PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : yamaha ttr 250

Masoud AS
12-11-1392, 02:31 بعد از ظهر
سلام دوستان عزیز
دیدم اینجا این بچه غول تاپیکی نداره
دلم نیومد بی نامو نشون بمونه
یکی از جان سخت های آفرود و اندورو به حساب میاد
:happy4::flower4:

Make Model

Yamaha TT 250R Raid

Year
1996-

Engine
four stroke, single cylinder.

Capacity
249

Bore x Stroke
73 х 59.6 mm

Compression Ratio

Induction

Ignition / Starting

Max Power
[Only registered and activated users can see links]

Max Torque
[Only registered and activated users can see links]

Transmission / Drive
5 Speed / chain

Front Suspension
Telescopic forks

Rear Suspension
Mon shock

Front Brakes
Single disc

Rear Brakes
Single disc

Front Tyre
4.60-18

Rear Tyre
3.00-21

Dry-Weight
121 kg

Fuel Capacity
16 Litres

stoncold
12-11-1392, 02:38 بعد از ظهر
مفتش گرونه

Masoud AS
12-11-1392, 02:44 بعد از ظهر
علتش دوست عزیز؟

amo hosein
12-11-1392, 02:45 بعد از ظهر
مفتش گرونه
دادا یاماها که موتور به درد نخور نمیزنه.

stoncold
12-11-1392, 03:29 بعد از ظهر
هر شرکتی خوبو بدو کنار هم داره نمیشه بگی همش خوبه یا بد
تی تی ارم از جمله موتورای یاماها بود که واقعا در حدو اندازه ای نیست و نبوده که بخواد اسمی در بیاره و اینکه اگه بخوای با همرده خودش مثل دیگری یا ax مقایسش کنیم اصلا حرفی واسه گفتن نداره

Gladiator
12-11-1392, 04:13 بعد از ظهر
من این موتورو داشتم ، به نظر من به پای هوندا نمیرسه ولی شتاب خوبی داشت ، کمکها خیلی نرم و قدرتشم واقعا عالی بود ، صفحه کیلومتر دیجیتال و ظاهرش هم خیلی خوب بود ، مال من از این مدل بالاهاش بود که چراغ مستطیلی هستن ، در ضمن این موتور 4 زمانست و به هیچ عنوان قابل قیاس با crm و kdx و نمونه های دو زمانه نیست
بنظر من برای یه موتور 4 زمانه 250 در حد و اندازه خودش خوب بود

MOHAM2AD
13-11-1392, 11:15 قبل از ظهر
من در باره ی این موتور حرفی ندارم .....ولی جالبه دوستان میگن مفتش گرونه و یاماها موتور بدرد بخور نمیزنه....
جالب تر از اون که تو تاپیک روان همه ا ز روان تعریف میکنند و فکر میکنن چی سوارن و...
و باز هم جالبه پالس سوار ها فکر میکنن bmwسوارند....
اونوقت یاماها مفت گرونه....
دلیل این که در سری موتور های قدیمی یاماها طرفدارای هندا بیشتره اینه که هندا 4 زمانس و کم مصرف تر بیشتر قبولش دارند....
در سری جدیدا هم به دلیل قیمت
ولی کلا ما باید همون چینی و هندی سوار شیم و از دور بگیم یاماها تو مفت گرونی ....چونr1 وfzوyzfتولید میکنیییییی.....

Gladiator
13-11-1392, 01:03 بعد از ظهر
در برابر روان که این طلاست ، اصلا روان عددی نیست که بخواد با این مقایسه بشه ، این موتور 4 سوپاپه و دوتا میل سوپاپ تو سر سیلندرش داره که باعث میشه شتابش خیلی خوب باشه ، راحت باهاش به سرعت بیش از 140 کیلومتر هم میشه رسید چون 6 دندست و انجینش خیلی قویه ، از یاتاقان هم خبری نیست چون بلبرینگیه و با خیال راحت ***زونش ، بسیار نرمه و بدون لرزش و صدای خیلی نازی هم داره ، من تستش کردم سرش هم راحت بالا میومد ، تنها ایرادش اینه که هوا خنکه بنظر من . لوازمش هم راحت گیر نمیاد
در کل هندا کم استهلاک ترین موتوره و نباید این موتورو از لحاظ لوازم و استهلاک با هندا مقایسه کرد

stoncold
13-11-1392, 06:25 بعد از ظهر
پرنده با پرنده باز با باز طرف حساب ما اصلا موتور چینی نیست تی تی ار در مقایسه با بقیه موتورهای همرده خودش من مقایسه کردم وگرنه هیچ کسی جنس ژاپن رو کنار جنس چین نمیاره

MOHAM2AD
13-11-1392, 06:37 بعد از ظهر
پرنده با پرنده باز با باز طرف حساب ما اصلا موتور چینی نیست تی تی ار در مقایسه با بقیه موتورهای همرده خودش من مقایسه کردم وگرنه هیچ کسی جنس ژاپن رو کنار جنس چین نمیاره
کدوم موتور هم رده این موتور ؟فکر نمیکنم این موتور از موتور های 250 هوا خنک کمتر باشه....مثلا میشه با crf 230هوا خنک مقایسه کرد نه با ax1,دگری...

stoncold
13-11-1392, 06:48 بعد از ظهر
کدوم موتور هم رده این موتور ؟فکر نمیکنم این موتور از موتور های 250 هوا خنک کمتر باشه....مثلا میشه با crf 230هوا خنک مقایسه کرد نه با ax1,دگری... فقط همینو میگم که در مقابل هم رده ها خودش حرفی واسه گفتن نداره بروبچی که میخوان این موتور بگیرن یروزی به حرف من میرسن

Magma
13-11-1392, 10:18 بعد از ظهر
من تقریبا همه ی موتور های هم رده ی اینو سوار شدم. klr250یاhonda ax-1 suzuki dr250djebel kawasaki klx250
اول بگم که توی این موتورا از نظر سرعت و شتاب کاوازاکی حرف اولو میزنه. ttrهم موتور خوبیه. خیلی خیلی نرم و کم صداست و از نظر روون بودن فک کنم با drتو یه سطح باشن. اما از نظر دوام با هیچکدوم قابل قیاس نیست. خودم ttrدیدم که با 15000تا کارکرد دود از اگزوزش میزد عجیییب. ظاهر موتور هم نو نو بود. البته خب شاید مالکش اصلا رعایت نکرده اما از موتور ژاپنی بیشتر انتظار میره. سرعتش خوبه اما شتابش زیاد تعریفی نداره و نسبت به بقیه موتورایی که اسم بردم ضعیف تره. در کل موتور خوش استیل و زیبایی هست. تو ایران لوازمش به سختی پیدا میشه. بنظرم klxیا ax-1انتخاب بهتری باشه

stoncold
13-11-1392, 10:42 بعد از ظهر
من تقریبا همه ی موتور های هم رده ی اینو سوار شدم. klr250یاhonda ax-1 suzuki dr250djebel kawasaki klx250
اول بگم که توی این موتورا از نظر سرعت و شتاب کاوازاکی حرف اولو میزنه. ttrهم موتور خوبیه. خیلی خیلی نرم و کم صداست و از نظر روون بودن فک کنم با drتو یه سطح باشن. اما از نظر دوام با هیچکدوم قابل قیاس نیست. خودم ttrدیدم که با 15000تا کارکرد دود از اگزوزش میزد عجیییب. ظاهر موتور هم نو نو بود. البته خب شاید مالکش اصلا رعایت نکرده اما از موتور ژاپنی بیشتر انتظار میره. سرعتش خوبه اما شتابش زیاد تعریفی نداره و نسبت به بقیه موتورایی که اسم بردم ضعیف تره. در کل موتور خوش استیل و زیبایی هست. تو ایران لوازمش به سختی پیدا میشه. بنظرم klxیا ax-1انتخاب بهتری باشه
اینم اضافه کنم که خیلی بد لش هستش و اینکه زود تنبل میشه

Magma
14-11-1392, 12:18 قبل از ظهر
بله. منم اشاره به روغن سوزی کردم. بنظر من مشکل رینگ و پیستون داره.

hosin suzuki
21-11-1392, 02:02 قبل از ظهر
امروز یه دونه مدارک دار پلاک قدیمشو شرق تهران گذاشته بود واسه فروش10تومن خییییلی هم تمیز بود