PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بدنسازی

mosim2m
30-03-1390, 10:29 بعد از ظهر
من تصمیم گرفتم بعد از دو سال اویزون کردن دستکشام و 8 کیلو وزن کم کردن ، دود و اینارو بذارم کنار ( یا به حد اقل ممکن برسونم ) و برسم به دوران اوجم :sad: . کسی پایه هست با هم بریم یه باشگاه ؟ تو تهرانپارس یا این نزدیکا . چون پایه خیلی مهمه .

error58
01-04-1390, 03:04 قبل از ظهر
راستش منم بعد از 10 سال دوباره هوايي شدم ، الان چند ساله امروز فردا ميكنم
كجا ميخواي بري؟
شايد من بيام
نيومدم به زور ببر:icon_pf (94):

mosim2m
01-04-1390, 12:57 بعد از ظهر
:wall3: داش وحید من هر وقت و هر کجا رو بگی پایم . من با توجه به ساعت کارم ظهرا میخوام برم . ساعت 1/5 تو اتوبان باقری یه باشگاه خوب هست آشناس . ستاره شرق اسمشه . اونجا برم احتمالا

Babak
08-12-1390, 11:50 قبل از ظهر
آقا من قبلا کار می کردم یه چند سالیه ول کردم نظرتون چیه باز شروع کنم یا کلا بیخیال شم ؟
اگر شروع کنم میشه؟

Kami
08-12-1390, 12:49 بعد از ظهر
آقا من قبلا کار می کردم یه چند سالیه ول کردم نظرتون چیه باز شروع کنم یا کلا بیخیال شم ؟
اگر شروع کنم میشه؟
کار نشد نداره
شروع کن حله
منم میخوام خدمتم رو که شروع کردم شروع کنم به بدنسازی
خیلی خوبه ( اما جوری که زیادی هیکل ادم گنده نشه نسبت به قدش )

aban
08-12-1390, 01:49 بعد از ظهر
در کل بدنسازی یک ورزش مکمل است. و بهتر است در کنار ورزشهای با پدر و مادر دیگه انجام بشه.

:sumo:

نمیدونم کدوم آدم ...گشادی این ورزشو مستقل کرد

:25r30wi:

من که زیاد باهاش حال نمیکنم. هر وقت میرم بعد یه ماه ول میکنم

:vardane:

aligsx
08-12-1390, 05:33 بعد از ظهر
الان بدنسازی به موتور سواری و موتور چه ربطی داره براش تاپیک زدین؟
مثلا اسم سایت پرشین موتوره ....

mra680
08-12-1390, 05:37 بعد از ظهر
ربطش اینه که بدنت رو فرم باشه
استیل نشستن رو موتور بهتر میشه
چون غوز نمیکنی رو موتور
زور بازو هاتم زیاد میشه جایی گرفتار شدی به تنهایی از پس موتور سنگینت بر میای
مثلا موقع بنزین تموم کردن
حالا با بدن ورزیده حول دادن و کشیدن موتور راحت میشه . . .مخصوصا که پنچر شده باشه موتور
آره علی جان
ورزش به همه چی ربط داره بزرگوار
حتی . . .زدن:25r30wi:
موفق باشید

02109002
08-12-1390, 05:39 بعد از ظهر
حق با شماست علی جان ولی گفتگوی آزاده دیگه بد نیست کمی ( فقط کمی ) تنوع هم تو سایت داشته باشیم

nopo
08-12-1390, 06:10 بعد از ظهر
الان بدنسازی به موتور سواری و موتور چه ربطی داره براش تاپیک زدین؟
مثلا اسم سایت پرشین موتوره ....

داره مثلا قبلا تاپيك هاي متفرقه زياد ميشه

در کل بدنسازی یک ورزش مکمل است. و بهتر است در کنار ورزشهای با پدر و مادر دیگه انجام بشه.

:sumo:

نمیدونم کدوم آدم ...گشادی این ورزشو مستقل کرد

:25r30wi:

من که زیاد باهاش حال نمیکنم. هر وقت میرم بعد یه ماه ول میکنم

:vardane:

بله عزيزم ورزش مكمله
منم حرفت رو قبول دارم

شهرام
11-12-1390, 01:53 قبل از ظهر
میشه منم یه نظر بدم.
البته بدنسازی ورزش خوبی.ولی ورزش نامردی هستش.مییدونین چرا؟وقتی میرین بدنسازی یه سال کار میکنین بدن روفرم میفته هیکل میکل در میاری.یعد یه هفته کار پیش میاد نمیتونی کار کنی همون هیکلی که واسه خودت ساختی تو یه هفته گشتت اب میشه میخوابه پوستت که بزرگ شده لخته میشه میمونه. شما میتونین امنتحان کنین یه ورزش دیگه برین مثل تکواندو یا گونگفو .وبعد یه مدت اون ورزشو ترک کنی. بعد یه مدت از حرکتای اون ورزشو برین.میبینین که هنوز بدن شما رو فرم هستش هنوز اون حرکتارو نگه داشته بدنتون.وحالا شما برین بدنسازی ببینین راست گفتم یا دروغ. امنتحانش مجانیه.
من خودم 18ساله گونگفوتوا سبگ ازاد کار میکنم. روزی8ساعت تمرینو نرمشم هستش.

شهروز
12-12-1390, 01:47 بعد از ظهر
بابک پایه شدی منم هستم

maxi
12-12-1390, 02:57 بعد از ظهر
من چندتا پودرشو دارم از امريكا خريد كردم اگه ميخوايد پودرشم از من

Babak
12-12-1390, 05:08 بعد از ظهر
میشه منم یه نظر بدم.
البته بدنسازی ورزش خوبی.ولی ورزش نامردی هستش.مییدونین چرا؟وقتی میرین بدنسازی یه سال کار میکنین بدن روفرم میفته هیکل میکل در میاری.یعد یه هفته کار پیش میاد نمیتونی کار کنی همون هیکلی که واسه خودت ساختی تو یه هفته گشتت اب میشه میخوابه پوستت که بزرگ شده لخته میشه میمونه. شما میتونین امنتحان کنین یه ورزش دیگه برین مثل تکواندو یا گونگفو .وبعد یه مدت اون ورزشو ترک کنی. بعد یه مدت از حرکتای اون ورزشو برین.میبینین که هنوز بدن شما رو فرم هستش هنوز اون حرکتارو نگه داشته بدنتون.وحالا شما برین بدنسازی ببینین راست گفتم یا دروغ. امنتحانش مجانیه.
من خودم 18ساله گونگفوتوا سبگ ازاد کار میکنم. روزی8ساعت تمرینو نرمشم هستش.
اگر به صورت کاملا سالم کار کنید و بدونه هیچ دارویی اینطوری نمیشه چون اگر بخواین واقعا هیکل رو فرم بیاد از 18 سالگی باید شروع بشه و حداقل 3 سال کار کنی که یه بدنه نسبتا قابله قبوا پیدا کنی وحتی اگر6 ماه هم دست به وزنه نزنی بدنت بیشتر از 10% افت نمیکنه

شهرام
14-12-1390, 01:55 قبل از ظهر
منم با بابک جان موافقم .باید طبی کار کرد تا بدن تو فرمش بمونه.

جانسون
14-12-1390, 07:56 بعد از ظهر
بکس پرشین موتور مکمل بدن سازی پودر قرص امپول ..... با جدید ترین دوز مصرفی در خدمت گزاری هازریااام :دی:flower4:

شهروز
14-12-1390, 11:14 بعد از ظهر
علی خجالت بکش
جای اینکه بگی این داره بده ترویج میکنی؟
به عنوان سرباز وطن ازت بعید بود...:waiting:

aban
15-12-1390, 12:57 قبل از ظهر
بکس پرشین.. جای بدنسازی برین اروبیک کار کنین که بدنا ضریف و نانازی بشه..اینقزه خوففه

:bighug:

Babak
15-12-1390, 01:20 قبل از ظهر
اسطوره من
[Only registered and activated users can see links]

aban
15-12-1390, 01:33 قبل از ظهر
این همون ارنولدتونه
دیگه قدیمی شد
الان فقط پرویز مظلومی

جانسون
15-12-1390, 04:26 بعد از ظهر
علی خجالت بکش
جای اینکه بگی این داره بده ترویج میکنی؟
به عنوان سرباز وطن ازت بعید بود...:waiting:

شهروز جان دادا بدن سازی بدونه استفاده مکمل (حالا کاری به استروید ندارم) یعنی خر همالی وزنه (با عرزه معزرت) واقیاته بدن سازی بدونه مکمل ین کارگره ساختمون .... 5 ساله تو رشته تو خریدو فروش دارو بدن سازی ..پاره شودم که حرفو میزنم.... عکسای بچگیامو میزام بدن...

سرباز چیه کیه من که 1 ماه بیشتر از اشخوری در اومدم :دیی

حسـن
15-12-1390, 09:41 بعد از ظهر
منم فعلا دارم اینا را استفاده میکنم

Babak
15-12-1390, 09:56 بعد از ظهر
همه این دارو مارو ها پول دور ریختنو پر کردنه جیب یه مشت آدمه سودجو هست

حسـن
15-12-1390, 10:24 بعد از ظهر
تپلی اینا یکیش امینو اسید هست که برا قدرت و قوه بدنی دارم استفاده میکنم چون تحت رژیم هستم که تو تمرین کم نیارم
یکیش هم ال کارنتین هست که یکی از دوستام از کانادا برام گرفت که واقعا تاثریش را رو بدنم احساس کردم چربی سوز فوق العاده ایی هست
من 16 کیلو به صورت طبیعی کم کردم وحالا که میخوام فرم بدم به بدنم دارم اینا را میخورم

شهروز
15-12-1390, 11:32 بعد از ظهر
اگه از تاثیراته این موادی که استفاده میکنین روی کبد خبر داشتین هیچ وقت ادامه نمیدادید...
من به جای همه اینا آب اکسیژنه رو پیشنهاد میکنم...

شهرام
16-12-1390, 01:31 قبل از ظهر
دوستان.شنیدین که میخان بعضی از ورزشارو کنار بزارن؟یکیشم همین بدنسازی هستش.میخوان به کل بدنسازیرو حذف کنن.
منم تو اخبار شنیدم.که این خبر به همه ی گشورها حتی امریکا هم تاید کردن تو امریکاهم میخوان جمع کنن بدنسازیرو.

Babak
16-12-1390, 02:05 بعد از ظهر
چه جوری جم کنن یعنی می خوان باشگاه هاشو جم کنن؟
اونجوری ایول بدنسازی زیر زمینی راه میافته.بعدم هرکی تو خیابون هیکل رو فرم بود میبرنش معتادش می کنن که دیگه بدنسازی کار نکنه؟

جانسون
16-12-1390, 09:53 بعد از ظهر
حسن جان الکارنتیتت چینیه دادا... ولی امینو گاسپاریت عالیه... قیمت هر چی خواستی یه امار بده بهت قیمته اصلی بدم....

اره بابک دقیقا حرفت دوروسته تو ایران جنس درجه 1 خیلی کمه و گرون ولی تا دلت بخواد چینیو درجه2 دست ساز کوچه بقلی خودمونه که پودر پور می کنن....:retarded:

حسـن
16-12-1390, 10:21 بعد از ظهر
از کجا میگی چینیه ؟ هولوگرام امریکا داره کد ریجیستر هم داشت که تو سایتش زدم یکی از دوستام از کانادا برام اورد

جانسون
16-12-1390, 10:43 بعد از ظهر
از کجا میگی چینیه ؟ هولوگرام امریکا داره کد ریجیستر هم داشت که تو سایتش زدم یکی از دوستام از کانادا برام اورد

برا در من دوشمنی باهات ندارم که......

اگه یکم فیزیک تیوی نگاه کنی دقیقن احسان در باره این محصول صحبت کرد این سیتش معتبر نی عکسایه بدند سازیه حرفه ای مثل دکستر جکسون .... گزاشته که هیچ شرکت متبری این کارو نیمکه اجازه ندارن.....ولی یه شرکت مسه ماسل تک میاد اسپنسر جی کاتلرو... میشه که همش تو تبلیقاتشون هست....

راستی بیا برات هرچقت خواستی لیبلو هولوگرم اصصصصصصصصصصصصصصصصصل برات بیارام اصل امریکا که اون کندهاش تشخیش نمیدن که ایران داره می زانه:biggrin:

حسـن
16-12-1390, 10:46 بعد از ظهر
اوکی
یعنی میگی دیگه مصرف نکنم ؟ نخوریم حامله بشیم:sleep:

جانسون
16-12-1390, 11:09 بعد از ظهر
اوکی
یعنی میگی دیگه مصرف نکنم ؟ نخوریم حامله بشیم:sleep:

نه سنگین سوار حامله نمیشی :دی چینیه داستانه موتور جینو که مودونی کفیتش بالاس اینان همون جوریه /..... :دی

ببینم میخوری معدت نفغ نمیکنه؟؟؟

حسـن
17-12-1390, 09:05 قبل از ظهر
نه نفخ نمی کنم

maxi
17-12-1390, 01:31 بعد از ظهر
من چندتا مكمل از امريكا اوردم كسي خواست سريع بگه تا فروش نرفته: [Only registered and activated users can see links]

aliz
17-12-1390, 01:55 بعد از ظهر
کسی مربی بدنسازی نمیخواد؟؟؟؟؟؟؟؟

8867

:25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r3 0wi:

Masoud
18-12-1390, 01:30 بعد از ظهر
منم می خوام برم باشگاه فیروز تو بلوار فردوس برو بچه های پر تعداد غربی که پایه اند پیام بدن با هم بریم ثبت نام ...
هزینه ثبت نام : بدون دستگا های برقی 25 --------- با دستگاه های برقی 35

حسـن
18-12-1390, 02:23 بعد از ظهر
از تمام دوستان معتاد اصفهانی دعوت میشه بیان با هم بریم باشگاه
من 5-6 ماهه میرم باشگاه پرشین تو شیخ بهایی پایه باشید تا بریم
قلیان ها را بشکنید و رو به ورزش بیاورید تا رستگار شوید

aban
18-12-1390, 04:25 بعد از ظهر
منم می خوام برم باشگاه فیروز تو بلوار فردوس برو بچه های پر تعداد غربی که پایه اند پیام بدن با هم بریم ثبت نام ...
هزینه ثبت نام : بدون دستگا های برقی 25 --------- با دستگاه های برقی 35
اه . اه . اه ... اینقد از این باشگاه ها که پول وسایل برقی و تردمیلو جدا حساب میکنن بدم میاد.... یه پول ثابت بگیر واسه همه چی دیگه...

:mad_majidonline:

walther
18-12-1390, 05:30 بعد از ظهر
منم فعلا دارم اینا را استفاده میکنم

دادا شرمنده میدونم ربطی به موضوع نداره ولی اون کلاغ سیاه خیلی باحاله :دی

7thRING
18-12-1390, 05:49 بعد از ظهر
بدنسازی بدون مکمل نمیشه بدن به زور بالا میاد ولی عوارض هم داره.
پودرت اگه خوب باشه می تونی با 4 ماه تمرین فشرده و خوردن تعداد زیادی تخم مرغ در روز و مخلوط کردن تخم مرغ خام با شیر و... .
من 2 ماهه بدون پودر میرم البته تو این 2 ماه هر 3روز در میون.(2 سالی هست که میرم باشگاه ولی هر 2 هفته در میون به خاطر همین فایده نداره ولی این 2 ماهو به طور جد دارم میرم)

Ali
18-12-1390, 10:46 بعد از ظهر
پشت سرهم رفتن خیلی مهمه من الان 6 ساله میرم ولی هیچ!!!

mentiroso
28-01-1393, 10:31 قبل از ظهر
پرورش اندام دیگه مثل قدیم فقط زور زدن نیست خودش یه علم خاص هست.......خود من 8 سال هست کار میکنم.به جرات میتونم بگم 6 سال اول فقط زرو الکی میزدم ولی دو سالی هست که با علم تغذیه در پرورش اندام آشنا شدم و خیلی هم تو شکل و نوع تمرینم تاثیر داشته.

روح سوار
28-01-1393, 12:07 بعد از ظهر
بدنسازی مادر تمام ورزش هاست

شما اگه میخای تو هر رشته ای که فکر شو بکنی بهتر عمل کنی و موفق تر باشی
باید بدن تو بسازی

و اما ورزش بدنسازی به زور نیست به خوردن دارو و زدن امپول نیست
یه علم
که باید بدونی چه طور وزنه بزنی ؟ کی غذا بخوری ؟ چی بخوری ؟ و خیلی از مسائل دیگه
و کسایی مثله روح الله داداشی خدا بیامورز و خیلی از کسای دیگه که قهرمان ای رشته هستن
اون زور و هیکل تو وجودشون بوده و تمرین و حالا بخشی هم مکمل غذایی شدن قهرمان رشته خودشون

به ضرب دارو مکمل امپول هیچ کسی قهرمان بندسازی نمیشه

repsol god
28-01-1393, 12:45 بعد از ظهر
بدنسازی عالیه
اینم عکس پشت خودم
39854

:fingersmiley:

masoudrider
28-01-1393, 01:49 بعد از ظهر
پرورش اندام دیگه مثل قدیم فقط زور زدن نیست خودش یه علم خاص هست.......خود من 8 سال هست کار میکنم.به جرات میتونم بگم 6 سال اول فقط زرو الکی میزدم ولی دو سالی هست که با علم تغذیه در پرورش اندام آشنا شدم و خیلی هم تو شکل و نوع تمرینم تاثیر داشته.
سلام دوست عزیز میشه منبع یا کتابی رو در مورد تغذیه در بدنسازی بهم معرفی کنی خیلی ممنون

MANHUNT
28-01-1393, 01:56 بعد از ظهر
بله پرورش اندام در هر ورزشی حکم پایه رو داره اما مادر تمام ورزش ها دو میدانی هستش من خیلی وقته بدنسازی کار میکنم همیشه هم خشک کار کردم انقدر از داروهای بدنسازی متنفرم که حد نداره اگه این مدت من دارو مصرف میکردم صد در صد خیلی پیشرفت میکردم یه موقعی بود تو باشگاه من 60 تا پرس میزدم با تلاش یه پسر لاغر امد 60 تارو مثل من زد فکم چسبید زمین داشتم افسردگی میگرفتم امار گرفتم از یکی از بچه های باشگاه بهم خندید گفت این دارو مصرف میکنه زورش سه برابر میشه:riz481:البته حرفه اصلی من بدنسازی نیست اما مکملش هست منم همیشه عاشق بدنسازی بودمو هستم

masoudrider
28-01-1393, 02:01 بعد از ظهر
داداش حرفت کاملا درسته من هم مثل شما از هرچی دارو و قرص و امپوله متنفرم جالب اینجاست که تو باشگاهی که کار میکنم فکرکنم تنها کسی باشم که چیزی مصرف نمیکنه ولی اگه یه برنامه غذایی و تمرینی اصولی باشه ادم به بهترین نتیجه هم میتونه برسه.

moto shiraz
28-01-1393, 02:06 بعد از ظهر
سلام
ورزش خوبیه اما باید خرج کنی و پشت کار داشته باشی یه بار برید مسابقه میفهمید که چقدر رزیم سخته و تمرینات فشرده هست
من وزن عادی حدود 84 بود واسه مسابقه 66کیلو بودم
من الان حدود 4 سال هست میرم
موفق باشید

MANHUNT
28-01-1393, 02:07 بعد از ظهر
اره برنامه غذایی و تمرین اصولی از همه چی مهمتره اما ما ایرانیا یاد گرفتیم هر چی گیرمون میاد میریزیم تو شکم:riz481:من خودم مثله گاو میخورم البته تمرین هم میکنم با اینکه ورزشکار حرفه ای هستم اما تو خوردن مراعات نمیکنم خاک تو سرم

moto shiraz
28-01-1393, 02:09 بعد از ظهر
داداش حرفت کاملا درسته من هم مثل شما از هرچی دارو و قرص و امپوله متنفرم جالب اینجاست که تو باشگاهی که کار میکنم فکرکنم تنها کسی باشم که چیزی مصرف نمیکنه ولی اگه یه برنامه غذایی و تمرینی اصولی باشه ادم به بهترین نتیجه هم میتونه برسه.

متنفری چون حرفه ای کار نمیکنی
و بدون بدون مکمل به هیچ جا نمیرسی

MANHUNT
28-01-1393, 02:14 بعد از ظهر
حرف شما درست اما ضرری که این داروها به بدن میرسونن خیلی خیلی بده تمام بدنساز کارای حرفه ای به سن بالای پنچاه به زور میرسن اخرین نفری که چند وقت پیش مرد همون ناصر مصری بود رونی کولمن الانم حالش بده برو سنش رو تحقیق کن چند سالشه

3PEHR
19-02-1393, 10:40 بعد از ظهر
منظورتون از دارو استرویید هست یا مکلمل های معمول مانند کراتین پروتعین ؟
بعله استرویید برای یک ورزشکار غیر حرفه ای ضرر و عوارض شدیدی داره کسایی که بدنشون بعد از چندسال کارکردن استپ میکنه و دیگه رشد نمیکنه دنبال استرویید میرن . شما استرویید مصرف کنی 1 سال اول خوب میشه ولی بعدش به گاج میری .
به چند دلیل مکمل های ورزشی رو استفاده کرد :
1-مقدار پروتعین بالا
برای مثال شما یک اسپون یا یک شیک از مکمل های پروتیینی مصرف حدود 50 گرم پروتعین به بدنتون میرسه که حدود 104 درصد نیاز روزانه بدنتون رو بر اورده میکنه . شما باید حدود چندیدن عدد تخم مرغ بخورید تا اون پروتعین رو بگیرید
2- جذب و هضم راححتر
مثلا منه دانشجو نمیتونم کله سحر پاشم 12 تا تخم مرغ بخورم بعد تمرین همینطور یا کلی گوشت و غذای سنکین بخورم بیفتم یه گوشه

بعدشم معلومه شما جنسه خوب بخری ناراضی نمیشی
خدا نیامرزه کسی رو که اذهان مردم رو نسبت به مکمل بد کرد .
یه چیزی هم روراست بگم بدون مکمل و اینا رشد نمیکنید همونطور که شما عضلات بیشتری دارید و گنده تر از دیگران هستید باید جندبرابر دیگران هم مواد غذایی به بدتون برسه که راهی جز مکمل براتون نمینونه به دلایل بالا .
اونایی هم که میگن ما میخایم طبیعی کار کنیم باید بگم که نفس این ورزش غیرطبیعی کردن سایز عضلات هست پس شما غیرطبیعی هم باید تغذیه کنید
بدون مکمل هم گنده نمیشید والسلام

h.m.r
19-02-1393, 10:54 بعد از ظهر
کسی که بدن سازی کار میکنه اگه زیر نزر دکتر نباشه و مثل رونی کلمن فقط به حجم بیش از اندازه بده بله دجار مشکل میشه رونی روزی نیم گیلو فقط پروتین اس ار که قویترین هستش میخورد
استفاده بیش از حد پروتین و مکمل های پروتینی ضرر داره همش باید زیر نظر دکتر متخصص باشه
و وقتی که طرف دوره برمیداره. هر دوره مکمل های خاص خودشو داره کسی که برا مسابقه اماده میشه با یه برنامه خاص پیش میره
و کسی که برا زیبای کار میکنه با یه مکمل و برنامه خاص کار میکنه یا کسی که برا تفکیک کار میکنه با یه برنامه کار میکنه
کسی که روزی بیستا دخم مرغ میخوره البته فقط سفیدش زردشو نباید بخوره ایشون باید صبح عصر کار کنه
گشت قرمز به هیچ اعنوان نباید استفاده کنه فقط از سفیده مرغ وماهی استفاده میکنه
من خودم روزی بیستا تخم مرغ میخرم ده تا قبل ده تا هم بعد تمرین الان که من دارم برا مسابقه اماده میشم با یه برنامه خاص و زیر نظر دکتر و مربیا بزرگ تمرین میکنم هرچیزی حدی داره.

- - - Updated - - -

کسی هم میگه که میگه طبیعی میتونه ولی نمیتونه بدن خوب داشته باشه باید برنامه غذای درستو حسابی داشته باشه

moto shiraz
19-02-1393, 10:56 بعد از ظهر
کسی که بدن سازی کار میکنه اگه زیر نزر دکتر نباشه و مثل رونی کلمن فقط به حجم بیش از اندازه بده بله دجار مشکل میشه رونی روزی نیم گیلو فقط پروتین اس ار که قویترین هستش میخورد
استفاده بیش از حد پروتین و مکمل های پروتینی ضرر داره همش باید زیر نظر دکتر متخصص باشه

عزیزم شما یا هر کس دیگه خیلی مونده بخواین بگید که یه اسطوره تکرار نشدنی مثل رونی کلمن فلان بیسان بوده
رونی کلمن فقط به حجم بیش از اندازه بده بله دجار مشکل میشه
و اطلاعات غلط نده مگه میشه زیر نظر پزشک نباشه کسی که حرفه ای کار میکنه و 8دوره مسترالمپیا مقام اول رو گرفته واقعا خنده داره
ببخشید من نظر خودم رو گفتم

h.m.r
19-02-1393, 11:00 بعد از ظهر
نظر شما درست
ولی بدن تا یه حد میتونه تحمل کنه {چه رونی باشه چه جی کاتلر باشه} چه زیر نظر پزشک باشی یا نباشی

albaloo
20-02-1393, 12:08 قبل از ظهر
دوستان بهترین حرکات برای اب کردن شکم و پهلو چیه ؟ هم اب بشه هم 6 تیکه بشه

moto shiraz
20-02-1393, 11:36 قبل از ظهر
دوستان بهترین حرکات برای اب کردن شکم و پهلو چیه ؟ هم اب بشه هم 6 تیکه بشه

اول از همه دو و دوچرخه و رزیم غذایی مناسب برای از بین بردن چربی ها
بعد حرکات شکم و پهلو مثل
شکم پرتابی دراز نشست 90درجه و ...
برای پهلو مسگری یا با دمبل و...

روح سوار
22-02-1393, 01:21 بعد از ظهر
من خودم هر کاری کردم نتونستم شکمم و اب کنم
ولی خودم به غذای بی نمک و کم چرب عادت دادم
در حال حاظر 98 % غذا هایی که خانومم درست میکنه اب پز و یا با درصد خیلی کم چربی و نمک درست میکنه
دو و دراز و نشست هم تو برنامه هر روز هم هست تونستم تا یه جاهایی پیش برم