FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 22

موضوع: اين متن خوبه برا صرفا جهت اطلاع

موتور سوار

Last Online
    04-02-1403 @ 12:45 بعد از ظهر

پیش فرض اين متن خوبه برا صرفا جهت اطلاع

سلام.باور كنيد رزنامه-خبر نگار-شبكهاي خبري خارجي هرجا كه بگيد اين موضوع پيشنهاد داديم ولي نميدونم اين موضوع انگار قفل شده ؟يه چند تا سوال اگه امكانش هست از مسئولين بپرسينچرا با موتورهاي حجم بالا در سطح شهر نميشه تردد كرد . واقعا ميشه ترور كرد يا هنوز ما در دهه 60 زندگي ميكنيم.قانون ابلاغ شده بود كه در 5 شهر پر جمعيت براي يه مدت كوتاهي نا كه 30 سال براي كل شهرا تردد ممنوع شه.خيلي باحاله گمركم كه انگار با قاچاق چيان محترم قرار داد داره .از گمرك كه نميشه وارد كرد قاچاقچي وارد ميكنن كه بدون مدارك هر خلافيي ميشه كرد.از پيست نگم كه بهتره انگار نميدونم تو ايران اين ورزش حقير چه گناهي كرده كه بهترين جايه پيست براي يه موتور مسابقه*اي فقط 400 متره :دي هي روزگار واقعا سوال من از مسئولين اينه به خاطر 1 سي سي امنيت ملي به خطر ميفته كه 249 سي سي پلاك ميكنن 250 نه؟!چقدر ما بايد چوب بي كيفيتي محصولات موتوري بخوريم.چرا جون ايراني هر بار سوار يه موتور خوب ميبشه فكر ذكرش اين باشه كه الان با تير بزننشواقعا نميدونم .شما هم به ما دست رد ميزنيد يا !

2. تعداد 6 کاربر از kheyri برای این پست تشکر کرده اند.

Banned

نوع موتور
    Hyosung GT250R & Ravan 200
    Last Online
    31-06-1393 @ 03:55 بعد از ظهر

حقیقت اینکه من و شما نمیتونیم کاری کنیم مگر یک کسی که تو مجلسی چیزی باشه

4. کاربر زیر از Kami برای این پست تشکر کرده است

کارشناس موتورهای آفرودی

شغل و حرفه
    Motorcycle enthusiast
    علاقمند به موتورهای دومنظوره
    Last Online
    17-12-1401 @ 07:05 بعد از ظهر

این حرفا چیه !!!

بنده شخصا اگر تو مجلس بودم و پول میگرفتم ککم هم برای شما جونا نمیگزید ...مگه دیونم برم بگم چرا موتور فلان حجم نیست ... مارک بهت میزنن ... موتور سواری افت شخصیت داره واسشون
    طرف تا دیروز پیکان استیشن سوار بوده الان خانومش میگه سمند سال نمیخوام بی ریخته خودش نمیدونه کدوم ماشینش کدوم طبقه از پارکینگه
    بعد منو و شما عمرمون به GA رفته هنوز موتور ندیدیم نشستیم از مجلس یک شیخ با ردای نوراگین واسه ما موتور آزاد کنه ؟

شما میگی 250 من میگم محدودیت رو بردار ... باند بازی ...مافیا ...کثافت ... لجن ... هرزه گی ...دزدی ... جنایت ... تجاوز ...دروغ ... صبح تا شب جاریه کی فکر جون و عشقشه

همانا باید کشید ...پیپو سیگارو و هشیش ... تا کمر دولا شوی ...از فکر آن ملغی شوی...اوج گیری مثل چاد رید...کس نفهمید کی برید ...

چهار تا کمپانیه آشغال واسه اینکه CGبزنن 100 سال از صنعت موتورسیکلت عقب افتادیم ...حالا مگه پر میشه این جیب پاره ؟

6. تعداد 9 کاربر از نیما نادری برای این پست تشکر کرده اند.

همکار سابق

نوع موتور
    kdx 200
    شغل و حرفه
    critical manager-مديريت بحران
    Last Online
    09-05-1400 @ 02:22 بعد از ظهر

من عاشق موتور سواری هستم
    ولی به نظر شما با این وضع رانندگی ها و این کیفیت بسیار پایین آسفالت واین همه چاله چوله میشه میشه موتور 1000 وسط شهر توی روز آورد؟
    خودت راکب موتور امنیت جونی داره؟
    چقدر سرعت میتونه بره؟
    حیف نیست برای موتوری که کیلومترش 330تاست!!! 150 تا راه بره؟؟؟هان؟
    پس همون شب توی اتوبان بهتره!!!
    همیشه پای یک ایرانی درمیان است

دعا کنید دوباره موتور ژاپنی بگیرم

8. کاربر زیر از nopo برای این پست تشکر کرده است

Banned

نوع موتور
    Last Online

دقیقا حرف منم همینه . اخه مگه همه جنبه موتور سنگین دارن؟ یهو دیدی طرف با موتور 600 رفته شده پیک موتوری همین الان یارو یه موتور 250 میخره کلاه ام نمیزاره انگاری که فراری خریده
    اصلا به نظرم 97 % مردم رانندگیشون خوب نیست . جاده هامون ام که خدا رو شکر یه جای سالم ندارن
    نگران نباشید به امید خدا بچه هامون سوار موتور های بهتری شاید بشن

10. کاربر زیر از Kami برای این پست تشکر کرده است

همـــــــکار ســـــــابـــــــق

نوع موتور
    RAVAN QM
    شغل و حرفه
    تولید یراق آلات
    Last Online
    25-07-1394 @ 03:13 بعد از ظهر

من اینو قبول ندارم. تو همین یکی دو سالی که چند تا موتور مثلا خوب وارد شده فرهنگ موتور یه تکونی خورده فرومهای موتور هم تقریبا از همون زمان شروع به کار کردن. اگه کلا ازاد بشه یه مدتی همه جوگیر میشن بعدش رو به عادی شدن میره. این سی جی های اشغالیه بدون ترمز و استاندارده که فرهنگ موتور رو به گند کشیده. من خودم سی جی هم دارم وقتی پشتش میشینم عین اش و لاشا میرونم ولی با موتور درست و حسابی حواسم کاملا هست و رعایت میکنم. مثل تفاوت رانندگی یه نیسانی با یه بنز میمونه

12. تعداد 7 کاربر از soroush adventure برای این پست تشکر کرده اند.

همـــــــکار ســـــــابـــــــق

Last Online
    05-09-1397 @ 09:42 قبل از ظهر

دوست عزیز مگه وقتی آزاد شد حتما باید همه 1000 بخرن؟

شما یه ماکسیما میگیرید , ماشینتون 250 تا میره , خب این دلیل میشه که همه جا با 250 کیلومتر حرکت کنید؟

موتور سی سی بالا آزاد نخواهد شد تا یکی از بچه ها (!) نره تو فاز بیزنس موتورسیکلت اون موقع به 24 ساعت نکشیده اطلاعیه میدن که دیدیم در جهان امروزی موتور 249 سی سی دیگر به درد نمی خورد وبیاید موتور های 600 سی سی وارد شده توسط حاج محمد فلان را بخرید خوب است
    من آگاهم از می‌گساریِ پنهان زاهد// و اندرزش از پاکی آب، نزد خلایق

هاینریش هاینه, شاعر آلمانی

14. تعداد 5 کاربر از Amir برای این پست تشکر کرده اند.

Banned

نوع موتور
    Last Online

بالاخره یه روز ازاد میشه همه ما یه موتور خوب میگیریم

موتور سوار

نوع موتور
    -
    Last Online
    20-03-1401 @ 06:22 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط khofash نمایش پست ها
    سلام.باور كنيد رزنامه-خبر نگار-شبكهاي خبري خارجي هرجا كه بگيد اين موضوع پيشنهاد داديم ولي نميدونم اين موضوع انگار قفل شده ؟يه چند تا سوال اگه امكانش هست از مسئولين بپرسينچرا با موتورهاي حجم بالا در سطح شهر نميشه تردد كرد . واقعا ميشه ترور كرد يا هنوز ما در دهه 60 زندگي ميكنيم.قانون ابلاغ شده بود كه در 5 شهر پر جمعيت براي يه مدت كوتاهي نا كه 30 سال براي كل شهرا تردد ممنوع شه.خيلي باحاله گمركم كه انگار با قاچاق چيان محترم قرار داد داره .از گمرك كه نميشه وارد كرد قاچاقچي وارد ميكنن كه بدون مدارك هر خلافيي ميشه كرد.از پيست نگم كه بهتره انگار نميدونم تو ايران اين ورزش حقير چه گناهي كرده كه بهترين جايه پيست براي يه موتور مسابقه*اي فقط 400 متره :دي هي روزگار واقعا سوال من از مسئولين اينه به خاطر 1 سي سي امنيت ملي به خطر ميفته كه 249 سي سي پلاك ميكنن 250 نه؟!چقدر ما بايد چوب بي كيفيتي محصولات موتوري بخوريم.چرا جون ايراني هر بار سوار يه موتور خوب ميبشه فكر ذكرش اين باشه كه الان با تير بزننشواقعا نميدونم .شما هم به ما دست رد ميزنيد يا !

سلام خفاش جان
    چون تعداد کسایی که تو جامعه موتورسنگین دارن و حتی به موتورسنگین علاقه دارن خییییییییلی کمه... احتمالا نیم درصد هم کمتر باشه!!!!! کدوم شبکه ی خبری یا نماینده مجلسی میاد واسه اقلیت حرف بزنه؟!!!
    اگر تعدادشون زیاد بشه مطمئنا موتورسنگین آزاد میشه

17. تعداد 2 کاربر از Ramin برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

Last Online
    04-02-1403 @ 12:45 بعد از ظهر

ناراحت نشن بعضيها ولي همش فاز منفي ميايد چرا . به جاي اينكه شماهم پافشاري كنيد .
    تا وقتي نباشه جنبش چطور به وجود مياد .وضع خفقان كه بدترش ميكنه . مگه قرار همه 200 رو پر كنن .اونايي كه 250 گرفتن به قول شما اداي اداماي تازه به دوران رسيدرو در ميارن مطمئن باش موتور درست حسابي نديدن .
    الان كه كشورهاي همسايه ازاده همه تا خر خره پر ميكنن .
    مشكل از خودمونه
    به اميد خدا همه شعورشون به اين حد برسه كه بتونن قوانين راهنمايي و رانندگي رعايت كنن.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)