PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش روان 200 ،نیمه rv مدل 90

ARIA
18-03-1390, 08:21 بعد از ظهر
یکدستگاه روان سفید مدل 90 که پنجشنبه 2 هفته پبش خریداری شده با کارکرد زیر 30 کیلومتر فوری فروشی.

دیگه همه روان را میشناسند و عکس فکر نمیکنم که احتیاج باشه.

موتور رادیات روغن داره و زین rvروش نصبه بقیه مشخصات مثل روان قدیم هست یعنی :
-ترمز عقب دیسکی نیست
-کمکها معکوس نیست
-دم عقب مثل قدیم
- رینگها سفید هستند

موتور متعلق به یکی از دوستان هست که سالهاست موتور سوار نشده بود و با هم رفتیم از نمایندگی خریدیم و خودمم سر گاز تا منزلش در شمال شهر موتور را بردم که حدود بیست و اندی کیلومتر انداخت و تو 2 هفته تکان نخورده و حتی استارت نخورده چون صاحب بدلیل مشکلش نتونسته سوارش بشه.
بدلیل مشکلی پیش بینی نشده سریعا" قصد فروش داره.
موتور بیمه ثالث +راکب هم از تاریخ شنبه 7/3/90 که فکر کنم نزدیک 70000 شد(تو بیمه نامه مبلغ دقیق درج شده)
خود موتور را 1590 خرید (تو قولنامه درج شده)و باکش با سوپر پر شده و بیمه را هم که عرض کردم،و انعام و ...یعنی بالای 1670 پاش تمام شده.
فکر کنم با کسر 100000 جهت یک استارت و این مقدار جزیی کارکرد جهت رسیدن از فروشگاه تا منزل ،رقم معقولی باشه و منصفانه.
یعنی برد برد میشه ، هم برای خریدار و هم فروشنده.

انشالا اگر کسی تا شنبه 21/3/90 خرید، خیرش را ببینه و لذتش را ببره،صاحب هم کاملا" راضیه.

cissp22
22-04-1390, 01:11 بعد از ظهر
سلام دوست خوبم .

شما هیچ اطلاعات تماسی از خودتون نگذاشتید .بنده درصورت کامل بودن مدارک خریدارم .

[Only registered and activated users can see links]

ARIA
22-04-1390, 11:49 بعد از ظهر
راه تماس در فرومها وقتی که شماره تلفن گذاشته نمیشه ، pm(پیام خصوصی) هست.

دوما" در پستم گفته بودم تا 21/3/90 اگر کسی خریدار بود اطلاع بده و در غیر اینصورت به فروشنده پس داده میشه که همین اتفاق هم افتاد و فروشنده با کسر 200هزار تومن موتور را برداشت.
در هر صورت مورد خوبی بود ولی متاسفانه فروش رفت بنابراین لطفا" مدیران تاپیک را پاک یا قفل کنند.