PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برنامه زمانی پخش مسابقات موتو جی پی

محمدفضل
27-09-1392, 08:06 بعد از ظهر
سلام و خسته نباشید به دوستان عزیز پرشین موتوری و علاقه مند به ماسبقات موتور سواری

خواستم این تاپیک رو ایجاد کنم واسه اطلاع رسانی از برنامه های مسابقات موتوجی پی. هرکس از برنامه زمانی پخش هرکدوم از مسابقات از هر شبکه ای ( چه داخلی و چه خارجی ) داره بیاد و تو این تاپیک بگه.من که نتونستم تاپیک مشابهی پیدا کنم. اگه موجوده مدیران زحمت ادغامش رو بکشن.تشکر

34701

مثلا الان مورخه 27/9/92 ساعت 19:57 از شبکه مستند داره آخرین مرحله ی فصل 2013 رو داره پخش میکنه که آخرین نتیجه اس به قرار زیره :

34700

معمار
28-09-1392, 11:18 قبل از ظهر
کاش به جای این که فقط برا موتور جی پی باشه
اسم تاپیکو عوضش کنید برا تمامی سبک های موتوری

شبکه ورزش برنامه ی زیاد از موتور نداره
ولی خوب از همه مسابقه ای برنامه دارن

محمدفضل
29-09-1392, 12:16 قبل از ظهر
نظر خوبیه storm جان.اگه مدیران گزینه ی ویرایش رو باز کنن تاپیک رو ویرایش میکنم

omid kawasaki
29-09-1392, 12:23 بعد از ظهر
به نظر من دسته یندی بشه مثلا ریس ، کراس و ... برای هر کدوم یه تاپیک زده بشه اینجوری علاقمند به هر کلاسی راحت تر هستش.. اینجا همون moto2 و moto gp و ... رو هر کسی میدونست اعلام کنه بهتره:sarma:

alireza.gsx
29-09-1392, 08:27 بعد از ظهر
فقط دوستان چند روز یا چند ساعت قبل پخش آمار رو بدن تا ببینیم...

ممنون

معمار
29-09-1392, 08:33 بعد از ظهر
به نظر من دسته یندی بشه مثلا ریس ، کراس و ... برای هر کدوم یه تاپیک زده بشه اینجوری علاقمند به هر کلاسی راحت تر هستش.. اینجا همون moto2 و moto gp و ... رو هر کسی میدونست اعلام کنه بهتره

تاپیک جامع باشه بهتر
طرف فقط میاد به یه تاپیک سر میزنه ببینه چه برانامه ای ساعته چنده
و هم از وقت دیگران زیاد گرفته نشه
و در اخر از تاپیک های تکراری که فقط میخاد اعلام کنی که برنامه فلان ساعت چند زیاد نشه

فلات دوست
29-07-1393, 12:31 بعد از ظهر
سلام به همه دوستان و مدیران گرامی . این تاپیک خوبیه ولی چرا فعال نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی در این 10 ماه هیچ مسابقه موتورسواری برگزار نشده . خواهشمند است فعال نمایید با تشکر
خوش رکاب باشیننننننننننننننننننننن ننننننننننننننننن