FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

صفحه 87 از 92 نخستنخست ... 3777838485868788899091 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 861 به 870 از 919

موضوع: تاپیک جامع cg و cdi ( هوندا 125 و هوندا 150 وهوندا200 )

موتور سوار

نوع موتور
    GY 200cc
    شغل و حرفه
    مهندس عمران_خرید و فروش
    Last Online
    25-08-1394 @ 02:40 بعد از ظهر

پیش فرض تاپیک جامع cg و cdi ( هوندا 125 و هوندا 150 وهوندا200 )

سلام دوستان من cdi 125دارم و5دندست اصلا جون نداره بیشتر از95 تا نمیره کاربراتش تنظیمه.خورشیدی عقب34 و خورشیدی جلو16 هستش شمع کویر روشه.بیشتر میرم کوه راستش خیلی کم میاره.دو نفره هم که میشینیم بیحاله.کمکم و راهنماییم کنید وبگین چیکار کنم؟ ممنون میشم

2. تعداد 2 کاربر از m_madani1990 برای این پست تشکر کرده اند.

ناظم سایت

نوع موتور
    Kawasaki Z300 2016
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    24-01-1403 @ 07:34 بعد از ظهر

ماشین هم خطی کیلومتر داره... شما نرم افزار جی پی اس رو روی گوشیتون نصب کنید و بعد فعال کنید و با موتور رانندگی کنید اون موقع میفهمید خطی کیلومتر چقدره و هرچی سرعت بالاتر خطی کیلومتر بیشتر... باز میگم سی جی به هیچ عنوان به سرعت 100 حتی نزذیکم نمیشه مگر توی شیب مثبت عجیب وگرنه چرا ملت برن موتور 180 تا 200 سی سی بخرن که ضرب بزنه با جی پی اس 130 تا 135 تا برهحالا دوستان میگن بیشتر میره کاری نداره من روی حرفم هستم و همیشه بودم در صورت 125 بودن البته
    خوشحالم بهترین دوستم موتورام هستن

4. تعداد 2 کاربر از Alireza.BMW برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    هندااحسان125
    شغل و حرفه
    دانشجو
    علاقمند به موتورهای تریال
    Last Online
    09-03-1395 @ 08:48 بعد از ظهر

داش...اون قضیه ۱۰سال برا زمانی است که موتور پلاک مای نیست من دو سال پیش پرسیدم ..گفت میشه. پلاک. کرد...وقتی ملی است مشکلی نداره که

6. کاربر زیر از r.sh برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    CG125 - E N E R G I
    علاقمند به موتورهای خیابانی
    Last Online
    03-09-1398 @ 10:56 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza.BMW نمایش پست ها
    ماشین هم خطی کیلومتر داره... شما نرم افزار جی پی اس رو روی گوشیتون نصب کنید و بعد فعال کنید و با موتور رانندگی کنید اون موقع میفهمید خطی کیلومتر چقدره و هرچی سرعت بالاتر خطی کیلومتر بیشتر... باز میگم سی جی به هیچ عنوان به سرعت 100 حتی نزذیکم نمیشه مگر توی شیب مثبت عجیب وگرنه چرا ملت برن موتور 180 تا 200 سی سی بخرن که ضرب بزنه با جی پی اس 130 تا 135 تا برهحالا دوستان میگن بیشتر میره کاری نداره من روی حرفم هستم و همیشه بودم در صورت 125 بودن البته
    به نطر من این جی پی اس رو توی سرعت نشون دادن نمیشه خیلی بهش اعتماد کرد.البته نطر منه
    امام علی(علیه السلام):
    چه زشت است کوچکی به هنگام نیاز و سرکشی به هنگام بی نیازی .

8. کاربر زیر از EnayatK برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

شغل و حرفه
    .....
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    17-03-1400 @ 01:13 بعد از ظهر

سلام من یه 150 دارم مدل 92 خورشیدی جلو رو یه شماره بزرگ تر کردم با زنجیر کوکما (طلایی ) شیب یکم موافق باهاش 116 با جی پی اس گوشی رفتم

کیلومتر خودش هم میزد 120 پنج شیشتا بیشتر میزد

بعضی از 200 رو میگیره مهمان ها نمی توانند عکس هارا مشاهده کنند لطفا برای مشاهده عضوشوید(کلیک کنید) here.

200 ش هم هس حالا هم کارخونه تکاور موتوراشو رینگ اسپرت کرده خوشگل تر شده

یه سوال باکم یه کم خیلی کم بنزین میده راه دیگه ای به جز جوش دادن پیشنهاد میدین ممنون

10. کاربر زیر از ابوالفضل88 برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    رایکا 125
    Last Online
    29-02-1395 @ 12:24 قبل از ظهر

سلام دوست عزیز کاربراتور موتورت رو باز کن سوزن گاز یا به اصطلاح سوزن کابرات را در بیار یک واشر درجه بندی داره اون واشر رو بیار بالاتر موتورتو تبدیل میکنه به جت

- - - Updated - - -

صابون بمال به محل سوراخ باک

12. تعداد 2 کاربر از رایکا برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    wave sabin 125
    Last Online
    30-04-1396 @ 12:05 بعد از ظهر

دوستان چند روز پیش من موتورمو پارک کرده بودم رو جک وسط بود فرمونشم قفل بود به سمت چپ بعد یه از خدا نشناسی با ماشین عقب عقب اومد زد به گلگیر و چرخ جلوی من و گلگیر رفت تو و فرمونمم کج شده بود یعنی وقتی چرخ موتورو صاف میکردی فرمون به سمت راست کج شده بود بعد بردم موتور سازی یارو لوله انداخت و کمکارو و فرمونو صاف کرد و میتونم بگم دقیقا عین قبل شده و همه چی صافه اما با موتور که میرم فرمون بازی داره مخصوصا دو ترک تو ترافیک دیونونه میکنه آدمو مثلا داری آروم با موتور از از بغل یه ماشین صاف رد میشی یهو جهت حرکتش عوض میشه و مجبور میشی واسی یا با پا نگه داری موتورو . راه حل این مشکل چیه ؟ طوقه رو هم یارو نگا کرد گفت صافه باد لاستیکمم تنظیم کردم هر دو تا چرخو اما صاف نمیره . اینم بگم که تو دو ترک خیلی محسوسه این عیب . ممنون میشم دوستان و اساتید راهنمایی کنند

موتور سوار

نوع موتور
    XIGMA125
    Last Online
    26-08-1400 @ 11:03 بعد از ظهر

سلام من یه زیگما 125 مدل 89 دارم میخواستم صفحه کلاچ و دیسک صفحه رو عوض کنم جه مارکی بگیرم ؟؟ تعریف صفحه کلاچ کوکما رو بسیار شنیدم ممنون میشم راهنمایی کنید

15. کاربر زیر از kordiss برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    E.N.R.G.E - CDI125
    شغل و حرفه
    تعمیرکار موبایل و کامپیوتر
    علاقمند به موتورهای دومنظوره
    Last Online
    20-07-1395 @ 09:46 قبل از ظهر

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط erfi.747 نمایش پست ها
    دوستان چند روز پیش من موتورمو پارک کرده بودم رو جک وسط بود فرمونشم قفل بود به سمت چپ بعد یه از خدا نشناسی با ماشین عقب عقب اومد زد به گلگیر و چرخ جلوی من و گلگیر رفت تو و فرمونمم کج شده بود یعنی وقتی چرخ موتورو صاف میکردی فرمون به سمت راست کج شده بود بعد بردم موتور سازی یارو لوله انداخت و کمکارو و فرمونو صاف کرد و میتونم بگم دقیقا عین قبل شده و همه چی صافه اما با موتور که میرم فرمون بازی داره مخصوصا دو ترک تو ترافیک دیونونه میکنه آدمو مثلا داری آروم با موتور از از بغل یه ماشین صاف رد میشی یهو جهت حرکتش عوض میشه و مجبور میشی واسی یا با پا نگه داری موتورو . راه حل این مشکل چیه ؟ طوقه رو هم یارو نگا کرد گفت صافه باد لاستیکمم تنظیم کردم هر دو تا چرخو اما صاف نمیره . اینم بگم که تو دو ترک خیلی محسوسه این عیب . ممنون میشم دوستان و اساتید راهنمایی کنند
    دوست من شما بلبرینگ فرمون خرد کردی برای من هم تو تصادف پیش آمد منم با پا فرمون رو صاف کردم ولی خیلی اذیت میکرد رفتم خودم بربرینگ فرمون از موتور دیگه دسته دوم داشتم عوض کردم درست شد قیمت بربرینگ هم 15 تومنه البته اگه خودت عوض کنی واگرنه 15 تومن هم هزینه تعویض داره . خودت هم با یه آچار فرانسه میتونی عوض کنی اول جلویی جک زیر موتور چند تا آجر بزار تا کمی سر موتور بیاد بالا بعد سه تا پیچه بزرگ وسط فرمون رو باز کن تا قسمت آلمینیومی وسط فرمون باز بشه بعد زیرش یه پیچ دیگه داره که با نوک دم باریک راحت بار میشه و زیرش بربرینگ بالایی هست که معمولا اون نمیبره و اکثرا پایینی میبره و برای تعویض بربرینگ پایینی بایدچرخ رو با سه شاخه بالا که دوتاش کمک فنره هست و وسطی برای فرمونه بکشی به سمت پایین تا در بیاد بعد با کمی گریس بربرینگ رو چرب کن و با کاسه زیرش تعویض کن
    ویرایش توسط داریوش 1355 : 03-03-1395 در ساعت 02:17 بعد از ظهر
    من و موتورم تنهایی هامون رو تو جاده سر میکنیم

17. تعداد 3 کاربر از داریوش 1355 برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    wave sabin 125
    Last Online

نقل قول نوشته اصلی توسط داریوش 1355 نمایش پست ها
    - - - Updated - - -

- - - Updated - - -

دوست من شما بلبرینگ فرمون خرد کردی برای من هم تو تصادف پیش آمد منم با پا فرمون رو صاف کردم ولی خیلی اذیت میکرد رفتم خودم بربرینگ فرمون از موتور دیگه دسته دوم داشتم عوض کردم درست شد قیمت بربرینگ هم 15 تومنه البته اگه خودت عوض کنی واگرنه 15 تومن هم هزینه تعویض داره . خودت هم با یه آچار فرانسه میتونی عوض کنی اول جلویی جک زیر موتور چند تا آجر بزار تا کمی سر موتور بیاد بالا بعد سه تا پیچه بزرگ وسط فرمون رو باز کن تا قسمت آلمینیومی وسط فرمون باز بشه بعد زیرش یه پیچ دیگه داره که با نوک دم باریک راحت بار میشه و زیرش بربرینگ بالایی هست که معمولا اون نمیبره و اکثرا پایینی میبره و برای تعویض بربرینگ پایینی بایدچرخ رو با سه شاخه بالا که دوتاش کمک فنره هست و وسطی برای فرمونه بکشی به سمت پایین تا در بیاد بعد با کمی گریس بربرینگ رو چرب کن و با کاسه زیرش تعویض کن
    آقا دمت گرم درست شد بردم پیش همون موتور سازه داستان بلبرینگو گفتم یارو مهره بزرگ وسط فرمونو یکم شل کرد بعد رفت پایین تر همون جایی که قفل فرمون هستش با پیچ گوشتی چند تا ضربه زد به یه چیزی تو میله فرمون که فکر کنم همون بلبرینگ بود و درست شد فرمون
    ویرایش توسط erfi.747 : 03-03-1395 در ساعت 03:22 بعد از ظهر

19. کاربر زیر از erfi.747 برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    wave sabin 125
    Last Online

آقا داریوش یه چیزی .. رفته بودیم یه قهوه خونه بغل همون موتور سازی بعد رفتنی یارو منو دید گفت اوکی شد گفتم آره خیلی بهتر شده گفت بیا یه چند تا ضربه دیگه بزنم با پیچ گوشتی اوکی اوکی بشه مام گفتیم باشه و دو تا دیگه زد به همون مهره که تو همون میله فرمونه زیر اون مهره بزرگه .. بعدش که سوار شدم دوباره همون مشکل قبلی پیش اومد و این دفعه حتی تو سرعت بالام نشون میداد خودشو و موتور تاب میخورد قشنگ .. بردم پیشش و گفتم بهش داستانو مهره رو از اون طرف زد تا برگرده به حالت قبلیش و برم گشت اما با این که مثل حالت قبل شده ( همون حالتی که دفعه اول زد و اوکی شده بود ) اما بازم تو سرعت خیلی پایین فرمون گیج میزنه .. چیکارش کنم من اینو ؟ واقعا خستم کرده .. میشه مثلا بلبرینگ یا ساچمه فرمونی چیزی عوض کرد تا دوباره اوکی شه ؟ اگه با این کار اوکی میشه حاضرم عوض کنم همه چیشو چون واقعا تو مخه
    ویرایش توسط erfi.747 : 04-03-1395 در ساعت 05:49 بعد از ظهر

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

http:persianmotor.net-12369-cg-cdi-125-150-200-a-54.html

http:persianmotor.net-12369-cg-cdi-125-150-200-a-85.html

تاپیک جامعcg وcdi

کیلومتر دیجیتال هوندا 200

تفاوت cdi و cg

تفاوت موتور سی جی با سی دی ای

تفاوت سی جی با سی دی هوندا

تفاوت سی جی با سی سی

فرق سی جی با سی دی ای

فرق cdiباcgiچيست

فرق بین موتور CG و CDI

قیمت چرخ وزنجیرکامل هندا125