FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

صفحه 3 از 8 نخستنخست 1234567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 76

موضوع: مقایسه دایچی 250 با پالس 220

موتور سوار

نوع موتور
    suzuki 250
    شغل و حرفه
    دانشجو
    Last Online
    16-08-1390 @ 11:28 قبل از ظهر

Thumbs up مقایسه دایچی 250 با پالس 220

با سلام به کاربران فعال پرشین موتور من این پست رو ایجاد کردم تا نظرات و بررسی های شما کربران گرامی را نسبت به این دو موتور از لحاظ مختلف جویا بشوم. با تشکر.

2. کاربر زیر از vahid250 برای این پست تشکر کرده است

Banned

نوع موتور
    Hyosung GT250R & Ravan 200
    Last Online
    31-06-1393 @ 03:55 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط mfb نمایش پست ها
    من 220 سوارشدم واین لرزشاشم تجربه کردم ولی موتور بدی نیست فقط قیمتش تنده نسبت به کاراییش
    منم حدود 3 ماه پالس 220 سری اول داشتم . بعد از 7000 کیلومتر کارکرد موتور نه لرزشی داشت نه افت کیفیت
    قیمتشم مناسبه چون کیفیتش از مگلی هم بهتره

4. تعداد 6 کاربر از Kami برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    کراس
    از ایشان یک بار در یک پست تشکر شده
    Last Online
    13-08-1390 @ 04:38 بعد از ظهر

آقا ما بالاخره نفهمیدیم پالس یا دایچی

6. کاربر زیر از hamze برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    pulse 220F
    Last Online
    22-02-1395 @ 10:33 قبل از ظهر

من از 220 ام راضیم . چون مسیر دانشگام بیشتر اتوبانه 130 تا رو به راحتی میره و بخاطر رادیات روغنش زیاد تو مسافتای طولانی داغ نمیکنه . من تاحالا هیچ مشکلی باهاش نداشتم . دایچی هم سوار نشدم که بخوام راجبش نظر بدم . ولی از لحاظ ظاهری که پالس خیلی سر تره از دایچی .
    رفیق روز های تنهاییم باش

8. تعداد 7 کاربر از mosim2m برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    R1 & GSX 1400 & دنبال موتور شهری
    شغل و حرفه
    خرید و فروش موتور سنگین
    Last Online
    13-07-1394 @ 12:20 قبل از ظهر

سلام.آقا من یه پالس 200 آبی تمیز دارم 2000 تا کار کرده مدل 90 هستش با یه 220 مدل 90 می زنم حالا یه چیزی هم بهش سر می دم.کسی خواست خصوصی هستم خدمتش

10. تعداد 2 کاربر از mostafak021 برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    !
    Last Online
    03-07-1391 @ 10:38 بعد از ظهر

سلام، منم انتظاري كه در سواري با 220 داشتم برآورده نشد ، چون به نظر من به اندازه قيمتش نمي ارزه!
    چرا كه قدرتش 220 سي سي اسميه! نه حقيقي.
    بعد از توليد 180 و 200 ، به نظر مياد كه توليد 220 سي سي فقط يه حقه ي تجاريه!
    از 120 به بالا لرزش فلاپ و موتور زياد ميشه.

بطور كلي از نظر ظاهري از دايچي بهتره و دوستاني هم كه 220 رو پيشنهاد ميدن بيشتر به دليل امتحان پس داده بودن اين موتوره.
    البته دايچي يه موتور چينيه، ولي امتحانشو بد پس نداده.
    ولي نكته اينكه:
    وقتي يه موتور 250 با 220 داره مقايسه ميشه، معلومه كه اون 220 حتماً كيفيت برتري داشته!
    ویرایش توسط ll0o8o0ll : 27-12-1390 در ساعت 02:56 قبل از ظهر

12. تعداد 2 کاربر از ll0o8o0ll برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    پالس 220f
    علاقمند به موتورهای خیابانی
    Last Online
    11-12-1393 @ 09:29 بعد از ظهر

این مقایسه باید بین پیشرو پارس 250 ودایچی250 انجام میشد چون هم چینی هستن هم برای اونایی خوبه که دنبال قیافه و ابهت میگردن
     من خودم پالس 220خریدم چون تو اصفهان کمه و هنوز با ابهته  وپشتیبانی خوبی داره واز همه مهمتر با کیفیت سگ جونه تو شتاب داچی نمیتونه بگیرش چون من روی  rkv هم که بودم  خودشو کشت تو شتاب کم اورد  در کل اونایی هم دایچی دارن اگه پالس خز نشده بود پالس میخریدن   شاید 

14. تعداد 3 کاربر از hamid reza برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    pulse 220 cc red
    شغل و حرفه
    نصاب دوربین های مدار بسته و تابلو های led
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    27-09-1395 @ 12:11 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط saied.kh نمایش پست ها
    البته نمیدونم این دوستان که درباره دایچی نظر دادند اصلا اینموتور را داشتند یا امتحان کردند من بیشتر موتورهای داخلی را امتحان کردم اول از اینکه دایچی 250 سی سی حجم داره و واقعا سواری 250 رو به شما میده ولی اگه پالس را سوار شده باشید مثل این میمونه که موتوری در حد 150 فقط با لرزش بدنه چندین برابر . دایچی واقعا شتاب عالی داره شما در ضرف 6 الی 7 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر با شروع دنده 4 دست پیدا خواهید کرد در صورتی که پالس جون میکنه تا به این سرعت برسه و وقتی هم نیم ساعت الی یک یک ساعت با سرعت بالا رانندگی کنید به علت لرزش فلاپ و موتور دچار سردرد سر و صدای فلاپ و دچار خارش تمام بدن به علت لرزش انمیشوید به نظر من اگه کسی میخاد انتخاب کنه لااقل یکبار هردوی این موتورها را حتی برای چند ثانیه سوار بشه بعد خودش قضاوت کنه بخره البته اینم بگم که پالس ساخت هند است که تا قبل از این هیچ محصول خوبی از این کشور ندیدیم
    نه نههههههههههههههههه اصلا با شتاب خوبش موافق نیستم به هیییچ وجه. من پیشرو پارس 200 زین دو تکه داشتم میخواستم دایچی بخرم. سر کوچمون ی مغازه داری بود داشت گرفتم ازش دور بزنم. زوررش خیلی ح.به ولی شتابش اصلا ئر حد پیشرو 200 من نبود اینو میگم چون از موتور نشستم پشت موتور نه اینکه فروخته باشم مثلا 3 ماه بعد دایچی سوار شده باشم.. اما قبول دارم پالس 220 واقعا نا امید کننده بوده در بین 180 و 200 لرزش و سر صداش خیلی چون اونم داشتم. اولین پالس 220 تو اصفهان برج 2 سال89 بود که ی دونه فروشگاه 110 از تهران از شرکت اورده بود تک رنگم بوود فقط قرمزش بوود من گرفتم به 2890 هزار. که انفاقا دفترچه پالس 200 روش بود موتور اولش بد روشن میشد فروشنده هی میگفت پس ساساتش کو 200 داشت همینجا بود این نیست
    بعد ابی کاربنی اومد با رنگ افتضاح خاکستریش که من ندیدم کسی بخره فقط پشت ویترین دیدم. که شبی که گرفتم روانیم کردن تا اومدم برسم خونه از بس همه میپرسیدن چیه چیه. ولی جدی میگم اون سری اولی که من داشتم خیلییی فرق داشت با این 220 مدل 90 واقعا زمین تا اسمون تو موتوریش تفاوت هست. اما کیفیتش از دایچیی خیلی بیشتره تو بورس ترم هست. باید دید فاکتورهای کسی که میخواد سوار بشه چیه. اسودگی و راحتی و کم خرجی یا تیپو کلاسو درد سر واسه قطعات

---------- Post added at 01:33 PM ---------- Previous post was at 01:11 PM ----------

[QUOTE=kourosh_bandit2;81507 ولی اخرش با 220 نمیشه مقایسش کرد[COLOR="Silver"]

---------- Post added at 01:45 PM ---------- Previous post was at 01:33 PM ----------

[/COLOR]
    نقل قول نوشته اصلی توسط ll0o8o0ll نمایش پست ها
    سلام، منم انتظاري كه در سواري با 220 داشتم برآورده نشد ، چون به نظر من به اندازه قيمتش نمي ارزه!
    چرا كه قدرتش 220 سي سي اسميه! نه حقيقي.
    بعد از توليد 180 و 200 ، به نظر مياد كه توليد 220 سي سي فقط يه حقه ي تجاريه!
    از 120 به بالا لرزش فلاپ و موتور زياد ميشه.

بطور كلي از نظر ظاهري از دايچي بهتره و دوستاني هم كه 220 رو پيشنهاد ميدن بيشتر به دليل امتحان پس داده بودن اين موتوره.
    البته دايچي يه موتور چينيه، ولي امتحانشو بد پس نداده.
    ولي نكته اينكه:
    وقتي يه موتور 250 با 220 داره مقايسه ميشه، معلومه كه اون 220 حتماً كيفيت برتري داشته!
    درسته سوپاپ ها و پیستون و غیره 220 دقیقا با 200 یکی هست. من دوستم قطعه فروش پیستون 220 با 200 برام اورد نشون داد گفت فقط اسمی تفاوت دارن. 220 فقط یکم تغییرات جزیی داشته تو سیستمش اما ه قول اون دوستم حجمی نه. توجه کنید شاسی و همه چی مثل همه حتی اگزوزش هم همون 200. شما همه ی قطعات 200 رو میتونید روی 220 بذارید. چون جدا فرقی باهم ندارن. اما اگه 220 سری اول باشه به هیچ عنوان زیر پاش و انجین نمیلرزه فقط سر و صدای فلاپ داره که ونم 220 من خییییلییی کم بود خییلی اونم ماله این بود که مونتازش خوب بوده چون سری اول ها مستقیم مونتاز شده از هند میومدن اما بقیش همینجا مونتاز شد و واسه اقتصادی بودن درجه کیفی قطعاتو اوردن پایین. دقیق مثل پیشرو پارس 200 و سری اصلیش یعنی road win 200 هستش. که ت. پیشرو لرزش موتور همه جاتو داغون میکنه اما roadwin که اصلی بود و ماله کره جنوبی بود اصلا اینطور نبود با این که ساسی و بدنه و دسته موتور ها یکی بودن فقط پیشرو موتور چینی روشه با کیفیت داغوون اما roadwin ماله کره جنوبی و کیفیت خوب که سری بعد اون شد دایلیم 250 دقت کنید دمبی پیشرو و شاسی کپی دایلیم 250 هستش. کیفیت همه چیزو تغییر میده
    ویرایش توسط kourosh_bandit2 : 31-01-1391 در ساعت 01:53 بعد از ظهر

16. تعداد 2 کاربر از kourosh_bandit2 برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    cb400,Hyosung 250R White,Harley GX150,Avenjer200
    شغل و حرفه
    آزاد
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    16-03-1394 @ 01:10 قبل از ظهر

می بینم که این تاپیک همچنان داره ادامه پیدا میکنه، آقا دیگه ازین بالاتر که طرف 220 خریده 2850، بیشتر از 1 سال سواری گرفته الان میفروشه 2.900، کاری به نوع یا مدل موتور مربوطه ندارم، سعی کنید همیشه موتوری بخرید که : 1- روی بورس باشه 2- لوازمش به راحتی پیدا بشه 3-کارکرده موتور به تعداد زیاد پیدا بشه 4-کیفیت قطعاتش بالا باشه، تورو خدا یه نگاهی بندازید ببینید با چه وضعی کارکرده دایچی رو میخرن!!! میبری دمه مغازه میگی آقا خرید داری انگار فحش دادی به طرف! اگه واسه عشقتون موتور سوار میشید هرچی دلتون پسندید بخرید، اگه مثل من به موتور هم به عنوان یه وسیله عشق و حال نگاه میکنید هم بعد تجاریش براتون مهمه، شرایط بالا رو حتما واسه خرید لحاظ کنید....
    کــــــاش توی زندگی هم مثل فوتبال ،وقتی زمین می خوردیُ از درد به خودت می پیچیدی....داور میومد از آدم می پرسید ........ میتونی ادامه بدی؟؟؟

18. تعداد 2 کاربر از joOoker_silence برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    pulse 220 cc red
    شغل و حرفه
    نصاب دوربین های مدار بسته و تابلو های led
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    27-09-1395 @ 12:11 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط joOoker_silence نمایش پست ها
    می بینم که این تاپیک همچنان داره ادامه پیدا میکنه، آقا دیگه ازین بالاتر که طرف 220 خریده 2850، بیشتر از 1 سال سواری گرفته الان میفروشه 2.900، کاری به نوع یا مدل موتور مربوطه ندارم، سعی کنید همیشه موتوری بخرید که : 1- روی بورس باشه 2- لوازمش به راحتی پیدا بشه 3-کارکرده موتور به تعداد زیاد پیدا بشه 4-کیفیت قطعاتش بالا باشه، تورو خدا یه نگاهی بندازید ببینید با چه وضعی کارکرده دایچی رو میخرن!!! میبری دمه مغازه میگی آقا خرید داری انگار فحش دادی به طرف! اگه واسه عشقتون موتور سوار میشید هرچی دلتون پسندید بخرید، اگه مثل من به موتور هم به عنوان یه وسیله عشق و حال نگاه میکنید هم بعد تجاریش براتون مهمه، شرایط بالا رو حتما واسه خرید لحاظ کنید....
    دوست عزیز مگه فقط بحث اقتصادیشه؟ خوب 220 هم یک سری مشکلات داره به هر حال. اخرش هندی هندا و یاماها و .... اینا نیست که یا دوکاتی که بگیم نه شاه کار مهندسی. 220 لرزش تو کنسول و سر و صدا تو کنسول داره اما کیفیتش نسبت به ئایچی به مراتی بهتره ولی چسبندگی به جاده تو دایچی خیلی بهتره تا 220. تیپ دایچی بیشتر پسندیده میشه تا 220. دایچی زور موتورش خیلی عالیه 220 گاز خورش خوبه اما شتاب گیری تو دنده هاش انچنان توقعاتادمو برطرف نمیکنه نسبت به اون پرشدن دنده ها. دایچی 4 سوپاپ داره پالس 220 2 سوپاپ. دایچی از لحاظ کیفیت سیلندر خیلی بهتر از 220 الیازش خیلی بهتره.. دایچی مشکل صدا تو سیلندر داره طرف میل بادامک و تایمش گفته صاحبانش و تعمییر کار. 220 انجینش نرمتر از دایچی. 220 تکنولوزیش بالاتره امکاناتش بیشتره و................ خیلی چیز های دیگه شما مقایسه کن دوست عزیز با اینکه قابل مقایسه نیست فقط از محاسن 220 نگو دوست عزیزم. الان همه موتورها گرون شده اگه صرفا جنبه اقتصادی کسی که هیو خریده هم الان خیلی نونش تو روغن چون قبلا خریده مثلا 7 تومن حالا مثلا دست دومشو ازش میخرن 7500. از معایب و محاسن دو موتور بگید تا دوستمون با منطق یه جواب برسه. ممنونم از همه دوستان به خصوص [فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ] عزیز

20. تعداد 3 کاربر از kourosh_bandit2 برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    همه رو فروختم...:((
    شغل و حرفه
    آزاد
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    22-03-1394 @ 08:49 بعد از ظهر

سلام خدمت دوستان.
    برادر من یه دایچی 250 یا بهتر بگم 249 داره.الان نزدیکه 3ماهه این موتورو داره.من تا الان دفعات زیادی رو با این موتور رانندگی کردم.پشت ترکش هم زیاد نشستم.بدون هیچ تعصبی میخام صحبت کنم.
    تا حالا اصلا پالس سوار نشدم حتی پشت ترکش.
    دایچی توی شیراز از لحاظ تامین قطعات هیچ مشکلی نداره.اینو واسه دوستان دایچی سوار میگم.لنت ترمز هوندا cb250 کاملا با این یکیه.یادتون باشه cbr250فرق میکنه ها،cb 250.چون داداش خودم لنت زیاد عوض کرده این یکی از همشون بهتر بوده.
    شتابش خیلی خوبه شاسی واقعا محکمی داره.به راحتی دو نفره 130تا پر کردیم.ترمزهای مطمئنی داره مخصوصا این که جلو 2دیسکه و قطر دیسکهاش بزرگه رینگش 17اینچیه.کیفیت قطعاتش خیلی خوبه.صدای اضافی نداره به هیچ وجه چراغ خطر عقبش نور خیره کننده ای داره.و همینطور چراغ راهنماش.
    لرزش اضافی نداره.نفر عقبی کاملا تو سرعت بالا احساس امنیت میکنه.تعادل خوبی داره توی ترمز گیری های شدید.چهره جذاب و خشنی داره.بسیار شبیه به دوکاتی مونستر و سوزوکی بندیت.تعلیق عقبش یه کمکفنر داره زیر شاسی سوار شده که بسیار قویه.سر پیچ به راحتی کنترل میشه لاستیکهای پهنی داره عقب 140 جلو 110.برای خاموش کردن های موقتی مثل ایستادن پشت چراغ قرمز کلید مخصوصی تعبیه شده که انجین رو خاموش میکنه بدون اینکه سویچ رو برگردونی.صدای گوشنوازی داره که بایکم دستکاری اگزوز خیلی خوب میشه و ضمنا از داغ شدن اضافی موتورهم کاسته میشه و نفسش عجیب باز میشه.
    فرمان و جاپایی نفر دوم به شکل قابل مشاهده ای از بقیه قسمتهاش بیرونتره که موقع زمین خوردن باعث میشه بدنه موتور به هیچ وجه به زمین تماس پیدا نکنه و خیالتون از بابت فلاپهای کوچک اطراف باک کاملا کاملا کاملا راحت باشه چونکه در پناه هستن.من خودم باهاش زمین خوردم و دیدم که موتور روی جاپایی نفر دوم و دسته فرمان تکیه کرده.البته اینو بگم که دوطرف دسته فرمان دوتا تکه آهن به طول دوبند انگشت به شکل کاملا طبیعی وجود داره.مصرفش خیلی راضی کنده اس نسبت به حجم موتور.ترمز شدید فرمان نمیکشه چون دو دیسکه.تنها مشکلی که داره به خاطر وزن بیشترش نسبت به پالس رانندگی توی ترافیک های سنگین کمی آزار دهنده اس.خلاصه که خیلی موتور خوبیه.و قیمتش هم نسبت به پالس واقعا عالیه.البته که مقایسه پالس 220 و دایچی 250 کاملا دور از منطقه.چون این موتورها مال دوتا کمپانی مختلف و توی تیپ موتورهای مختلف هست.خودتون به طرز نشستن راننده دقت کنید.دایچی توی رده استریت بایک قرار میگیره اما پالس اسپرت هست.این جمله آخر رو خودم از راننده همیشگی پالس شنیدم:به دلیل شکل قرار گرفتن فرمان کمی باید به جلو خم شی که همین باعث میشه تو مدت زمان رانندگی طولانی اذیت بشی کاملا محسوس هست.اگرم میگین اشتباه میکنم میتونید امتحان کنید.به نظر شما رانندگی با موتور کرویزری مثل هارلی راحتتره یا سپراسپرتی مثل سوزوکی جی ای اکس؟؟؟فقط از نظر طرز نشستن عرض میکنم.
    ببخشین سرتون درد آموردم.ممنون

22. تعداد 7 کاربر از nima360 برای این پست تشکر کرده اند.

صفحه 3 از 8 نخستنخست 1234567 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

بالس220

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)