PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پلاک کردن موتور های 250

mamal_honda
10-10-1392, 07:39 بعد از ظهر
سلام دوستان من دوست دارم همه ی بچه های موتور سنگین سوار!!
دوستان دوست دارم تو این امر شما هم خبرار باشید !!
دوستان داخل بوشهر موتورتون رو میتونم پلاک ملی کنم(با برگ سبز بدون برگ سبز فقط اوراقی نباشه)
تو برگه و کارت و کارت سوختشم 249 محسوب میشه ن 200 یا 248 ک فردا براتون مشکلی ایجاد کنه!!
موتور هم فقط 250 بالای 250 پلاک مل نمیشه!!
قیمت این کار هم 6/5 اب میخوره هر کی خواست خبر بده !!

digitalcanon
10-10-1392, 09:19 بعد از ظهر
داداش یه شماره تماس بده من هورنت دارم میخوام پلاک کنم

amir74
10-10-1392, 09:55 بعد از ظهر
دوست من اول چقدر بیانه می گیرن؟بعد از چند وقت تحویل می دن؟
به نام خودشون می گیرن بعد قولنامه به نام ما می کنن؟

mamal_honda
11-10-1392, 01:08 قبل از ظهر
دوست من اول چقدر بیانه می گیرن؟بعد از چند وقت تحویل می دن؟
به نام خودشون می گیرن بعد قولنامه به نام ما می کنن؟

داداش3/500 اول میگیرن 3 وقتی ک موتور با پلاک ب دست شما رسید.
ن داداش موتورو از همون اول ب نام خودت میزنن!!
موتور هم 2 هفته ای کار داره ک تو این زمان موتور باید دست ما باشه !

kheyri
11-10-1392, 10:11 بعد از ظهر
داداش3/500 اول میگیرن 3 وقتی ک موتور با پلاک ب دست شما رسید.
ن داداش موتورو از همون اول ب نام خودت میزنن!!
موتور هم 2 هفته ای کار داره ک تو این زمان موتور باید دست ما باشه !
از اون حرفا یودا.
البته اینجا همه برون دیدن حواسشون هست کاکو

nima360
11-10-1392, 10:23 بعد از ظهر
داداش در قبال پول نقد و موتوری که به شما میپاریم چه ضمانتی میدی؟؟؟

mamal_honda
12-10-1392, 12:57 قبل از ظهر
از اون حرفا یودا.
البته اینجا همه برون دیدن حواسشون هست کاکو

عامو از بچی بوشهر خاطره ی بد داری ؟!؟؟!
مو ن نیازی ب موتوری شما دارم ن ب پولتون !!repsol صفر نادم داخل خونه سی قشنگیش !!
cb 1300 گذاشتم ک فقط جمعه ها باهاش بریم تو جاده باهاش تک چرخ بزنم !!
بدش بیام موتور یک مث تو ک بندیت مسخره ای بالا بکشم !!
هورنت موتور خوبین اما اگر بخوام یکیش در حد گیرم اومده 2800$ مفت مفت !!
اما چ کنم ک ازش خوشم نمیاد !

- - - Updated - - -

داداش در قبال پول نقد و موتوری که به شما میپاریم چه ضمانتی میدی؟؟؟

داداش شرمنده اطلاعاتشو میشه گفت یکم غلط دادم !
موتور پیش خودتون فقط 3 روز اخر باید بیاد پیش ما !!
در قبال موتور پول نمیدم چون ازت تحویلش نمیگیرم خودت میاریش دم اگهی تحویلش میدی !
اما بخاطر پول چک میدم!!

jen
12-10-1392, 11:04 قبل از ظهر
سلام
من یه fz 600 مدل 2002 تا 2004 میخام از اونور برام بیاری
[Only registered and activated users can see links]
چند ماهه بدستم میرسه
حدود قیمت چقدر هست
مکان من هم نزدیک خودتون هست

kheyri
12-10-1392, 12:07 بعد از ظهر
عامو از بچی بوشهر خاطره ی بد داری ؟!؟؟!
مو ن نیازی ب موتوری شما دارم ن ب پولتون !!repsol صفر نادم داخل خونه سی قشنگیش !!
cb 1300 گذاشتم ک فقط جمعه ها باهاش بریم تو جاده باهاش تک چرخ بزنم !!
بدش بیام موتور یک مث تو ک بندیت مسخره ای بالا بکشم !!
هورنت موتور خوبین اما اگر بخوام یکیش در حد گیرم اومده 2800$ مفت مفت !!
اما چ کنم ک ازش خوشم نمیاد !

- - - Updated - - -

داداش شرمنده اطلاعاتشو میشه گفت یکم غلط دادم !
موتور پیش خودتون فقط 3 روز اخر باید بیاد پیش ما !!
در قبال موتور پول نمیدم چون ازت تحویلش نمیگیرم خودت میاریش دم اگهی تحویلش میدی !
اما بخاطر پول چک میدم!!
عجب .یه امار بده بروبچها برای خود شیرینی و درجه گرفتن شاید کاری از دستشون بر اومد :دی

fzr 1000
12-10-1392, 12:36 بعد از ظهر
سلام،داداش بچه کجای بوشهری؟کدوم اگاهی بوشهر؟اسمت چیه؟زیاد بودن مثل تو اومدنو از این حرفا زدنو بعد یه چند وقت هم غیبشون زده،یا امارشونو دراوردن یا پیچیدن به بازی،یجور میگی من هورنت یا بندیت میحوام چیکار انگاری که با بچه طرفی،پسر خوب این سایت همه خودشون ختم این حرفان،برو این حرفارو جایی یا سایتی بزن که تازه کارنو بچه مچه.
از ما گفتن،راستی خواستی من پلاک میکنم 6 م...
در ضمن گندتون یعغوب بود که اونم گوششو بریدن،پرچم تهران تو بحث سنگین و پلاک و اینجورحرفا بالاست داداش:3ztzsjm:...
یا حق...

سید امیر
12-10-1392, 05:49 بعد از ظهر
داداش منم میتونم پلاک کنم پولم ازت نمیگیرم فقط موتورو بیار دمه ا گ ا ه ی بده من...!!!برات مجانی پلاک میگیرم.....

MOHAM2AD
12-10-1392, 06:06 بعد از ظهر
اگه شما ممل هوندا هستی من ممل یاماهام :happy4::happy4::happy4::happy4:
بیا من اصلا 1 تومن هم بت میدم موتور را بیار دم آکاهی خخخخخخ.رو حرف شما که cb 1000داری ملت باید موتوراشونو بدن دستت .بیا رفیق من بنز داره میگه cb 1000را بیاری برات پلا ک ملی میکنه مجانی اینم شماره دوستم:110

محمدفضل
12-10-1392, 07:46 بعد از ظهر
داداش چندروزی هست انگار زرنگ شدی ؟ آدرس بده بیایم زیر دستت شاگردی کنیم.
تند و تند تاپیکای قشنگ قشنگ میزنی.یا خیلی شاخی و یه جایی دستت بنده یا اومدی اینجا بچه هارو اسگل گیر آوردی.اگه جزو دسته اولی باید بیای جلومون لنگ بندازی اگه جزو دسته دومی که خوبه٬ باش٬ سوژه خنده نداشتیم که خداروشکر جور شد :gigglesmile::gigglesmile:

mamal_honda
12-10-1392, 07:47 بعد از ظهر
سلام،داداش بچه کجای بوشهری؟کدوم اگاهی بوشهر؟اسمت چیه؟زیاد بودن مثل تو اومدنو از این حرفا زدنو بعد یه چند وقت هم غیبشون زده،یا امارشونو دراوردن یا پیچیدن به بازی،یجور میگی من هورنت یا بندیت میحوام چیکار انگاری که با بچه طرفی،پسر خوب این سایت همه خودشون ختم این حرفان،برو این حرفارو جایی یا سایتی بزن که تازه کارنو بچه مچه.
از ما گفتن،راستی خواستی من پلاک میکنم 6 م...
در ضمن گندتون یعغوب بود که اونم گوششو بریدن،پرچم تهران تو بحث سنگین و پلاک و اینجورحرفا بالاست داداش:3ztzsjm:...
یا حق...

کل تک چرخ میندازی شرط موتور !؟یا کورس؟
اگه مردی علی یارت بیا !

ARSH
12-10-1392, 07:56 بعد از ظهر
سلام ممل داداش قرار بزار بریم پشت دیوار آگاهی بنگ بکشیم !

والا اگه کنتور نمیندازه منم هستم !

- - - Updated - - -

اگه واقعا نظارتی رو تاپیک زدن و اعضا و ادعاشون نیست منم الان میرم تاپیک میزنم میگم براوو دارم بی مدارک معاوضه با سی ار ام هرکی هم حرف زد بهش میگم بیا کل تکچرخ بندازیم یا در بیاریم مال هرکی بزرگتر بود حرف اونو قبول میکنیم
این انجمن برپای علم و دانش و موتور سواری صحیح بنا شده اما از مسیرش خارج شده از وقتی مدیریت عوض شد ! رُک !
والا مسخره بازیا چیه نظارت نمیکنید رو سایت ما وقتمونو نزاریم
من خودم به شخصه دیگه پست نمیزارم تا وضعیتش درست شه هرکی از راه نرسه نقشه راهور رو بازی نکنه پلاک نده به دوستان !
خدانگهدار عزیزان

mamal_honda
12-10-1392, 07:58 بعد از ظهر
اگه شما ممل هوندا هستی من ممل یاماهام :happy4::happy4::happy4::happy4:
بیا من اصلا 1 تومن هم بت میدم موتور را بیار دم آکاهی خخخخخخ.رو حرف شما که cb 1000داری ملت باید موتوراشونو بدن دستت .بیا رفیق من بنز داره میگه cb 1000را بیاری برات پلا ک ملی میکنه مجانی اینم شماره دوستم:110

بابا تو انگار مصرف میکنی !!
من میگم 250 تو میگی 1000 !؟

محمدفضل
12-10-1392, 08:03 بعد از ظهر
- - - Updated - - -

اگه واقعا نظارتی رو تاپیک زدن و اعضا و ادعاشون نیست منم الان میرم تاپیک میزنم میگم براوو دارم بی مدارک معاوضه با سی ار ام هرکی هم حرف زد بهش میگم بیا کل تکچرخ بندازیم یا در بیاریم مال هرکی بزرگتر بود حرف اونو قبول میکنیم
این انجمن برپای علم و دانش و موتور سواری صحیح بنا شده اما از مسیرش خارج شده از وقتی مدیریت عوض شد ! رُک !
والا مسخره بازیا چیه نظارت نمیکنید رو سایت ما وقتمونو نزاریم
من خودم به شخصه دیگه پست نمیزارم تا وضعیتش درست شه هرکی از راه نرسه نقشه راهور رو بازی نکنه پلاک نده به دوستان !
خدانگهدار عزیزان

شدیدا با این حرف موافقم.دکمه تشکر نتونست قانعم کنه منم پست دادم. مدیران پس این نظارتتون کجا رفته؟؟؟؟؟؟

farshid37
12-10-1392, 08:09 بعد از ظهر
من تو یک تاپیک دیگه هم پیشنهاد دادم که ایجاد تاپیک جدید و بخصوص در مورد فروش و مسائل تجاری به اعضای با سابقه تر محدود بشه. نه اینکه یکی بیاد اولین پستش فروش و ترخیص و ... باشه. بهتره عضو تازه یک مدت از عضویتش بگذره و تهداد پست هاش به یک حدی برسه و ازش شناختی ایجاد بشه و بعد مجوز ایجاد این تاپیک ها رو داشته باشه.

ali_r
12-10-1392, 08:17 بعد از ظهر
قفل میشه تا بررسی بشه

کوروش
12-10-1392, 09:11 بعد از ظهر
من کل تاپیک رو از اول تا اخر مطالعه کردم
اولا: بحث پلاک یه قسمته کاره و تعویض یه بحث دیگه
به طور مثال الان زدایکس 150 پلاک هست ولی برای تعویض مراجعه کنید به هیچ وجه نمیتونید تعویض کنید!!!
شاید اگاهیه شهر بوشهر با مبلغی پلاک کنه ولی نمیشه واسه هر تعویض دوباره رفتش بوشهر
و مسله بعدی اینه مرکز تعویض پلاک کاملا کامپیوتری و سامانه ای هستش و فقط اسامیه لیست هایه موجود پلاک میشه و اگر اسمی نباشه پلاک هم ...
پس تاپیک بسته میشه ولی از طرف سایت هیچ پیشنهادی برای این موضوع نمیشه اگر کسی خواست میتونه با پ.خ به دوست عزیزمون برای پلاک کردن موتورش مراجعه کنه !!!
وسلام