FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16

موضوع: مقایسه روان 200 با متین 200باکبیر200s

موتور سوار

نوع موتور
    .....
    علاقمند به موتورهای دومنظوره
    Last Online
    26-10-1400 @ 04:55 بعد از ظهر

Lightbulb مقایسه روان 200 با متین 200باکبیر200s

نمی دونم چرا هیچکی تابحال ایندو رو با هم مقایسه نکرده
    دوستان قبل از هر چیزی می خوام بگم که خواهشا نگید که اینا موتو نیستند و از اینجور حرفا... چون دیگه اینو هممون می دونیم.بالاخره این موتور ها هم طالب خودشون رو دارن مثلا کسایی که با حقوق کارمندی قدرت خرید کی تی ام رو ندارند و صرفا یه موتور برای کوه و جنگل اونم آخر هفته ها برای یه افرود ملایم با کمی ادرنالین لازم دارند
    من خودم هیچ اطلاعاتی در مورد متین ندارم فقط می خوام مقاسه کنید.حالا کسایی که اطلاع دارد یا تجربه کردند
    از نظر قیمت، از نظر کیفیت مونتاژ، ازنظر کیفیت قطعات (اسم قطعات هم بگید مثل فلاپ و ...)، از نظر ابعاد و اندازه، شاسی ، انجین و قطعات داخلش ،گیربکس و ...
    ویرایش توسط ali_r : 11-01-1393 در ساعت 10:31 قبل از ظهر دلیل: تغییر عنوان و اضافه کردن عکس به درخواست استارتر

2. تعداد 2 کاربر از m-s-d برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    ،azma150,sivan200
    شغل و حرفه
    کارمند
    Last Online
    17-02-1393 @ 09:09 بعد از ظهر

هردو انجینشون یکیه،کیفیت روان به نظر من مثل قبل نیست!متینم تو مایه های همونه.خیلی وقته بیشتر کارخونه ها رفتن با یه شرکت چینی که تحت لیسانس سوزوکیه قرارداد بستن که این انجینو بزارن رو موتوراشون تو 200سیسی تقریباهمه یکین.متین واسه زنجانه که من قبل عید سیوان شکاریشو خریدم 2700 یه چیزی تو مایه های نیسانه آخه یه عالمه گارد روشه!

4. کاربر زیر از masiha برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    .....
    Last Online
    26-10-1400 @ 04:55 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط masiha نمایش پست ها
    هردو انجینشون یکیه،کیفیت روان به نظر من مثل قبل نیست!متینم تو مایه های همونه.خیلی وقته بیشتر کارخونه ها رفتن با یه شرکت چینی که تحت لیسانس سوزوکیه قرارداد بستن که این انجینو بزارن رو موتوراشون تو 200سیسی تقریباهمه یکین.متین واسه زنجانه که من قبل عید سیوان شکاریشو خریدم 2700 یه چیزی تو مایه های نیسانه آخه یه عالمه گارد روشه!

سیوان موتور سگ جونی به نظر میرسه و مثل نیسان می تونی بار زیادی باهاش اینور اونور کنی.
    در مورد روان درسته من هم با شما موافقم و به نظرم کیفیت روان مثل قبل نیست.بخاطر همین خواستم دوستان نظر بدن.دوستانی که متین دارن پس کجایید؟
    دوست عزیز شما اهل زنجانید؟قیمت متین رو می دونید؟

راستی مدیران و مسئولان محترم اگه میشه کبیر رو هم به مقایسه اضافه کنید و عکس ها رو هم به پست اول انتقالش بدید.
    این هم عکس کبیر

همـــــــکار ســـــــابـــــــق

علاقمند به موتورهای کراس
    Last Online
    11-09-1400 @ 01:23 قبل از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط m-s-d نمایش پست ها

راستی مدیران و مسئولان محترم اگه میشه کبیر رو هم به مقایسه اضافه کنید و عکس ها رو هم به پست اول انتقالش بدید.
    این هم عکس کبیر

عنوان تغییر کرد و عکس به پست اول اضافه شد
    موفق باشید
    ...two stroke

7. تعداد 2 کاربر از ali_r برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    جترو 200
    شغل و حرفه
    معلم
    Last Online
    18-05-1394 @ 10:49 قبل از ظهر

با سلام
    من تا بحال دو تا جترو 200 طرح روان داشتم خیلی راضی بودم البته فشار زیادی بهشون وارد نکردم
    خیلی تو بازار و تو سایت ها و آشنایان پرس و جو کردم و نهایتا مطلب زیر دستگیرم شد:
    برا کسانی که دنبال یه تریل زیبا با قیمت مناسب برا طبیعت گردی و آفرود می گردن تریل های زیر رو پیشنهاد می کنم : جترو 200 طرح روان - متین 200 طرح روان - کویر 200 str
    من 15 روز پیش بازار بودم متوجه شدم صفر جترو و کویر تو بازار نیست و تا دلت بخواد تو یه فروشگاه متین دیدم با قیمت 4700 که به نسبت مناسب بود
    پس علی الحساب تریل متین بهترین گزینه است ( اگه جترو نخریده بودم حتما یه متین می گرفتم)
    در پناه خدا

9. تعداد 2 کاربر از hamed1358 برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    تریل متین MQ200
    Last Online
    05-01-1394 @ 01:06 بعد از ظهر

سلام بچه ها؛ من تریل متین MQ200 دارم.. موتور بسیار خوبیه... سال 90 یه ساوین 125 گرفتم که اون دیگه اندشه..یه موتور به قول خودمون سگ جون و خرکار که آسفالته و خاکی و سنگلاخ نمیشناسه.فقط میره.یادمه پارسال زمستون چندماه روشنش نکردم و بعداز این مدت با بنزینی که چندماه توش مونده بود واقعاً بدون هیچ صدای اضافه ای روشن و کار کرد..البته چند قلپ دوده سیاه داد بیرون...[فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ] این تریلم رو هنوز زیاد راه نبردم..امّا تا الآن بی نقص کار کرده و شتابش عالی،مصرفش کم و معقول،سرعت البته خودشو جر بده 110 تا بیشتر نمیره... امّا تو بحث شتاب..0 تا 70 رو 4 ثانیه ثبت کردم؛فکر میکنم تا 100 رو 7 ثانیه بره.به شرطی که 5 ندیم و با 4 خودشو داغون کنه که البته مضره برای موتور و من امتحان نکرده و نمیکنم؛[فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ] حالا اگه سوالای تخصصی تری دارید بگید جوابتون بدم؛[فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ]

11. کاربر زیر از armanbermuda برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    تریل متین MQ200
    Last Online
    05-01-1394 @ 01:06 بعد از ظهر

سلام بچه ها؛
    یه تعریف کلی از متین MQ200 داشته باشم براتون؛
    اول عکس موتور خودم رو بزارم حال وکنید؛

دوستان میتونید بیاید به «انجمن فلش خور» و در بحثی که ضروع کردیم شرکت کنید؟ دقیقاً همین موضوع شما؛
    نمیدونم چرا سایت شما یعنی همین پرشن موتور برام خیلی مشکل باز میشه؛
    اگه اونجا اومدید بگید از انجمن پرشن موتور هستید..خوشحالم میکنید؛
    ببخشید واسه این مشکل؛
    اینم آدرس موضوع در انجمن فلش خور : [فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ]
    یا علی؛
    ویرایش توسط armanbermuda : 18-12-1393 در ساعت 09:25 بعد از ظهر دلیل: مشکل لود شدن سایت

13. کاربر زیر از armanbermuda برای این پست تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

متین 200

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)