PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گالکسی برقی محصول جهانرو

Alireza
20-03-1390, 10:11 قبل از ظهر
سلام
دیدم جای این موتور خالیه گفتم تاپیکشو بزنم

۱٫۵۶کیلو وات ساعت مصرف برق در هر بار شارژ
BOX ( جعبه ) عقب قابل حمل به همراه طلق جلو
مصرف بهینه انرژی و بدون آلایندگی
قدرت بالا با تنظیم کنندگی گشتاور
پرکار و بادوام
گشتاور فوق العاده بالا
دوستدار محیط زیست
ترمز جلو دیسکی
دارای دنده عقب
دوستدار محیط زیست

بدون مصرف بنزین – حداکثر سرعت ۱۰۰ کیلومتر - مدت شارژ ۳٫۵ ساعت - مدت پیمایش ۹۰ کیلومتر
فروش نقدی ۱۹/۹۰۰/۰۰۰
تحویل سه ماهه

[Only registered and activated users can see links]

Ali
20-03-1390, 11:37 قبل از ظهر
فکر کنم موتور خوبی باشه ولی مدت زمان استفادش خیلی کمه راستی این چه جوری خنک میشه؟ روعن موتورم باید توش ریخت؟ چند دندست؟

phoenix7
20-03-1390, 12:07 بعد از ظهر
ببخشید میشه عکسشو بزارید؟؟:26::26:

Amir
20-03-1390, 12:44 بعد از ظهر
ببخشید میشه عکسشو بزارید؟؟

عکس اول که مشکلی نداره

اینم یه لینک دیگه [Only registered and activated users can see links]

M.SH.K
20-03-1390, 03:15 بعد از ظهر
فکر کنم موتور خوبی باشه ولی مدت زمان استفادش خیلی کمه راستی این چه جوری خنک میشه؟ روعن موتورم باید توش ریخت؟ چند دندست؟

قاعدتا دیگه دنده نداره
برقیه و باید با ی المیچر بزرگ کار میکنه و به تبع روغن هم نمیخواد
احتراقی صورت نمیگیره

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

---------- Post added at 02:35 PM ---------- Previous post was at 02:25 PM ----------

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

این مدل اصلی خود مودناس عجب خورشیدی بزرگ و قدرتی ای داره

---------- Post added at 03:15 PM ---------- Previous post was at 02:35 PM ----------

به عبارتی 500 بار شارز میشه و هربارم 90 کیلومتر میره
که میشه 90کیلومتر * 500 بار = 45000 کیلومتر
اگه مدلای مشابه بنزینی صدی 2 بسوزونن یعنی با هر لیتر 50 کیلومتر میری
45000 کیلومتر / 50 کیلومتر = 900 لیتر بنزین
حالا 900 لیتر * 700 تومن ازاد میشه 630000 هزار تومن پول بنزین تو مدل صدی 2 لیتر

تو هردفعه شارژم 1.56 کیلووات برق مصرف میکنه که با این جدول :
قيمت پايه هر كيلووات ساعت (ريال (متوسط انرژي مصرف ماهانه (كيلووات ساعت در ماه

300 از 0 تا 100

350 مازاد بر 100 تا 200

750 مازاد بر 200 تا 300

1350 مازاد بر 300 تا 400

1550 مازاد بر 400 تا 500

1950 مازاد بر 500 تا 600

2150 مازاد بر 600

برا کسی که مصرف متعادلی تا 250 کیلو وات در ماه داره میشه :

1.56 * 50 تومن(هر کیلو وات میانگین) = 78 تومن تو هربار شارژ
78 تومن * 500 بار شاژ = میشه 40000تومن

590000 = 40000 - 630000
سود = (هزینه باطری؟؟؟؟؟؟) - 590000

به صرفه بنظر میرسه

man_u
22-03-1390, 08:49 قبل از ظهر
عمر موتور چطوره کسی تا حالا تستش کرده ؟

Ali
22-03-1390, 09:41 قبل از ظهر
راستی یه نکته ی دیگه قیمتش نسبت به گالکسی معمولی و ویو های جدید که انژکتورین هم خیلی خوبه

M.SH.K
22-03-1390, 11:10 قبل از ظهر
محصولات مودناس مالزی معمولا بادوام و عمریه
اگه ایرانی ها توش گند نزنن و مستقیم بدن دست ما
البته تو عکسایی که گذاشتم من خورشیدی اون عکی مشکی اصل مودناس رو بزرگتر و قدرتی تر از این ایرانی ها میبینم

MOTO SHOW
21-07-1390, 08:10 بعد از ظهر
عمر موتور چطوره کسی تا حالا تستش کرده ؟

با سلام

این موتورسیکلت را در تعطیلات نوروز سال نود در محل کارخانه مودناس نزدیک شهر پنانگ باهمراه آقای عمر مدیر مارکتینگ و اقای آزما مدیر واحد r & d در محرمانه ترین قسمت کارخانه مودناس تست مجدد کردم
من در پیمایش هائی که در ایران با این محصول جهت بررسی و تست انجام داده بودم چندین مورد را گوشزد نموده بودم و با توجه به عرضه نشدن این محصول به بازار تا آن لحظه در هیچ جای دنیا بعد از مراجعت یکی از مهندسین شرکت مودناس و بررسی مجدد این موارد با یکدیگر برای هاهنگی و رفع ایرادات مجدد به شرکت مودناس دعوت و برای اولین بار وارد اصلی ترین قسمت و محرمانه ترین قسمت این کمپانی بزرگ شدم و در چند روز اقامتم یک محصول ایده آل را آماده تولید نهائی نمودیم
در واحد r & d شرکت مودناس بجز 4 نفر باقی همکاران از کاواساکی زاپن هستند که بیشتر تجربیات و دانسته های اینجانب بخاطر همکاری و در کنار این افراد با توانائی های بالا در مدت این چند سال می باشد .

Duran
21-07-1390, 09:04 بعد از ظهر
عزیزم دیگه اسکوتر برقی این همه اینتلیجنت بازی نداره که . امثال اینا با تنوع قدرت و باتریهای مختلف یه مدت توی تورنتو پر شد . معمولا عیب و ایرادی هم نمیکردن ولی .... ولی زیاد داره این اسباب بازی برقی .
1- اون داستان پیمایش 90 کیلومتری در بهترین حالتها بوده(مثل داستان آمپلی فایر که می بینی نوشته 10000 وات ماکزیمم ولی وقتی سراغ rms میری می بینی مثلا 120 واته ) حالا این جور موتور سیکلتها رو در حالت نرمال باید 50 کیلومتر پیمایش در نظر بگیرید یعنی از دم در خونتون بری سوپر خرید کنی و برگردی به شرطی که چراغ ازش نگیری تازه.
2- مهمترین مسئله این اسباب بازیها که مصرف کننده رو گول میزنه خلاص شدن از شر پول بنزینه که درست هم هست اما بعد از یه سال که مجبور میشید باتری عوض کنید میبینید ای بابا نصف قیمت خرید موتور سیکلت باید پول باتری بدید و اینطوری هزینه هاش چندین برابر استفاده از بنزین خواهد بود و به همین دلیل خیلی زود در تورنتو اینا بازنشسته شدن .
3- این باتریها بعلت توانایی تخلیه بالا و مقاومت خروجی بسیار پایین در حین کار گرمای زیادی تولید میکنند که اگر از مارکهای مرغوب و دارای استاندار استفاده نشه خطر انفجار داره (معمولا در مدلهای نسبتا پیشرفته از باتری های لیتیوم یون استفاده میشه یعنی همون باتریهای نوت بوک ) .
یه شرکت دیگه هم در تخت طاووس چهار پنجسالی هست مدلهای متنوعش رو آورد که بد رو دستش باد کرد.

مهدی مریدا
21-07-1390, 09:28 بعد از ظهر
محاله این موتور بتونه با چند تا باتری کوچولو 90 کیلومتر پیمایش داشته باشه . اونم موتور ساخت مالزی حالا اگه ژاپن زده بود می شد باور کرد ، به نظرم این یه حیله تبلیغاتیه .

.:ALIREZA NADERI:.
11-11-1390, 02:05 بعد از ظهر
کسی خبر داره که این موتور پلاک میشه یا بدون پلاک هست ؟
و واقعا 100 کیلومتر رو با طلق میره ؟
و 90 کیلومتر پیمایش !

Kami
11-11-1390, 02:07 بعد از ظهر
کسی خبر داره که این موتور پلاک میشه یا بدون پلاک هست ؟
و واقعا 100 کیلومتر رو با طلق میره ؟
و 90 کیلومتر پیمایش !

موتور توسط جهانرو وارد شده
معلومه که پلاک داره

11-11-1390, 02:20 بعد از ظهر
موتور توسط جهانرو وارد شده
معلومه که پلاک داره
گفتم شاید مشنگ بازی در اوردن به اشتباه فکر کردن قدرت نداره و سرعت نمیره و پلاک نزاشتن!

شفیع
11-11-1390, 02:50 بعد از ظهر
جدا از بحث این موتور!
متاسفانه هنوز به اون صورت خیلی ها برق رو به عنوان سوخت جدید قبول ندارن، ببینید این نوع برق و تکنولوژی که وسایل نقلیه نسل جدید استفاده می شه، با اون دو عدد باطری و یه آرمیچر کوچولو که در زمان بچگی باهاش بازی می کردیم فرق داره.
چند وقت پیش یه برنامه ای داشت نشون می داد از یکی از شبکه های ... خیلی واسم جالب بود، یک شرکت خودرو سازی الکتریکی در جهان با استفاده از باطری قلمی، همین باطری قلمی کوچولو که ما می زنیم به دوربینای عکاسی، خودرویی ساخت که با سرعت 180 کیلومتر در ساعت حرکت می کرد، و از اون جالب تر شتاب 0-100 این خودرو 3.5 ثانیه بود !!! توجه داشته باشید با باطری قلمی شارژی ! البته تعداد باطری قلمیاش زیاد بود.
در همون برنامه رئیس شرکت اعلام کرد، من از همینجا از طریق همین برنامه به تمام شرکت های خودرو ساز (بنزینی) اعلام می کنم، شرکت ما با استفاده از باطری قلمی و موتور الکترونیک قابلیت رغابت با تمام خودرو های بنزینی رو داره.

پس بهتره دیدمونو در مورد نیروی الکتریکی کمی باز تر کنیم.
اگر کسی این موتورو داره یا جایی دیده خوشحال می شیم گزارش و عکسی ازش تهیه کنه.

11-11-1390, 03:20 بعد از ظهر
جدا از بحث این موتور!
متاسفانه هنوز به اون صورت خیلی ها برق رو به عنوان سوخت جدید قبول ندارن، ببینید این نوع برق و تکنولوژی که وسایل نقلیه نسل جدید استفاده می شه، با اون دو عدد باطری و یه آرمیچر کوچولو که در زمان بچگی باهاش بازی می کردیم فرق داره.
چند وقت پیش یه برنامه ای داشت نشون می داد از یکی از شبکه های ... خیلی واسم جالب بود، یک شرکت خودرو سازی الکتریکی در جهان با استفاده از باطری قلمی، همین باطری قلمی کوچولو که ما می زنیم به دوربینای عکاسی، خودرویی ساخت که با سرعت 180 کیلومتر در ساعت حرکت می کرد، و از اون جالب تر شتاب 0-100 این خودرو 3.5 ثانیه بود !!! توجه داشته باشید با باطری قلمی شارژی ! البته تعداد باطری قلمیاش زیاد بود.
در همون برنامه رئیس شرکت اعلام کرد، من از همینجا از طریق همین برنامه به تمام شرکت های خودرو ساز (بنزینی) اعلام می کنم، شرکت ما با استفاده از باطری قلمی و موتور الکترونیک قابلیت رغابت با تمام خودرو های بنزینی رو داره.

پس بهتره دیدمونو در مورد نیروی الکتریکی کمی باز تر کنیم.
اگر کسی این موتورو داره یا جایی دیده خوشحال می شیم گزارش و عکسی ازش تهیه کنه.
اگه به اندازه موهای سرت و سرم سرش و سرمان و سرتون و سرشان باتری قلمی 1.5 ولت بزاریم باز هم محاله ممکنه یک ماشین مثلا 2 تونی به پای بوگاتی ویرون برسه مخصوصا نسخه جدیدش ! که البته اصلا همین ها رو بزاری سر یه ماشین 1 تونی هم باز هم نمیرسه به پاش دو سوتم تموم میشه تا ظهور امام زمانم باید دوباره شارژ بشه !
:[Only registered and activated users can see links]

شفیع
11-11-1390, 05:02 بعد از ظهر
اگه به اندازه موهای سرت و سرم سرش و سرمان و سرتون و سرشان باتری قلمی 1.5 ولت بزاریم باز هم محاله ممکنه یک ماشین مثلا 2 تونی به پای بوگاتی ویرون برسه مخصوصا نسخه جدیدش ! که البته اصلا همین ها رو بزاری سر یه ماشین 1 تونی هم باز هم نمیرسه به پاش دو سوتم تموم میشه تا ظهور امام زمانم باید دوباره شارژ بشه !
:[Only registered and activated users can see links]

دوست من، مسئله همین جاست، که گفتم هنوز جا نیوفتاده ! خیلی ها باورش واسشون مشکله !
اون ماشینی که گفتم حدود 2800 باطری قلمی داشت،
و اینکه می دونید 0 تا 100 بوگاتی چنده ؟ 2.5 ثانیه، فقط یک ثانیه با هم اختلاف دارن، که با توجه به داشتن موتور الکترونیک همچین شتابی فوق العادست.
در هر صورت، اینجا فضای مناسبی برای این بحث نیست.

کوروش
11-11-1390, 06:19 بعد از ظهر
بله اشکال ما اینه که برق رو دسته کم گرفتیم در اینده تمام شرکت های موتور سازی بازم میگم تمام شرکتهای موتور سازی یا برقی میشن یا نیمه برقی !!!
در مورد تمام برقی که شاید تا 50 سال یا بیشتر تولید بکشه ولی نیمه برقی تا چند سال اینده روانه بازار میشه که فکر کنم زیر صدی 3 بسوزونه البته موتورهای سنگین رو میگما !!!
طرز کارشون هم به این صورته که اول با بنزین روشن میشه کار میکنه و حرکت / در همان زمانی که کار میکنه باطری شارژ میشه و باطری شروع به کار میکنه وقی باطری داشت خالی مشید خود به خود میره رو بنزین !!! به نظرم فکر عالی و به صرفه ای هستش !!!
یک جوان ایرانی هم اگه اشتباه نکنم وسیله ای ساخته که 2 باطری داره جوری که باطری اول شارژ میشه و حرکت اغاز میشه و باطری دوم شارژ میشه و قدرت حرکت رو به دست میگیره در همین زمان باطری اول شارژ میشه و بعد از مدتی که باطری دوم خالی شد باطری اول کار و باطری دوم شارژ مشه !!!
این یکی دیگه تهههههههههههههههههههههههه ه فکره به جون خودم :13:

12-11-1390, 12:49 قبل از ظهر
بله اشکال ما اینه که برق رو دسته کم گرفتیم در اینده تمام شرکت های موتور سازی بازم میگم تمام شرکتهای موتور سازی یا برقی میشن یا نیمه برقی !!!
در مورد تمام برقی که شاید تا 50 سال یا بیشتر تولید بکشه ولی نیمه برقی تا چند سال اینده روانه بازار میشه که فکر کنم زیر صدی 3 بسوزونه البته موتورهای سنگین رو میگما !!!
طرز کارشون هم به این صورته که اول با بنزین روشن میشه کار میکنه و حرکت / در همان زمانی که کار میکنه باطری شارژ میشه و باطری شروع به کار میکنه وقی باطری داشت خالی مشید خود به خود میره رو بنزین !!! به نظرم فکر عالی و به صرفه ای هستش !!!
یک جوان ایرانی هم اگه اشتباه نکنم وسیله ای ساخته که 2 باطری داره جوری که باطری اول شارژ میشه و حرکت اغاز میشه و باطری دوم شارژ میشه و قدرت حرکت رو به دست میگیره در همین زمان باطری اول شارژ میشه و بعد از مدتی که باطری دوم خالی شد باطری اول کار و باطری دوم شارژ مشه !!!
این یکی دیگه تهههههههههههههههههههههههه ه فکره به جون خودم :13:

دوست من، مسئله همین جاست، که گفتم هنوز جا نیوفتاده ! خیلی ها باورش واسشون مشکله !
اون ماشینی که گفتم حدود 2800 باطری قلمی داشت،
و اینکه می دونید 0 تا 100 بوگاتی چنده ؟ 2.5 ثانیه، فقط یک ثانیه با هم اختلاف دارن، که با توجه به داشتن موتور الکترونیک همچین شتابی فوق العادست.
در هر صورت، اینجا فضای مناسبی برای این بحث نیست.
بچه های کل سایت میگما ما که این قدر حرفه ای هستیم بیاین فکرمامونو سر هم بزاریم یه محصولی بسازیم بعد هم سرمایه گذاری کنیم!؟
100 بار به این فکر افتادم البته تولید خودرو ولی نشد اخر سر !
ولی شاید موتور بشه
بی شوخی

شفیع
12-11-1390, 12:59 قبل از ظهر
بچه های کل سایت میگما ما که این قدر حرفه ای هستیم بیاین فکرمامونو سر هم بزاریم یه محصولی بسازیم بعد هم سرمایه گذاری کنیم!؟
100 بار به این فکر افتادم البته تولید خودرو ولی نشد اخر سر !
ولی شاید موتور بشه
بی شوخی

انشالله اگر عمری باقی موند تا چند وقت دیگه با گزارش تصویری کامل وسیله ی نقلیه ای که دارم درست می کنم، نمایش میدم.

ghost.rider1
16-11-1390, 06:13 بعد از ظهر
حالا این وسط خیابان باتریش تموم شه باید چی کار کرد؟؟؟

کوروش
16-11-1390, 07:00 بعد از ظهر
خوب همون جوری که موتور بنزینی مدیرت میخواد که وسط راه بنزین تموم نکنه / این موتور هم همون جوره بهدشم امپر شارژ داره !!!
فکر کنم هم یه شارژ کمکی هم داشته باشه /// مثل بنزین زاپاس

Ali
17-11-1390, 02:28 بعد از ظهر
خوب همون جوری که موتور بنزینی مدیرت میخواد که وسط راه بنزین تموم نکنه / این موتور هم همون جوره بهدشم امپر شارژ داره !!!
فکر کنم هم یه شارژ کمکی هم داشته باشه /// مثل بنزین زاپاسبله دقیقا همینطوره این هم مثل موتور بنزینی که وقتی بنزین تموم میشه باید یا تا پمپ بنزین ببریمش[Only registered and activated users can see links] یا از کسی بنزین بگیریم
این موتور هم همینه یا باید جایی رو گیر بیاریم که همونجا شارژش کنیم یا باید تا خونه ببریمش[Only registered and activated users can see links]

siavash brazil
18-11-1390, 11:12 بعد از ظهر
اینکه استفاده از یک موتورسیکلت برقی که هیچ الایندگی برای محیط زیست نداره فرهنگ سازی بشه خیلی کار خوبی هست.
منتها چیزی که هست پیدا کردن بازار فروش و سر زبون انداختن یه همچین موتوری در بازار عقب افتاده ای مثل بازار کشور ما یه کار تقریبا ناممکن هست.
مطمئن هستم که حداقل تا 5-6 سال اینده جایی توو بازار کشور ما نخواهد داشت.
این تیپ کالاها بازار هدفشون همون شرق اسیا باشه خیلی موفق تر و پر فروش تر هستند
تا بازار به شدت سنتی و عقب افتاده ای مثل ایران

walther
19-11-1390, 12:19 قبل از ظهر
واسه روندن این موتور هم باید گواهینامه داشت؟

Kami
19-11-1390, 12:23 قبل از ظهر
واسه روندن این موتور هم باید گواهینامه داشت؟

اصلا شک نکن که گواهینامه میخواد
چون پلاک میشه به همین دلیل میخواد

K.I.A
19-11-1390, 12:35 قبل از ظهر
همش باید عینه پلنگ صورتی با خودت سیم ببری!!! همش باید بزنی تو پیریز!

mostafak021
19-11-1390, 02:14 قبل از ظهر
3.5 باید شارژ شه پول برقش از بنزین هم بیشتر در می یاد اگه بخواد با هر بار شارژ 90 کیلومتر بره

19-11-1390, 11:16 بعد از ظهر
صدایی که از اگزوز موتور بنزینی در میاد و دنده خوردنش دور موتورش و...
یه کیفه دیگه ای داره
سر سوپاپ گیرپاچ و... هم دردسر داره

aban
22-11-1390, 01:50 قبل از ظهر
تکنولوژی با سرعت زیاد در حال پیشرفته.... 2 سال دیگه موتورهای برقی میاد که با یک ساعت شارژ 500km مسافت طی میکنه با سرعت 140
انگلیس ماشین برقی ساخته که تاپ اسپید 200 میزنه.

:32:

26-11-1390, 11:51 قبل از ظهر
از این خبر های زیاده ولی همشون دروغ هستن
برای مثال زیاد دیده میشه تو اینترنت تلیویزون مجله و... برای جذب چرت و پرت میگن
دانشمندان المانی موفق به اختراع فضا نوردی شدند که با یک دکمه از مکانی از کره زمین به مکانی دیگر در یک ثانیه میرود.
دانشمندان روسی موفق به درمان یک بیمار سرطانی شدند و...
چرا یه ماشین هست که با 40000 میلیون باتری لپ تاپ کار میکنه و شتابش 3 ثانیه هست و 200 تا میره و حتی 1 کیلومتر از 200 تا بالاتر نمیره بی دنده هم هست و 200 تا رو خیلی زود میره !

کوروش
27-11-1390, 07:46 قبل از ظهر
ببین اینجور اخبار صحت داره ولی ازمایشی هستش و شاید تا چند سال دیگه هم تولید گسترده نشه /// این موتور که بیرون هم اومده :icon_pf (95):

siyasokhteh
27-11-1390, 01:22 بعد از ظهر
نیرو محرکه پارسیان هم موتور برقی داره. یک مدل هم برای پلیس داره. یک کیت هم برای تبدیل دوچرخه به دوچرخه برقی داره البته قیمتاش بالاست.

27-11-1390, 03:38 بعد از ظهر
یادش بخیر اون زمان که گیر به موتور داده بودیم همکار بابام تو محل کارش رفته بود اینترنت مشخصات این ها رو گرفته بود بابام گفت کدومو میخای گفتم اون معادل 250 سی سی رو گفت گرونه گفتم پس چی گفتن دوچرخه برقی گفتم بیخیال بچه بازی هست !
باتریش هم سر 3 ماه عمرش تموم میشه قبول کرد که موتور گازی بخریم و....!

K.I.A
27-11-1390, 03:47 بعد از ظهر
اونوقت وقتی با این برقیا راه میری چه صدایی میده...صدای ابمیوه گیری یا صدای همزن برقی یا صدای ریشتراش یا سشوار!!!!البته وسیله های برقی گشتاور خیلی بالایی میتونن تولید کنن...برای همین به نظر شتاب خوبی داشته باشه اما در مورد سرعتش که 100 تاس یه کم باید فکر کرد

27-11-1390, 03:55 بعد از ظهر
فک نکنم صدایی داشته باشه :11:

K.I.A
27-11-1390, 06:03 بعد از ظهر
بلاخره صدای پنکه سقفی میده که؟ چه جوری روشن میشه ؟استارت؟ مکانیزم این جور موتورا چیه؟

Ali
27-11-1390, 06:57 بعد از ظهر
ولی از یک نظراییی هم خوبه نه مکافات روشن نشدن تو زمستون هم بهم خوردن تنظیم کاربرات یا انژکتور هم ...

K.I.A
27-11-1390, 07:01 بعد از ظهر
فکر کنم ایرادای این خاص تر باشه ...

02109002
27-11-1390, 07:08 بعد از ظهر
مشخصات کلی این موتور

02109002
27-11-1390, 07:23 بعد از ظهر

K.I.A
27-11-1390, 07:34 بعد از ظهر
این که وزنش خیلی زیاده معمولا این جور وسیله های اقتصادیو کم حجم /سبک /کم خرج/.... درست میکنن .و قدرتش 4 اسب بخار محاسبه میشه برای این وزن فقط یه کم گشتاورش به دادش میرسه یعنی خیلی کنده در ضمن گیربکسم نداره و نهایت قدرت خودشو در هر شرایطی یه جور ارائه میده و انرزی تلف شدش خیلی زیاد میشه ...

---------- Post added at 09:34 PM ---------- Previous post was at 09:23 PM ----------

در ضمن با معکوس کردن ولتاز عقب هم میره

27-11-1390, 08:05 بعد از ظهر
تنظیم کنندگی گشتاور داره عزیز.
روشن شدنش off و on داره میزاری روی on اهرم گاز رو میچرخونی را میره !
همین !
مثل روشن کردن لامپ پنکه و...

K.I.A
27-11-1390, 08:10 بعد از ظهر
مثل ماشین و موتور شارزییای بچه هاست /مکانیزمشم همونه

flower
14-01-1391, 07:55 قبل از ظهر
دوستان کسی این موتور را نخریده از قیمت جدید این موتور کسی خبر نداره پلاک داره یانه اگر همون 2000000 باشه شاید بخرم

کوروش
15-01-1391, 08:42 قبل از ظهر
دوستان کسی این موتور را نخریده از قیمت جدید این موتور کسی خبر نداره پلاک داره یانه اگر همون 2000000 باشه شاید بخرممعلومه که پلاک داره / فکر کنم الان با قیمت دلار گرون تر شده باشه

roma
17-07-1391, 09:48 بعد از ظهر
با سلام خدمت دوستان عزیز
مدت زمان شارژ این موتور 8.5 ساعت در حالت عادی و3.5 ساعت در حالت سریع که اگه از حالت سریع استفاده بشه عمر باتری به نصف (حدود250 بار)شارژ کاهش پیدا میکنه
پیمایش این موتور در با سرعت 40 کیلومتر در شیب صفر درجه تنها 60 کیلومتر هست چرا جهانرو زده 90 کیاومتر معلوم نیست(حتی این توی سایت مودناس اینو نوشته)
یکی از مشتریام این گرفته و میگه با هر بار شارژ حدود 35 تا 40 کیاومتر توی تهران میشه باهاش رفت سر بالای درجا باتری این موتور خالی میکنه
قیمت این موتور مدل 90 2300 هست و مدل 91 نداره

Babak
17-07-1391, 09:52 بعد از ظهر
30 یا 40 کیلومتر که چیزی نیست اونم توی این تهران درن دشتی و شلوغ:3ztzsjm:
شارژشم که تموم بشه باید بگردی دنبال پریز برق:2i8d4ao:

roma
21-07-1391, 10:28 بعد از ظهر
Traction Motor Type

Brushless DC Motor

Rated Power
1.0 kW

Max Power

Speed Control System
Pulse Width Modulation

Hall Sensor ([Only registered and activated users can see links])
Honeywell

Transmission

Type
Fully Automatic

Final Reduction Ratio
4.2

Driving System
Chain

Chassis

Type
Steel Pipe Backbone

Front Suspension
Telescopic fork

Rear Suspension
Trailing swing arm suspension

Front Brake
Drum 110 mm

Rear Brake
Drum 110 mm

Electrical System

Battery
Lead Acid, Nano Gel

Capacity
1200Wh (5 units)

Voltage

Charger
Intelligent Charger
Input 240V (50/60Hz)
Output 60V DC

Charging Time
(Normal)
8 Hours (مدت شارژ)

Charging Time
(Fast)
3.5 Hours (مدت شارژ سریع)

Discharge Cycles
500 cycles (دفعات قابل شارژ)

Estimated Life
2.5 years or 30,000 km (عمر مفید باتری ها)

[Only registered and activated users can see links] با قابل شارژ و 30000 کیلومتر مصافت طی شد 30000÷500=60 کیلومتر برد این موتور با هر بار شارژ
جهانرو از گجاش 90 کیلومتر مصافت از کجاش حداکثر سرعت 100 کیلومتر از کجاش شارژ 3.5 ساعت در اورده نکنه موتورشون از مریخ میاره نکنه فناوریش از مالزی بیشتر شده نکنه مودناس دلش به حال ما جوانای ایرانی سوخته گفته بزار یه حالی بهشون بدم خوباش بدم ایران
چرا یه شرکت واسه فروش بیشتر این همه دروغ سر هم میکنه هیچ کس هم کاری باهاش نداره

flower
21-07-1391, 10:41 بعد از ظهر
این که چیزی نیست جدیدا مودناس 110 طرح جدید بر چسب 120 و 125 رو فلاپ چسبونده حتی تو سند هم زده 120 و 125 سی سی حجم واقعی این موتور 110 سی سی نه 125 سی سی حتی شرکت مودناس هم تایید نکرده چون از این موتور استقبال نشد این ترفند جدید را بکار بردن که تا حدودی استقبال شد .

linux_linda
11-08-1391, 02:59 قبل از ظهر
همون موتور بنزینی نظیر روان 110 بنظرم بهتر باشه

با بنزین لیتری 400 تومن

موتور الکتریکی مورد استفاده برای این موتورای برقی از نوع فوق کمپوند و تعمیراتش دردسر داره

مثلا کولکتورش خراب بشه و اینکه هرکسی دانش تعمیرش رو نداره:15:

کاوه
11-08-1391, 03:06 قبل از ظهر
کلا موتور آشغالی هست
با این که نمیشه به کارات برسی تو تهران
نه شتاب داره نه سرعت مدت زمان شارژش هم .....
صبح از خونه بزنی بیرون شب باید با وانت ببریش خونه :7tir:

roma
19-08-1391, 01:22 قبل از ظهر
باید این جوری نگاه کرد به موضوع
یه موتور داری که روزی یک لیتر بنزین داره با این یک لیتر به همه کارات باید برسی

saeed55d
21-08-1391, 10:47 بعد از ظهر
کلا موتور آشغالی هست
با این که نمیشه به کارات برسی تو تهران
نه شتاب داره نه سرعت مدت زمان شارژش هم .....
صبح از خونه بزنی بیرون شب باید با وانت ببریش خونه :7tir:

یه نکته را باید بگم دوستان عزیز
این موتورها بد نیستند ولی برای مسافت های کفی طراحی شدن
و برای تهران که توی شیب قرار گرفته مناسب نیستند
علت عمده اینه وگرنه شاید تو کشوری مثل خود چین تعداد زیادی کاربر از این وسیله استقاده می کنند
البته نوع اصلی اینها که دست پروده کشورهائی مثل انگلستان و آلمان هست گرون قیمته
و نمونه های ساخت آسیای شرقی کیفیت مطلوب ندارند.

ali_r
08-09-1391, 08:53 قبل از ظهر

mam127
09-09-1391, 10:50 بعد از ظهر
این که عکس موتور های اساران هست

flower
09-09-1391, 11:17 بعد از ظهر
این دوتا خانوما از دست سی جی سوار ها در امان نیستن متلک گویی و غیره ...این موتور برقی فقط بدرد این می خوره از خونه تا بقالی یا نوایی محل باش بری اصلا بدرد شهر نمی خوره سرعت پایین 30 کلیومتر تو شهر خطرناکه و اینکه مسافت 30 کیلومتر پیمایش خیلی کمه .

K.I.A
10-09-1391, 02:51 قبل از ظهر
من یه دونه از این مودناس برقی مالزیا میخوام /قیمت ؟ کجا داره؟ هرجا میزنگم میگن نداریم

کاوه
10-09-1391, 03:14 قبل از ظهر
جهانرو یه مدت پیش فروش میکرد
استقبال نشد قیمتش فضایی بود

flower
10-09-1391, 05:59 قبل از ظهر
من قبلا زنگ زدم چون استقبال نشد قیمتش 2300000 تومانه ولی کمتر هم بت می دن.

- - - Updated - - -

نمایشگاه داره خ بابی ساندز فقط پلاک تهران موجوده

saeed55d
13-09-1391, 03:39 بعد از ظهر
این دوتا خانوما از دست سی جی سوار ها در امان نیستن متلک گویی و غیره ...این موتور برقی فقط بدرد این می خوره از خونه تا بقالی یا نوایی محل باش بری اصلا بدرد شهر نمی خوره سرعت پایین 30 کلیومتر تو شهر خطرناکه و اینکه مسافت 30 کیلومتر پیمایش خیلی کمه .

خیلی عذر می خوام دوست عزیز
30 کیلومتر توی شهر خطرناک نیست چون حداکثر سرعت توی اتوبان های تهران 120 هستش
پس توی شهر نباید بیشتر از 60 باشه
ولی بی فرهنگی بعضی از راننده ها و بعضی از راننده های بی فرهنگ خطرساز هستند
همونطور که اشاره کردم موترهای برقی بخاطر حمایت از محیط زیست توی کشورهای دیگر هم کاربرد دارند هم طرفدار دارند
اما من و شما که علاقه مند سرعت و شتاب هستیم باید فرهنگ سرعت و شتاب رو توی اتوبان ها و بزرگراه ها پیاده کنیم
من به همه کسائی که میگن موتور خطرناکه همیشه میگم توی شهر از 60 تا که بیشتر نری میتونی موتور رو جمع کنی
من خدا رو شکر تا امروز هنوز تصادف نداشتم
نه با 125 نه با 250

mam127
14-09-1391, 01:37 قبل از ظهر
اگه این موتور های اساران یکم قشنگ بود یکی می خریدم
کسی موتور سیکلت برقی که یکم قشنگ باشه و بیش از 50 تا نتونه بره میشناسه اخه من جولوی خودم را نمی تونم بگیرم و تند میرم علاقه ای به شتاب و سرعت هم ندارم ولی نا خوداگاه تند میرم برای همین تا حالا موتور سیکلت نخریدم اگه کسی مدلی چیزی میشناسه بهم پیام شخصی بده
میشه همین موتور مودناس برقی را سرعتش را بست مثلا 50 تا که بیشتر نره ؟
اگه هر روز باهاش از سربالایی 25-30 درجه بریم بالا به موتورش هم اسیب میرسه یا فقط به باطری یا اصلا میتونه بره ؟:297:

K.I.A
14-09-1391, 05:25 قبل از ظهر
موتور برقی تقویت کردنش خیلی راحته در ضمن یه موتور برقی شتاب خیلی بیشتری نسبت به نوع بنزینی داره چون گشتاور زیادی موتور برقش تولید میکنه/

من یه دونه برقی طرح ویو میخوام حتما بهم اطلاع بدید/مرسی

ali_r
16-05-1392, 06:03 بعد از ظهر

morykeys
01-05-1393, 10:09 بعد از ظهر
من میخام دست 2ش رو بگیرم موتور خوبی هست؟
لطفا راهنمایی کنید.

flower
01-05-1393, 11:15 بعد از ظهر
من میخام دست 2ش رو بگیرم موتور خوبی هست؟
لطفا راهنمایی کنید.
موتور خوبیه گشتاور خوبی داره فقط مشکلش سر باطریه زود شارژ خالی می کنه خیلی زور بزنه 30 کیلومتر تو مسیر کفی بدون شیب با یه بار شارژ راه می ره در ضمن باطریش خیلی گرونه 5 تا دونه داره دونه ای 200 هزار تومانه اگر سربالایی بری زود خالی می کنه دنده عقب هم داره حدود 10 روز دستم بود فقط بدرد تا سر کوچه برای خرید نانوایی و بغالی می خوره .

morykeys
02-05-1393, 12:54 بعد از ظهر
موتور خوبیه گشتاور خوبی داره فقط مشکلش سر باطریه زود شارژ خالی می کنه خیلی زور بزنه 30 کیلومتر تو مسیر کفی بدون شیب با یه بار شارژ راه می ره در ضمن باطریش خیلی گرونه 5 تا دونه داره دونه ای 200 هزار تومانه اگر سربالایی بری زود خالی می کنه دنده عقب هم داره حدود 10 روز دستم بود فقط بدرد تا سر کوچه برای خرید نانوایی و بغالی می خوره .
دستت درد نکنه خیلی لطف کردی با این سرعت جوابمو دادی
موتور خوبیه یعنی عالیه چون فقط یه موتور الکتریکی داره نه روغن نه کاربراتور نه انجین و نه...
ولی حیف واقعا که مدت زمان شارژدهیش کاربردی نیس
اگه یه موتور بیاد با شارژ دهی 200کیلومتر عالی میشه
فروشنده بم میگفت 8 ساعت شارژ 12 ساعت میبره
آقا روشنم کردی مرسی

flower
02-05-1393, 01:57 بعد از ظهر
8 ساعت شارژر را درست گفت ولی 12 ساعت می بره چرند گفته خیلی ببره 45 دقه قیمتش تو اصفهان 3 میلیون هم می دن چون سال 90 تولید شده باطریش عمرش رو به پایان هست پس 1میلیون پول باطری می خواد یه tvs 110 سی سی بخر از فکرش بیرون بیا تو خود مالزی که سازندش هست استقبال نشد .

morykeys
02-05-1393, 02:01 بعد از ظهر
خوب راهنمایی کردی یه وسپا دارم ولی خوب نمیشه روش حساب کرد میخام یه موتور برقی بخرم چون دردسر درون سوزارو نداره مثل اینکه حالا باید منتظر بمونم و با وسپای سر کنم.

MOHSEN CBR
02-05-1393, 10:09 بعد از ظهر
اقا یه نمایندگی پیدا کنید این موتور سوار شیم خیلی هم بهتره
misson rc
44313

امید64
23-09-1393, 09:50 بعد از ظهر
دوستان تعمیر این نوع موتورها رو کجا باید یادبگیریم؟