت همه این کارو بکنن. من1.5 لیتر 20w50 لیکومولی ریختم.

البته اضافه می کنم موتور من با استارت اول روشن نمیشه؟ بقیه هم همین مشکلو دارن؟ یه کوچولو هم ریپ میزنه تو دنده 2 پر. برای آب بندی چیکار باید کرد؟
    امروز نزدیک خونه تو نیاوران 2 تا مگلی (زرد و قرمز) با یک دسته موتور دیگه دیدم. خواستم بپرسم اونام مشکلای منو دارن که نشد.

بچه ها برای تنظیم موتور کجا برم؟ مگلی انژکتوره یا کاربرات؟گارانتی داره؟

با سلام

مبارکت باشه.

اون مگلی زرد رو واسه چی باز کرده بود که جمع کنه؟

این مونتاژ ضعیف چجوری قابل رفعه ؟!؟!؟

برای آبندی : باور کنید آبندی یک موضوع سر کاری هست من تا به حال چندین موتور داشتم که به جزء یکی از اون ها هیچ کدومشون رو آبندی نکردم و آخرین موتورم هم یک روان هست که از روز اول گازشو گرفتم تو آفرود و کوچکترین رحمی هم به این موتور نکردم( دوستان در جریان هستند) . فقط بعد از 100 و 500 و 1000 کیلومتر روغن موتور رو عوض کنید و تا 100 کیلومتر اول زیاد بهش فشار نیارین. حتی تو دفتر چه یکی از موتورام نوشته بود آبندی نیاز نیست بلکه تا 20 دقیقه اول ( اگه درست یادم بیاد) گاز رو تا آخر فشار ندهید .
    ویرایش توسط Red Hat : 01-03-1389 در ساعت 09:28 قبل از ظهر

2. تعداد 14 کاربر از Red Hat برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    ns 200
    Last Online
    08-11-1395 @ 07:23 بعد از ظهر

سلام خوب هستید من امروز یه ان اس خریدم حداکثر سرعتش ۶۰ تا میره اصلا راه نمیره یعنی من دیدم با دنده یک این موتور ۶۰ تا میرن بنظرتون از چی میتونه باشه ۵۰۰۰ تا کار کرده کلا تمیره تمیزه

موتور سوار

نوع موتور
    روان 200
    علاقمند به موتورهای دومنظوره
    Last Online
    27-09-1400 @ 10:16 بعد از ظهر

سلام. من یه روان دارم با این که اچار کشی شده بازم یه لرزش کمی داره. چیکار کنم کلا لرزشش از بین بره ؟ یجا رفتم سوال کردم چه واشاری بزارم برا موتور طرف گفتش برا تریل واشار نمیزارن ولی اگه خیلی اصرار داری واشار فنری بزار. نظر شما چیه ؟ روان من مدل ۹۰ هست میخوام یه جوری درستش کنم مثل موتور صفر بشه و یه جورایی تو مدل های خودش تک باشه، اگه ترفندی چیزی بلدین بگین لطفا. اها پیچ خشکه هم‌خیلی تعریف میکنن، واقا تاثیر داره ؟
    روان ۲۰۰

موتور سوار

نوع موتور
    باجاج 135 قرمز
    Last Online
    01-02-1396 @ 01:30 بعد از ظهر

سلام دوستان ساعت بجاج Rs ساعتش چجوری تنظیم میشه؟ هرچی دکمه هارو نگه میدارم اتفاقی نمیفته؟؟؟؟

موتور سوار

نوع موتور
    زونتس s250
    Last Online
    29-12-1396 @ 01:06 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط walid نمایش پست ها
    سلام دوستان ساعت بجاج Rs ساعتش چجوری تنظیم میشه؟ هرچی دکمه هارو نگه میدارم اتفاقی نمیفته؟؟؟؟
    وقتی موتورت خاموشه.سوییچ رو باز کن ولی روشن نکن موتورو بعد دکمه هارو بگیر امتحان کن.انجام میشه

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

موتور سوار

Last Online
    21-11-1397 @ 08:13 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط real10000 نمایش پست ها
    سلام خوب هستید من امروز یه ان اس خریدم حداکثر سرعتش ۶۰ تا میره اصلا راه نمیره یعنی من دیدم با دنده یک این موتور ۶۰ تا میرن بنظرتون از چی میتونه باشه ۵۰۰۰ تا کار کرده کلا تمیره تمیزه

سلام
    موتور یا بد آب بندی شده یا کاربراتور مشکل داره

موتور سوار

Last Online
    30-03-1396 @ 05:53 قبل از ظهر

سلام
    برای یه اچار کشی مشتی چه کار باید کرد کامل بگید خودم دست به اچارم از سفت کردن پیچا بگید تا گریس کاری توپی چرخا و پیچ تنه اینا
    کامل بگید که میخوام یه لیست داشته باشم ازش کاری جا نمونه
    پیشاپیش ممنون

موتور سوار

نوع موتور
    تلاش 150 اسپرت
    از ایشان یک بار در یک پست تشکر شده
    Last Online
    15-12-1396 @ 08:21 قبل از ظهر

سلام دوستان من یه موتور 150 تلاش 5 دنده استارتی و اسپرت خریدم متاسفانه دنده 2 زوزه داره .موقعی که گاز میدم صدای زوزه متناسب با مقدار گاز زیاد میشه.موقعی که گازو ول میکنم هم صدای زوزه هست چکار کنم؟؟؟؟ موتور کلا 125 تا راه رفته اینم بگم که این صدا فقط توی دنده 2 هست و بقیه دنده ها اصلا مشکلی ندارن . اچار کشی هنوز نکردم . ایا با اجار کشی حل میشه یا اینکه باید گیربکسش باز بشه

10. کاربر زیر از Mmz2000 برای این پست تشکر کرده است

مدیرکـــــــــــــــــل سایت

نوع موتور
    PULSE 220
    شغل و حرفه
    -
    علاقمند به موتورهای خیابانی
    Last Online
    10-01-1403 @ 12:02 قبل از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط Mmz2000 نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه موتور 150 تلاش 5 دنده استارتی و اسپرت خریدم متاسفانه دنده 2 زوزه داره .موقعی که گاز میدم صدای زوزه متناسب با مقدار گاز زیاد میشه.موقعی که گازو ول میکنم هم صدای زوزه هست چکار کنم؟؟؟؟ موتور کلا 125 تا راه رفته اینم بگم که این صدا فقط توی دنده 2 هست و بقیه دنده ها اصلا مشکلی ندارن . اچار کشی هنوز نکردم . ایا با اجار کشی حل میشه یا اینکه باید گیربکسش باز بشه😞
    سلام
    صدا از گیربکس هست.
    ولی مشکلی محسوب نمی شه.
    ممکنه با تعویض روغن اولیه صدا کم بشه

Sent from my SM-A710F using Tapatalk
    هميشه روي دوچرخ برانيد
    هميشه از كلاه ايمني استفاده كنيد

12. کاربر زیر از BKING برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

Last Online
    13-08-1399 @ 09:33 بعد از ظهر

دوستان اخر ما ننفهمیدیم آب بندی لازمه یا نه؟ برای ان اس

موتور سوار

نوع موتور
    کویر رادیسون طرح ویو
    Last Online
    02-04-1398 @ 12:49 بعد از ظهر

سلام دوستان من چند روزه یه رادیسون کویر طرح ویو گرفتم تا الان پنجاه کیلومتر مار کرده الان دوتا مشکل دارم اول اینکه فرمون موتور یه خورده کجه در حد شاید نیم سانت ایا امکان داره که فرمون رو با چرخ جلو تنظیم کنم که تووی یه راستا باشه مشکل دوم که مشکل اصلی هست اینه که روز دوم از چرخ عقب صدا میداد بردم تعمیرگاه باز کرد گفت بلبرینگ توپی رینگ خرابه تا اینجا مشکلی نیست و مشکل اونجاست که بلبرینگها راحت با فشار دست میره سر جا و میاد بیرون درصورتی که فکر کنم باید یه خورده سخت تر بره سر جا جای بلبرینگ ها هم بدون سایدگی هستن هر دو طرف توپی مثل هم هستن الان باید چیکارش کنم تراشکار میتونه درستش کنه

صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 61213141516

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)