PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یه دوچرخه همه جایی

mohammad yzf
29-09-1392, 10:07 بعد از ظهر
سلام

من قصد دارم بزنم تو خط دوچرخه (تا حالا کراس سوار بودم ولی به دلیل هزینه و گیربازارش می خام بزنم توخط دوچرخه سواری )

به تازگی تو خیابون عفیف آباد شیراز نمایندگی دوچرخه های شرکت KTM باز شده که وقتی دوچرخه و کیفیت هاشون رو دیدم بیشتر ترغیب شدم که به دوچرخه سواری برپردازم . همه نوع دوچرخه با قابلبت های متفاوتی داشت که همشون هم لوازم شیمانو داشتن و تنشون هم ساخت KTM با پنج سال گارانتی بود . قیمتهاشون هم از 1.150.000 تومن شروع می شد به بالا .
من عشق پرش و نا همواری و از پله بالا و پایین رفتن هستم بنا بر این دو چرخه محکمی و نرمی می خام . وجود لوازم یدکی و تعمیرات و خدمات پس از فروش هم برام مهم بود که فروشنده گفت همش حله و خودشون همه جوره ساپرت می کنن ولی من به دلیل مبتدی بودنم تو رشته دوچرخه سواری نمیدونم کدوم یکیش رو بردارم اینم سایتشون هست : [Only registered and activated users can see links]

لطفا با تجربه ها من رو راهنمایی کنن.

یه چیزی می خام که رینگ و کمکهای محکمی داشته باشه و عمری باشه . یکی از مدل ها که نظرم رو به خودش جلب کرد کمک عقب و جلو داشت که قیمتش هم 2.150.000 تومن بود .

اصلا KTM دو دوچرخه چطوره ؟ می صرفه که اینقدر پول بابتش بدم ؟ نمی خام اصراف کرده باشم .

irani.partizan
29-09-1392, 10:52 بعد از ظهر
سلام
دوچرخه ktm یه برند تازه وارد هستش تو ایران ولی از نظر الیاژ و استایل تنه خوب هستش.
اگه خواستی ktm بگیری یه ندا بده آشنا دارم تو نمایندگی که یه چرخ خوب بگیری و راهنماییت کنه.

mohsen46
30-09-1392, 12:31 قبل از ظهر
خرید شما بسته به مبلغی داره که میخوای بپردازی و اینکه دوچرخه ای که میخوای بخری اولینو آخرین چرخیه که میخوای بخری یا نه
به قول دوستموت ktm تازه وارد ایران شده و جاینت سابقه بیشتری داره وشناخته شده تر هست و قیمتاش تقریبا تو رنج ktm هست مناسبتر میشه ویوا که گرونترینش تو ١٢٠٠ هست

gilanian_1000
30-09-1392, 12:34 قبل از ظهر
شاسی موتورای کی تی ام شکست زیاد داره نمیدونم دوچرخه هاشم اینطوریه یا نه.به نر من جیانت بگیر چون قهرمان رشته دوچرخه سواری کوهستانم از مارک جیانت استفاده میکنه.من مستندش رو قبلا دیدم

معمار
30-09-1392, 10:22 قبل از ظهر
این و در نظر داشته باش که هر دوچرخه ای که بخری صاحب اول اخرش خودتی
و بخای بفروشیش کسی نمیخره و اگه به پول نیاز داشته باشی باید خیلی زیر قیمت بدیش که بخرن

شما که دوچرخه برا کوه و پرش و پله میخای
یه سری دوچرخه یاماها بودن که تقریبا مثله موتور کراس بود قیافش و
بسیار کمک های عالی داشت و سبک بودن
دیگه نمیدونم الان ازشون باشه یا نه ولی خیلی سگ جون بودن

hosseinpalang
30-09-1392, 01:15 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links]
این قیمتش تو نمایندگی اصفهان چنده ؟؟؟؟

آخ آخ دان هیل آخرت هیجان و حاله
کلیپ ها و مستند های مربوط به دان هیل سوارا رو نگاه کنی بی برو و برگرد عاشق میشی از بین میری

- - - Updated - - -

البته هزینه های این جور سواری کردن ها چیزی کم از موتور سواری نداره-

White wolf
30-09-1392, 01:40 بعد از ظهر
شما اگه میخواین اینقدر هزینه کنی برندهایه خیلی بهتری هست
اول از همه بگرد بینه برند trek بعدش برو سراغ چیزایه دیگه
اگه trek پیدا نکردی برو سراغ giant

specialized هم که جایه خود دارد...
ولی شما اول قیمته مورد نظر رو بگو بعد برو سراغ برندا
trek و giant زیر یک و نیم پیدا نمیکنی
specialized هم همینطور
ولی اگه یه چیزی میخوای هم تو خیابون راحت باشه هم تو کوه و افرود بازی , برو سراغ trek و viva
viva زیاد از نظر کیفیت قابل قبول نیست به خرج میوفتی ولی trek عالیه
من خودم دوچرخم و فروختم , برند viva بود و بیشتر باهاش میرفتم کوه اکثرا هم تو کوهسار شهران و پیسته نیمایوشیج چرخ میزدم
ولی trek زینش برای کنترل رویه دوچرخه عالیه ولی viva زینش یه زین با طراحی معمولیه
تویه سرازیری یا تو سر بالایی با trek خیلی راحتری تو پیچا و کورنرای تند هم خیلی بیشتر کنترل تو دستته فقطم بخاطر طراحی دوچرخه
یه موضوع دیگه هم بهش توجه کن , دنده دار بودنش , ولی دنده عالی با مکانیسم خوب نه اینکه فقط چهارتا خورشیدی انداخته یه رولر هم زیرش
یه چیز با طراحی خوب فاصله بینه خورشیدی رو حتما دقت کن , زنجیر چرخ هم چک کن ببین یه وقت فاصله نداشته باشه چون بد به مشکل میخوری
از نظر ترمز هم ترمز دیسکی سعی کن بگیری ولی دیسک ترمز رو حتما سه کفی باشه با طوله زیاد
بعدش برای دوچرخه خودت باید اچار بدست باشی یه وقت وسط کوه گیر کردی بدونی داری چیکار میکنی
برای خرید هم از یه جایه مطئمن بگیر..
به نظر هم از جاهایی که قاچاق زیاده بگیری بیشتر به نفعته تا جایی مثله تهران
یه موضوع دیگه هم به چرخ دوچرخه دقت کن , یه مارک خوب و کیفیت خوب خیلی مهمه
قبل از خرید یه ماه وقت بزار خوب بگرد و همه دوچرخهارو تست کن
تا نشینی روش نمیتونی قضاوت کنی خوبه یا بد , سلیقه ای هم هست

hosseinpalang
30-09-1392, 01:46 بعد از ظهر
دوچرخه ی 1.5 که به درد کوهستان نمیخوره ؟!!!!!!!!!!
10 بار بری کوه باید کمپلت عوضش کنی ؟!!!!!!!
من خودم viva دارم ولی هر جایی نمیبرمش که -زبون بسته از وسط نصف میشه
این جوری که من از حرفهای mohammad YZF فهمیدم میخواد بپر بپر کنه تو کوه و کمر
راحت بالای 5 تومن باید پول بده.اگه دان هیل بخواد بگیره بالای 10 باید پول بده :sumo:

hosseinpalang
30-09-1392, 02:22 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

با 1.5 فقط میشه یه دوچرخه معمولی خرید
منم خودم viva دارم ولی هر جایی نمیبرمش
چون میدوم زبون بسته از وسط به 2 قسمت مساوی تقسیم خواهد شد

این جوری من از حرفهای mohama yzf فهمیدم میخواد با دوچرخه بپر بپر کنه تو کوه و کمر
که بالای 5 تومن باید پول دوچرخه بده
اگه دان هیل بخواد که بالای 10 تومن میشه
با دوچرخه 1.5 چند بار بری کوه باید کمپات عوضش کنی

- - - Updated - - -

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

معذرت حرفم تکرار کردم نت یه لحظع قات زد گفتم شاید متن نیومده دوباره نوشتم:25r30wi:

R EZ A
30-09-1392, 02:59 بعد از ظهر
آقا شما یه سر بزن اینجا

با سیر تا پیازش آشنا میشی

برا یه دوچرخه به درد بخور باید تقریبا به اندازه یه موتور هزینه کنی
اونم برا بپر بپر

falken
30-09-1392, 04:11 بعد از ظهر
سلام دوست عزیز
من رشته ی ورزشیم دوچرخه سواریه.خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم.
به نظرم برای شما دوچرخه ی تنه کمکدار پیشنهاد بهتری باشه چون واسه ی پرش و پله و .... مناسب ترن.البته تنه کمکدارا هم با توجه به شرایط استفادشون با هم فرق دارن.:2gwb921:

تو شهر ما KTM انگشت شماره اما فوجی و جاینت بیشتره.من خودم هم فوجی دارم هم جاینت.
سوالی بود در خدمتم:interview:

mohammad yzf
30-09-1392, 06:03 بعد از ظهر
سلام دوست عزیز
من رشته ی ورزشیم دوچرخه سواریه.خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم.
به نظرم برای شما دوچرخه ی تنه کمکدار پیشنهاد بهتری باشه چون واسه ی پرش و پله و .... مناسب ترن.البته تنه کمکدارا هم با توجه به شرایط استفادشون با هم فرق دارن.:2gwb921:

تو شهر ما ktm انگشت شماره اما فوجی و جاینت بیشتره.من خودم هم فوجی دارم هم جاینت.
سوالی بود در خدمتم:interview:

سلام

دوستان لطف داشتن و هرکی تونسته جواب داده . اینجور که فهمیدم چیزی که می خام مربوط به رشته دانهیل می شه ولی چون کمک عقب داره برای سر بالایی ها خوب نیست ولی اگر کمک عقبش قفل شدنی باشه مشکل حله.
یکی از دوستان جاینت برای فروش گذاشته ولی برای دانهیل نیست و فقط کمک جلو داره که قیمت رو گذاشته 900.000 نمی دونم تومنه یا دلار !!!!
همونطور که دوستان گفتن viva چیز پدر داری نیست ولی به دلیل ظاهر خوب و قیمتش، این روزا زیر پای خیلیا دیدم. یه بار هم سوارش شدم و به نظر من که مبتدی بودم خیلی خوب اومد ولی می دونم که تو دست من دووم نمیاره .
نظر شخصی من هم همینه که جنس اروپایی (ktm) اولش خیلی خوبه ولی مثل ژاپنی (honda , yamaha, ...) نمی شه و اصتحلاک بالایی داره ولی ktm تنها برندی هست که نمایندگیش تو شیراز هست و ممکنه قطعات اصلیش رو به راحتی بتونم از نمایندگی تهیه کنم .
از طرفی چون بار اولم هست و برای کسب تجربه نیاز به یه چیز خوب دارم بهتره که دسته دوم تهیه کنم (چون این جور که معلومه صاحب اول و آخرش خودم هستم )ولی کسی رو تو شیراز نمی شناسم که این نوع دوچرخه رو تست و بعد ازش بخرم.

اگر یه چیز خوب 10.000.000 میلیون قیمت داره پس چرا موتورم رو بفروشم !!!!! به نظر خودتون منی که دارم crf450 2008 رو 11.000.000 تومن می فروشم اگر یه دوچرخه 10.000.000 تومنی بخرم ، خود شما من رو مسخره نمی کنین ؟!!!!
اگر دوچرخه ای که برای فروش معرفی می کنین تو شیراز باشه خیلی بهتره (تا بتونم تستش کنم )

abolfazls
30-09-1392, 07:08 بعد از ظهر
كاملاً درسته ،،،
ولى هر كس يه علاقه اى داره !
الان شما ١٠ تومن موتور ميخرى يكى مياد ميگه با اين پول ميشه يه پرايد خريد !!!!
دوچرخه هم همينجوريه ، عشقه ، رفيق ما ٩ تومن دوچرخه خريده ، تنه كربن !
عشقه دوست من ، يكى ماشين ، يكى موتور ، يكى دوچرخه ...

ولى در كل اگر دوچرخه خوب ميخواهى بايد حول حوش ١٠ ميليون هزينه كنى !
دوچرخه هاى يكى دو تومنى به درد حركت زدن نميخورن و نهايتش يه هفته برات كار كنن !

falken
01-10-1392, 12:16 قبل از ظهر
محمد جان پیامای خصوصیت رو چک کن.

hosseinpalang
01-10-1392, 09:26 قبل از ظهر
mohamad YZF قیمت این مدل چنده تو نمایندگی شیراز- aphex