PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدام انجین

پوریا پرهیزکار
30-10-1392, 05:27 بعد از ظهر
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت کاربران این سایت

من از اساتید محترم چندین سوال دارم ؟

من برای یک پروژه ای می خوام از انجین موتور سیکلت استفاده کنم . ولی انجینی که نیاز مندم باید قوی باشد و طولش بیش تر از عرض باشد

اگر کسی از دوست اشنایی در رابطه با هم چین انجینی دارند معرفی کنند

چه دوزمانه یا چهار زمانه و کدام برای کار من بهتر است؟

بازهم ممنون

کوروش
30-10-1392, 06:26 بعد از ظهر
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت کاربران این سایت

من از اساتید محترم چندین سوال دارم ؟

من برای یک پروژه ای می خوام از انجین موتور سیکلت استفاده کنم . ولی انجینی که نیاز مندم باید قوی باشد و طولش بیش تر از عرض باشد

اگر کسی از دوست اشنایی در رابطه با هم چین انجینی دارند معرفی کنند

چه دوزمانه یا چهار زمانه و کدام برای کار من بهتر است؟

بازهم ممنون

2 زمانه خب سرعت بیشتری داره یعنی یک انجین 150 دو زمانه سرعتی و شتابی در حدود یک انجین 250 4 زمانه داره البته در کلاس تک سلندر ها
2 زمانه ها بیشتر رادیاتور ابی هستن پس اگر انجین 2 زمانه بخری باید رادیاتورش رو هم نصب کنی که در بحث مسله ی جا شاید واست مشکل ساز بشه
2 زمانه کمی دود زا و البته صدای زیادی داره ولی 4 زمانه دیگه این چیز هارو نداره
البته انجین 4 زمانه قدرمتند زیاده مثل انجین سوزوکی امیکو 250 که انجین هاشو میتونی زیر 1 میلیون پیدا کنی یا انجین هندا 250 های موتور پلیس های دهه 90 قدیمی اینم قیمتش زیر 1 پیدا میشه !!!
در کل 4 زمانه توصیه میشه تا 2 زمانه

ali_r
30-10-1392, 06:36 بعد از ظهر
چند تا میخوای تاپیک بزنی؟:waiting:
[Only registered and activated users can see links]

پوریا پرهیزکار
30-10-1392, 06:54 بعد از ظهر
داداش اون تاپکیک اشتباه شهی شد ببخشید:icon_pf _99_::icon_pf _99_::8::10:

ممنون از پاسختون

ولی من به انجینی نیاز دارم که عرض اون کم ولی طولش زیاد و قدرتش مهم تر از سرعتشه و استارتی باشه

با این ابعاد دوزمانه ویا چهار زمانه ؟

انجین کدام موتور ها مناسب چه دوزمانه وچه چهار زمانه؟

ودر کل رو چه قیمتی حساب کنم؟

بازهم تشکر از شما دوست عزیز

ممنون

farshad 54
30-10-1392, 06:59 بعد از ظهر
برای چه کاری میخوای دوست عزیز

بعدم منظورتون از انجین کل انجینه ؟ یعنی سیلندر و گیربکس ؟

عرضش کمتر از طولش باشه یعنی چی ؟ منظور سیلندره؟ یا سیلندر و گیربکس ؟

پوریا پرهیزکار
30-10-1392, 07:31 بعد از ظهر
مشکل عرض و طولش بر طرف شد دوست عزیز

فقط انجین رو می گم نمی دونم چه انجینی دو زمانه یا چهار زمانه ؟یا انجین کدام موتور خوبه ؟و از جعبه دنده استفاده نمی کنم فقط دنبال انجین مناسبم

بازم ممنون از لطف شما

کوروش
30-10-1392, 08:14 بعد از ظهر
مشکل عرض و طولش بر طرف شد دوست عزیز

فقط انجین رو می گم نمی دونم چه انجینی دو زمانه یا چهار زمانه ؟یا انجین کدام موتور خوبه ؟و از جعبه دنده استفاده نمی کنم فقط دنبال انجین مناسبم

بازم ممنون از لطف شما
بهترین انجین برای کار شما که قدرتی هم باشه اول انجین سوزوکی امیکو 250 هستش
بعدش انجین امیکو 300 که تریل هستش
بعد هم انجین هوندا 250 قدیمی هاا
این انجین ها به وفور پیدا میشه و ارزون قیمته زیر یک میلیون و 2 گزینه ی اولی صدرصد استارتی و پرقدرت هستن !!!

پوریا پرهیزکار
30-10-1392, 08:43 بعد از ظهر
بازم ممنون
فقط اون انجین هایی که نام بردید دوزمان یا چهار زمانه است ؟ و اگر نو یا دست دوم انجینی استارتی بدون چیز دیگری رو بخرم چطوری باید راش بندازه ؟ چه طور دوزمانه استارتیرو راه بندازم؟ چطور چهار زمانه استارتی رو ؟
و برای راه انداختن انجین دست دوم یا نو دو زمانه استارتی چقدر باید هزینه کنم با خرید خود انجین؟ و چقدر هم برای راه انداخت یک انجین دست دوم یا نو چهار زمانه استارتی ؟

بازم ممنون

خیلی خیلی ببخشید که انقدر سوال می پرسم و ممنون از شما دوستان که جواب من را می دهید

- - - Updated - - -

می شه چند تا انجین دوزمانه خوب هم نام ببرید؟

معمار
30-10-1392, 08:45 بعد از ظهر
این انجینی که میخاید برا چه طور موتوریه ؟

و اون انجین ها که اقا کوروش نام بردن چهار زمانست

کوروش
30-10-1392, 08:50 بعد از ظهر
بازم ممنون فقط اون انجین هایی که نام بردید دوزمان یا چهار زمانه است ؟ و اگر نو یا دست دوم انجینی بدون چیز دیگری رو بخرم چطوری باید راش بندازه ؟ چه طور دوزمانه رو راه بندازم؟ چطور چهار زمانه رو ؟و برای راه انداختن انجین دست دوم دو زمانه چقدر باید هزینه کنم ؟ و چقدر هم برای راه انداخت یک انجین دو چهار زمانه ؟بازم ممنون خیلی خیلی ببخشید که انقدر سوال می پرسم و ممنون از شما دوستان که جواب من را می دهید- - - Updated - - -می شه چند تا انجین دوزمانه خوب هم نام ببرید؟بهترین انجین واسه کار شما همین 3 مورد هستش و صد البته 4 زمانه - دیگه راه انداختن نمیخواد باطری رو بهش وصل میکنی منبع بزنین هم وصل میکنه استارت میزنی روشن میشه و شروع میکنه به چرخوندن خورشیدی کوچیکه که با زنجیر وصلش میکنی به خورشیدی بزرگه

پوریا پرهیزکار
30-10-1392, 09:22 بعد از ظهر
ولی واسه راه انداختن انجین دوزمانه چی کار باید بکنم؟

مگه چهار زمانه سیستم خنک کار پیچیده تری نسبت به دوزمانه نداره؟

- - - Updated - - -

مثلا یک انجین خالی
امیکو 300 که چهار زمانس چه چیز هایی می خواد مثلا یرای سیستم خنک کاریش وغیره چی باید بگیرم ؟و مثلا برای یک انجین دوزمانه واسه خنک کاری وغیره چه چیز هایی بگیرم؟

کوروش
30-10-1392, 10:21 بعد از ظهر

- - - Updated - - -

مثلا یک انجین خالی
امیکو 300 که چهار زمانس چه چیز هایی می خواد مثلا یرای سیستم خنک کاریش وغیره چی باید بگیرم ؟و مثلا برای یک انجین دوزمانه واسه خنک کاری وغیره چه چیز هایی بگیرم؟

4 زمانه هیچ سیستم خنک کاری نداره خوش با برخورد هوا خنک میشه که اصولا بهش میگن هوا خنک
برای راه اندازییش / یه انجین سالم /کاربراتور / و یه سری سیم کشی های مختصر که وصلش کنی به باطری برای استارت
انجین 2 زمانه رو هم اگر کامل بگیری روش رادیاتور اب هست دیگه خنک کاری نمیخواد

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

مثلا یک انجین خالی

4 زمانه هیچ سیستم خنک کاری نداره خوش با برخورد هوا خنک میشه که اصولا بهش میگن هوا خنک
برای راه اندازییش / یه انجین سالم /کاربراتور / و یه سری سیم کشی های مختصر که وصلش کنی به باطری برای استارت
انجین 2 زمانه رو هم اگر کامل بگیری روش رادیاتور اب هست دیگه خنک کاری نمیخواد

farzin
30-10-1392, 10:25 بعد از ظهر
داداش سوالاتت کلا مبهمه ، اگه دست به اختراعی میخوای بزنی یا میخوای شبیه سازی کنی و نری دستگاه رو با قیمت گرون بخری خوب دقیق بگو هدفت چیه ، راحت میتونیم راهنماییت کنیم
این سوالاتت همه بستگی دارن به اینکه چقد میخوای به انجین فشار بیاری ، اگه میخوای زمان زیادی در حال کار کردن باشه ، چهار زمانه رو به شما توصیه میکنیم و برای نیرو گرفتن ازش همون زنجیری که به چرخ عقب موتور سیکلت متصل میشه رو به هر جایی که چرخ دنده بهش وصل بشه نصب کن ، برای خنک کردنش هم میتونی از یک فن استفاده کنی یا با برق کار کنه یا بصورت مکانیکی از همین موتور نیروشو بگیره
حالا مونده حجم انجین که چند سی سی باید باشه ، دیگه همه چی به توانی هست که ازش میخوای بگیری
دو زمانه رو بیخیال شو خیلی وقته از دور خارجش کردن ، در صورت خرابی قطعات به سهولت گیر نمیاد ...

پوریا پرهیزکار
30-10-1392, 10:47 بعد از ظهر
عزیزان گرامی ممنون

می خوام یک انجین رو برای یک دوچرخه استفاده کنم و اون رو مثل موتور استفاده کنم

کوروش
30-10-1392, 11:04 بعد از ظهر
عزیزان گرامی ممنون

می خوام یک انجین رو برای یک دوچرخه استفاده کنم و اون رو مثل موتور استفاده کنم
این انجین ها به زور روی شاسی فولادی سوار میشن حالا میخوای روی دچرخه ای با بدنه ای ضعیف نصب کنی ؟؟؟؟ نه اصلا امکان عملی کردنش نیست

پوریا پرهیزکار
30-10-1392, 11:19 بعد از ظهر
داداش من هم فکر الکی و غیره عملی که نمی کنم که

انقدر دوچرخم سنگینه که می شه گفت سنگین ترین دوچرخه ایران
بدنش فودلاد تو پره و خیلی خیلی مقاوم مه

حالا به نظر شما می شه ؟

- - - Updated - - -

می خوام چیزی مثل این ولی با انجینی قوی تر

بازم منون از تک تک شما

- - - Updated - - -

داداش های عزیز لطفا راهنمایی کنید

ممنون

farzin
01-11-1392, 03:52 قبل از ظهر
هرچی حجم انجین بالاتر بره طبیعتا مصرف سوختش هم بیشتر میشه پس به یه باک هم نیاز دارید ، وقتی باک بزارید که پر از بنزین باشه و یک عدد انجین هم روی یک دوچرخه نصب کنید اولین چیزی که قانونش بهم میخوره ، نقطه ثقل وسیله هست که کار رو بسیار دشوار میکنه برای حفظ تعادل
شما بهترین کاری که میتونید بکنید استفاده از انجین 50 تا 70 سی سی هست ، که بازم همون مشکلات برقرار هستن فقط بزرگی مشکلاتو کمتر میشن ، با همین حجم پایین اگه استفاده کنید بعد از سرعت گرفتن دوچرخه از حد و اندازه خودش ، دوچرخه حین حرکت تعادل حرکتی خودشو از دست میده و دومب دوچرخه شروع به بازی کردن میکنه و تمام وسیله تعادلشو از دست میده علتشم باریک بودن لاستیکه
المانهای دیگه ای هم هست که باید بیشتر دقت کنی اما اینکار فقط یک وسیله نقلیه خطرناک رو درست میکنه ، موتور گازی براوو رو اگه دیده باشین یک دوچرخه بنزینی محسوب میشه ، میتونید از دیدن اون الهام بگیرید

پوریا پرهیزکار
01-11-1392, 06:59 قبل از ظهر
ممنون از شما دوست عزیز اما

اگر پهنای لاستیک رو به هر طریقی افزایش بدم
ایا چنین مشکلاتی دوباره پیش خواهد امد ؟

- - - Updated - - -

و اگر با اظافه کردن دوتا میله به دو طرف دوچرخه و رسوندن عرض ان تقریبا به عرض موتور ان وقت بهتر می شود؟

پوریا پرهیزکار
01-11-1392, 01:00 بعد از ظهر
:biggrin:

- - - Updated - - -

ممنون از شما دوست عزیز اما

اگر پهنای لاستیک رو به هر طریقی افزایش بدم
ایا چنین مشکلاتی دوباره پیش خواهد امد ؟

- - - Updated - - -

و اگر با اظافه کردن دوتا میله به دو طرف دوچرخه و رسوندن عرض ان تقریبا به عرض موتور ان وقت بهتر می شود؟

منظور عرض موتور سیکلته؟

farzin
01-11-1392, 02:10 بعد از ظهر
به این آسونی نیست که شما یخواین یه چیزی اضافه کنید و فک کنید مشکل رو برطرف کردید ، چه بسا همون رفع نقصی که میکنید ، همون باعث بوجود آوردن نقصهای دیگه بشه ، از اینجاست که مبحث مهندسی و طراحی شروع میشه ، شما باید تمام کارهایی رو که میخواید روی کاغذ طراحی کنید و .... بیشتر از این باید تحقیق کنید
موفق باشید

پوریا پرهیزکار
01-11-1392, 03:30 بعد از ظهر
من خودم برای رفت و امد توی شهر می خوام و چون بدون گواهینامه هم به هر نوع موتور سیکلتی گیر می دهند میخوام دوچرخه رو تقریبا به موتور تبدیلش کنم و

چون درباره این کار توی توی سایت های اطلاعات مفیدی نبود

و یک سوال داشتم انجین های دست دوم مثل این عکس ها رو از کجا میشه پیداکرد؟ و در حدود چه قیمتی در میاد؟

بازم از شما دوستان عزیز ممنون

پوریا پرهیزکار
01-11-1392, 07:09 بعد از ظهر
:icon_pf _99_::icon_pf _99_::icon_pf _99_:

معمار
01-11-1392, 07:41 بعد از ظهر
من خودم برای رفت و امد توی شهر می خوام و چون بدون گواهینامه هم به هر نوع موتور سیکلتی گیر می دهند میخوام دوچرخه رو تقریبا به موتور تبدیلش کنم و

چون درباره این کار توی توی سایت های اطلاعات مفیدی نبود

اولی ماموری که گیر باشه ببینه
و بتونه بگیردت پارکینگ و چون غیر قانونی این کار و کردی و مجوزی هم نداری
احتمال زندان هم هست و الباقی داستان های قانونی

به نظز من یا برید گواهینامه تون و بگیرید که یه موتور با پلاک ملی بخرید
یا یه دوچرخه خوب بخرید

و این کار ها هم ارزش این همه درد سر و نداره

پوریا پرهیزکار
01-11-1392, 07:48 بعد از ظهر
و یک سوال داشتم انجین های دست دوم مثل این عکس ها رو از کجا میشه پیداکرد؟ و در حدود چه قیمتی در میاد؟

بازم از شما دوستان عزیز ممنون

ممنون ولی بهتر از هیچ چیه و می خوام ی بار امتحان کنم ولی نمیدونم برای شروع و خرید انجین از کجاها شروع کنم و حدود چه قیمتی میشه ؟

اگر شما مطلع هستید من رو اگاه کنید

بازم ممنون از شما منتظر جواب های شما هستم

پوریا پرهیزکار
01-11-1392, 08:50 بعد از ظهر
من می خوام واسه انجین پنج شنبه برم گمرک

فکر می کنید با این ابعاد انجین پیدا می کنم؟ با چه قیمتی ؟
و ایا ایجا پیدا می شه یانه؟ ودیگه کجا می تونم برم دنبال انجین؟

کوروش
01-11-1392, 11:05 بعد از ظهر
این انجینی که تو عکسه واقعا کوچیکه شاید 25 سی سی و یا 50 سی سی باشه / نزدیکترین انجین به این انجینی که تو عکس هستش انجین 70 سی سی هستش که انجین خوبیه و قدرتش نسبت به حجمش خوبه و البته انجین ویو هم به دردت میخوره
انجین تریل های مینی و یا انجین موتور ریس های مینی که بیشتر دکوری هستن هم به کارت میاد

digitalcanon
01-11-1392, 11:09 بعد از ظهر
داداش خودتو به زحمت نداز . رانندگی با هر وسیله نقلیه موتوری نیاز به گواهینامه رانندگی میباشد .

پوریا پرهیزکار
01-11-1392, 11:13 بعد از ظهر
این انجینی که تو عکسه واقعا کوچیکه شاید 25 سی سی و یا 50 سی سی باشه / نزدیکترین انجین به این انجینی که تو عکس هستش انجین 70 سی سی هستش که انجین خوبیه و قدرتش نسبت به حجمش خوبه و البته انجین ویو هم به دردت میخوره
انجین تریل های مینی و یا انجین موتور ریس های مینی که بیشتر دکوری هستن هم به کارت میاد

ممنون از شما

فکر می کنید هزینه انجینش که دست دوم و استارتی هم باشه چند در میاد؟

و ایا انجین طرح ویو ها به در می خوره این کار می خوره؟

قیمت دست دومش چنده؟

farzin
02-11-1392, 01:32 قبل از ظهر
توصیه اول بعنوان یه راهنمایی : گواهینامه بهترین راه کار هست ، شما بیمه کلاه ایمنی و اجرای قوانین رانندگی رو بکنین هیچگاه موتورتونو توقیف نمیکنند
انجین 100 سی سی با کیفیت و خشک که اسم ایرانی روش حک شده باشه نهایتش 300 هزار تومن ...
فروشنده انجین : تعمیرکارها ، لوازم یدکی ها و ...

پوریا پرهیزکار
02-11-1392, 06:47 قبل از ظهر
ممنون از راهنمایی های شما

انجین 125cc طرح ویو ها به در می خوره این کار می خوره؟

قیمت دست دومش چنده؟

به جز گمرک کجا دیگه هست که برم دنبال انجین؟

پوریا پرهیزکار
02-11-1392, 12:56 بعد از ظهر
ممنون از راهنمایی های شما

انجین 125cc طرح ویو ها به در می خوره این کار می خوره؟

قیمت دست دومش چنده؟

به جز گمرک کجا دیگه هست که برم دنبال انجین؟

دوستان گرامی من منتظرم

کوروش
02-11-1392, 10:49 بعد از ظهر
انجین ویو گزینه ی خوبیه
استارت هستش و کلاج هم نداره یعنی بدون کلاج دنده میدیتو
توی بازار اهن میتونی یه اوراقیشو پیدا کنی کاوازاکی 100 قدیمی ها هم خوبن اونا هم ویو هستن قیمتشون هم زیر 300-400 تومنه چون پلاک نمیشن

پوریا پرهیزکار
02-11-1392, 11:07 بعد از ظهر
ممنون از پاسخ های شما

من فردا می رم گمرک یک قیمتی بگیرم اومدم خبرش رو به شما دوستان عزیز میدم

فعلا تا فردا

پوریا پرهیزکار
03-11-1392, 03:26 بعد از ظهر
دوستان گلم از ساعت 10 صبح تا الان دنبال انجین بودم ولی حتی کمی مناسب هم پیدا نکردم
خیلی گشتم حتی یه زیر زمین بود می گن (اوراق چیا) اون جاهم رفتم

جواب نمی دادند که خیلی گوش تلخ بودند

کسی سراغ نداره جایی رو؟

بازم ممنون

farshad 54
03-11-1392, 04:15 بعد از ظهر
حاجی برو 1 تومن بده یه دونه از این طرح ویو ها دست دو بخر یا از این پیشرو 70 سی سیا چرا اینقدر خودتو زجر میدی :consoling2:

پوریا پرهیزکار
03-11-1392, 05:34 بعد از ظهر
داداش بخدا گیر میدن مخصوصا محله ما سر هر کوچه یه ماموره

حالا من می خوام این این پروژه رو انجام بدم

فقط در به در دنبال همچین انجینیم

دوستان گرامی راه نمایی کنید از کجا تهیه کنم

بازم ممنون از شما

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

Erfan Ts
03-11-1392, 07:10 بعد از ظهر
داداش بخدا گیر میدن مخصوصا محله ما سر هر کوچه یه ماموره

حالا من می خوام این این پروژه رو انجام بدم

فقط در به در دنبال همچین انجینیم

دوستان گرامی راه نمایی کنید از کجا تهیه کنم

بازم ممنون از شما

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

یه جوریایی شبیه سوزوکی 125 جی پی هستش.. یه کمی هم شبیه یاماها 125 اندرو میمونه ...ولی هیچکدون این دوتا نیست...اگر تو همین شکل و شمایل میخوای همون سوزوکی جی پی 125شبیه بهش...تازه هم سرعت شتاب بیشتر نسبت به 4 زمانه داره هم مونتاژیش همراه با قطعات هم تو ایران هست مثل شکوه یا جهانرو ....

پوریا پرهیزکار
03-11-1392, 08:04 بعد از ظهر
من امروز همه جارو گشتم ولی با این ابعاد نبود ولی

یکی می گفت یاماها 100 به کارت میاد و خودش می فروخت 150 تومن

نمی دونم می خوره یا نه ؟

دیگه موندم کجا دنبال همچین انجینی بگردم

پوریا پرهیزکار
03-11-1392, 09:32 بعد از ظهر
؟؟؟؟؟

کوروش
03-11-1392, 10:12 بعد از ظهر
گفتم که دنبال 75 سی سی باش از 100 سی سیه یاماها هم کوچیکتر و بهتره
تو گمرک قسمت اوراقی ها و تو بازار اهن یافت اباد تو قسمت اوراقی های موتورهاش خیلی زیاده

پوریا پرهیزکار
03-11-1392, 10:47 بعد از ظهر
داداش اشکم در اومد ولی نه جواب می دادند و نه کمک می کردند

فکر می کردن الکی می گم و جدی نمی گرفتن یا که می گفتن یالا ی 500 تومن ( واصه فلان منی تریل که می گفتن قوی وووو)

چون بار اولم بود که رفتم فقط دو سه ساعتم دونبال ادرس بودم

توراه که بودم خیلی موتور های متفرقه دیدم ولی بین اونا موتور های کوچکی بود که معلوم بود دست سازه که با انجین های کوچکی مثل عکس ها بود
حتی یکی از این موتور ها که هر قطعه ش واسه یه موتور بود که که صاحبش روشن کرد نمی دونم انجینش دوزمانه بود یا چهار زمانه ولی خیلی خوب و مناسب بود سرعتش خیلی زیاد بود و نشد از طرف سوالی چی زی به پرسم

کاشکی کسی از دوستان همچین انجینی داشتن و می فروختن یا ادرسی از مکان دقیق فروش یا حداقل قیمتی از نمونه از دو زمانه و چهار زمانه داشت

بازم از تمام شما دوستان ممنون

پوریا پرهیزکار
04-11-1392, 12:58 بعد از ظهر
?????

پوریا پرهیزکار
04-11-1392, 02:08 بعد از ظهر
دوستان گرامی

اگر همچین انجین هایی پیدا نکردم

از انجین دسته دوم چه موتور های دیگه ای می تونم استفاده کنم که استارتی و سبک باشه دوزمانه و چهاز زمانه و قیمته شون زیر 300 تومن باشه

ali_r
04-11-1392, 05:10 بعد از ظهر
پوریا جان من از تعمیرکارم پرسیدم
گفت میتونی از انجین موتورهای قدیمی رکس یا پژو استفاده کنی

farzin
04-11-1392, 05:30 بعد از ظهر
داداشم این لینک رو که میزارم برو یه سری بزن ، تبلیغ فروش قطعه ای هست که دوچرخه رو تبدیل به دوچرخه برقی میکنه ، فک کنم این ایده بهتری هست تا اون انجین بنزینی

- - - Updated - - -

اینم سایت فروش

پوریا پرهیزکار
04-11-1392, 06:01 بعد از ظهر
پوریا جان من از تعمیرکارم پرسیدم
گفت میتونی از انجین موتورهای قدیمی رکس یا پژو استفاده کنی

داداش خیلی دمت گرم خیلی خیلی دمت گرم

فکر کنم خیلی مناسب باشه

اینم نمونه ای از انجین رکس

نمونه از موتور های پژو

فقط جای مناسب خرید ش نمی دونم کجاست داداش؟ شما می دونی؟

بازم از شما ممنون

ali_r
04-11-1392, 06:11 بعد از ظهر
خواهش میکنم
نه نمیدونم کجا میفروشن
موفق باشی

پوریا پرهیزکار
04-11-1392, 06:29 بعد از ظهر
داداشم این لینک رو که میزارم برو یه سری بزن ، تبلیغ فروش قطعه ای هست که دوچرخه رو تبدیل به دوچرخه برقی میکنه ، فک کنم این ایده بهتری هست تا اون انجین بنزینی

- - - Updated - - -

اینم سایت فروش

داداش ممنونم از اونم خیلی

ولی مشکل اینه که هم من چاقو و سنگین و هم دوچرخم سنگین و گنده س

دوستم هم امتحان کرده بود اونم مثله من بود می گفت اونقدر جواب نمی ده و بعد چند وقت قدرتش کم می شه

ولی اون از طریق اینترنت نگرفته بود

به نظر شما به درد می خوره؟ شما تا حالا استفاده کردید ؟ یا کسی از دوستان اشنایی داره؟

پوریا پرهیزکار
04-11-1392, 07:51 بعد از ظهر
من گمرک رفتم جواب بی نگرفتم بیش تر بخواطر نه دانست راه بود دوستان گفتن توی
بازار اهن یافت اباد هم پیدامی شه

می شه اگر کسی از دوستان ادرش دقیقه جای فروش انجین توی هر کدوم این دو منطقه بگید؟ و کجا بهتر پیدا می شه ؟

farzin
04-11-1392, 08:23 بعد از ظهر
نه استفاده کردم و نه میدومنم چجوری کار میکنه فقط اگهیشو دیدم ، نمیدونمم که آگهیشونم تا چه حد معتبر هست

پوریا پرهیزکار
04-11-1392, 08:46 بعد از ظهر
نه استفاده کردم و نه میدومنم چجوری کار میکنه فقط اگهیشو دیدم ، نمیدونمم که آگهیشونم تا چه حد معتبر هست

ممنون

- - - Updated - - -

می شه اگر کسی از دوستان ادرش دقیقه جای فروش انجین توی هر کدوم این دو منطقه بگید؟ و کجا بهتر پیدا می شه ؟

کسی نمی دونه؟

پوریا پرهیزکار
05-11-1392, 02:48 بعد از ظهر
کسی نمی دونه؟

پوریا پرهیزکار
05-11-1392, 06:44 بعد از ظهر
دوستان کجایید پس ؟

ali_r
05-11-1392, 06:46 بعد از ظهر
اقا پوریا عجله نداشته باشید اگه سوالی از کاربر خاصی دارین بهشون پیام خصوصی بدین
موفق باشید

پوریا پرهیزکار
05-11-1392, 10:40 بعد از ظهر

نه فقط کمک از همگان می خواستم

دنبال ادرس بودم که چند روز برم

کسی نمی دونه؟

پوریا پرهیزکار
06-11-1392, 12:53 بعد از ظهر
نه فقط کمک از همگان می خواستم

دنبال ادرس بودم که چند روز برم

کسی نمی دونه؟

؟؟؟؟؟؟

پوریا پرهیزکار
06-11-1392, 07:53 بعد از ظهر
دوستان کجایید پس؟

saeed a
07-11-1392, 12:44 قبل از ظهر
بازار اهن شاد آباد:میدون آزادی میری میدون فتح از زیر پل شیر پاستوریزه میری...بعدش بپرس :297: بازار آهن :happy4::acigar:

farzin
07-11-1392, 12:47 قبل از ظهر
دوستان قایم نشدن که .... وقتی کسی چیزی نمینویسه ، معنیش اینه که اطلاعی به اندازه کافی در اینباره نداره ...:98:

پوریا پرهیزکار
07-11-1392, 06:41 قبل از ظهر
بازار اهن شاد آباد:میدون آزادی میری میدون فتح از زیر پل شیر پاستوریزه میری...بعدش بپرس :297: بازار آهن :happy4::acigar:

ممنونداداش ولی یک سوال از دوستان

به جز بازار اهن و گمرک جایه دیگری نیست؟

و اگر ادرس دقیقه فروش انجین در گمرک رو می دونه بگه

بازهم از تمام دوستان ممنون

پوریا پرهیزکار
07-11-1392, 10:31 بعد از ظهر
:wall3:

پوریا پرهیزکار
08-11-1392, 04:15 بعد از ظهر
:hanghead:

ali_r
08-11-1392, 04:19 بعد از ظهر
:hanghead:

دوستان قایم نشدن که .... وقتی کسی چیزی نمینویسه ، معنیش اینه که اطلاعی به اندازه کافی در اینباره نداره ...

Magma
08-11-1392, 05:10 بعد از ظهر
اقا شما چه انجىنى مىخواى؟چقدر مىخواى هزىنه کنى؟

پوریا پرهیزکار
10-11-1392, 10:53 بعد از ظهر
:297::297::297::297::297:

پوریا پرهیزکار
10-11-1392, 11:31 بعد از ظهر
دوستان

اگر انجین خالی کوچیک فقط انجین ( تا 125 سی سی مثل ویو وغیره) یا( مثل عکس ها قبل 80 سی سی ) داشتی دیدی یا سراغ داشتی حتما خریدارم

پوریا پرهیزکار
12-11-1392, 02:24 بعد از ظهر
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پوریا پرهیزکار
13-11-1392, 07:10 بعد از ظهر
یه سری هم به اینجا بزنید

پوریا پرهیزکار
14-11-1392, 10:15 بعد از ظهر
؟؟؟؟؟؟

پوریا پرهیزکار
15-11-1392, 05:43 بعد از ظهر
دوستان شاید
بن به مدت 1 هفته شم ولی من هر روز سر می زنم به اینجا

فعلا

amin8speed
16-11-1392, 06:42 بعد از ظهر
سلام بچه ها
یه چندتا اوراق چی و لوازم فروش تو تهرون بگید که لوازم یاماها 100 همون دوزمانه ها داشته باشه بچه ها جواب بدید تو پ.خ یا همینجا من شهرستانیم بیزحمت ادرس دقیق

پوریا پرهیزکار
22-11-1392, 06:07 بعد از ظهر
ببخشید چند وقت نبودم بن شده بودم

ali_r
22-11-1392, 06:09 بعد از ظهر
ببخشید چند وقت نبودم بن شده بودم

خوش اومدی

saeed a
22-11-1392, 07:08 بعد از ظهر
ببخشید چند وقت نبودم بن شده بودم:bann: :khosh:
باز تو اومدی پسر؟!!!:2i8d4ao::27:
ببینم انجین براوو به کارت نمیاد؟ اخر معلوم نشد چی میخوای؟! بپرس از بچه ها اگر براوو بدردت بخوره میتونی گیر بیاری!

پوریا پرهیزکار
22-11-1392, 07:36 بعد از ظهر
به درد می خوره -ولی نمیدونم از کجا تهیه کنم ؟؟؟

بعضی از دوستان گفتن انجین های طرح ویو ها هم به درد می خوره ولی من اطلاعی از اندازه اش بدون گیربکس ندارم

دوستان ایا به درد می خوره ؟؟؟ یا عکسی چیزی از این انجین بیدون گیربکس دارید؟؟؟

پوریا پرهیزکار
22-11-1392, 10:29 بعد از ظهر
به درد می خوره -ولی نمیدونم از کجا تهیه کنم ؟؟؟

بعضی از دوستان گفتن انجین های طرح ویو ها هم به درد می خوره ولی من اطلاعی از اندازه اش بدون گیربکس ندارم

دوستان ایا به درد می خوره ؟؟؟ یا عکسی چیزی از این انجین بیدون گیربکس دارید؟؟؟

؟؟؟؟؟

farshad 54
22-11-1392, 11:02 بعد از ظهر
دوست عزیز اینکار شما فقط هزینه و وقت بیخودی تلف کردنه اینکه میبینی کسی جواب نمیده به دلیل همین مسئلس کلا این کار نه با عقل جور در میاد نه منطق پس بیخودی خودتو خسته نکن

منتظر جواب هم نباش

Magma
23-11-1392, 01:18 قبل از ظهر
با آقا فرشاد موافقم. بودجتو نگه دار واسه یه پروژه بهتر

پوریا پرهیزکار
23-11-1392, 07:01 قبل از ظهر
دوست عزیز اینکار شما فقط هزینه و وقت بیخودی تلف کردنه اینکه میبینی کسی جواب نمیده به دلیل همین مسئلس کلا این کار نه با عقل جور در میاد نه منطق پس بیخودی خودتو خسته نکن

منتظر جواب هم نباش

داداش این همه که توی کشور های دیگه ساختن وقت خود شون رو تلف کردن ؟؟؟

پوریا پرهیزکار
23-11-1392, 06:36 بعد از ظهر
دوستان

انجین مینی یاماها به درد می خوره ؟؟؟

Erfan Ts
23-11-1392, 06:58 بعد از ظهر
دوستان

انجین مینی یاماها به درد می خوره ؟؟؟

یاماها مینی خودش گیر نمیاد چه برسه انجینش اونم احتمالش کمه سالم باشه ......

پوریا پرهیزکار
23-11-1392, 09:17 بعد از ظهر
داداش من پیدا کردم طرف می گه 300 تومن

میگه 80 سی سی یه

ایا خوب هست؟؟؟

Erfan Ts
23-11-1392, 10:41 بعد از ظهر
سالم باشه مطمئن باش کار میکنه واست !!!.....

پوریا پرهیزکار
24-11-1392, 11:17 قبل از ظهر
دوستان یک سوال

الان یه انجین دست دوم استارتی ویو چنده؟؟؟ و انجین دست دوم این سی جی ها چنده ؟؟؟

حدود قیمتم بگید کافیه؟؟؟

به نظر شما انجین مینی یاماها بهتره یا انجین ویو؟؟؟

Erfan Ts
24-11-1392, 12:45 بعد از ظهر
شما حالا این مینی رو بزن دیدی نشد برو سراغ چیزای دیگه.......اینجور طرح ها باید چندبار امتحان کنی هر چیزی رو با یکی دوبار نمیشه اطمینان کرد.........

پوریا پرهیزکار
24-11-1392, 01:56 بعد از ظهر
دوستان یک سوال

الان یه انجین دست دوم استارتی ویو چنده؟؟؟ و انجین دست دوم این سی جی ها چنده ؟؟؟

حدود قیمتم بگید کافیه؟؟؟

به نظر شما انجین مینی یاماها بهتره یا انجین ویو؟؟؟

شما حالا این مینی رو بزن دیدی نشد برو سراغ چیزای دیگه.......اینجور طرح ها باید چندبار امتحان کنی هر چیزی رو با یکی دوبار نمیشه اطمینان کرد.........

داداش فقط محدوده قیمت رو می خواستم

من دنبال مناسب ترین انجینم

کوروش
24-11-1392, 05:09 بعد از ظهر
بهترین انجین واسه شما همون ویو استارتی هستش که از لحاظ حجم در حد 70 سی سی هستش و کیفیتشم بد نیست و از همه مهمتر بی کلاجه
استارتی هم که هستش دیگه / دیگه چی میخوای ؟؟؟
انجین دسته دومش هم فکر نکنم گیر بیاد میتونی یه ویو تصادفی یا ترکیده بخری که انجینش سالم باشه

saeed a
24-11-1392, 05:46 بعد از ظهر
بهترین انجین واسه شما همون ویو استارتی هستش که از لحاظ حجم در حد 70 سی سی هستش و کیفیتشم بد نیست و از همه مهمتر بی کلاجه
استارتی هم که هستش دیگه / دیگه چی میخوای ؟؟؟
انجین دسته دومش هم فکر نکنم گیر بیاد میتونی یه ویو تصادفی یا ترکیده بخری که انجینش سالم باشه
فکر میکتم انجین ویو گیربکس داره به علاوه اتومات کلاج درسته؟:28:
ایشون بدون گیر بکس میخواد ظاهرا
از نظر هزینه هم واسش زیاد در میاد

پوریا پرهیزکار
24-11-1392, 09:26 بعد از ظهر
فکر میکتم انجین ویو گیربکس داره به علاوه اتومات کلاج درسته؟:28:
ایشون بدون گیر بکس میخواد ظاهرا
از نظر هزینه هم واسش زیاد در میاد

اره داداش

من واسه انجین نهایت 500 تومن می خوام هزینه می کنم

هر انجینی که با گیربکس باشه گیربکس رو باید جدا کنم

نحایتا نظر شما انجین مینی یاماها (یا انجین های موتور گازی یا شبیه اونا) بهتره یا انجین ویو ( یا سی جی یا شبیه اونا )

amin8speed
25-11-1392, 09:45 قبل از ظهر
چرا گیربکس رو جدا میکنی

پوریا پرهیزکار
25-11-1392, 04:41 بعد از ظهر
چون جا گیره و سنگین و دردسر عوض کردن دنده وغیره....

درست توی ترمز کردن مشکل پیدا می کنم ولی

بدون گیربکس بهتره

نظر شما چیه؟؟؟

amin8speed
26-11-1392, 05:45 بعد از ظهر
سلام
داداش اگه این انجین گیرت میومد مناسب بود فکر کنم 50ccه

پوریا پرهیزکار
26-11-1392, 06:21 بعد از ظهر
داداش انجین مینی یاماها شبیه انجین اینه

من ندیدمش یارو می گفت

خوبه؟؟؟

amin8speed
26-11-1392, 06:30 بعد از ظهر
نمیدونم داداش برو ببین اگه هم اندازه باشن یاماها واقعا خوبه من یه موتور 100 دارم بعد از 10سال خواب بودن روشن میشه و حرکت میکنه

پوریا پرهیزکار
26-11-1392, 09:16 بعد از ظهر
داداش پنج شنبه می تونم برم

اگه رفتم حتما حتما سعی می کنم عکس بگیرم و عکسش رو اینجا بزارم

پوریا پرهیزکار
28-11-1392, 07:00 قبل از ظهر
من هنوز منتظر جواب دیگر دوستان هستم

لطفا برای راهنمایی توی نظر سنجی شرکت کنید

پوریا پرهیزکار
29-11-1392, 03:58 بعد از ظهر
ممنون از کسایی که توی نظر سنجی شرکت کردن

بازم ممنون

پوریا پرهیزکار
01-12-1392, 06:59 بعد از ظهر
دوستان من رفتم برای بازدید متعاسفانه فروخته شده بود

شانس رو نگاه کنید تو رو خدا

دوستان سراغ ندارید کسی رو بفروشه؟؟؟

یا برم میدون رازی ؟؟؟

یا اگر جایه دیگری هم هست بگید لطفا؟؟؟

پوریا پرهیزکار
03-12-1392, 10:41 بعد از ظهر
دوستان کجایید پس ؟؟؟ بیاید توی رای گیری شرکت کنید دیگه؟؟؟

پوریا پرهیزکار
05-12-1392, 10:14 بعد از ظهر
دوستان کسی هست که انجینی واسه فروش داشته باشه؟؟؟ یا اشنایی ؟؟؟ یا اگهی دیده باشه؟ انجینم زیر 150 سی سی باشه ؟؟؟

پوریا پرهیزکار
07-12-1392, 10:06 بعد از ظهر
دوستان سفارش یه انجین یاماها 100 دادم فردا میرم میگیرم عکس انجین رو فردا براتون میزارم

ali_r
08-12-1392, 11:06 قبل از ظهر
خدا رو شکر

پوریا پرهیزکار
09-12-1392, 03:32 بعد از ظهر
دوستان انجینی که من خریدم اینه

نمیدونم چجوری روشننش کنم ؟؟؟

- - - Updated - - -

اون سه تا لوله هرکدوم واسه چیه؟؟؟

پوریا پرهیزکار
09-12-1392, 04:23 بعد از ظهر

کمی اجزاش رو میگید چیه ؟؟؟

ممنون

amin8speed
09-12-1392, 04:25 بعد از ظهر
دربقل هاشو داری؟؟؟؟
برو یه فرچه از اینا که کفش واکس میزنن بخر با بنزین برو به جنگ چربی ها
عکس از تمام زوایا و لوازمی که همراش بود
اینقد عکسا رو بزرگ نزار صفحه سنگین میشه بو تو paint کوچیکشون کن
بعد از بقل عکس بزار نه از بالا

amin8speed
09-12-1392, 05:00 بعد از ظهر
این عکسا به درد نمیخوره
هیچی معلوم نمیشه
از رو موتور خودم
37147
واسه روشن کردن هم یه قوطی نوشابه بنزین یه شلبنگ وصل کن بعد اببنیش کن که بنزین نریزه بعد ببین روغن تو کار تل داره اگه داشت چه بهتر اگه نداشت هم بریز بعد هندل بزن اگه روشن نشد سیم هواکش رو بکش بعد هندل
اون یارو به شرط روشن شدن داده؟؟
بزن تشکرو

پوریا پرهیزکار
09-12-1392, 05:58 بعد از ظهر
داداش فردا تمیز میکنم فعلا فقط این سه تا عکسه

داداش اگه قضیه ی گرفتنش رو بگم گریتون می گیره ولی یارو گفته میشه ولی اگه روشن هم نشه نه کاریش نمی شه کرد

- - - Updated - - -

داداش در بقل ها شو ندارم

فعلا دست رسی به بنزین هم ندارم

amin8speed
09-12-1392, 06:13 بعد از ظهر
وسیله ها رو باید از یارو بگیری

پوریا پرهیزکار
09-12-1392, 06:47 بعد از ظهر
داداش دیگه وسیله ای پیش او نیست

عکسم از تمام زوایا فردا میزارم

amin8speed
09-12-1392, 08:04 بعد از ظهر
در بقلاش و ایر باکس

پوریا پرهیزکار
09-12-1392, 08:10 بعد از ظهر
داداش چیزه دیگری باهاش نبود اینا واجبه ؟؟؟

amin8speed
09-12-1392, 08:18 بعد از ظهر
اگه در بقل سمت کاربرات نباشه خاک میره تو کاربرات و موتور زیاد هوا میگیره و همش خاموش میشه و هی باید گاز بدی

پوریا پرهیزکار
09-12-1392, 08:59 بعد از ظهر
داداش بدون اون روشن میشه ؟؟؟

amin8speed
09-12-1392, 10:15 بعد از ظهر
اره اما بعدا با مشکل مواجه میی با دست باید در محفظه کاربرات رو بگیری

پوریا پرهیزکار
09-12-1392, 10:30 بعد از ظهر
باشه داداش فعلا

فردا تمیز میکنم و بعد عکسش رو از همه جاش میندازم

amin8speed
10-12-1392, 03:19 بعد از ظهر
عکسا رو کوچیک کن:mad_majidonline:

پوریا پرهیزکار
10-12-1392, 05:57 بعد از ظهر
داداش سعی کردم کمی کوچک ترش کنم ولی حجمش هنوز بالا ست بازم ببخشید

دوستان می خواستم بدونم الان

برای تست بخوام روشنش کنم چیکار باید بکنم ؟؟؟ چی براش باید بگیرم؟؟؟

پوریا پرهیزکار
10-12-1392, 06:34 بعد از ظهر

MOHAM2AD
10-12-1392, 06:46 بعد از ظهر
مگه شما حتما برا تفریح یا آزمایش بخوای این کارا بکنی وگرنه برو یه یاماها 100 تمیز بگیر 200هزار تومن بی درد سر سوار شو آخه این چه کاریه میکنی؟

amin8speed
10-12-1392, 06:53 بعد از ظهر
داداش همه بهش گفتن اما سلیه اشه و تصمیم گرفته انجین هم که گرفته
من بدون عکس میگم
سیمی که به شمع وصله رو یکم از بدنه فاصله بده بعد هندل بزن اگه جرقه زد بیشتر کارت راه افتاده حالا برو ببین جرقه میزنه

پوریا پرهیزکار
10-12-1392, 08:03 بعد از ظهر
نه داداش جرقه ای چیزی ندیدم

amin8speed
10-12-1392, 08:33 بعد از ظهر
برادر نه دیگه اینقد کوچیک
من الان میگم
بنزین بریز تو اون شلنگی که صافی بنزین داره بعد سر شمع هم سرجاش باشه
روغن داشت؟
بعد هندل بزن اون سیمی که تو سر کاربرات رو بکش تا روشن شه(سیم گازه

- - - Updated - - -

داداشچکار کردی

پوریا پرهیزکار
10-12-1392, 08:41 بعد از ظهر
داداش من الان اصلا بنزین نمی تونم پیدا کنم تا چهارشنبه که برم پمپ بنزین

می خواستم بدون کجا باید روغن باشه؟؟؟ این جا باید باشه ؟؟؟ اگه اونجاس یه قطره روغن هم نیست

داداش چه چیز دیگه به جز روغن باید بگیرم ؟؟؟؟؟

amin8speed
10-12-1392, 09:58 بعد از ظهر
تو کارتل همون نشونه گره برو 600cc بریز توش 1لیتر بخر یه خورده هم فاطی بنزین ها کن همین

پوریا پرهیزکار
11-12-1392, 06:36 قبل از ظهر
داداش واسه روغنش فقط روغن موتور باشه

دیگه فرقی که نمیکنه چه مارکی باشه؟

amin8speed
11-12-1392, 01:50 بعد از ظهر
نه فرقی نمیکنه (بهران ایرانول کیان )خوب و ارزونن

پوریا پرهیزکار
11-12-1392, 02:03 بعد از ظهر
داداش فعلا

موقعی که روغن و بنزین بگیرم میام

amin8speed
12-12-1392, 02:45 بعد از ظهر
روشن شد؟؟

پوریا پرهیزکار
12-12-1392, 06:14 بعد از ظهر
داداش هنوز روغن و بنزین نتونستم بگیرم

amin8speed
12-12-1392, 06:18 بعد از ظهر
بابا مگه کجایی تو هر منطقه ای لا اقل یه پمپ بنزین هست 10 تا اپاراتی هم کنارش مگه میخوای پیاده بری 10 دیقه سوار تاکسی یا اتوبوس شو برو مگه میخوای چکار کنی

پوریا پرهیزکار
12-12-1392, 09:12 بعد از ظهر
داداش خیلی خیلی دوره

ازون طرف ما ماشین هم نداریم راه اتوبوس هم نداره ولی پنج شنبه جفتش رو می گیرم

پوریا پرهیزکار
14-12-1392, 07:37 بعد از ظهر
داداش فعلا یه باک کوچیک درست کردم به درد می خوره ؟؟؟

راستی برای فقط امتحان بنزین خالی کافیه؟؟؟؟ یا باید روغن هم قاطی باشه یا توی ریخت ؟؟؟

amin8speed
14-12-1392, 11:20 بعد از ظهر
برا امتحان بنزین بسه ولی تو کارتل روغن باشه

amin8speed
20-12-1392, 01:04 بعد از ظهر
عمو چه کردی؟؟