FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 23456
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 60

موضوع: ساخت موتورسیکلت سوزوکی 250 با متعلقات cbr250 و cb1000 و سایروسایل موتور های هندی!!!!بیا ببین....

موتور سوار

نوع موتور
    روان ....
    Last Online
    24-01-1396 @ 04:44 بعد از ظهر

Exclamation ساخت موتورسیکلت سوزوکی 250 با متعلقات cbr250 و cb1000 و سایروسایل موتور های هندی!!!!بیا ببین....

با سلام خدمت همه دوستان پرشین موتور
    همون طور که دوستان میدونن من تو خط موتور تریل هستم و ریس اصلا نیستم تا اینکه به واسطه دوست خوبم آقا علیرضا با دوست دیگمون آقا hamilton آشنا شدم و به واسطه وسوسه های ایشون ساخت یک عدد سوزوکی 250 آمیکو معروف به آمیکو و بهتر بگم آمیکو سرطان رو شروع کردیم.
    همون طور که دوستان میدونن آقای همیلتون به درجه دکترا آمیکو نایل اومدن و به نظر این بنده حقیر کاملا بهشون میاد
    خلاصه بگم ما رفتیم یه آمیکو 250 له یعنی به معنای واقعی له از نظر ظاهر خریداری کردیم ولی موتوریش کاملا سالم و ژاپنی!!!
    قرارمون بر این شد که ایشون کار انجام بدن و بنده هم کمک کنم ولی ایشون اینقدر کارشون درسته که من در تمام این 3 هفته فقط نظاره گر بودم و در جاهایی دیده شده که انگشتان دستم به حالت تعجب در دهانم بوده{دوستان مشهدی میدونن}
    خلاصه بگم که اینو خریدیم و لخت کردیم و در عکس ها شاسیش معلومه
    باکشم خود آقا محمد صاف کاری کرد و بتونه و بعدشم رنگ
    شاسی هم همون طور که میبینید رنگ زده شد
    آقا محمد یک cbr250 داشتن که رضایت دادن قسمت هایی از این موتوربر روی موتورمون قرار بگیره
    خوب بریم سر اصل مطلب
    تو عکس شماره 16 همون طور که میبینید این رنگو دیدم و بعد مشورت با داش محمد گفتن که قشنگه و همون طور که درکارتش رنگ آبی خورده پس این رنگ مناسب دیدیم و رفتیم رنگو تینر گرفتیم و باکو بعد صافکاری و بتونه اینا رنگ زدیم و گزاشتیم کنار
    در عکس شماره 1 و 2 میبینید که شاسی موتور داغون بود و همینطور فلاپ های فابریکشم مالی نبود پس بعد کمی کلنجار رفتن باخودمون به این نتیجه رسیدیم که طرح پشت موتور رو عوض کنیم
    بعد چند تا فلاپ دیدن های مختلف به پالس 180 رسیدیم و دیدم خدایی قشنگه و بهش میاد و خریداری شد و البته واقعا بگم جای پیچاشو درآوردن واقعا سخت بود چون هم باید مقداری شاسی بریده میشد و جوش کاری میشد تا روی شاسی کاملا بشینه و البته لرز نداشته باشه
    و به لطف آقا محمد طوری درآورد وه هم تمیز شد و هم اگه فلاپش بشکنه یکدونه از بقالی محل میگیری و پیچ میکنی به همین راحتی و حدود 2 روز هم زمان گرفت تقریبا که تو عکس های 4 و 5 و 6 میتونید ببینید تلاش مارو!!!
    بعد میرسیم به فرمون که آقا محمد فرمون 1000 داشتن و گزاشتن و در عکس 3 مشخصه
    بعد کمک ها بود که مال سی بی روش گزاشتیم و البته قبلش کاملا سرویس شد و کاسه نمد هاش عوض و درست شد{7}
    همون طور که گفتم تصمیم بر این بود که رینگ های سی بی رو بزاریم و همین موضوع خیلی اذیت کرد و جلو تک دیسک شد و البته حرفه ای و عقب هم که تقریبا همون جوری ولی رینگ هاش کرم رنگ و قشنگه خدایی!!و در عکس 1 و 2 معلومه
    بعد هم رنگ نقره ای گرفتیم و بر خلاف سایر دوستان که انجین رو رنگ سیاه میکنن ما تصمیم گرفتیم فابریکی باشه و بر هر خق خوشکلی همون فابریکیشه{10و 12}
    کیلومتر هم 20 هزار تایی 180 سرعت که مال سیبی هست{8}
    بعد هم نوبت به رنگ کمک جلو و 2 شاخ رسید که مشکی خورد{11و 9}
    قلوه ای ها هم مال سی بی گزاشته شد با کتی فابریک سی بی که خدایی چون یکیش شکسته بود رسی ازمون کشید که عین فابریکیش در بیاد و اذیت نکنه
    کلا اینو بگم تا توی کار نیایید نمیدونید چه قدر سخته تک تک موارد رو جور کردن طوری که همه باهم هماهنگ باشه{13}
    بعد هم کله چراغ پالس گرفتیم که هم دسته سیم بره داخلش هم اینکه مثل فابریکیش بشه و البته گوشواره هاشم گرفتیم و بهش خوروندیم
    شناور بنزین هم گرفته شد و آب بندی شد و وصل شد
    صفحه کلاجشم تازه فهمیدیم با موتور دیگه ای یکی هست و از فابریکیشم بهتر میشه و اونم گرفتیم عوض کردیم و چون انگشتی هاش مشکلی نداشت دیگه دست به انجین نزدیمپنوبت به سیم کشی رسید و چون سوخته گی زیاد داشت و با صبر بسیار بالا آقا محمد نشستیم تک تک جدا کردیم و چون فابریکی یک دونه نو از قبل داشتیم طبق اون سیم کشی کردیم و باز چون قلوه ای ها عوض شده بود کمی ابتکار زدیم روبه راه شد
    2جفت راهنما فابریک از قبل بود که اونم نو و وصلیدیم و بسیار عالی شد
    جای باطریشم چون به فنا رفته بود یک دونه استوک خریداری کردیم و جاهاشو درآوردیم و گزاشته شد
    مون قسمت بین دمبی عقب و باک که یه فضا خالی هستش
    اونم رفتیم ورق آلومینیوم گرفتیم و بعد اندازه گرفتن و برش به طرف پرچ کردیم و از اون ورق برای گلگیر عقب هم استفاده شد و دقیقا مثل موتور سنگین شد
    جا پایی هم مال سی بی گزاشتیم و برای در آوردن جای پیچاش فقط 1 روز زمان گزاشته شد و دقیقا مثلموتور سنگین شد و خدایی خسته نباشی داره آقا محمد!!
    جا پایی عقب هم همچنین جاش زده شد و برای قسمت پایی هم مال آپاچی رو گزاشتیم
    لوله اگزوز هم بر خلاف سایرین که رنگ میزدن بردیم آبکرم دادیم و عکس خودمون رو توش میدیدیم
    خود اگزوز هم مال 1000 هست و موقع گاز دادن هوش از سر آدم میره خدایی
    زین هم ابرش کم شد و یه چرم مصنوعی گرفتیم روش قشنگ کشیدیم و یه چیز خاصی شد کلا
    خورشیدی عقب هم چون مال سیبی بود و به جلو نمیخورد مجبور شدیم خامشو بگیریم و بدیم تراشکاری برامون در بیاره و خدایی این یک مورد خیلی اذیت شدیم
    و کلا بگم خیلی دنگو فنگ داشت و خیلی چیزای دیگه هم بود که یادم نمیاد ولی همینقدر بگم برای کوچیکترین چیز ها مجبور میشدیم بشینیم فکر کنیم و البته خدایی من دست نمیزدم و آقا محمد همه کارارو میکردن و من تا جایی که میتونستم تو دستو پاشون میرفتم که حرص بخورن و جیغ بزنن!!!
    خلاصه شد موتور ما عکس های 18 19 20 21 و 22
    من اصلا فکرشو نمیکرم بشه ولی این که میگن خواستن توانستن است بهش ایمان آوردم
    ایشالله هرکدوم از دوستان موتوری که میخوان بهش برسن
    سوالی داشتید همین تاپیک بپرسید یا به خود آقا محمد بگین توضیح کامل میدن
    با این کاراشون منم عاشق امیکو شدم و بهش ایمان آوردم
    [فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ]
    [فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ][فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ]

ویرایش توسط amirkhafan68 : 04-02-1393 در ساعت 07:23 بعد از ظهر

2. تعداد 13 کاربر از amirkhafan68 برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

Last Online
    08-11-1393 @ 11:41 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط MR666 نمایش پست ها

در مورد اون بنده خداهم اینکه کامرانی نامی هست از کاسب های شاد آباد تهران کارش موتورهای مزایده ای هست و این موتورها رو هم همشو اون 2 سال پیش برنده شده و پخش کرده و البته موتورهای دیگه هم با این شرایط داره (سند دار و اوراقی) شمارشو رو هم برات پخ میکنم زنگ بزن ازش بپرس ببین سوزوکی تنبل هنوز تو انبار موجود داره یا نه

[

دوست عزیز اون طرفی که فرمودین، مورد اعتماد هستن؟ من هم انجین بندیت 250 میخوام! اگه می شه شمارشو به منم بدین!

کاربرفعال بخش گالری

نوع موتور
    Apache 180 & honda cgr1250rr
    شغل و حرفه
    BUS driver
    علاقمند به موتورهای دومنظوره
    Last Online
    14-02-1402 @ 02:13 بعد از ظهر

جناب امیر خان موتورتون مبارک من الان تاپیک دیدم
    انصافا خوشگل شده و دوست داشتنی
    خوش اومد
    و دست هامیلتون هم درد نکنه

INSTA : vahid.1995

5. کاربر زیر از معمار برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    pishro pars 200 , kawasaki zzr 400,yamaha fzr 400
    شغل و حرفه
    برنامه نویس
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    24-09-1401 @ 12:11 بعد از ظهر

بقول یکی از بچه ها : شتر گاو پلنگ
    ویرایش توسط monazzah : 15-04-1393 در ساعت 12:09 بعد از ظهر
    اینستاگرام موتور سنگین مشهد :instagram/mashhadbikes1

موتور سوار

نوع موتور
    روان ....
    Last Online

اینم 2 رخش مااا
    ساخت موتورسیکلت سوزوکی 250 با متعلقات cbr250 و cb1000 و سایروسایل موتور های هندی!!!!بیا ببین.... تصاویر پیوست شده

8. تعداد 4 کاربر از amirkhafan68 برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    هیوسانگ 250
    Last Online
    05-12-1401 @ 09:48 قبل از ظهر

آخی

یاد موتور خودم افتادم
    1- ساخت موتورسیکلت سوزوکی 250 با متعلقات cbr250 و cb1000 و سایروسایل موتور های هندی!!!!بیا ببین....-amico250-jpgو 2 - ساخت موتورسیکلت سوزوکی 250 با متعلقات cbr250 و cb1000 و سایروسایل موتور های هندی!!!!بیا ببین....-motor3-jpgو 3-ساخت موتورسیکلت سوزوکی 250 با متعلقات cbr250 و cb1000 و سایروسایل موتور های هندی!!!!بیا ببین....-motor1-jpg
    ساخت موتورسیکلت سوزوکی 250 با متعلقات cbr250 و cb1000 و سایروسایل موتور های هندی!!!!بیا ببین....-stock-1-jpg

- - - Updated - - -

آخی

یاد موتور خودم افتادم
    1- و 2 - و 3-
    ساخت موتورسیکلت سوزوکی 250 با متعلقات cbr250 و cb1000 و سایروسایل موتور های هندی!!!!بیا ببین.... تصاویر پیوست شده
    • نوع فایل: jpg stock[1].jpg (128.5 کیلو بایت)

این فایل 183 بار دانلود شده است .

• نوع فایل: jpg motor1.jpg (512.6 کیلو بایت)

این فایل 201 بار دانلود شده است .

• نوع فایل: jpg motor3.jpg (365.0 کیلو بایت)

این فایل 197 بار دانلود شده است .

• نوع فایل: jpg amico250.jpg (278.9 کیلو بایت)

این فایل 199 بار دانلود شده است .

10. تعداد 4 کاربر از mhajlo برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    250 آميكو
    شغل و حرفه
    ترشكار -جوشكار و راننده جاده
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    22-12-1397 @ 12:05 قبل از ظهر

سلام خیلی خوش امدی من محمد هستم خیلی وقت بود دنبالتون بودم اخرین باری که باهات صحبت کردم گفتی اگاهی موتور تو گرفت و ارش کرد وی اف ار ۴۰۰ انجینی هست که اقای هاجی لو روش سوار کرد و از امیکو سواران قدیم هست که تو کار ماشین دست ساز زده اقا بازم خوش امدی
    تعمیرات امیکو داشتی خبرم کن ۰۹۱۵۱۱۹۰۹۵۶.محمد

موتور سوار

نوع موتور
    هیوسانگ 250
    Last Online
    05-12-1401 @ 09:48 قبل از ظهر

نه هنوز حکم محکومیت یا تبرعش نیومده و موتور تو پارکینگ کمرکه جنوبه
    امیدوارم بتونم آزادش کنم

موتور سوار

از ایشان یک بار در یک پست تشکر شده
    Last Online
    28-11-1395 @ 02:59 قبل از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.wallas نمایش پست ها
    دوست عزیز اون طرفی که فرمودین، مورد اعتماد هستن؟ من هم انجین بندیت 250 میخوام! اگه می شه شمارشو به منم بدین!
    سلام به همه وتشکر از اطلاعات مفید که ارائه شد
    میشه این شماره اقای کامرانی به من هم بدید

موتور سوار

نوع موتور
    amico 250 & nami 125
    علاقمند به موتورهای مسافرتی
    Last Online
    01-08-1396 @ 04:12 قبل از ظهر

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان واقعا از مطالب استفاده کردم ممنونم

با توجه به شناختی که از کامرانی دارم (خودم ازش موتور خریدم)واقعا این موتور و به این قیمت نمیده و الانم چیزی با عنوان اوراق وجود نداره چون 83 بالاترین مدل اواسه این موتور بود

چند تا سوالم دارم

1-میشه از فیلتر هوا عکس بگیرین تا به صورت کامل متوجه منظورتون بشم ؟ جای فیلتر هوا چیزه دیگه گذاشتین یا کلا برش داشتین؟

2- چه خورشیدی به موتور انداختین واسه چه موتوریه؟ واقعا تاثیر گذاره رو شتاب ؟

3-لاستیکی که واسه موتور گرفتین به رینگ های فابریکی آمیکو هم میخوره؟

4-شمع دنسو سوزنی قیمتش تقریبی چقدره و توی تهران از کجا میشه اصلش رو گیر اورد؟

5-از درجه باک استفاده میکنید؟

راستی اگه کسی واشر بزرگ زیر باک داره حتما خبر بده

شرمنده زیاد شد ممنون میشم اگه جواب بدین

موتور سوار

نوع موتور
    روان ....
    Last Online

سلام به همه دوستان و مخصوصا شمافیلتر هواشو من کامل برداشتمبله واقع تاثیر گزاره من عقبشو بزرگ کردم که شتابش زیاد شهبله لاستیکاش به رینگ فابریکیش میخورهشمع حدود 60 تومان تهران گمرک دارهخیر استفاده نمیکنمداداش اونم نمیخواد واشر بزاری یه چسب مزدا بگیر آب بندش کن و اورینگشم که همه جا دارنراستی من میخوام بفروشم کسی خواست پخ بدهیا علی

16. تعداد 2 کاربر از amirkhafan68 برای این پست تشکر کرده اند.

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 23456

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)