FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: خرید پالس 200 ان اس یا امیکو 250 سوزوکی

موتور سوار

نوع موتور
    سی جی گوجه ای ژاپنی- پیشرو پارس200 - تریل بهرو 200
    شغل و حرفه
    موتور سواری
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    29-09-1393 @ 11:07 بعد از ظهر

پیش فرض خرید پالس 200 ان اس یا امیکو 250 سوزوکی

سلام لطفا اونایی که تجربه دارن راهنمایی کنن هم پالس دارا هم امیکوییا
    عاقا میخوام یه موتور پر شتاب با کیفیت با تیپ خفن میخوام حالا موندم پالس بخرم یا یه سوزوکی جمع کنم؟ لطفا کمک کنید با دلیل قانع کننده
    چاکر بروبچمم هستیم
    چشم چشم دو ابرو دماغ و دهن پر از خون...
    آره داداش

کاربرفعال تهران

علاقمند به موتورهای خیابانی
    Last Online
    11-11-1399 @ 05:41 بعد از ظهر

سوزوكي اميكو فراموش كن يه عمر از توليدشون ميگذره يه عالمه كار كردن سوزوكي اميكو قيمتش خيلي كمتر از پالس ٢٠٠ ان اس هستش داداش اما هيچي موتور صفر نميشه اونم موتوري كه تكنولوژيش بروزه پالس ٢٠٠ ان اس همه جوره بهتر تا سوزوكي اميكو دنبال دردسر نرو يه صفر يه پالس صفر بگير لذت ببر نميارزه وقت تو رو سوزوكي اميكو بندازي اگه واقعا به سوزوكي اميكو علاقه داريد يه سري به سايت موتوپايتخت سري بزنيد داداش سوزوكي اميكو هاي تيونينگ شده تا دلت بخاد هست از ٤ تا هفت تومن فكر كنم

3. تعداد 2 کاربر از MANHUNT برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    روان ....
    Last Online
    24-01-1396 @ 04:44 بعد از ظهر

داداش آخه مقایست زیاد خوب نیست فدات شم
    شما بستگ داره کاربردت چی باشه و علاقت چی باشه
    من خودم نظرم این بوده که کمترین پول بدم و بیشترین لذتو ببرم
    الان اینی که با همیلتون جمع کردمو ببین کلابا لاستیک نو همش 4500 نرسیده
    البته فقط پولش ولیبخوای کاری که روش انجام شده حساب کنی بیشتر از 6500 به نظرم میارزه و وقتی میرم بیرون واقعا از سواریش لذت میبرم و البته نصف پول پالس هم بهش دادم و هروقت بخوام بفروشم مطمین باش روی 5 میفروشم
    پس اول به نظر ببین کاربردت چیه و آیا مثل من هستی که بعد خرید همش به فکر ضرر کردن هستی یا اینکه پول برات ارزش نداره و با این اصاف به نظرم یه هیوسانگ مدل 89 بگیری بیشتر به کارت میاد و حالشو هم میبری
    آمیکو رو اگه بتونی اساسی جمعش کنی واقعا موتور خوبی هستش
    شک نکن و البته اینم بگم باید از نو دوباره باید جمعش کنی و روی 3 ماه روش حساب باز کن که اونی که میخوای بشه
    ولی خوب پالسو منیری از سر کوچه میخری و استارت و بعد هم استفاده و اینم درنظر بگیر آمیکو در بهترین حالتش پولش نصف پالس هم نمیشه و در حالی که اگه خوب جمع شه نه لرز داره نه اذیت و شتاب عالی و سرعت 145 واقعی با جی پی اس
    یا علی

موتور سوار

نوع موتور
    پالس 220
    شغل و حرفه
    دانشجوی کارشناسی عمران
    علاقمند به موتورهای مسافرتی
    Last Online
    20-04-1397 @ 08:58 بعد از ظهر

رنجر عزیز در هر صورت این امیکو موتور 7-8سال پیشه عمرش رو کرده تکنولوژیش قدیمیه ...بعدش باید به تعمیرگاه رفتن عادت کنی به نظر من پولتو میریزی دور نهایتا 2-3 سال دیگه برات عمر کنه..........ما سمند 84داریم الان افتاده تو خرج چه برسه به موتور...........
    به نظر من شماپالس 220 بگیر صفاشو ببر من که سوار نشدم ولی با دیدن میشه فهمید موتور نرمیه طبق گفته ی اساتیدسایت و تعمیرکارای شهرمون با تعمیرگاه رابطه ای نداره یعنی اصن خراب نمیشه که بخوای ببریش تعمیرگاه...قطعاتشم خوب و قیمتشم خوب ...نزدیک هفت تومن... اگه مصرف کننده ای و میخوای 4-5 سال یا بیشتراستفاده کنیاینو بگیر اگه میخوای 1-2سال دیگه بفروشی و موتوری بخوای که زود فروش بره......بازم همینو بگیر یعنی کلا عالی باهاش زندگی کن صفاشو ببر...پالس 200هم خوبه ولی قیمتش زیاده ولی من بیشتر از این خوشم میاد

6. کاربر زیر از sajjadme برای این پست تشکر کرده است

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)