PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایا گواهینامه موتور دارید؟؟؟

صفحه ها : 1 [2]

محمدمحسن
04-09-1393, 08:11 بعد از ظهر
آموزشگاه اذیت میکنه یا راهنمایی رانندگی؟

آموزشگاه اذیت میکنه کارتکس صادر نمیکنه برم امتحان شهری .

اولم میگفتن مشمول میزنه اما بعداز چندماه ازم خبر نشد بهم زنگ زدن گفتن با کپی کارت معافیتت حله

امتحانات داخلی و با کپی کارت قبول شدم اما افسری رو نگه داشتن

نمیدونم واسه چی اذیت میکنند خوبه خودشون دیدن من با موتور نون درمیارم

یه نصحیت برادرانه به دوستانی که تصمیم به معافیت گرفتن دارند .

داداش گلم برو خدمت معافیت نگیر الکی میتونی بری برو

هرجا بری بهت گیر میدن یه گواهینامه برای من تا الان حدود ۳۴۰ هزار اب خورده

هیچ شرکتی نمیتونی مشغول بکار بشی .

digitalcanon
04-09-1393, 08:34 بعد از ظهر
مهر سال 82 گرفتم . و دوباره توسال 92 تمدیدش کردم

said khansar
04-09-1393, 08:44 بعد از ظهر
آموزشگاه اذیت میکنه کارتکس صادر نمیکنه برم امتحان شهری .

اولم میگفتن مشمول میزنه اما بعداز چندماه ازم خبر نشد بهم زنگ زدن گفتن با کپی کارت معافیتت حله

امتحانات داخلی و با کپی کارت قبول شدم اما افسری رو نگه داشتن

نمیدونم واسه چی اذیت میکنند خوبه خودشون دیدن من با موتور نون درمیارم

یه نصحیت برادرانه به دوستانی که تصمیم به معافیت گرفتن دارند .

داداش گلم برو خدمت معافیت نگیر الکی میتونی بری برو

هرجا بری بهت گیر میدن یه گواهینامه برای من تا الان حدود ۳۴۰ هزار اب خورده

هیچ شرکتی نمیتونی مشغول بکار بشی .

کارت معافیت باکارت پایان خدمت فرقی نمیکنه!خیلی ازدوستان معافیت داشتن وگواهینامه گرفتن برادرمنم معافیت داشت!بدون گواهینامه وبیمه موتورنرون بیفت دنبالش تکلیفتو مشخص کن!

roots
04-09-1393, 08:59 بعد از ظهر
الان امتحان شهرو خود آموزشگاه میگیره یا شهرک؟؟

said khansar
04-09-1393, 09:09 بعد از ظهر

شهرک میگیره اموزشگاه فقط معرفی کنندست به اداره راهنمایی رانندگی!

محمدمحسن
04-09-1393, 11:00 بعد از ظهر

برا آموزشگاه ما خود آموزشگاه میگیره ولی افسر میارن . فرقی نداره استرسش سرجاشه .

کارت معافیت باکارت پایان خدمت فرقی نمیکنه!خیلی ازدوستان معافیت داشتن وگواهینامه گرفتن برادرمنم معافیت داشت!بدون گواهینامه وبیمه موتورنرون بیفت دنبالش تکلیفتو مشخص کن!

فرق داره داداش وقتی دولت نظام به انجام وظیفه معافت کرده ببخشیدا یعنی این فرد بدرد خدمت وظیفه نمیخوره

چطوره یه شرکت قبول کنه که فردی رو که دولت معافش کرده رو بکار بگیره .

حرف من نیست حرفی هست که مدیر اموزشگاه میزنه برای همین از هفت خان رستم باید رد بشیم تا یه گواهینامه بهمون بد.

میگید موتور سوار نشم . پس چطوری خرج مخارج زندگی رو در بیارم تو پیک کار میکنم تو سرمایه زمستون زیره بارون

نون زیره سنگه بل اخر باید کار کرد .

roots
04-09-1393, 11:39 بعد از ظهر
اقای محمدمحسن، شما مگه ساکن تهران نیستی؟؟ تا اونجا که من میدونم الان 2 تا اموزشگاهه درسته؟؟ مگه میشه یکی معرفی کنه شهرک یکی خودش..؟؟

Hasan.A
05-09-1393, 12:47 بعد از ظهر
سلام خدمت دوستان من 17سالمه اگه موتورم بیمه داشته باشه وپلاک ملی باشه.کلاه هم همرام باشه وگواهی نامه هم نداشته باشم اگه بخوابونن هزینش چقد در مییاد باسه من

akbar71
05-09-1393, 04:11 بعد از ظهر
سلام خدمت دوستان من 17سالمه اگه موتورم بیمه داشته باشه وپلاک ملی باشه.کلاه هم همرام باشه وگواهی نامه هم نداشته باشم اگه بخوابونن هزینش چقد در مییاد باسه من
سلام داداش کلاه که سرت باشه کمتر بهت گیر میدن ولی اگه خدای نکرده گرفتنت اسم یکی که گواهینامه داره رو بده تا موتورت راحت تر آزاد بشه اگه اسم خودت رو بدی چون گواهینامه نداری باید بری شورای حل اختلاف اگه اشتباه نکنم از 500 تا یک میلیون تومان جریمه نداشتن گواهینامه هستش

Hasan.A
05-09-1393, 04:20 بعد از ظهر
دوست عزیز اگر اسم یکی که گواهی نامه داره رو بدم باید برای ازاد کردنش اون بره؟ویعنی جریمه گواهی نامه موتور از ماشین بیشتره؟

said khansar
05-09-1393, 04:31 بعد از ظهر
برا آموزشگاه ما خود آموزشگاه میگیره ولی افسر میارن . فرقی نداره استرسش سرجاشه .

فرق داره داداش وقتی دولت نظام به انجام وظیفه معافت کرده ببخشیدا یعنی این فرد بدرد خدمت وظیفه نمیخوره

چطوره یه شرکت قبول کنه که فردی رو که دولت معافش کرده رو بکار بگیره .

حرف من نیست حرفی هست که مدیر اموزشگاه میزنه برای همین از هفت خان رستم باید رد بشیم تا یه گواهینامه بهمون بد.

میگید موتور سوار نشم . پس چطوری خرج مخارج زندگی رو در بیارم تو پیک کار میکنم تو سرمایه زمستون زیره بارون

نون زیره سنگه بل اخر باید کار کرد . کی گفته هرکی معاف بشه بدردنظام نمیخوره طرف سه تاداداشش رفته خدمت معاف شده یعنی بدردنظام نمیخورده که معاف شده طرف تکفرزنده معاف شده به دردنظام نمیخوره و.....خیلیارومیشناسم که معافی دارن وتوسپاه وارتشو ارگانهای دولتی کارمیکنن خیلیهاروهم میشناسم که معاف بودنوازمن زودترگواهینامشونوگرفتن!من منظورم این نبودکه بی خیال کارت شومنظورم اینه که خدای نکرده بزنی کسیروبکشی بدون گواهینامه میخای چیکارکنی یعنی بیفت دنبال گواهینامت!رفیقم باموتوریکی روکشت گواهینامه نداشت خونواده مقتول رضایت نمیدادن اگه موتورتوبگیرن برادراوردنش بایدازکارت بزنی وکلی خرج کنی !70درصدموتورسوارامدارکشون ناقصه یابیمه ندارن یامدارک یاگواهینامه بایباررفتن داخل دادگستری خیلی ازاین مورداروبه چشم میبینی!

malmal
05-09-1393, 07:30 بعد از ظهر
دوست عزیز اگر اسم یکی که گواهی نامه داره رو بدم باید برای ازاد کردنش اون بره؟ویعنی جریمه گواهی نامه موتور از ماشین بیشتره؟

اره اگه اسم کسی که گواهینامه داره رو دادی باید اون بره برای آزاد کردنش.جریمه نداشتن گواهینامه تو شهر ما نهایتا 100 تومن میشه و هزینه پارکینگ و خلافی و چیزای دیگه جدا هست
اگه گواهینامه نداشته باشی و اسم خودتو بدی دردسرش زیاده تا آزادش کنی

محمدمحسن
07-09-1393, 12:30 قبل از ظهر
اقای محمدمحسن، شما مگه ساکن تهران نیستی؟؟ تا اونجا که من میدونم الان 2 تا اموزشگاهه درسته؟؟ مگه میشه یکی معرفی کنه شهرک یکی خودش..؟؟

سلام خود تهران نیستم حومه تهران اسلامشهر ..

تو اسلامشهر خودشون میگیرن با حضور افسر از راهنمایی میاد حتی امتحانات افسری هم داخل آموزشگاه صورت میگیره .

rezaa_maleki
23-12-1393, 02:27 قبل از ظهر
سلام
میخام گواهی نامه بگیرم ولی سی جی ندارم.[Only registered and activated users can see links] fHy8vAD8/ACAgIC8vIC8vLzAwMD8/P09PAF9fAH9/AF9fX29vb39/f4%20PAJ%20fAK%20vAL%20/AM/PAN/fAO/vAP/AI%20Pj5%20fn7%20/v8/Pz9/f3%20/v7/wAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAACH/C05FVFNDQVBFMi4wAwEAAAAh%20QQJGwB/ACwAAAAAIQATAAAH5YB/goOEhYaHiIl/AAIABIqQhwINFhQOAZGJCgCcAH8GGqEaF5iZhQEUFQ4DDgcPoh oYDQimgwAXohkDAQ8TDQcABQyetYuiGKuMnBIhzQzFxhYPAQAS DBIFAh/NIcPFAA0CEY0eEQXczSAADsSRnBAgIR4eIRLV6BAOD%202QnNv oCiYEUCChg70L%200xxYoCOw4AMGSr8OlBBQ0KFABhs6MBBwAR YsDwJUBjgAoUDrkDmSiCIHyJiAFSq5NeuE01BAl6FssBJZ4aaN kcaIlagAIADGVRaKLVo6FBOhGx2KuAOmtU/gQAAIfkECRsAfwAsAgABAB4AEQAAB%20GAf4KDhH8AAgAEhYuM jAINFhQOAY2VfwoAmQB/BhqeGheUloUBFBUOAw4HD58aGA0Io4MAF58ZAwEPEw0HAAUMm7 KGnxioh5kSIcoMwsMWDwEAEgwSBQIfyiHAwgANAhGIHhEF2cog AA7BlZkQICEeHiES0uUQDg/qjZnY5QoTAQokdJh3Ad%20oTAzKcRiQIUMFXgcqaDB4EACDDR0 4CJjQqtUmAbM0EQIQ4AKFA6s62kogaFO%20WS1VqsyXqaXIYAJ YebKQSWeGl4ZqwvxToACAAxlUWhBVCKjIkJoyFdC3KBAAIfkEC RsAfwAsAgABAB4AEQAAB%20KAf4KDhH8AAgAEhYuMjAINFhQOA Y2VfwoAmQB/BhqeGheUloUBFBUOAw4HD58aGA0Io4MAF58ZAwEPEw0HAAUMm7 KGnxioh5kSIcoMwsMWDwEAEgwSBQIfyiHAwgANAhGIHhEF2cog AA7BlZkQICEeHiES0uUQDg/qjZnY5QoTAQokdJh3Ad%20oTAzKcRiQIUMFXgcqaDB4EACDDR0 4CJjQqtUmAYU0zQpwgcKBVR1tJRCkrqUhlilT5tuUj6UgAaw8W ciUM0NNQ5kIBStQAMCBDCktiAppk2XQWZo0FdA3S1AgACH%20T UFuaW1hdGlvbiBieSBDYW1pbGxhIEVyaWtzc29uLg0Kd3d3Lm1 pbGxhbi5uZXQNCkNvcHlyaWdodCBQcm90ZWN0ZWQuLgFVU1NQQ 01UADs= کسی هست که بتونه راهنماییم کنه از کجا یه سی جی برای یه هفته قرض بگیرم؟ موتور من طرح ویو هست.
سی جی برای تمرین میخام:29:.

کسی هست بتونه موتورشو برای چند ساعت تمرین قرض بده؟ هزینشم پرداخت میکنم. لطفاً در صورت تمایل برای قرض دادن موتور سی جی 125به 09188502209 تماس بگیرید.
با تشکر

alimeh
12-04-1394, 03:56 بعد از ظهر
من سنم نمیسههه

moein 007
12-04-1394, 06:13 بعد از ظهر
سی جی برای تمرین میخام:29:.

کسی هست بتونه موتورشو برای چند ساعت تمرین قرض بده؟
با تشکر
شما کدوم شهر هستی؟؟؟؟

big_00a
20-04-1394, 02:40 بعد از ظهر
امروز فرمان قبول شدم

ahmadra.2520
04-06-1394, 04:33 قبل از ظهر
۱ مرداد۹۴ موتور رو گرفتم
۱۶ ابان ۹۲ هم ماشین
===========رفته بودم برا گواهینامه موتور همه میگفتن تو پیک موتوری کار میکنی گفتم نه
گفتن مگه بیکاری اومدی دنبال گواهینامه چه حالی داری تو!!! استدلال طرف ترکوند منو!
خداروشکر گواهینامه رو گرفتم دیگه افسر میبینم نمیترسم
از اون موقع هرجا افسر میبینم میرم جلوش که اگه جلومو گرفت مدارک رو بکوبم تو صورتش برعکسه دیگه یه جا نیست که موتور بگیرن!
منتظر بودن من گواهینامه بگیرم کفی ها رو جمع کنن!!:4chsmu1:

big_00a
04-06-1394, 08:29 قبل از ظهر
[Only registered and activated users can see links]

کمتر از یک ماه هست که گرفتم :999:

فرنام
04-06-1394, 11:48 بعد از ظهر
با اینکه قبول شدم و پروندم ارسال شد به راهور اما بعد ازدو ماه به علت نداشتن پایان خدمت پروندم بر گشت خورد و حالا به قول جناب خان وارد بازی های پیچیده ای شدم .

912
05-06-1394, 12:33 قبل از ظهر
داش دقیقا چند روزه اومد واست؟

- - - Updated - - -

کمتر از یک ماه هست که گرفتم :999:

kaveh_am
05-06-1394, 08:02 قبل از ظهر
من هنوزن نگرفتم...تا اینجا که 2 هفته شده...هفته اول که کلاس بود با امتحان داخلی آین نامه...بعدش گفتن 3 شنبه دیگه بیا تایید افسر...رفتم تایید کرد..بعدش گفتن نگاه کن ببین طبقه حروف الفبا کی میفتی....امتحان قبلی 1 روز قبلش 2 شنبه بوده و بعدی میفته 20 روز دیگه!!!!
تا اینجا 30 روز...بعد اگر یه ضرب قبول شم 4 روز بعدش باید برم عملی....بعدش 2_4 هفته ای طول میکشه تا گواهینامه بیاد....
2 ماه الافی....
والا برای ماشین که گرفتم اینجوری نبود....حروف الفبا اینا نداشت امتحانشم تو آموزشگاه بود...چرا اینجوری میکنن رو نمیدونم...

همش هم برای پوله....گواهینامه ماشین داری دیگه آین نامه اینا امتحان بدی چیکار؟
برای این که 90 تومن از آدم بگیرین!!!! کلی هم وقت ملت رو بگیرن و از سر کار پاشن بیان اونجا...
تازه اگر بخوای گواهینامه ماشین و موتور رو با هم بگیری نمیدن...اول باید یکیش رو بگیری بعد دوباره پول بدی بیای سر کلاس بشینی دومیش رو بگیری:icon_pf _15_:

crixus
05-06-1394, 08:39 قبل از ظهر
سلام دوستان برای گرفتن گواهینامه باید پایان خدمت داشته باشم؟

al!r3za
05-06-1394, 08:53 قبل از ظهر
من هنوزن نگرفتم...تا اینجا که 2 هفته شده...هفته اول که کلاس بود با امتحان داخلی آین نامه...بعدش گفتن 3 شنبه دیگه بیا تایید افسر...رفتم تایید کرد..بعدش گفتن نگاه کن ببین طبقه حروف الفبا کی میفتی....امتحان قبلی 1 روز قبلش 2 شنبه بوده و بعدی میفته 20 روز دیگه!!!!
تا اینجا 30 روز...بعد اگر یه ضرب قبول شم 4 روز بعدش باید برم عملی....بعدش 2_4 هفته ای طول میکشه تا گواهینامه بیاد....
2 ماه الافی....
والا برای ماشین که گرفتم اینجوری نبود....حروف الفبا اینا نداشت امتحانشم تو آموزشگاه بود...چرا اینجوری میکنن رو نمیدونم...

برای این که 90 تومن از آدم بگیرین!!!! کلی هم وقت ملت رو بگیرن و از سر کار پاشن بیان اونجا...
تازه اگر بخوای گواهینامه ماشین و موتور رو با هم بگیری نمیدن...اول باید یکیش رو بگیری بعد دوباره پول بدی بیای سر کلاس بشینی دومیش رو بگیری:icon_pf _15_:

سلام. شما کدوم آموزشگاه موتور رفتید؟

big_00a
05-06-1394, 09:45 قبل از ظهر

- - - Updated - - -

بین18 تا 21 روز فکر میکنم

- - - Updated - - -

2 ماه الافی....

اقا کاوه شما رفتید راهنمایی و رانندگی
ولی اگر اموزشگتاه برید اینطور نیس
تمامی امتحانات مانند ماشین برگزار خواهد شد
از ایین نامه بگیر تا امتحان فرمان

من بد موقع ثبت نام کردم 18اردیبهشت بود تا پر بشه شد اخرای خرداد بلاخره مرداد ماه گرفتم
ولی الان تابستون دوسم رفته میگه شلوغه زود پر شد
من 102 دادم اموزشگاه اون موقع
18هم چشم پزشکی

kaveh_am
05-06-1394, 01:42 بعد از ظهر
بین18 تا 21 روز فکر میکنم

- - - Updated - - -

اقا کاوه شما رفتید راهنمایی و رانندگی
ولی اگر اموزشگتاه برید اینطور نیس
تمامی امتحانات مانند ماشین برگزار خواهد شد
از ایین نامه بگیر تا امتحان فرمان

من بد موقع ثبت نام کردم 18اردیبهشت بود تا پر بشه شد اخرای خرداد بلاخره مرداد ماه گرفتم
ولی الان تابستون دوسم رفته میگه شلوغه زود پر شد
من 102 دادم اموزشگاه اون موقع
18هم چشم پزشکی
اول رفتم راهنمای راندگی...گفتن آدرس آموزشگاه ها رو برد هست برو اونجا....کرج کلا 3 تا داره...
الان آین نامه داخلی آموزشگاه رو دادم...حالا گفتن 20 برو راهنمیا رانندگی اونجا آین نامه بده...بعدش بیا بقیش...

سلام. شما کدوم آموزشگاه موتور رفتید؟
میثم
میدان سپاه به سمت 3 راه گوهردشت یه کوچه موتده به پل بپیچ وسط کوچست...

سلام دوستان برای گرفتن گواهینامه باید پایان خدمت داشته باشم؟
اگر اشتغال به تحصیل نداشته باشید بله...

al!r3za
05-06-1394, 02:12 بعد از ظهر
من رفتم شماره ۲ جاده قدیم کرج پشت ترخیص موتور. مبلغ واریز کردم و مدارک دادم. ولی چون گواهینامه ماشین رو هم تازه گرفتم و هنوز نیومده گفتن باید صبر کنی تا اون بیاد بعد که اسمت از سیستم خارج شد می‌تونی بیای برای کلاسهات.
گواهینامه ماشینم اومد و زنگ زدم گفتم اومد. اسممو تو سیستم زد و گفت اسمت خارج شده و می‌تونی بیای برای ثبت نام. الانم فقط کپی گواهینامه ماشین میگیرن و مراحل گواهینامه موتور که تموم شد بعدش گواهینامه ماشینو میگیرن و جفتش یکی میشه.
۵ جلسه آیین نامه و ۵ جلسه عملی کلاس داره. آزمون آیین‌نامه مقدماتی که دادی می‌ری برای آیین‌نامه اصلی و بعدش کلاس‌های عملی. همه مراحل هم تو همون آموزشگاهه. پرسیدم گفتن که کل کلاسها و مراحلش ۱۴ روز طول میکشه. اگر نیفتی و قبول بشی.

kaveh_am
05-06-1394, 04:08 بعد از ظهر
چقدر گرفتن؟

برای ما کلاساش خیلی خوب پیچید :biggrin:
6 جلسه بود
روز اول مدرسمون کار داش گفت حاضری زدم برید...
روز دوم و 3وم و 4 رو رو رفتم....
یه روز قیبت آزاد بود اونم قیبت کردم
روز 6 هم امتحان...سرجمع 3 روز سر کلاس بودیم....
بهمون هم گفتن عملی کلاس نداره بیاید ضرتی امتحان بدید برید:12:
خوبه حالا یکم بلدم...

big_00a
05-06-1394, 04:18 بعد از ظهر
[QUOTE=kaveh_am;305917]اول رفتم راهنمای راندگی...گفتن آدرس آموزشگاه ها رو برد هست برو اونجا....کرج کلا 3 تا داره...
الان آین نامه داخلی آموزشگاه رو دادم...حالا گفتن 20 برو راهنمیا رانندگی اونجا آین نامه بده...بعدش بیا بقیش...

والله اینجا ک اینطور نیس همه چیزش با خوده اموزشگا ایین نامه داخلی اصلی و فرمان

ایین نامه اصلی یکی رو میارن سرهنگ
فرمان هم ک افسر میاد اموزشگاه
همچی با اموزشگاه بوده
والله تعجب میکنم اینطور ک شما میگید

said khansar
05-06-1394, 04:27 بعد از ظهر
اقای bigشمادرست میفرمایین ولی کرج ویک سری جاهافرق میکنه واموزشگاه فقطوزیوش صبط نام کردن وامتحان ایین نامه(نه ایین نامه اصلی) میگیرن بعدمعرفیت میکنن به اداره راهنمایی ورانندگی برای امتحان ایین نامه وشهری!

big_00a
05-06-1394, 08:44 بعد از ظهر
اقای bigشمادرست میفرمایین ولی کرج ویک سری جاهافرق میکنه واموزشگاه فقطوزیوش صبط نام کردن وامتحان ایین نامه(نه ایین نامه اصلی) میگیرن بعدمعرفیت میکنن به اداره راهنمایی ورانندگی برای امتحان ایین نامه وشهری!

این واقعا خیلی بده
خیلی بده
:icon_pf _99_:

mehdi608
06-06-1394, 12:51 قبل از ظهر
بیستم اردیبهشت ۹۳

فرنام
07-06-1394, 09:08 بعد از ظهر
با اینکه قبول شدم و پروندم ارسال شد به راهور اما بعد ازدو ماه به علت نداشتن پایان خدمت پروندم بر گشت خورد و حالا به قول جناب خان وارد بازی های پیچیده ای شدم .
همونطور که گفتم مدنی بود وارد بازیهای پیچیده ای شده بودم تا اینکه بالاخره امروز گواهینامم اومد .
بعد از ظهر رفتم یه کوپی رنگی ازش گرفتم و پرسش کردم و گذاشتم تو کیف مدارکم.
بعدشم راحت تو خیابان اصلی شهر با موتور دور زدم .....
نوبت تعویض بعدی 1404

- - - Updated - - -

hoossein
10-06-1394, 05:20 بعد از ظهر
اینقد علافی داره که دیگه از هرچی گواهینامه حالم بهم می خوره ...

فرنام
10-06-1394, 09:37 بعد از ظهر
برادر از سر ناچاریه .
یه تصادف کوچیک بکن آدم چه مقصر باشه یا نباشه پای آدم گیره .

فرنام
21-06-1394, 11:30 قبل از ظهر
امروز داشتم تلفنی با برادرم کنار خیابون صحبت می کردم که یهویی دیدم ماشین راهنمایی رانندگی کنارم نگه داشت آقا مام کاملا طبیعی به مکالمه مون ادامه دادیم اونام منتطر شدند تا کارم تمام شه .
یه سرباز آش خور برگشت گفت : مدارک
مام صدامون انداختیم تو گلو گفتیم : بدون مدرکم مگه میشه
اومدیم پایین زین موتور دادم بالا وکیف مدارک و به افسر نشون دادم خوب برسی کرد و گفت: اصل گواهینامه ( من یه کوپی رنگی از گواهینامه ام گرفتم و اونو پرس کردم )
گفتم: تو ماشین
آقا برداشت با یه حالتی گواهینامه ی پرس شده مو مچاله کرد گفت : کوپی رنگی خلاف و سیاه سفید که داشتم قانونی !
بعدشم بیمه و کارت موتورم ازم گرفت گفت: که باید برم اصل گواهیناممو بیارم تا اینارو بهت بدم .
آقا مارو میبینی :wow:
گفتم : جناب سروان مگه میشه من هم گواهیناممو تو موتور بزارم بعد با ماشین می خوام برم دوباره بردارم بزارم تو ماشین !!!!!!
آقا سر تونو درد نیارم بعد از کلی بحث متقاعدش کردم که کارتام بهم پس بده و دیگه تو شهرم بابت نداشتن اصل گواهینامه گیر نده !
دوستان شما حالا چنین اتفاقی مقایسه کنید با زمانی که من گواهی نمی داشتم ...

912
29-06-1394, 11:30 قبل از ظهر
همونطور که گفتم مدنی بود وارد بازیهای پیچیده ای شده بودم تا اینکه بالاخره امروز گواهینامم اومد .
بعد از ظهر رفتم یه کوپی رنگی ازش گرفتم و پرسش کردم و گذاشتم تو کیف مدارکم.
بعدشم راحت تو خیابان اصلی شهر با موتور دور زدم .....
نوبت تعویض بعدی 1404

- - - Updated - - -

دوست عزیز گواهینامه شما کاملا سفیده؟
من خیلی از اینا رو دیدم تو دوست و اشنا کاملا سفیدن
ولی دوست من تازه گرفته به سبزی میزنه یعنی یه جوری سبز کمرنگه
کسی میدونه جریان چیه؟
چرا سبزه؟سفید یه دست نیست؟

فرنام
30-06-1394, 03:41 بعد از ظهر
نمی دونم
همونطور که میبینی من اول شهریور دستم رسیده .

big_00a
30-06-1394, 03:51 بعد از ظهر
امروز داشتم تلفنی با برادرم کنار خیابون صحبت می کردم که یهویی دیدم ماشین راهنمایی رانندگی کنارم نگه داشت آقا مام کاملا طبیعی به مکالمه مون ادامه دادیم اونام منتطر شدند تا کارم تمام شه .
یه سرباز آش خور برگشت گفت : مدارک
مام صدامون انداختیم تو گلو گفتیم : بدون مدرکم مگه میشه
اومدیم پایین زین موتور دادم بالا وکیف مدارک و به افسر نشون دادم خوب برسی کرد و گفت: اصل گواهینامه ( من یه کوپی رنگی از گواهینامه ام گرفتم و اونو پرس کردم )
گفتم: تو ماشین
آقا برداشت با یه حالتی گواهینامه ی پرس شده مو مچاله کرد گفت : کوپی رنگی خلاف و سیاه سفید که داشتم قانونی !
بعدشم بیمه و کارت موتورم ازم گرفت گفت: که باید برم اصل گواهیناممو بیارم تا اینارو بهت بدم .
آقا مارو میبینی :wow:
گفتم : جناب سروان مگه میشه من هم گواهیناممو تو موتور بزارم بعد با ماشین می خوام برم دوباره بردارم بزارم تو ماشین !!!!!!
آقا سر تونو درد نیارم بعد از کلی بحث متقاعدش کردم که کارتام بهم پس بده و دیگه تو شهرم بابت نداشتن اصل گواهینامه گیر نده !
دوستان شما حالا چنین اتفاقی مقایسه کنید با زمانی که من گواهی نمی داشتم ...

اینجا ایرانه ها هرچی غیر طبیعی باشه .. درسته !
رفیق من کلاه کاسکت رو کیلومترش بود مدارک تکمیل بود
موتورشو بردن 1روز پارکینگ
...
کلا داشتن نداشتنش فرق نداره هردوش باید کلکل کنی التماس کنی
نمیدونم چرا باید این باشه!
گواهی نامم داری بازم اذیتت میکنن

فرنام
30-06-1394, 04:02 بعد از ظهر
حالا شانسی که آوردم طرفم از نوع عقده ایش نبود و گرنه خودم با موتور می برد پارکینگ ...

mortezanasiri
01-07-1394, 03:57 بعد از ظهر
سلام بر دوستان از شما دوستان كسى آدرس آموزشكاهى رو كه زياد داستان نداره رو ميشناسه من تهران سمت آذرى ام فقط أهل داستان سرايى نباشه لطف ميكنين اگه بگين

- - - Updated - - -

آخه خدايى موندم وقتى كارت دانشجويى دارم چرا بايد گواهى اشتغال به تحصيل بگيرم خدايى هفت خوان رستمه ، از يه طرف گير ميدن از يه طرف هم بايد يه ماه از كار و زندگيت بزنى خيلى عجيب غريبه

arshiac457
15-07-1394, 11:51 قبل از ظهر
سلام به همه دوستان موتور سوار کسی اطلاع داره با گواهینامه زیر 3سال رو موتور 250 بگیرن یا خدایی نکرده تصادف کنه چه اتفاقی میفته؟بیمه خسارت قبول میکنه؟یا میگه گواهینامه نداری

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk

azim.miraki
25-07-1394, 01:28 بعد از ظهر
سلام
کسی میدونه الان هزینه ثبت نام گواهی نامه موتور چند شده؟؟
تشکر.

فرنام
25-07-1394, 06:20 بعد از ظهر
تا 150 تومن .

PEYMAN-RJ
09-09-1394, 01:33 بعد از ظهر
با سلام و خسته نباشید به همه موتور سوارا:

94/09/08

نبوووووووووووووووووود؟؟؟؟

خداییش چه حالی داد بعده قبولی امتحان عملی.
با خیاله راحتتر تو خیابونا تردد میکنی:30:

حتما دنبالش باشن اونایی که ندارن واقعا واجبه چون نداشته باشی بیمه موتورم دوزار نمی ارزه!!
دو سه هفته علافی داره ولی یه عمر گواهینامست.
مشتی باشین برید بگیرین.

guitarist
11-11-1394, 01:02 قبل از ظهر
94/10/30 :32: اولین بار گفت رفتی رو خط :| بار دوم قبول کرد!

linux_linda
17-11-1398, 08:47 قبل از ظهر
یه سوال:
جدیدا شخصی که موتور نو از فروشگاه میخره برای صدور سند از طرف راهنمایی رانندگی نیازمند داشتن گواهینامه است تا سند برگ سبز موتور از طرف پلیس صادر بشه؟

KTM Lover
17-11-1398, 09:30 قبل از ظهر
یه سوال:
جدیدا شخصی که موتور نو از فروشگاه میخره برای صدور سند از طرف راهنمایی رانندگی نیازمند داشتن گواهینامه است تا سند برگ سبز موتور از طرف پلیس صادر بشه؟

با سلام، من تو شهریور اگر درست خاطرم باشه کارهای پلاک و سند رو انجام دادم و نیازی به گواهینامه نبود.

linux_linda
17-11-1398, 10:15 قبل از ظهر
با سلام، من تو شهریور اگر درست خاطرم باشه کارهای پلاک و سند رو انجام دادم و نیازی به گواهینامه نبود.
ممنون

behrng
17-11-1398, 01:26 بعد از ظهر
یه سوال:
بعضی ها هستن که مثلا موتور به نامه پدر یا مادرشونه. صاحب موتور نیاز نیست گواهینامه داشته باشه. راکب موتور باید گواهینامه داشته باشه

Cheetah
17-11-1398, 05:10 بعد از ظهر
فروردین 97
گواهینامه ماشین داشتم از سال 87 ولی موتور نگرفته بودم
.
تا اینکه سال 96 خدمت نیرو انتظامی و شدیم گشت موتوری و رانندگی میکردم رو موتور
قرار بود چون سرباز بودم فقط امتحان آیین نامه و شهر بگیرن بدون هزینه گواهینامه بدن، که نامردی کردن و گفتن نه! طرح برداشته شده!
خلاصه ما هم با هزینه شخصی رفتیم عین همه کلاس آیین نامه نشستیم، امتحان دادیم، کلاس عملی رفتیم و امتحان دادیم و خلاصه بعد 3 4 ماه فروردین 97 گواهینامه موتور اومد. :22:
.
هرکی نداره بره بگیره یخورده وقتتون میگیره ولی ارزششو داره، تا اینکه خدایی نکرده تصادفی بشه شما هم مقصر باشین بیمه زیر بار نمیره!
برو بگیر خودتو راحت کن :31:

linux_linda
17-11-1398, 08:36 بعد از ظهر
فروردین 97
گواهینامه ماشین داشتم از سال 87 ولی موتور نگرفته بودم
.
تا اینکه سال 96 خدمت نیرو انتظامی و شدیم گشت موتوری و رانندگی میکردم رو موتور
قرار بود چون سرباز بودم فقط امتحان آیین نامه و شهر بگیرن بدون هزینه گواهینامه بدن، که نامردی کردن و گفتن نه! طرح برداشته شده!
خلاصه ما هم با هزینه شخصی رفتیم عین همه کلاس آیین نامه نشستیم، امتحان دادیم، کلاس عملی رفتیم و امتحان دادیم و خلاصه بعد 3 4 ماه فروردین 97 گواهینامه موتور اومد. :22:
.
هرکی نداره بره بگیره یخورده وقتتون میگیره ولی ارزششو داره، تا اینکه خدایی نکرده تصادفی بشه شما هم مقصر باشین بیمه زیر بار نمیره!
برو بگیر خودتو راحت کن :31:

متصدی امتحان عملی آموزشگاه هست یا خود راهنمایی رانندگی؟

- - - Updated - - -

بعضی ها هستن که مثلا موتور به نامه پدر یا مادرشونه. صاحب موتور نیاز نیست گواهینامه داشته باشه. راکب موتور باید گواهینامه داشته باشه
منظورم موقع خرید موتور هست
جدیدا وقتی کسی موتور از فروشگاه میخره صدور پلاک و برگ سند داشتن گواهینامه الزامی است یا خیر؟

behrng
18-11-1398, 10:43 قبل از ظهر
برای صدور پلاک و برگ سبز گواهینامه الزامی نیست

Cheetah
18-11-1398, 02:03 بعد از ظهر
[QUOTE=linux_linda;333103]متصدی امتحان عملی آموزشگاه هست یا خود راهنمایی رانندگی؟

- - - Updated - - -

آیین نامه و آموزش عملی رو مسئول آموزشگاه انجام میده
امتحان آیین نامه و هم امتحان عملی تو آموزشگاه انجام میشه
.
ولی افسر راهنمایی رانندگی میاد و امتحان میگیره! :icon_pf (94):
برای ما سرهنگ دوم راهنمایی رانندگی اومد و امتحان گرفت، آدم خوبی بود اذیت نکرد میدید طرف میتونه موتور برونه قبولش میکرد :gigglesmile:
دیگه سر اینکه چرا راهنما نزدی و چرا بجای دو دور چرخیدن یه دور چرخیدی کسی رو رد نکرد
.
برای تعویض پلاک و گرفتن برگ سبز احتیاجی به گواهینامه نیست
کما اینکه شما میخوای ماشینم بخری نمیگن گواهینامه ت کو
منتها 99 درصد مردم میخوان ماشین برونن میرن گواهینامه شو میگیرن
به موتور که میرسه احساس میکنن لازم نیست! شاید بیست درصد موتورسوارای کل ایران گواهینامه داشته باشن :3:

linux_linda
18-11-1398, 04:30 بعد از ظهر
[QUOTE=linux_linda;333103]متصدی امتحان عملی آموزشگاه هست یا خود راهنمایی رانندگی؟

- - - Updated - - -

آیین نامه و آموزش عملی رو مسئول آموزشگاه انجام میده
امتحان آیین نامه و هم امتحان عملی تو آموزشگاه انجام میشه
.
ولی افسر راهنمایی رانندگی میاد و امتحان میگیره! :icon_pf (94):
برای ما سرهنگ دوم راهنمایی رانندگی اومد و امتحان گرفت، آدم خوبی بود اذیت نکرد میدید طرف میتونه موتور برونه قبولش میکرد :gigglesmile:
دیگه سر اینکه چرا راهنما نزدی و چرا بجای دو دور چرخیدن یه دور چرخیدی کسی رو رد نکرد
.
برای تعویض پلاک و گرفتن برگ سبز احتیاجی به گواهینامه نیست
کما اینکه شما میخوای ماشینم بخری نمیگن گواهینامه ت کو
منتها 99 درصد مردم میخوان ماشین برونن میرن گواهینامه شو میگیرن
به موتور که میرسه احساس میکنن لازم نیست! شاید بیست درصد موتورسوارای کل ایران گواهینامه داشته باشن :3:

آخه روندن ماشین بخاطر دو محوره بودن سخت تره
در ویتنام که مهد موتورهای ویو هست هرکسی با موتور خودش میاد امتحان میده

KTM Lover
15-01-1399, 09:40 قبل از ظهر
سلام دوستان

کسی اطلاعی از وضعیت آموزشگاه ها با توجه به کرونا داره؟؟

معمار
15-01-1399, 12:34 بعد از ظهر
سلام دوستان

کسی اطلاعی از وضعیت آموزشگاه ها با توجه به کرونا داره؟؟

از قبل عید هیچ اموزشگاهی نه اموزش داشته نه امتحان
و حتی هوز هم بهشون برنامه ای ندادن
اونا هم مثله بقیه کاسبا تا اجازه بهشون ندن نمیتونن فعالیتی داشته باشن

MR.Sina
12-11-1399, 01:10 قبل از ظهر
سلام خدمت همگی دوستان پرشین موتور

دوستان عزیز، من مدتیه برا گرفتن گواهی نامه موتور اقدام کردم، تا الان یه مدت خیلی کمی یه هوندا 150 برا یکی از دوستام دستم بود، بعدشم که ازون به بعد تا لان پالس 200ns دارم و سوار میشم.

سرتونو درد نیارم، وقتی تو پیست آموزشگاه سوار موتور شدم، دیدم سر رد کردن موانعش و مخصوصا اون آخری مشکل دارم و با اینکه تسلط خوبی رو موتور دارم، اما نمیشه دور بزنم و با فاصله‌هایی که اونجا هستش، اول یکی دونفر بهم گفتن شما چون پالس سوار میشی، به اینا عادت نداری و ناخوآگاه دور بزرگ میزنی(چون با موتورایی مثل پالس، کلا مثل هوندا نمیشه دور کوچک زد)، خلاصه بعد از اینکه یکم با هوندا تمرین کردم، متوجه شدم که کلا زمانی که میخوام دور تند بزنم، به خاطر اینکه پاهام بلنده، دسته گاز و ترمز میگیره به پام و نمیشه دور بزنم، به مربیاشونم گفتم که گفتن موقع دور زدن زانوتو باز کن و ...، اما هرکاری کردم نشد که نشد، وقتی باز میکنم، یجور میخوره، وقتی میبندم یجور دیگه و کلا نمیشه و متوجه شدم بلند بودن پاهام علیرغم اینکه برای پالس 200ns به علت ارتفاع زیاد زینش مزیت حساب میشد، اینجا یه ضعف بزگ حساب میشه که امتحان عملیو غیر ممکن میکنه.
از طرفیم به علت مشغله کاری که دارم، بیشتر از این وقت نمیکنم دنبالش باشم و بخوام هر روز برم و ... دیگه واقعا خسته شدم، از طرفیم میخوام حتما گواهی نامه رو بگیرم که داشته باشم، مخصوصا الآن که کلی از مراحلشو طی کردم و کلی وقت و هزینه کردم.

حالا خواستم از شما بپرسم که بنظرتون با این اوصاف چکار کنم؟؟ الآن تمام مراحلش انجام شده به جز آزمون عملیش، بنظرتون برم شهرستان امتحان بدم، میشه یجوری با افسره کنار اومد و قبولیمو بزنه؟؟ شهرایی مثل کرج و رباط کریمو اسلامشهر چطور؟ چون خودم ساکن تهران هستم، راستی یه چند نفرم تو اینستا پیدا کردم که یه پولی میگیرنو گواهی‌نامه میدن، منتهی نمیدونم واقعیه یا نه، بنظرتون میشه اعتماد کرد بهشون؟؟

راستی اگه کسی از دوستان، آشنا یا رابطی چیزی داره که میتونه اینکارو انجام بده، بیزحمت یه ایمیل بهم بزنه و شماره تماس بده یا اینکه خودم شماره تماس براش بفرستم و صحبت کنم باهاش، فقط بیزحمت توی موضوعشم بنویسه گواهی نامه موتور که ببینم، شیرینی و حق‌الزحمه هم محفوظه اگه کسی از دوستان میتونه کاری انجام بده برام.