PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : موتورسیکلت مناسب من چیست؟

Kami
24-08-1392, 10:03 قبل از ظهر
اول از همه باید نوع موتورسیکلتی که میخواهید خریداری کنید رو مشخص کنید ، مثال استریت ( خیابانی ) ریس ( فلاپ دار ) تریل ( پرشی ) و یا ...
در مرحله بعد باید کیفیت موتورسیکلت را ارزیابی کنید ، چگونه؟ در سایت پرشین موتور انواع موتورسیکلت ها مورد بررسی قرار میگیرند
موجود بودن قطعات و خدمات پس از فروش یکی از گزینه های مهم در انتخاب موتورسیکلت است
بودجه یکی از مهم ترین مسئله در خرید موتورسیکلت است ، با توجه به مقدار پول خود گام بردارید ، اگر نمیتواند خرج موتورسیکلتی را دهید که خارج از وصع شماست آن را خریداری نکنید ، چرا که موتورسیکلت های خاص خرج های خاص نیز دارند
در مرحله اخر با مراجعه به مراکز فروش موتورسیکلت معتبر و شناخته شده در شهر خود اقدام به خرید آن کنید ، توجه داشته باشید که در سایت پرشین موتور قیمت انواع موتورسیکلت نیز موجود میباشد

کوروش
24-08-1392, 10:27 قبل از ظهر
مشکلات خودتونو میتونید اینجا مظرح کنید دوستان هم تا جایی که بتونن شمارو تو حل این مشکلات راهنمایی میکنن

و انشالا در اینده ای خیلی نزدیک مستند هایی راجع به این موتور ها ساخته میشه که شمارو در خریدی متناسب با شما راهنمایی میکنه !!!

معمار
24-09-1392, 11:07 بعد از ظهر
موتوری مناسب هر کسی که :
1 - پولی که به اون موتور میده تحت فشار زیاد قرار نگیره
2 - از پس هزینه های نگه داریش بر بیاد
3 - جایی برا نگه داریش داشته باشه

و در اخر این که اگه لقمه اندازه دهنت برداری هیچ موقع خفت نمیکنه

soleymani
24-09-1392, 11:26 بعد از ظهر
توان کنترل و تحمل وزن موتور رو برای نگه داریش و مانور دهیش رو داشته باشی

معمار
25-09-1392, 09:19 قبل از ظهر
توان کنترل و تحمل وزن موتور رو برای نگه داریش و مانور دهیش رو داشته باشی

یه جورایی با شما مخالفم
چون بسته به امادگیجسمانی و نترسیدم و دست فرمون هم داره
من کسی رو میشناسم که 160 قدش و شاید 60 کیلو هم وزنش باشه
ولی اصلا از موتور ترسی نداره نه از هیکل نه از قد موتور نه از وزن نه از قدرت خلاصه همه جوره ادم نترسیه

soleymani
25-09-1392, 10:22 قبل از ظهر
من با گزینه ترسیدن 100 درصد موافقم
چون ترس بسیار مهم و تاثیر گذاره

mohsen2001
25-09-1392, 10:44 قبل از ظهر
اساتید :

اگه من هیوی صفر بگیرم حدودا تا 2 سال اول ماهی چه قدر خرج داره؟(به غیر بنزین و روغن)

farshad 54
25-09-1392, 02:52 بعد از ظهر
آقا جه سوالایی میپرسی ها

معلوم نیست که ممکنه شما سه سالم سوار شی به غیر مواد مصرفی هیچ خرجی نکنی - ممکن هم هست همون روز اول بیفتی تو چاله رینگ موتور بشکنه

یا موتور رو ببری کارواش کل سیم کشیت خراب بشه

موتور که معلوم نمیکنه که چه خرجایی میخواد داشته باشه غیر از هزینه مواد مصرفی و سرویسهای دوره ای

ولی یه راه برای فهمیدنش هست موتور رو که خریدی ببر پیش یه فالگیری یا کف بینی:icon_pf _37_: چیزی اون میتونه بگه چه خرجایی در آینده میتونه داشته باشه :4chsmu1:

Gladiator
25-09-1392, 03:31 بعد از ظهر
اساتید :

اگه من هیوی صفر بگیرم حدودا تا 2 سال اول ماهی چه قدر خرج داره؟(به غیر بنزین و روغن)

بستگی به نوع استفاده کردن شما داره ، ولی در کل هیوسانگ 250 موتور پر خرجیه ، پیش بینی خرج بالا رو از الان بکن

محمدفضل
25-09-1392, 03:46 بعد از ظهر
- ممکن هم هست همون روز اول بیفتی تو چاله رینگ موتور بشکنه

:4chsmu1:
رینگ موتور بشکنه؟چرا رینگ؟

Gladiator
25-09-1392, 04:09 بعد از ظهر

چون هیوسانگ 250 سیم پره ای نداریم :gigglesmile:

داداش اگه نخوای بجای موتور کراس باهاش پرش بزنی اتفاقی براش نمیفته ، در کل هیوسانگ پر خرجه چون سیستم برقش مزخرفه ، یه خورده بهش فشار بیاری و تو دور بالا بتازونیش شمع هاش آب میشه و اگه بخوای شمع خوب بندازی باید 90 تا 100 چوق بدی شمع سوزنی روش بندازی ، باطزیشم زود به فنا میره بس که سنگین استارت میخوره ، شارژرشم شنیدم زود خراب میشه ، خیلی هم خوش خوراکو شکموئه ، مصرف بنزینش بالاست ، لوازمشم که انقدر گرونه اگه خراب بشه اندازه یه پژو خرج داره ، اگه عشق ریس نداری بنظر من برو سمت موتورای باجاج ، کم خرجو راحتو با کیفیت

- - - Updated - - -

منظورش رینگ پیستون نبود داداش

mohsen2001
25-09-1392, 05:35 بعد از ظهر
بستگی به نوع استفاده کردن شما داره ، ولی در کل هیوسانگ 250 موتور پر خرجیه ، پیش بینی خرج بالا رو از الان بکن

حتی اگه صفر هم باشه بازم خرج داره؟؟؟ (به غیر از حوادث غیر مترقبه مثل افتادن تو چاله و ....)

Gladiator
25-09-1392, 05:39 بعد از ظهر
دوست گرامی ، اگه صفرشم بخری سوار شی بازم خرج داره ، مگه اینکه بخری ببری بعنوان دکور ازش استفاده کنی که خرج نداشته باشه ، البته میگم بستگی به نوع استفاده شما هم داره ، ولی با اطمینان بهتون میگم در مقایسه با موتورای هندی ، هیوسانگ خیلی پر خرجه

ARSH
25-09-1392, 06:23 بعد از ظهر
ولی اصلا از موتور ترسی نداره نه از هیکل نه از قد موتور نه از وزن نه از قدرت خلاصه همه جوره ادم نترسیه

تو شرایط معلوم میشه ! وقتی یه جا خیلی سریع نیاز به زمین زدن پا باشه و خابوندن و انواع حرکات سریع اون موقع به بن بست میخوره
فیزیک بدنی تو موتور سواری ( به خصوص کراس و تریل ) یکی از مهمترین عوامل هدایت موتوره به خصوص تو کراس

Sino
25-09-1392, 07:02 بعد از ظهر
دوست من. توی 2سال هیچ اتفاقی نمی افته برای هیو..کیفیت مونتاژش خوبه میتونی به راحتی با رعایت یکسری اصول و قواعد رانندگی صحیح و گاز و دادن و روش های ترمز گرفتن و عوض کردن بموقع روغن و فیلتر.... خوب از موتورت نگهداری کنی..

ZirCgari
25-09-1392, 10:32 بعد از ظهر
موتورسیکلت مناسب من چیست؟ ([Only registered and activated users can see links])

وقتی نینجای 4هزار دلاری فقط 35تومنه 100% موتور مناسب من سی جی 125 خواهد بود