FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 19 از 19

موضوع: خریدن یا نخریدن مگلی!!!

موتور سوار

Last Online
    07-10-1397 @ 03:02 قبل از ظهر

Lightbulb خریدن یا نخریدن مگلی!!!

دوستان سلام
    یه سوال خدمتتون داشتم و میدونم تکراریه واسه شماها که اهل فن هستید ,چند هفته ای هست که سایت رو زیر و رو مینم ولی هنوز 2دلم,این شد که گفتم یه تاپیک جدا بزنم و نظر شما رو هم بپرسم......
    میخواستم نظر کلی شما رو درباره مگلی بدونم (مخصوصا اون دسته از عزیزانی که خودشون مگلی داشتن و یا هنوزم دارن)
    اینم بگم بچه مایه نیستم که بتونم زیاد پول بدم واسش و نهایت بتونم تا 5 , 5300 هزینه کنم و یه مدل 89 یا 90 بگیرم.
    الانم یه 125 ایرانی دارم که با اون هر روز میرم سر کار و میام خونه این موتور هم واسه این میخوام که یه 5شنبه جمعه بیام بیرون یه دوری بزنم و برگردم خونه موتور رو نمیخوام زیاد بدو اونمش...
    با توجه به این بودجه یه عدده بم میگن آپاچی نیو بردار که هروقتم بخوای بفروشی مشتریش هست یه عده میگن چون زیاد نمیخوای درش بیاری موتور رو همون مگلی بگیر که حداقل یه ذره هم قیافه داره. اینکه میگن بازار دست دوم مگلی داغونه راسته؟! یکی از دوستام میگفت مگلی برداری موقع فروش 2تومن ازش میوفته حداقل!‌(ولی من موتور رو بگیرم کم کم 2-3 سال نگه میدارم اگه اذیت نکنه و هر روز نکوشنتم تعمیرگاه...)
    ببخشید حرفام طولانی شد
    شاید بی ربط باشه ولی اینم بگم 23سالمه و قبلا تا پارسال یه ug4 و 125 داشتم که پول لازم شدم و پالس رو فروختم الان همون موتور ایرانیه رو دارم
    کاشکی مام مایه دار بودیم و این 5 , 6 تومن ئاسمون پولی نبود واسه امتحان هم که شده میگرفتم مگلی رو.... :-(

موتور سوار

نوع موتور
    Megelli 247R yellow & Apache 180 yellow
    شغل و حرفه
    کشتی ساز
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    13-10-1397 @ 04:34 بعد از ظهر

سلام. منم موتورمو نو گرفتم فقطم وسط خرتومی هوارو عوض کردم. تا الانم 3000 تا باحاش رفتم مشکلی نداشته. اکثرا دو ترکم دور میزنم. گاز وحشی هم زیاد دادم بحش اما تا الان ok بوده. به نظرم اگه جزو اون آدمایی هستی که میخوای دو روز دنیارو کیف کنی و با موتور ارضا میشی مثل من و اگه مگلی بخری ایرادی چیزی پیدا کرد خودت بتونی مکانیکیشو انجام بدیو اعصاب داشته باشی و کیفش به دردسرش بیارزه میخوای بگیر. بالاخره هر کس یه سلیغه ای داره یکی اصلا حوصله با موتور ور رفتنو دنگو فنگو نداره ترجیح میده که از قید قیافه و شتابو .... بزنهو بره یه کم دردسرشو بگیره. (اگه خیلی حساسو کم حوصله ای نگیر)
    (چقدر زود دیر میشود)

3. تعداد 3 کاربر از FARSHAD_TORNADO برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    yamaha serow
    Last Online
    04-01-1399 @ 11:43 قبل از ظهر

تو اين سبك و با اين بودجه اگه كمي تقويت بشه بودجه به دربي هم ميشه فكر كرد...

Sent from my HW-W718 using Tapatalk

5. کاربر زیر از ali_n برای این پست تشکر کرده است

همـــــــکار ســـــــابـــــــق

نوع موتور
    NiNja250.Benelli250.Super Hi kips.pulse220.apachi180.
    شغل و حرفه
    حسابدار
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    15-03-1401 @ 11:45 قبل از ظهر

این همه دارند میگن که مگلی نخرید
    حالا اگه دوست دارید بخرید

7. تعداد 3 کاربر از soleymani برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    custom builder custom rider
    شغل و حرفه
    musician
    علاقمند به موتورهای مسافرتی
    Last Online
    14-05-1396 @ 01:58 بعد از ظهر

دوست عزیز از نظر شتاب و سرعت بین پلاک ملی ها حرف اولو میزنه و اگه سرحال باشه پا به پای نینجا پیش میاد. سند حرفم هم قهرمان 250ایران که موتورش مگلی بود و بندیت به پاش نرسیده. یه سری مشکلات منتاژ داره که اسمشو مشکل هم نمیشه بزاری. اگه کسی از کار فنی خوشش بیاد و لذت ببره, مثل خودم, البته در صورتی که بلد باشه, میتونه به راحتی یه بخش هاییو دی منتاژ کنه. مورد داشتیم طرف مگلیو صفر خریده از هم پاشونده و دوباره منتاژ کرده. ترمز عقبش یه مقدار ضعیفه که ظاهرا تو تیپ های جدیدش اصلاح شده اما خب اصل ترمز ریس جلو هست. صداش کاملا صلیغه ای هست. با اینکه خیلیا نمیپسندن اما تو سرعت بالا خیلی جذابه. ظاهرش واقعا زیباست و حرفی هم توش نیست. مواظب یک سری مسائل هم باید باشی مثل چراغ ترمزت که با دود اگزوز سیاه میشه یا سرویس فلاپها چون اگه پیچاش بیفته فابریکیش گیر نمیاد. در کل بنظر من اگه واقعا دلت مگلی میخواد سراغ آپاچ نرو چون از لحاظ هیجان سواری قابل مقایسه نیستن و از خریدت پشیمون میشی. بهترین کار اینه که یه مگلی پیدا کن یه مقدار باهاش برون و سواریو با آپاچ و پالس مقایس کن بعد تصمیم بگیر.
    when i rev up faster....you just shot up bastered!

9. تعداد 6 کاربر از Magma برای این پست تشکر کرده اند.

ناظم سایت

نوع موتور
    Kawasaki Z300 2016
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    24-01-1403 @ 07:34 بعد از ظهر

[QUOTE=rooshak;227259]داداش میگم خسته نشه موتورت 500 تا راه رفته خراب نشده یه وقت . نترس هنوز موعدش نرسیده بری تعمیرگاه .. نه برادر من دور مگلی رو خط بکش نخر . پالسی آپاچی چیزی بخر

دوست عزیز 800تا کارکرده بود +500تا کارکرد من با موتور میشه 1300تا الان کیلومتر دقیقش 1386هست شما پست بنده رو با دقت نگاه بنداز من به قصد کمک اومدم نه تعریف...همینطور که میبینید من چندتا وسیله دارم از جمله ماشین اکثر کارامو با سی جی راه میندازم هر وقت حال نکنم با آپاچی راه میرم هر وقتم حال کنم تو هفته با مگلی دور دور میکنم در آینده خیلی نزدیک قصد خرید هیو دارم اینی که نخریدمم چون سرحالش به پستم نخورده هنو...در اصل مگلی رو خریدم برا 5شنبه و جمعه ها...در ضمن بین حرفامم گفتم مگلی سرحال و تمیز با این پول گیرشون نمیاد...دوستان دیگه مثل farshad_tornado و magma هم حرف های بنده رو تایید و کاملتر کردن با تشکر از این دوستان...
    من نمیدونم ما اومدیم به هم کمک کنیم یا همو به تمسخر بگیریم و از موتور خودمون تعریف کنیم باور کنید زشته دوستان ..من تجربه تا الانمو گفتم و مطمعن باشید تجربه بدیم پیدا کنم میگم چون من رو وسیلم تعصب ندارم نهایت 2ماه دیگه فروختمش رفته یه موتور دیگه میگیرم...یعد این همه موتور سواری اینو فهمیدم همه موتورا خوبن اما هرکدوم نازه خاص خودشو داره... گاز دادن جا داره و موقع خاص خودشو میطلبه هر وسیله ای رو به گاز گاز ببندی میترکه.من با هیچکس نه دعوایی دارم نه چیزی. این سایت از طرف مدیران محترم راه اندازی شده برای اینکه همه دانسته هامونو در اختیار یکدیگر قرار بدیم نه با یکدیکر کل کلو.......کنیم.
    خوشحالم بهترین دوستم موتورام هستن

11. کاربر زیر از Alireza.BMW برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    قسمت امضا نوشتم
    شغل و حرفه
    دولتي .
    علاقمند به موتورهای خیابانی
    Last Online
    07-03-1395 @ 11:41 بعد از ظهر

سلام یک کلام ختم کلام
    نخر رفیق جان نخر که پشیمون میشه
    خرید و فروششم تو بازار افتضاحه
    دیگه بماند بقیه چیزاش
    ارزوي سلامتي و موفقيت هر چه بيشتر براي تمامي كاربران پرشين موتور و مردم جهان ..
    دست مرتضي علي (ع) يارتون...

13. کاربر زیر از ali dalton برای این پست تشکر کرده است

همـــــــکار ســـــــابـــــــق

نوع موتور
    megelli 250r & hyosung 250gtr for ninja 250r
    شغل و حرفه
    مکانیک هیوندای-دانشجوی مهندسی مکانیک
    Last Online
    23-12-1398 @ 01:33 بعد از ظهر

ماله من مدلش 2010 هست تا به امروز عینه کمباین کار کرده بیشتر شهرای ایران و دیده!!! و خرجه خاصی هم نداشته و ازش راضی هستم.
    اگه کاربردتون فقط تفریحه خوبه اما باهاش بری سرکار نه تو شهر زیاد خوب نیست
    قد بیش از 170 175 روش اذییت میشن.
    همیشه کلاه بزارید حتی موقع قرار با طرف.....

15. کاربر زیر از K.I.A برای این پست تشکر کرده است

Banned

نوع موتور
    HONDA dio- KABIR wave-SUZUKI 250amico
    شغل و حرفه
    کامپیوتر-مکینتاش- فعلا سربازم
    علاقمند به موتورهای خیابانی
    Last Online
    09-09-1397 @ 12:54 قبل از ظهر

دوست عزیز بخای به حرفای دهن پرکن گوش بدی نمیشه هرکی واسه خودش نطر و استفاده ای از موتور داره

شما یا باید بخری و تجربه ش کنی یا باید یه انتخاب مطمئن بکنی مثل همون پالس!

من سوزوکی آمیکو میخواستم بگیرم اومدم تو سایت همه گفتن این موتورا سرطان دارن نخر! آخرشم خریدم مدل 82! یک سال هم دستمه حدودا. تا حالا خرج آنچنانی هم غیر از خرجهای معمولی برام نداشته اذیتممنکرده.

البته اینم یادت باشه موتور داریم تا موتور و راکب داریم تا راکب

17. تعداد 3 کاربر از foadnnsj برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    ندارم
    شغل و حرفه
    دانشجو ارشد
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    29-07-1393 @ 05:16 بعد از ظهر

رخش میبینی دلت ضعف میره بخر داداش بخرمنم منتظرم پولم جورشه بخرم هرچی پیش امد بزار پای عاشقی ودردسراش

19. کاربر زیر از hadixxx0 برای این پست تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)