PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش هوندا سی آر ام Honda CRM 250 روغن بغل MHR 96 (مدارک)

محمدفضل
23-09-1392, 12:36 قبل از ظهر
موتور در وضعیت بسیار عالی
فول لوازم قهرمانی به طوری که وزن موتور بشدت سبک شده! (CRM خودش خیلی سبکه حالا حساب کن الان چی شده! :biggrin: )
گازخور وحشی (تمام نشدنی!! :gigglesmile:)
سیلندر کروم به شرط
اگزوز Pro circuit آمریکایی (یه هفته است روش انداختم)
فرمون Renthal
ترمز جلو کامل مارک Brembo اصلی (با نیش ترمز پشتش سیخ میشه!!)
لاستیک جلو و عقب 95 درصد (وی رابر)
دنده زنجیر جلو و عقب ASAHI ژاپن نوی نو!
زنجیر D.I.D ژاپن
طوقه و توپی، جلو و عقب قهرمانی D.I.D ژاپن
دسته ترمز و کلاچ قهرمانی مارک Rally
روکش دسته جفتش Pro Taper
زین موتور هم قهرمانی!!!!!
محافظ دنده زنجیر جلوش هم قهرمانیه که تو عکس رو موتور نیست چون بازش کرده بودم هنوز نبستم!
و ...
خلاصه موتور بدون حتی کوچکترین قطره روغن ریزی از هیچ کجای موتور.و بدون کوچکترین خط و خش روی فلاپها و گلگیرها
سند تملیکی شماره دار (انجین و شاسی) با تمبر و مهر دادگاه اصفهان
تنها ایرادی که خودم ازین موتور میگیرم اینه که برچسبهاش کمی کنده شده که اونم بخاطر اینه که فشار آب کارواش سرکوچمون خیییییییییییلیییییییییه!!! یه فرورفتگی جزئی هم سمت راست باک موتور داره که اصلا مشخص نمیکنه چون رنگش طوریش نشده.تو عکسها موتور رو نشستم، کمی کثیفه. جفت راهنماهای جلوش هم موجوده.

قیمت هم قابل دوستان رو نداره :
10.600.000 تخفیفش پای معامله اش.واسه خودم ده تومن تموم شده میخام فقط یه خیری از خریدار بگیرم.
شماره تماس : 09338648020 محمدفضل
با 405 یا پارس هم معاوضه میکنم، باقی پول رو سر میدم
با قیمتم هم اگه مشکل دارید بزنگید به خودم خواهشا اینحا آبروریزی نکنید!!! :clap::5::gigglesmile::gigglesmile:چون خودتون میدونید CRM برگه دار و با این همه لوازم قهرمانی قیمتش مناسبه!
کامل توضیح دادم دربارش، دیگه حرفی نمونده ، اینارو گفتم باز بعدا نگید محمدفضل به ما نگفت!! عکسهای بیشتر از موتور روهم بزودی تو صفحه ی Bikepics ام میزارم.

34501
34502
34503
34504

shahriar95
23-09-1392, 09:39 قبل از ظهر
محل بازدید کجاس داداش؟

ARSH
23-09-1392, 12:46 بعد از ظهر
با این قیمت های فعلی قیمت این موتور فوق العاده عالیه
اگه با رنگش کنار میومدم همین الان میومدم میگرفتم ازت :)))

crf
23-09-1392, 04:07 بعد از ظهر
با این قیمت های فعلی قیمت این موتور فوق العاده عالیه
اگه با رنگش کنار میومدم همین الان میومدم میگرفتم ازت :)))
سلام موتور اصفهانه آقا مسعود سرشوق را میشناسی از موتوراش آمار نداری چی داره

محمدفضل
23-09-1392, 07:56 بعد از ظهر
سلام موتور اصفهانه آقا مسعود سرشوق را میشناسی از موتوراش آمار نداری چی داره

ببخشید این جمله تون یکم نامفهومه! متوجه نشدم. این موتور شماله.تو مازندران-شهرگلوگاه.

- - - Updated - - -

محل بازدید کجاس داداش؟

مازندران - گلوگاه.مشکل حمل و نقل موتور هم اصلا وجود نداره.

- - - Updated - - -

متاسفانه وقت نکردم موتور رو خوب بشورم ازش عکس بگیرم. موتور اگه واکس و پولیش بشه خیلی خوشگلتر از اینی که هست خودشو نشون میده

amir74
23-09-1392, 09:07 بعد از ظهر
اقا محمد بی زحمت چنتا عکس نزدیک از انجین می ندازی؟

محمدفضل
23-09-1392, 10:43 بعد از ظهر
اگه شد باشه.چون الان اینجا بارون تازه امروز شروع شد اگه تا قبل از اصفهان رفتنم بند اومد و تونستم ببرم کارواش میزارم.چون قبل بارون موتور گل شد و من هم الان سرگرم فروش مرکبات هستم. سرم شلوغه ولی سعی خودمو میکنم

amir74
23-09-1392, 11:23 بعد از ظهر
مرسی دمت گرم فقط می خوام پاخورشو ببینم

محمدفضل
23-09-1392, 11:43 بعد از ظهر
الان که رو پوسته اش محافظ پاخور زدم تا خراب نشه جنس برچسبش هم برزنتی هستش ساخت ایتالیا.عکس پوسته قبل از زدن برچسب رو هم دارم اگه خیلی واستون مهمه فردا میفرستم.

اینم از عکسش :

- - - Updated - - -

3451434514

- - - Updated - - -

پاخورش خیلی خیلی کمه.حالا از نزدیک ببینی به تمیزی انجینش پی میبری

hosseinpalang
24-09-1392, 12:14 قبل از ظهر
اگه تونستید از اگزوزش هم عکس بذارید
خلی قشنگه اگزوزش
با تشکر

محمدفضل
26-09-1392, 02:01 بعد از ظهر
34647

محمدفضل
26-09-1392, 07:56 بعد از ظهر
دوستای عزیز برای خریدار یه تخفیف خوب دارم فقط و فقط سر معامله این تخفیف رو میدم طوری که خودش هم حال کنه.کسایی که باهام معامله کردن میدونن چی میگم.موتور رو به شرط حتی کوچکترین خرج میدم حاضرم قولنامه کنم و این شرطو واسش تو قولنامه قید کنم.چون به پولش نیاز دارم اینو میگم.خودم دوماهی هست موتور دستمه.موتورِ دستِ خودمه.

ali_r
07-10-1392, 11:14 قبل از ظهر
قفل میشه به درخواست استارتر