FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 22 از 22

موضوع: احسان 250 مدل (90) و روان 200

موتور سوار

نوع موتور
    Ham ON Ham OFF
    شغل و حرفه
    tamir kare mobile o computer
    علاقمند به موتورهای خیابانی
    Last Online
    18-08-1396 @ 03:22 بعد از ظهر

پیش فرض احسان 250 مدل (90) و روان 200

سلام به همه

با اجازه ی بزرگان این انجمن میخواستم یه بحث اساسی و کاملا علمی و همین طور تجربی در مورد انتخاب بین این 2 موتور داشته باشیم.
    تاپیک های مختلفی تو ابن سایت بود که همشونو مطالعه کردم اما می خوام تخصصی تر به امکانات , مزایا و معایب این 2 پرداخته شه.

و همینطور برای رفع معایب این 2 موتور چه روش هایی وجود داره ( البته روش هایی که به طور دقیق تست گرفته شده باشه و نتیجه مطلوب داده باشه )

متشکرم از اینکه فرصتی برای بنده میگذارید.

موفق باشید

2. کاربر زیر از morteza_h برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    تریل پیشرو 200
    Last Online
    05-12-1393 @ 06:35 بعد از ظهر

دادشا دیدید گفتم احسان بهترینه بعدشم درسته شاسی احسان ضعیفه ولی نه دیگه اونقدرم. بعدشم انواع و اقسام فلاپ و کنسول جلو میشه رو احسان نصب کرد. شاسیش واسه شهر و بعضی اوقات افرود سبک خوبه ولی واسه افرود سنگین هرگز

4. کاربر زیر از پشیمان برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    EHSAN 250
    Last Online
    25-08-1398 @ 05:22 بعد از ظهر

با سلام و عرض ارادت خدمت یاران

من احسان 250 نزدیک 4 ساله که دارم تجربیاتم رو خدمتون بگم:

1) مدل 89 بود من بهار 90 گرفتم آک قیمت 1900.
    2) در بدو ورود نیاز به آچارکشی داشت.
    3) من خشونت زیادی به این زبون بسته وارد کردم کوه و بیابون و شیب و جاده با سرعت بالا و ...
    4)یکبار اسبوک های تایر عقب تقریبن همشون بریدن و تعویض کردم به خاطر فشار زیاد..
    5)یکبار بلبیرینک چرخ جلو هم شکست.. یکبار هم پیچ اتصال کمک فنر عقب به بدنه کامل برید...
    6) تایرهاشو عوض کردم مال خودش کوچک و مزخرف...تعویض کردم با جلو یاسا..عقب هم 510 vee rubber..
    7) چند بار تنه شاسی محل اتصال کمک عقب شکسته جوش دادم.. باید فکری به حال تقویتش کنم...
    8) همیشه روغنشو به موقع نزدیک 700 کیلومتر عوض میکنم.. همیشه تنظیم فیلر به موقع.. حواسم به صداهای اضافی موتور همیشه هست..آچارکشی سالی یکبار
    9) کمک عقبش اوایل به خاطر نرمی خیلی فاز میداد جدیدن دیگه با رگلاژ جواب نمیده دوترکه میکوبه... باید عوض کنم... ارتفاع موتور هم افتاده حیفه..
    10) دو بار هم زنجیرش پاره شده اوکی کردم...همیشه قفل زنجیر باهامه هرجا ببره اضاف میکنم...زنجیرش اصلن استاندارد نیست و 136 حلقه هست همیشه مجبورم دو زنجیر بخرم دوتا یکی کنم..
    11)یکی دو بار تو کوه زمین خوردم فلاپاش آخ نگفتن..
    12) موتور تا حالا مرگ نداشته بعد 12 هزار کیلومتر ...فقط احساس میکنم ی خورده صدای یاتاقان میاد و هم اینکه توی سربالایی دوترکه صدای زیرینگ زیرینگ رینگها مشهوده...شاید سرویسش کنم..
    13) تیپش مردونه کلاسیک.. شتابش عالی...سرعت هم من تا 135 باهاش رفتم..
    14) داداشم تیپ 200 ش رو پارسال خرید 4700. سواری 250 با 200 قابل مقایسه نیس. 250 ی چیز دیگه س...
    نتیجه گیری: احسان 250 شاسی و کمک عقب تنها مشکلشه. به موقع روغن عوض شه، به موقع فیلرگیری، شمع تعویض و همیشه ظاهری تنه و صدای موتور چک بشه آخ نمیگه.
    موتور بعدی من به امید خدا یا wr250r هست یا wr250F یا WR450F.
    خیلی خیلی ارادت داریم.

6. تعداد 2 کاربر از kavoshgar برای این پست تشکر کرده اند.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)