PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک فوری برای خرید اگزوز برای پیشرو پارس 250

pishro.7
30-10-1392, 03:38 بعد از ظهر
دوستان سلام.من میخوام برای موتورم که تازه خریدم و صفر هم خریدم یه 2.3روزه میخوام اگزوز حرفه ای که صدای موتورم میخوام بم بشه و یه صدای خیلی خوشگل و تک بده...دوس ندارم صداش بلند بشه و جیغ بشه صداش.الان اشکالی داره بخرم یا پیشنهاد میکنین بعد 1000کیلومتر که آب بندی شد بخرم؟؟؟
بنظرتون چقدرهزینه کنم؟؟؟چه مارکی بخرم ؟؟؟
خودم نظرم تا500هزارتومن...اگرفکرمیکنین اگزوز خوب گیرم نمیاد پیشنهادی بدین با قیمت؟
بازم مرسی.

farshad 54
30-10-1392, 05:49 بعد از ظهر
با 500 تومن اگزوز خوب میتونی بخری ولی صبر کن موتور رو که آب بندی کردی اگزوز بنداز روش

معمار
30-10-1392, 08:09 بعد از ظهر
اکثر پیشرو پارس هایی که دیدم اگزوز انداختن تایگر بوده
حالا شما با دوستان فنی مشورت بکن اگزوز های بهتری هم شاید باشه

ولی شما تو اون تاپیکه گفته بودین که میخاین گواهینامه بگیرین و فعلن ندارین
شما بهتر اول گواهینامه تون و بگیرید که با توجه به تغییر صدای پلیس و جلب توجه نکنه

الان میخای مشورت بکنی بکن ولی بعد گواهینامه گرفتنون اون موقع اقدام کنید

و در مورد گواهینامه اینم بدونید که اگه الان ثبت نام کنید و خیلی زود بتونید همه کار هاشو انجام بدی
مثله قبولی کلاس ها و بقیه ی داستاناش نهایت یک ماه طول میکشه و یک ماه تا دو ماه هم طول میکشه تا بیاد

موفق باشی

pishro.7
01-11-1392, 09:08 بعد از ظهر
باتشکر از دوستان...مدیر سایت باتشکر قفل بشه.

کوروش
01-11-1392, 10:35 بعد از ظهر
پیشنهاد منم اینه که همون اگزوز خودتو خالی کنی بدون هیچ هزینه ای صداش بم میشه البته اگر دوست نداشتی اون موقعه برو اگزوز جدید بخر
موفق باشی
قفل !!!