PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک در مورد مشکل استارت در پرواز 200

darvishm
11-10-1392, 07:27 بعد از ظهر
سلام خدمت همه عزیزان
اگر ممکنه راهنمایی بفرمایید من یه پرواز ۲۰۰ دارم که موتور استارت کار میکنه ولی داخل موتور اتفاقی نمیفته درحالیکه نگاه کردم چرخ دنده ها و دنده فلاویر هم مشکلی ندارن . ضمنا موقعی که با هندل میخوام روشن کنم استارت درگیره و خیلی سخت میشه هندل زد یا بهتر بگم اصلا نمیشه.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

کوروش
11-10-1392, 09:52 بعد از ظهر
ببین اگر استارت میزنیو موتور اصلا استارت نمیخوره یا چراغ هات کم نور میشه خب باطری ضعیفه و یا شارژرت تعطیله......................اگر باطری مشکلی نداری پس حتما استارتت رد میکنه و مشکل قطعه استارت داری

darvishm
12-10-1392, 05:32 قبل از ظهر
کوروش جان ممنونم از راهنماییت باطری مشکل نداره چرخ دنده ها هم خوردگی یا شکستگی نداره اگر استارت رد کنه موقع هندل زدن هم نباید درگیر باشه. وقتی میخوام هندل بزنم خیلی سفته و صدای چرخیدن استارت میاد.

salmanadl
12-10-1392, 07:43 قبل از ظهر
سلام
احتمالا یکی از چرخ دنده های استارت برعکسه یا شایدم برق مثبت و منفی استارت جاش عوض شده و استارت معکوس می چرخه

darvishm
12-10-1392, 11:53 قبل از ظهر
سلام
احتمالا یکی از چرخ دنده های استارت برعکسه یا شایدم برق مثبت و منفی استارت جاش عوض شده و استارت معکوس می چرخه

سلام و ممنونم
محبت میکنید بفرمایید راه حل چیه؟