PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروشگاه و تعمیرگاه موتور قایق

salmanadl
26-09-1392, 09:02 بعد از ظهر
سلام
در خدمت تمامی اعضای محترم هستیم.
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

farshid37
26-09-1392, 10:53 بعد از ظهر
موت.ر پارسان 3/6 اسب چند؟

salmanadl
11-10-1392, 05:56 بعد از ظهر
سلام
1,900,000
با یکسال گارانتی

farshid37
11-10-1392, 08:28 بعد از ظهر
برای 2 زمانه زیاد نیست؟ البته من قیمت های جدید رو ندارم و ار کیفیت موتورهای شما هم مطلع نیستم. ولی یکی دو سال پیش که دنبال خرید بودم دو زمانه های چینی 2 اسب حدود 500 بودند.

salmanadl
12-10-1392, 07:34 قبل از ظهر
خیالتون از بابت کیفیت و قیمت راحت باشه
حداقل قیمتی که فروش داشتیم 850 بود اونم وقتی که تازه وارد کرده بودیم و گارانتی نمیکردیم (چون از کیفیتش مطلع نبودیم)
دوستان مطلع باشند که موتور های پارسان دارای کیفیت فوق العاده ای هستند ،در خریدش شک نکنید. فقط از هر جایی خرید می کنید اینو در نظر داشته باشید که فقط گروه ما داره این برند رو گارانتی میکنه
هر چند هر مشکلی در مورد لوازم و تعمیرات داشتین من هستم و کمکتون میکنم.

salmanadl
12-10-1392, 08:31 قبل از ظهر
در ضمن قیمت موتور قایق 2 اسب بخار دو زمانه در حال حاضر با گارانتی 1,500,000 می باشد.

farshid37
12-10-1392, 11:17 قبل از ظهر
یک سوال دارم. من قایق بادی مارنر 4 اینتکس دارم. بیشتر تو دریاچه استفاده کردم تو دریا هم دو سه بار وقتی موج نبوده. حالا به نظرتون اگه موتور داشته باشه تو دریای غیر طوفانی می شه از طریق دریا 30- 40 کیلومتر رو طی کرد و از یک شهر ساحلی به شهر دیگه رفت؟ چون تو دریاچه موتور به کار نمیاد. راستی 3/5 برای قایقم زیادی سنگین نیست؟
[Only registered and activated users can see links]
یک سوال دیگه ظاهرا شما بندر ترکمن هستید. من خیلی وقته می خوام بیام میانکتله. با ماشین شخصی می شه به سمت تالاب زفت؟ اونجا می تونم قایق سوار بشم؟ اگه بیام اونور امکان تحویل حضوری هم هست؟

salmanadl
12-10-1392, 06:21 بعد از ظهر
با سلام
1- تو دریا می توانید تا هر جا که سوخت داشته باشید می توانید بروید (البته با داشتن وسایل ایمنی)
2- کوچکترین موتور پارسان 2 اسب بخار هستش که وزنش با 3.6 برابره پس از لحاظ وزن خیالتون راحت باشه (حتی دوستان شیرازی از موتور 5 استفاده کردن ولی می گفتن سر قایقو بالا میاره و و قدرتش زیادیه)
3- برا میانکاله می توانید با ماشین شخصی بروید فقط یه بازرسی داره که نمیزاره بری تو مگر این که داخل منطقه یه کسی رو داشته باشی(خودت بخوای بری داخل رو میتونم درستش کنم ولی با قایق رو باید بپرسم)
4- تحویل حضوری هم داریم (قدمتون رو چشم)
5- راستی یه سوال چرا تو دریاچه نمیتونین از موتور استفاده کنین؟

farshid37
12-10-1392, 07:21 بعد از ظهر
ممنون از راهنماییتون. تو دریاچه نیازی به موتور نیست. پارو می زنیم ورزش هم هست در ضمن دریاچه های نزدی ما مثل دریاچه اوان زیاد بزرگ نیستند و ممکنه محیط زیست یا ... هم بخاطر آلودگی و صدا ایراد بگیرند هرچند مطمئین نیستم در این مورد. اون 2 اسبی که می گید هم وزن 3/5 هست و بالا قیمت دادید 4 زمانه هست یا دو زمانه؟ دو زمانه ها خیلی زود به استهلاک نمی افتند؟ اگه بتونید در مورد قابیق شواری تو میانکاله و محل اسکان برای چند نفر تو اون حوالی بپرسید ممنون می شم. چند ساله می خوام بیام ولی اکثر تورها یک شبه هستند و کلا با تور راحت نیستم می خوام دو سه شب بمونم.
راستی مطمئینید تو دریا خیلی خطرناک نیست قایق بادی؟ من قبل این که موتور بخرم و با موتور سفر برم (مثلا سفری که تابستون به ارمنستان داشتیم) مدتها تو فکر این بودم که تو دریای خزر یک قایق سواری نسبتا طولانی از یک شهر به شهر دیگه و البته نزدیک ساحل داشته باشم. اما یکی دو بار که دریا موج داشت دیدم به این راحتی نیست و قایق پر آب می شه. البته با قایق موتور دار شاید بشه سزیع از ساحل که امواجش بیشتره فاصله گرفت؟/؟

محمدفضل
12-10-1392, 07:34 بعد از ظهر
ممنون از راهنماییتون. تو دریاچه نیازی به موتور نیست. پارو می زنیم ورزش هم هست در ضمن دریاچه های نزدی ما مثل دریاچه اوان زیاد بزرگ نیستند و ممکنه محیط زیست یا ... هم بخاطر آلودگی و صدا ایراد بگیرند هرچند مطمئین نیستم در این مورد. اون 2 اسبی که می گید هم وزن 3/5 هست و بالا قیمت دادید 4 زمانه هست یا دو زمانه؟ دو زمانه ها خیلی زود به استهلاک نمی افتند؟ اگه بتونید در مورد قابیق شواری تو میانکاله و محل اسکان برای چند نفر تو اون حوالی بپرسید ممنون می شم. چند ساله می خوام بیام ولی اکثر تورها یک شبه هستند و کلا با تور راحت نیستم می خوام دو سه شب بمونم.
راستی مطمئینید تو دریا خیلی خطرناک نیست قایق بادی؟ من قبل این که موتور بخرم و با موتور سفر برم (مثلا سفری که تابستون به ارمنستان داشتیم) مدتها تو فکر این بودم که تو دریای خزر یک قایق سواری نسبتا طولانی از یک شهر به شهر دیگه و البته نزدیک ساحل داشته باشم. اما یکی دو بار که دریا موج داشت دیدم به این راحتی نیست و قایق پر آب می شه. البته با قایق موتور دار شاید بشه سزیع از ساحل که امواجش بیشتره فاصله گرفت؟/؟

اقافرشید‌واسه رفتن به میانکاله با خودم هماهنگ کن کارتشو داریم خودمون.
۰۹۳۳۸۶۴۸۰۲۰

salmanadl
12-10-1392, 07:50 بعد از ظهر
سلام
قیمتی که در پستهای بالا نوشتم , موتور دو زمانه پارسان می باشد.
موتور چهار زمانه موجودی 5 اسب بخار دارم که 2,900,000 قیمت داره به همراه یکسال گارانتی انجین و گیربکس
اگر نسبت بنزین و روغن رو همیشه رعایت کنید ,اونم مثل چهار زمانه واستون کار میکنه.
در مورد قایق سواری در میانکاله حتما می پرسم
سواری با قایق بادی اونم تو دریا برای مسافت زیاد کلا توصیه نمیشه (مگر اینکه توسط اطلاعات هواشناسی اطمینان داشته باشید که مشکلی واستون پیش نمیاد) این مورد رو بهتره از افراد با تجربه نیز سوال فرمایید.

farshid37
12-10-1392, 08:02 بعد از ظهر
اقافرشید‌واسه رفتن به میانکاله با خودم هماهنگ کن کارتشو داریم خودمون.
۰۹۳۳۸۶۴۸۰۲۰

سلام
قیمتی که در پستهای بالا نوشتم , موتور دو زمانه پارسان می باشد.
موتور چهار زمانه موجودی 5 اسب بخار دارم که 2,900,000 قیمت داره به همراه یکسال گارانتی انجین و گیربکس
اگر نسبت بنزین و روغن رو همیشه رعایت کنید ,اونم مثل چهار زمانه واستون کار میکنه.
در مورد قایق سواری در میانکاله حتما می پرسم
سواری با قایق بادی اونم تو دریا برای مسافت زیاد کلا توصیه نمیشه (مگر اینکه توسط اطلاعات هواشناسی اطمینان داشته باشید که مشکلی واستون پیش نمیاد) این مورد رو بهتره از افراد با تجربه نیز سوال فرمایید.
ممنون از لطفتون سعی می کنم برنامه ریزی کنم و امسال بیام و مزاحمتون بشم. فقط پرنده های مهاجر رو کی می شه دید؟ کلا چه زمانی رو برای اومدن توصیه می کنید؟

salmanadl
13-10-1392, 11:32 قبل از ظهر

محمدفضل
14-10-1392, 01:41 قبل از ظهر
ممنون از لطفتون سعی می کنم برنامه ریزی کنم و امسال بیام و مزاحمتون بشم. فقط پرنده های مهاجر رو کی می شه دید؟ کلا چه زمانی رو برای اومدن توصیه می کنید؟

خ‌واهش میکنم‌منزل خودته داداش حتما بیا.تو همین دوفصل سرما پرنده ها بشترن.

- - - Updated - - -

خ‌واهش میکنم‌منزل خودته داداش حتما بیا.تو همین دوفصل سرما پرنده ها بشترن.

salmanadl
14-10-1392, 07:50 بعد از ظهر

salmanadl
16-10-1392, 12:50 بعد از ظهر

salmanadl
23-10-1392, 04:12 بعد از ظهر
فروشگاه و تعمیرگاه موتور قایق و جت اسکی [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

salmanadl
25-10-1392, 11:04 قبل از ظهر
فروشگاه و تعمیرگاه موتور قایق و جت اسکی ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links]
([Only registered and activated users can see links])

salmanadl
28-10-1392, 08:48 قبل از ظهر
فروشگاه و تعمیرگاه موتور قایق و جت اسکی ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

salmanadl
30-10-1392, 06:58 بعد از ظهر
برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) مراجعه کنید.

salmanadl
10-11-1392, 07:11 قبل از ظهر
برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) مراجعه کنید.[Only registered and activated users can see links]

salmanadl
11-11-1392, 06:59 قبل از ظهر
برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) مراجعه کنید.

salmanadl
12-11-1392, 07:19 بعد از ظهر
سلام دوستان عزیز و ارجمند
از امروز تا 23 بهمن ماه به مناسبت دهه فجر تخفیف ویژه 8 درصدی برای محصولات دریایی پارسان گذاشتن
لذتشو ببرین :)
با تشکر

برای اطلاعات بیشتر به وب سایت [Only registered and activated users can see links] مراجعه نمایید.

salmanadl
18-11-1392, 05:48 بعد از ظهر

salmanadl
27-11-1392, 02:59 بعد از ظهر

salmanadl
17-12-1392, 02:01 بعد از ظهر
سلام
دوستان فروش ویژه آغاز شد.

02109002
28-05-1393, 08:39 قبل از ظهر
درود ...

تاپیک قدیمی است

عدم بروزرسانی »» قفل شد

جهت باز شدن تاپیک به مدیران پی ام ارسال کنید