PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرقت کاوازاکی نینجا 250

senior.alireza
10-09-1392, 10:41 بعد از ظهر
سلام دوستان . اصلا دست و دلم نمیره بنویسم حال بدی دارم ای کاش این اتفاق نمی افتاد ولی خب همونطور که معلومه کاوازاکی نینجا 250 سی سی سری قدیم دوستم رو امروز بعد ازظهر تو تهران به سرقت بردند :mad: . موتور نارنجی انژکتوری کیلومتر کارکرد حدودا 3000 تا و دارای اگزوز Ixil Hyper low که دو لول هست و صدای بمی داره و نشونی دیگه موتور اینه که گلگیر جلو در اثر تصادف شکسته شده بوده و راهنماهای این موتور هم مثل مدلی هست که تو عکس میبینید حتی هنوز کیسه های زین رو موتور بوده . عکس موتور رو براتون میزارم هرکی خبر داره که موتور کجاست یا موتور رو پیدا کرد زنگ بزنه به دوستم و اون رو از نگرانی دربیاره ..

آدم باید موتورشو بیاره زیر بالشش تا از این اتفاق ها نیوفته . موتور تو پارکینگ بوده من پارکینگشون رفته بودم بسیار تنگ بود جای موتور اصلا را دست نبوده. نمیدونم با فرمون قفل چه جوری موتور رو بردن ؟؟؟؟!! احتمالا موتور رو دو سه نفری انداختن پشت وانت . موتور متاسفانه دزدگیر و جی پی اس نداشته و حتی قفل دیسک !!:waiting: . تروخدا دوستان برای موتورهاتون دزدگیر و جی پی اس بزارین ..

نیما 09359895836
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

شایسته فر
10-09-1392, 10:47 بعد از ظهر
زیاد رو پیدا شدنش حساب باز نکنین
موتور یکی دیگه از دوستانو برده بودن (نینجا آبی) هنوز خبری نیست ازش
ولی خب ایشالا که پیدا شه!!

omid kawasaki
10-09-1392, 10:48 بعد از ظهر
ای وااااااااااااااااااااای بازم سرقت . دوستان تورو خدا دقت کنین آخه یه دزدگیر یا قفل دیسک چقد هزینه برمیداره که ازشون استفاده نمیکنید !!! 30 تومن پوله موتورتونه به خدا ما هم ناراحت میشیم از شنیدن این چیزا ...

senior.alireza
11-09-1392, 08:07 قبل از ظهر
البته با این موتور فکر نکنم تو سطح شهر بچرخن یا با قانون جدید بالای 180 سی سی بتونن بفروشن ولی خدا نکنه خوردش کنن ......:mad:

shahin.r1
11-09-1392, 09:50 قبل از ظهر
:3: :3: :3: اميدوارم پيدا شه داداش سعي خودت دنبالش بگردي زياد دلت به كلانتري خوش نباشه

ali_r
11-09-1392, 10:17 قبل از ظهر
موتوری که قیمتش 30 میلیونه 2 میلیون هم که بات نصب جی پی اس و قفل و تجهیزات ایمنی باید بدین بازم کمه
بعضی وقت ها مقصر خود ما هستیم که از مالمون به خوبی مواظبت نمیکنیم

انشالله که پیدا بشه

armin32
11-09-1392, 01:15 بعد از ظهر
ماشالا دزدا خوش خوراکم هستن ! فقط نینجا میدزدن
این دومین نینجا چندوقت اخیر بچه هاست
ایشالا که پیدا شه

abolfazls
11-09-1392, 05:57 بعد از ظهر
انشاالله پيدا بشه

معمار
11-09-1392, 06:01 بعد از ظهر
چرا عاقل کند کاری / که یوسف باز اید به کنعان غم مخور

ای شا الله که پیدا میشه

shahin.r1
11-09-1392, 06:03 بعد از ظهر
رو وسايلش كه ديگه قطعا حساب نكن حيف اون اگزوز ايگزل

shahriar95
11-09-1392, 08:01 بعد از ظهر
قضیه این قانون 180 سی سی چیه داداش؟

ali_r
11-09-1392, 08:05 بعد از ظهر
قضیه این قانون 180 سی سی چیه داداش؟

[Only registered and activated users can see links]

hossein assassin
11-09-1392, 08:29 بعد از ظهر
تورو خدا جی پی اس بذارید ... مگه چقدر هزینه شه !!!
نهایت 250 آب میخوره می ارزه که 30 میلیونتو بردارن ببرن :(

senior.alireza
11-09-1392, 10:58 بعد از ظهر
تورو خدا جی پی اس بذارید ... مگه چقدر هزینه شه !!!
نهایت 250 آب میخوره می ارزه که 30 میلیونتو بردارن ببرن :(
دوستم تو فکره جی پی اس بوده که متاسفانه.....

دو ساعت پیش که با دوستم صحبت میکردم گفت طرف با ماشین اومده تو درپارکینگ و جک های درپارکینگ رو شکسته و در رو باز کرده !! و با یه چیزی مثل پیچ گوشتی یا دریل زده تو محل سوییچ موتور و قفل فرمون موتور رو شکسته و موتور رو برده . :icon_pf _99_:

h0ssein
11-09-1392, 11:24 بعد از ظهر
دوستم تو فکره جی پی اس بوده که متاسفانه.....

دو ساعت پیش که با دوستم صحبت میکردم گفت طرف با ماشین اومده تو درپارکینگ و جک های درپارکینگ رو شکسته و در رو باز کرده !! و با یه چیزی مثل پیچ گوشتی یا دریل زده تو محل سوییچ موتور و قفل فرمون موتور رو شکسته و موتور رو برده . :icon_pf _99_:

اینکه با ماشین رفته تو در یعنی هیچ سروصدایی نکرده که ملت بریزن تو کوچه ببینن چه خبره؟

شایسته فر
12-09-1392, 12:07 قبل از ظهر
دوستتون چقدر به جزییات واقف بوده!!!!!

Magma
12-09-1392, 12:10 قبل از ظهر
2روز پیش هم نینجای یکی از آشنایان تو اصفهان سرقت شد. نمیدونم چرا تب دزدیدنه نینجا بالا گرفته. همین چینیارو سوار شیم راحتتره

h0ssein
12-09-1392, 12:12 قبل از ظهر
دوستتون چقدر به جزییات واقف بوده!!!!!

احتمالا داشته از بالا نگا میکرده !!!

شایسته فر
12-09-1392, 12:14 قبل از ظهر
احتمالا داشته از بالا نگا میکرده !!!
این مدل توضیح دادن چیز دیگه ای رو تو ذهن آدم ایجاد می کنه!!!
یا به قول شما از بالا نگاه می کرده و تشویق می کرده!!!

Afshin007
12-09-1392, 12:38 قبل از ظهر
ای بابااااااااا این بی پدرا نینجارم میبرن عجب رویی دارن اعصابم خورد شد خدایی مال اینجوری بره خیلی ناراحت کنندست ولی خودتم تقصیر داشتی 1دزدگیر چه قد اب میخوره انقد بی خیالی داداش //// پلیسو در جریان بزار با جزییات موتور اون دوستمون مارکوپولو اون سری ازش خفت کردن همین نینجا رو 1روزه پیدا شد البته اون داستانش فرق داشت //// ایشالاه پیدا میشه

ARSH
12-09-1392, 01:21 قبل از ظهر
دوستانی که موتور هاتون رو سرقت میکنند خدایی هرطور به جریان نگاه میکنم میبینم بی احتیاطی خودتون بوده
من موتورمو میزارم تو انباری خونه در انباری رو یه قفل میزنم که به خدا اگه کلیدش گم شه خودم دیگه دستم به موتور نمیرسه ! چه برسه بقیه ! بعد تو انباری موتور به وسایل انباری زنجیر میکنم :|
خودم و بابام هم 12 /12 از موتور نگهبانی میدیم ! :)) اینو شوخی کردم
ولی واقعا 30 40 میلیون موتوروتون ارزش اینو نداره به هر جای خونه قفل و زنجیرش کنید ؟ اگه تو پارکینگ میزارید به لوله آب چه میدونم به دره انباری به در خونه به ماشین نرده پله ها زنجیرش کنید
40 میلیون پول رو منم گوشه پارکینگ و حیاط کسی ببینم برمیدارم اون که دزده ! اینم شوخی کردم !
ولی در کل یکم به مالتون ارزش قائل شید بابا راحت در نمیاد که بره زیر دست یکی دیگه
والا جی پی اس این چیزا هم نمیخواد همین زنجیر کنید کافیه اگه اهل پول خرج کردن واسه امنیت نیستید !

ماکیاولی
12-09-1392, 02:28 قبل از ظهر
دوستانی که موتور هاتون رو سرقت میکنند خدایی هرطور به جریان نگاه میکنم میبینم بی احتیاطی خودتون بوده
من موتورمو میزارم تو انباری خونه در انباری رو یه قفل میزنم که به خدا اگه کلیدش گم شه خودم دیگه دستم به موتور نمیرسه ! چه برسه بقیه ! بعد تو انباری موتور به وسایل انباری زنجیر میکنم :|
خودم و بابام هم 12 /12 از موتور نگهبانی میدیم ! :)) اینو شوخی کردم
ولی واقعا 30 40 میلیون موتوروتون ارزش اینو نداره به هر جای خونه قفل و زنجیرش کنید ؟ اگه تو پارکینگ میزارید به لوله آب چه میدونم به دره انباری به در خونه به ماشین نرده پله ها زنجیرش کنید
40 میلیون پول رو منم گوشه پارکینگ و حیاط کسی ببینم برمیدارم اون که دزده ! اینم شوخی کردم !
ولی در کل یکم به مالتون ارزش قائل شید بابا راحت در نمیاد که بره زیر دست یکی دیگه
والا جی پی اس این چیزا هم نمیخواد همین زنجیر کنید کافیه اگه اهل پول خرج کردن واسه امنیت نیستید !

حق میگی داداش خدایی حق میگی
من اگه 35 میلیون موتور داشتم میذاشتمش تو پذیرایی خونه
ولی چه طور لامسبا میان از پارکینگ بر میدارن زاغی دارن نامردا
بهتربن کار همون زنجیره زنجیر رو یه جا قفل کنید تو پارکینگ، برا 10 دقیقه هم که میذارید موتور رو راحت قفل رو باز کنید ببندید به موتور کلا 30 ثانیه وقت میبره

معمار
12-09-1392, 07:43 قبل از ظهر
حق میگی داداش خدایی حق میگی
من اگه 35 میلیون موتور داشتم میذاشتمش تو پذیرایی خونه
ولی چه طور لامسبا میان از پارکینگ بر میدارن زاغی دارن نامردا
بهتربن کار همون زنجیره زنجیر رو یه جا قفل کنید تو پارکینگ، برا 10 دقیقه هم که میذارید موتور رو راحت قفل رو باز کنید ببندید به موتور کلا 30 ثانیه وقت میبره

با تو پذیرایی خونه اوردن 10000000000% ان قدر درصد موافقم
اما حیف که خیلی از خونه ها اسانسور ندارن
یا اگه دارن ان قدر کوچیکه که دو نفر ادم بزور توش جا میشن
از پله هم که بخای بیاریش بالا همیشه باید چهار تا کارگر افغانی اماده باش جلو در خونه وایستن تا
هر موقع لازم شد راحت بیارن برات بالا پایینش کنن

کوروش
12-09-1392, 08:40 قبل از ظهر
نیاز به این کارا نیست موتور رو قفل کن راحت برو بخواب تو خونت !!!
البته قبل اون جی پی اس رو نصب کنید / دزدیدنم اشکال نداره
دیدی موتور نیست با کمال ارامش مدارک موتور رو بردار برو اگاهیه شاپور (خوشبختانه اونا عاشق این چیزا هستن/بگو این گیرنده ی جی پی اس اینم مشخصات و این چیزا گرفتیدش فردا میام موتورو میبرم )
فردا هم برو موتور رو بگیر اون دزد هارم یه نگاه بکن:icon_pf (3): یه بی.... گنده هم بده بهشون بیا بیرون:32: :riz481:

دیگه دوران قفل زنجیرو قفل فرمون گذشته هرچی نصب کنی یه راحتی وسیله ای برای باز کردنش هست / دیگه اسید و قفل اهنو این چیزا همه دارن !!!
اون دوستون هم باید بگرده ببینه سر کوچه یا تویه کوچک مغازه / بانک یا جایه مهمی نیست که دوربین داشته باشه تا بتونه از دوربین پلاک یارو رو در بیاره
این موقعه ها دزدا سوتی زیاد میدن/ پلاک عقب رو گل مالی میکنن ولی جلو رو...

شایسته فر
12-09-1392, 12:53 بعد از ظهر
دیگه خداییش گندشو در نیارین دیگه!!!!
اسپم اسپم اسپم!!