FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

صفحه 6 از 168 نخستنخست ... 23456789101656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 1680

موضوع: Rkv 200

کارشناس موتورهای آفرودی

شغل و حرفه
    Motorcycle enthusiast
    علاقمند به موتورهای دومنظوره
    Last Online
    17-12-1401 @ 07:05 بعد از ظهر

پیش فرض Rkv 200

سلام به دوستان

در این تاپیک دوستان صاحب نظر و مطلع نظراتشون رو راجع به این موتور قرار بدن .

مطلب اول رو خودم میگم که انجین قدیمی و از مد افتاده این موتور در سری بعدی با انجین زنجیر تایمی تعویض خواهد شد

[فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ][فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ][فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ]
    ویرایش توسط نیما نادری : 03-05-1390 در ساعت 10:48 قبل از ظهر

2. تعداد 18 کاربر از نیما نادری برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    RKV 200
    شغل و حرفه
    حسابدار شرکت لیان صنعت
    Last Online
    09-04-1391 @ 03:44 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط RED-LINE نمایش پست ها
    من این موتورو سوار شدم،خودمم آپاچی دارم،در حد خودش خوبه ولی این چیزائی که شما میگی!
    آپاچی و پالس صدای اگزوزشون شبیه سی جیه؟؟!!!!با این حساب صدای این هم شبیه موتور چاه مزرعه هست.
    بعد قطعات ظاهری با کیفیت تر؟!!!دسته گاز و قلوگی های روی فرمون رو کلا از رو آپاچی کپی کرده کپی که از اصل بهتر در نمیاد.
    کیلومترشم به خاطر نایاب بودن گرونه وگرنه عمرا به آپاچی نمیرسه و نخواهد رسید.
    از بازدهی انجینشم مشخصه که ساخت کجاست!
    موتور خوبیه،خوشگله،سواری خوبی داره،برای تنوع شاید خودمم یکی بخرم،ولی از جو دادن و ...پردازی در مورد هر چیزی متنفرم فرقی هم نداره سی جی باشه یاcbr1000.

ببین دوست عزیز اونی که تو سوار شدی حتما همون چاه موتور مزرعتون بوده که اون صدا رو میداده و بعید میدونم تو این موتور رو سوار شده باشی ...
    در ضمن من گفتم صدای آپاچی 160 شبیه به سی جی و اسم از پالس نبردم شما هم بهتره یه چندتا موتور اسپورت ژاپنی ببینی تا بفهمی آپاچی یا همین RKV از کجا کپی کردن !!!
    با کمی جستجو تو اینترنت متوجه خواهی شد که RKV از شرکت موتور سازی KEEWAY که شرکت موتور سازی معتبر و پر فروش چینی که به اروپا صادرات زیادی داره و حتی موتورهای بالای 250cc این شرکت با موتورهای ژاپنی تفاوت قیمت زیادی نداره البته مسلم که فاصله زیاده با موتورهای ژاپنی داره ولی چینی ها هم کالاهای با کیفیت بالا هم دارن و همه کالاهاشون اون درجه 3 و آشغالهای نیست که به ایران صادر میکنند .
    در مورد کیلومترش هم شک نکن که از آپاچی بهتره و اگه واقعا دیده بودیش خودت میفهمیدی و دلیل قیمت زیادش نایاب بودنش نیست اگه خواستی میتونی از چند تا صاحب نظر حرفه ای تحقیق کنی .
    نکته بعد هم اینکه نه شرکت موتور سازی KEEWAY از منه نه شرکت کویر موتور که این موتور صادر میکنه که بخوام جو سازی الکی بکنم و سودی توی جیب من بره من این چیزی که دیده بودم تو این موتور و بهم ثابت شده بود رو گفتم چه خوبیهاش چه هم ایرادهاش من خوبیهای این موتور رو در حد قیمتش گفتم و قبل از این موتور چند سال هم آپاچی و هم پالس رو داشتم و از رو آگاهی و نفاوتش نسبت به اینها گفتم اگه همه مطالب رو دنبال میکردی میدیدی که گفته بودم انجین این موتور به ترمی پالس و آپاچی نیست و حتی گفته بودم توی تعویض دنده مثل سی جی 125 خشکه و صدا میده ولی در شتاب و سرعت و سواری و کیفیت قطعات خیلی بهتره ...
    چون موتورهای مجاز به رفت وآمد شهری در ایران و قابل پلاک شدن محدودیتهای شتاب و سرعت مجاز رو باید داشته باشه به همین خاطر انجین و موتور همه اینها تو ایران بعد از واردات دستگاری میشه که محدودیت سرعت خاصی رو بهشون میدن و در ضمن انتظار معجزه رو هم نمیشه داشت با 2.5 میلیون و من فقط مقایسه و برتریهاشو نسبت به موتورهای هم ردیف و هم قیمتش گفتم ... ؟؟؟ok good boy

4. تعداد 4 کاربر از green برای این پست تشکر کرده اند.

کارشناس موتورهای آفرودی

شغل و حرفه
    Motorcycle enthusiast
    Last Online

یک خبر فوری

یکی از بدنام ترین کمپانیهای چینی/اروپایی به نام جنریک اقدام به تولید این موتور کرده و البته تغییرات واقعا جالبی تو شاسی و بدنه داده که تو عکس مشخصه ....

[فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ]

6. تعداد 7 کاربر از نیما نادری برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    searChinG for cG 125 ReD gojeh
    شغل و حرفه
    noThinG
    Last Online
    30-05-1394 @ 12:36 قبل از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط green نمایش پست ها
    ببین دوست عزیز اونی که تو سوار شدی حتما همون چاه موتور مزرعتون بوده که اون صدا رو میداده و بعید میدونم تو این موتور رو سوار شده باشی ...
    در ضمن من گفتم صدای آپاچی 160 شبیه به سی جی و اسم از پالس نبردم شما هم بهتره یه چندتا موتور اسپورت ژاپنی ببینی تا بفهمی آپاچی یا همین RKV از کجا کپی کردن !!!
    با کمی جستجو تو اینترنت متوجه خواهی شد که RKV از شرکت موتور سازی KEEWAY که شرکت موتور سازی معتبر و پر فروش چینی که به اروپا صادرات زیادی داره و حتی موتورهای بالای 250cc این شرکت با موتورهای ژاپنی تفاوت قیمت زیادی نداره البته مسلم که فاصله زیاده با موتورهای ژاپنی داره ولی چینی ها هم کالاهای با کیفیت بالا هم دارن و همه کالاهاشون اون درجه 3 و آشغالهای نیست که به ایران صادر میکنند .
    در مورد کیلومترش هم شک نکن که از آپاچی بهتره و اگه واقعا دیده بودیش خودت میفهمیدی و دلیل قیمت زیادش نایاب بودنش نیست اگه خواستی میتونی از چند تا صاحب نظر حرفه ای تحقیق کنی .
    نکته بعد هم اینکه نه شرکت موتور سازی KEEWAY از منه نه شرکت کویر موتور که این موتور صادر میکنه که بخوام جو سازی الکی بکنم و سودی توی جیب من بره من این چیزی که دیده بودم تو این موتور و بهم ثابت شده بود رو گفتم چه خوبیهاش چه هم ایرادهاش من خوبیهای این موتور رو در حد قیمتش گفتم و قبل از این موتور چند سال هم آپاچی و هم پالس رو داشتم و از رو آگاهی و نفاوتش نسبت به اینها گفتم اگه همه مطالب رو دنبال میکردی میدیدی که گفته بودم انجین این موتور به ترمی پالس و آپاچی نیست و حتی گفته بودم توی تعویض دنده مثل سی جی 125 خشکه و صدا میده ولی در شتاب و سرعت و سواری و کیفیت قطعات خیلی بهتره ...
    چون موتورهای مجاز به رفت وآمد شهری در ایران و قابل پلاک شدن محدودیتهای شتاب و سرعت مجاز رو باید داشته باشه به همین خاطر انجین و موتور همه اینها تو ایران بعد از واردات دستگاری میشه که محدودیت سرعت خاصی رو بهشون میدن و در ضمن انتظار معجزه رو هم نمیشه داشت با 2.5 میلیون و من فقط مقایسه و برتریهاشو نسبت به موتورهای هم ردیف و هم قیمتش گفتم ... ؟؟؟ok good boy
    من فعلا دارم اینجا زندگی میکنم باید با همین هندی ها و چینی ها سر کنم کاری به ژاپنی ها ندارم.عزیزه من مگه gsxئه که هر کسی سعادت سوار شدنش رو نداشته باشه؟!یکی از موتورسازای آشنا یکی آورده بود برای فروش ازش گرفتم یه دوری زدم،
    کیلومترشم قشنگه ولی دقیقا برتریش نسبت به آپاچی چی هست؟آپاچی تاپ اسپید صفر تا شصت به همراه دوتا تریپ داره این موتور هم داره؟
    قسمتی از پست یکی از دوستان در سایت همسایه:
    در مورد کیلومتر شمار : الکترونیک بخشی از کار بنده هست .... کیلومتر شمار آرکاوی صرفا یک نمایشگر هست و بر مبنای ولتمتر کار میکنه
    اما پالس که شما میفرمایید ، کیلومتر شمارش در رابطه با پردازنده 8 بیتی واقع در مدار تی سی آی ، هست و از لحاظ فنی گرون تر از آرکاوی در میاد
    ببینید من قصدم مقایسه نیست ...قصدم حمله وتخریب آرکاوی نیست .... قصد من آگاهی دادنه ...

البته ایشون پالس رو گفتن تو این پست ولی کیلومتر پالس و آپاچی جز چند تا مورد که آپاچی بیشتر داره فرق خاصی ندارن.
    اینم عکس کیلومترش،[فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ] یکیم عکس کیلومتر آپاچی خودم[فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ]
    .
    از آقای نادری هم که خودشون تو شرکت کویر بودن درخواست میکنم یک مقایسه کوتاه بین این موتور و دو برادر هندی انجام بدن،شاید من اشتباه میکنم و تکنولوژی کلی این موتور از آپاچی بهتره و در جهل و نادانی به سر میبرم.

8. کاربر زیر از RED-LINE برای این پست تشکر کرده است

مدیرکـــــــــــــــــل سایت

نوع موتور
    PULSE 220
    شغل و حرفه
    -
    علاقمند به موتورهای خیابانی
    Last Online
    29-01-1403 @ 08:23 قبل از ظهر

دوستان لطفا تعصب را کنار گذاشته و نقد منصفانه انجام بدید و بایکدیگر بهتر صحبت کنید

عین بچه ها این می گه Rkv خوبه اون می گه آپاچی

ویرایش توسط BKING : 03-09-1390 در ساعت 11:27 قبل از ظهر
    هميشه روي دوچرخ برانيد
    هميشه از كلاه ايمني استفاده كنيد

10. تعداد 2 کاربر از BKING برای این پست تشکر کرده اند.

کارشناس موتورهای آفرودی

شغل و حرفه
    Motorcycle enthusiast
    Last Online

به نظر من مجموعه ای از عوامل باعث برتری موتور ها نسبت به رقباشون میشه و قضیه فراتر از کیلومتر شمار /اگزوز/ ووو هست

رتبه اول پالس

رتبه دوم آپاچی

رتبه سوم آرکاوی

پالس از لحاظ تکنولوزیه ساخت و تولید تحت نظارت کاوازاکی هست و انجین 200 سی سی که مورد مقایسه قرار گرفت فوقالعاده نرم و بی صدا کار میکنه

دور موتور به راحتی به سمت ردلاین میل میکنه این در حالیه که لرزش موتور و متعلقات تغییر آنچنانی نخواهد کرد

گشتاور و قدرت کندن موتور با توجه به خورشیدی بزرگ عقب خوب و انتقال قدرت خیلی نرم صورت میگیره

حساسیت موتور به گاز خوبه

پانل کیلومتر و قلوه ها / اگزوز و انبار اگزوز / زین و بقیه متعلقات کیفیت تولید خوبی دارن

لوازم یدکی فراوان و همیشه موجود

آپاچی 180 سی سی با 20 سی سی حجم کمتر توان حرکتیه خوبی داره یکم حساسیت انجین به گاز در دنده های سبک کمه ولی انجین خوب دور میگیره و تو دورهای بالا هم

سکته نداره . انجین نرم و بیصدا کار میکنه انتقال قدرت هم به همین ترتیب

کیفیت قطعات و متعلقات مثل پالس خوبه

لوازم یدکی فراوان و همیشه موجود

آر کا وی 200 با داشتن رادیات روغن از آپاچی کمی برتر هست ولی این برتریو در جدال تکنولوژیه ساخت و مشخصات انجینه هر دو رقیب سریع از دست میده

اگزوز قطور باعث نرم کار کردن انجین میشه ولی در واقع ذاتا این انجین خیلی نرم کار نمیکنه و دور های بالا خیلی سروصدا و لرزش بوجود میاره

طراحی شاسی و اتاق چشم نوازه و رخ زیبایی داره .فنر بندی کمی سخت تر از حد انتظار هست

گشتاور خوبی تو دورهای پایین داره ولی تو دورهای بالا با اون کاربراتور 26 میلیمتری فکر نمیکنم خیلی بتونه رقابت کنه

کیفیت برخی از قطعات و متعلقات خوب و برخی معمولیست

لوازم یدکی نایاب و گران و هر آن شرکت وارد کننده بیخخیال واردات بشه علی میمونه و حوضش

12. تعداد 15 کاربر از نیما نادری برای این پست تشکر کرده اند.

همـــــــکار ســـــــابـــــــق

علاقمند به موتورهای هیچکدام
    Last Online
    23-06-1398 @ 11:23 قبل از ظهر

امروز یدونه دیدم تو مغازه
    خداییش من که خوشم اومد
    درسته هنوز امتحان پس نداده
    اما فکر نکنم موتور بدی باشه
    الان خریدنش فقط یه چیز خوب داره اونم این که این موتور تکه و هنوز تو خیابونا کم یه چشم میخوره

14. تعداد 2 کاربر از کاوه برای این پست تشکر کرده اند.

همـــــــکار ســـــــابـــــــق

علاقمند به موتورهای هیچکدام
    Last Online
    23-06-1398 @ 11:23 قبل از ظهر

فقط اگه بشه یه فیلم از بذارید که صدای اگزوز واضح باشه ممنون میشم ا

---------- Post added at 06:24 PM ---------- Previous post was at 06:22 PM ----------

منظورم صداش بود
    هول شدم اشتباه نوشتم

موتور سوار

نوع موتور
    ,Trail 200cc , RKV 200 , UG4 180 , Apachi 160
    شغل و حرفه
    مهندس مشاور در تجهیزات نیروگاهی
    Last Online
    14-10-1392 @ 01:29 قبل از ظهر

یک هفته است که رنگ سفیدش رو خریدم ... البته من چه با این موتور و چه با آپاچی قبلیم و یا پالس 180 قبلی تر فقط میرم شرکت و میام ... جز دو تا مورد ساده که با یک آچار کشی معمولی حل شد ... اینم نظر شخصی منه این موتور نسبت به قیمتش می ارزه و رخ خوبی هم داره ون بیشتر دنبال کلاس و کیفیتم ... هر موتوری که داشتم تا حالا صفر خریدم ولی هیچی مثل آپاچی اذیتم نکرد از سر خوردن تا صدای فندق شکن گیربکس ...

17. کاربر زیر از amir_31july برای این پست تشکر کرده است

کارشناس موتورهای آفرودی

شغل و حرفه
    Motorcycle enthusiast
    Last Online

هر کی پالس میخره حداقل 3 تا4 سال سواره شما پالسو دادی آپاچی گرفتی اونم دادی اینو گرفتی !!!

من پالس داشتم عمرا نمیفروختم اونم با کارکرد کمو سبک شما !!

موتور سوار

نوع موتور
    ,Trail 200cc , RKV 200 , UG4 180 , Apachi 160
    شغل و حرفه
    مهندس مشاور در تجهیزات نیروگاهی
    Last Online
    14-10-1392 @ 01:29 قبل از ظهر

قبول دارم پالس موتور خوبی هستش ... (در ضمن قیمتش هم رفته روی 2620 به بالا) ... ولی تو ایران نمیشه هیچ موتوری رو 3 یا 4 سال سوار شد ... اگه خراب هم نشه بازم قیافه اش خسته ات میکنه ... من کلا دوست دارم موتوری که سوار میشم تک باشه ... تا الانم پشت هر چراغ قرمزی یک نفر شیشه ماشینش رو داده پائین و قیمت و اسمش رو پرسیده ... دقیقا خودم هم یادمه دفعه اول که موتور پالس رو دیدم توی آریشگاه مردونه نشسته بودم و یکی با یه پالس سفید که یادم نمیاد چند سی سی بود ولی مطئنم سفید بود اومد در آریشگاه و من 20 دقیقه محو تماشای اون موتور بودم آخه تا اون موقع جز سی جی چیزه دیگه ای ندیده بودم ... این موتور هم یه تقلید از روی یه مدل یاماها اف زد هستش که توی هند من بصورت کرایه ای سوار شدم اینم عکس اون یاماها که گفتم ...[فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ]
    ویرایش توسط amir_31july : 09-10-1390 در ساعت 07:01 بعد از ظهر

20. تعداد 2 کاربر از amir_31july برای این پست تشکر کرده اند.

صفحه 6 از 168 نخستنخست ... 23456789101656106 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

موتور rkv سری قدیم

RKV 200

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)