FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

صفحه 55 از 56 نخستنخست ... 545515253545556 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 541 به 550 از 554

موضوع: تاپیک آموزش حرکات نمایشی

Banned

نوع موتور
    Hyosung GT250R & Ravan 200
    Last Online
    31-06-1393 @ 03:55 بعد از ظهر

پیش فرض تاپیک آموزش حرکات نمایشی

[فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ] [فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ] [فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ] [فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ] [فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ]
    ویرایش توسط Kami : 15-12-1390 در ساعت 03:21 بعد از ظهر

2. تعداد 12 کاربر از Kami برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    mkz 125
    Last Online
    25-12-1395 @ 12:42 قبل از ظهر

سلام خدمت عزیزان

تک چرخ با سی جی 125 به انجین موتور اسیب نمیزنه از یکی شنیدن باعث سایشه قطعات انجین میشه ؟؟

موتور سوار

نوع موتور
    کویر 125 Street Fighter
    شغل و حرفه
    حسابداري - Stunt Rider
    علاقمند به موتورهای خیابانی
    Last Online
    09-05-1396 @ 06:41 قبل از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط yaser_tak نمایش پست ها
    سلام خدمت عزیزان

تک چرخ با سی جی 125 به انجین موتور اسیب نمیزنه از یکی شنیدن باعث سایشه قطعات انجین میشه ؟؟
    درود بر شما
    تک چرخ زدن به کل موتور اعم از انجین ، تنه ، کمک ها ، دو شاخ ، جلو بندی فشار وارد میکنه و چند ماه یک بار بسته به میزان تمرین ها و حرکت هایی که میکنید باید موتور سرویس بشه در غیر این صورت یک دفعه یک خرج بزرگ براتون میتراشه

5. تعداد 2 کاربر از Hesam Kabiri برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    mkz 125
    Last Online
    25-12-1395 @ 12:42 قبل از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط Hesam Kabiri نمایش پست ها
    درود بر شما
    تک چرخ زدن به کل موتور اعم از انجین ، تنه ، کمک ها ، دو شاخ ، جلو بندی فشار وارد میکنه و چند ماه یک بار بسته به میزان تمرین ها و حرکت هایی که میکنید باید موتور سرویس بشه در غیر این صورت یک دفعه یک خرج بزرگ براتون میتراشه

دادش موتورم ساوین 125 هس انجین اچار نخورده بنظرت صحفه کلاچشو عوض کنم با این شروع به تک چرخ زدن بکنم یا یه موتورمدل پایین بخرم با اون تک چرخ بزنم نمی خوام موتور افت کیفت کنه والکی انجینش باز بشه ممنون از اینکه نظرتو گفتی

7. کاربر زیر از yaser_tak برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    کویر 125 Street Fighter
    شغل و حرفه
    حسابداري - Stunt Rider
    Last Online
    09-05-1396 @ 06:41 قبل از ظهر

شرمنده بابت تاخيري كه در جواب داشتم

متاسفانه طرز تفكر اشتباهي در بين موتور سواران كشورمون هست كه معتقد هستند كه موتوري كه براي تك چرخ استفده ميكنند بايد مدلش پايين و درب داغون چون دل شون نمياد موتور نازنين شون رو براي اين كار تلف بكنند.

چيزي كه خودم طي 5 سال تمرين بدست آوردن اينه كه موتور براي تمرين تك چرخ يا حركت نمايشي بايد تا اونجايي كه ميتونيد صفر خريداري بكنيد چون خودتون ميدونيد كه موتورتون چي هست .
    موتور دست دوم خوب هست به شرطي كه تنه سالم ، دو شاخ سالم ، جلو بندي و كمك هاي عقب و جلو سالم ، رينگ و درب توپي سالم ، لاستيك سالم و مناسب براي تك چرخ و ... پس منطقي ترين راه اينه كه موتور درست و حسابي براي اين كار داشته .

شايد بگي اين همه داستان براي يه تك چرخ ؟!مگه چي كار ميخواي بكنم كه اين همه خرج بكنم ؟! اما برادرانه ميگم كسي به من اين چيزا نگفت .

هر چقدر موتور سالم و رو پا باشه ، بهتر ميتوني تميرين بكني ، سريع تر ميتوني ياد بگيري و از همه مهتر اينكه امكان بروز حادثه كمتر ميشه چون در صورتي كه موتور كوچك ترين نقص داشته باشه تلفات جبران ناپذيري ممكنه پيش بياد .
    در ضمن حتما حتما از زانو بند و آرنج بند دستكش استفاده بكنيد . كلا لوازم ايمني 100 تومن براتون هزينه داره . بذاريد تا بقيه دوستانتون مسخره تون بكنن ولي سلامتي ارزش بيشتري داره .

طولاني شد اما كامل
    موفق و پيروز باشيد

9. تعداد 5 کاربر از Hesam Kabiri برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    x7 250
    Last Online
    18-03-1395 @ 09:58 بعد از ظهر

سلام خدمت تموم دوستان موتور سوار وتک چرخ زن...میخاستم یه خواهشی بکنم از دوستانی که تخصصی تو تک زدن با هندا 125 دارن من هرکاری میکنمنمیتونم تک چرخ بزنم با اینکه موتورم تازه تعمیره وصفحه هاشم نو هست هرکاری میکنم موتور راست میشه ولی ÷سر خالم دو تاپاشو میزاره رو زین و انقد تک چرخ میره که من خسته میشم ولی من میترسم موتور راست بشه و بیوفتم خاهشا اگه کسی تخصصی داره راهنماییم کنه تا خودمو نکشتم

موتور سوار

نوع موتور
    220DTSi - EXC300 - EXCF500
    علاقمند به موتورهای دومنظوره
    Last Online
    17-10-1400 @ 11:35 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba x7 نمایش پست ها
    سلام خدمت تموم دوستان موتور سوار وتک چرخ زن...میخاستم یه خواهشی بکنم از دوستانی که تخصصی تو تک زدن با هندا 125 دارن من هرکاری میکنمنمیتونم تک چرخ بزنم با اینکه موتورم تازه تعمیره وصفحه هاشم نو هست هرکاری میکنم موتور راست میشه ولی ÷سر خالم دو تاپاشو میزاره رو زین و انقد تک چرخ میره که من خسته میشم ولی من میترسم موتور راست بشه و بیوفتم خاهشا اگه کسی تخصصی داره راهنماییم کنه تا خودمو نکشتم

پس تو بلند کردن چرخ جلو مشکلی ندارین خوبه دیگه فقط باید تمرین کنید کلاه فراموش نشه
    وقتی دوپا رو زین باشین پس پا به ترمز پایی نمیرسه که وقتی موتور داره بر میگرده کنترلش کنید

اما راههای دیگه ای هست
    مثلا موقعی که موتور داره برمیگرده سریع قطع کن برقو بزنید و چون موتور تو دندس و دیگه خاموش شده مثل ترمز عمل میکنه و چرخ جلو میاد رو زمین
    CG چون قطع کن نداره فقط میتونی گازو سریع ول کنی بستن سوییچ هم تو اون موقعیت تقریبا غیر ممکنه
    راه دیگش که رو استریت فایتر ها اکثرا کاربرد داره اینه که یه کتی کوچیک زیر کلاچ اضافه میکنن که به ترمز عقب وصل میشه و شما میتونی با دست چپت ترمز عقب بگیری
    پس کی یه روز خوب میاد؟...

Insta @behzadktm

موتور سوار

نوع موتور
    x7 250
    Last Online
    18-03-1395 @ 09:58 بعد از ظهر

خب اگه یه پارو ترمز برم پای دیگمو کجا بذارم کنترل موتور راحت تره رو زین یا رکاب عقب؟

موتور سوار

نوع موتور
    براوو
    شغل و حرفه
    تجهیزات ایمنی موتور
    علاقمند به موتورهای دومنظوره
    Last Online
    30-01-1403 @ 02:50 بعد از ظهر

داداش شما همین اول کار یه پا رو زین نزن که
    شما اول تعادل موتورت رو به دست بیار همینجوری میزنی برمیگردی داستان میشه
    میخوای پا رو ترمز شی
    با دنده یه . موتورو میاری بالا سیخ که شد میزنی محکم رو ترمز موتور بیاد پایین . اینقدر محکم میزنی موتور بیاد پایین تا پات عادت کنه به ترمز تا ترمز نرم بزنی تعادل با گاز هماهنگ شه اولین تمرین تکچرخ همینه هی بیاری بالا هی بزاری زمین :دی
    پشت هم تمرین نکن ترمز خالی میکنه استراحت بده به ترمز
    Find A Way Or Fade Away
    لوازم ایمنی موتور کراس و اندرو

14. کاربر زیر از ARSH برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    wave sabin 125
    Last Online
    30-04-1396 @ 12:05 بعد از ظهر

دوستان برای فلکه زدن درجا باید فرمون موتور رو هم بپیچیم یا فقط موتور رو خم کنیم کافیه ؟ من الآن اومدم با سی جی بزنم هی میترسم در بره از زیر پا یا زیاد سر بخوره و به ... بره واسه همین یا گاز نمیدم یا کلاچو ول نمیکنم میترسم کلاچو ول کنم گازم بدم اما موتور به جای اینکه بچرخه مستقیم بره !!!

16. کاربر زیر از erfi.747 برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

Last Online
    06-07-1397 @ 02:21 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط erfi.747 نمایش پست ها
    دوستان برای فلکه زدن درجا باید فرمون موتور رو هم بپیچیم یا فقط موتور رو خم کنیم کافیه ؟ من الآن اومدم با سی جی بزنم هی میترسم در بره از زیر پا یا زیاد سر بخوره و به ... بره واسه همین یا گاز نمیدم یا کلاچو ول نمیکنم میترسم کلاچو ول کنم گازم بدم اما موتور به جای اینکه بچرخه مستقیم بره !!!
    درستش اینه که فرمون رو بچرخونی...
    تو خاکی تمرین کن و دستت رو از کلاج یک دفه ای بردار وگرنه لیز نمیخوری میری جلو....

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)