PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بدون روغن کارکردن موتور

mahdi24
23-08-1392, 04:38 بعد از ظهر
من موقع تعویض روغن موتورم بیچ کارتلش هرز شد و قطره قطره روغن میداد . خلاصه من خیلی جدی نگرفتم و امروز داشتم میرفتم که فهمیدم موتور هی میخواد خاموش بشه اما سریع درست میشد خلاصه خاموش شد و خیلی سخت استارت میزنه و روشن هم نمیشه . میدونم گند زدم اما بگید چیکار کنم الان . باید بره تراشکاری؟؟

erfan.557
23-08-1392, 04:44 بعد از ظهر
الان موتور هیچی رو غن تو کارتل نداره؟
چه مصافتی بدون روغن رو رفتی؟

mahdi24
23-08-1392, 04:54 بعد از ظهر
احتمال میدم خیلی روغنش کم باشه اما الان هم چکه میکنه . امروز حدود 4-3 کیلومتر رفتم اینجوری شد!!

erfan.557
23-08-1392, 05:01 بعد از ظهر
روغنو چک کن اگه کم کرده بود بریز توش بعدش استارت بزن.

- - - Updated - - -

ایشالا که چیزی نیس.

mahdi24
23-08-1392, 05:08 بعد از ظهر
مطمینم که روغنش کم حتی فکر کنم خالی باشه ! دیروز صبح اخطار روغن میداد . فکر کنم قضیه جدی تر باشه . باشه بازم میرم اگه جایی باز بود روغن میخرم میریزم توش ... ولی استارتش رو خیلی به زور و ضعیف میزنه . یه امداد خودرو همونجایی که موتور خراب شد بود ازش برسیدم گفت موتورت سوخته و باید باز بشه و تراشکاری بشه . البته موتور رو ندید و فقط از رو گفته های من گفت

- - - Updated - - -

روغنو چک کن اگه کم کرده بود بریز توش بعدش استارت بزن.

- - - Updated - - -

ایشالا که چیزی نیس.
خدا از دهنت بشنوه!!

erfan.557
23-08-1392, 07:02 بعد از ظهر
مطمینم که روغنش کم حتی فکر کنم خالی باشه ! دیروز صبح اخطار روغن میداد . فکر کنم قضیه جدی تر باشه . باشه بازم میرم اگه جایی باز بود روغن میخرم میریزم توش ... ولی استارتش رو خیلی به زور و ضعیف میزنه . یه امداد خودرو همونجایی که موتور خراب شد بود ازش برسیدم گفت موتورت سوخته و باید باز بشه و تراشکاری بشه . البته موتور رو ندید و فقط از رو گفته های من گفت

- - - Updated - - -

خدا از دهنت بشنوه!!
روغنیوکه ما میریزیم و گیج میزنیم اگه زیره مینی موم هم باشه مشکلی پیش نمیاد .
اگر هم دیدی روشن نمیشه زیاد فشار بش نیار که با زور روشنش کنی.

mahdi24
17-09-1392, 08:36 بعد از ظهر
دوستان موتور رو بردم نمایندگی گفت رینگ پیستون چسبونده و هزینه تعمیر+قطعاتش حدود 130 تومن میشه . البته با پیستوت فایبریک بیشتر میشه!
من برای این تجربه هزینه زیادی دادم ، اما شما این رو از من داشته باش که هیچ وقت موتور رو بدون روغن سوار نشو! من میدونستم برای موتور ضرر داره اما نه اینجوری !!

farshad 54
17-09-1392, 09:57 بعد از ظهر
روغن واسه موتور خیلی مهمه یعنی کلا موتور با روغن زندس واسه همینه که اینقدر به وضعیت روغن و اندازه اون تو انجین تاکید میشه هیچ وقت نباید کم کردن روغن موتور رو شوخی بگیرید اگه موتورتون روغن ریزی داره

و حالشو یا پولشو ندارین که درستش کنین حتما باید هر روز میزان روغن موتور رو چک کنید چون تو این قضیه اصلا موتور باهاتون تعارف نداره و شدیدا میزاره تو کاستون

شمام شانس آوردی که با این مقدار هزینه موتورت درست میشه چون احتمال آسیب های فجیع تری واسه انجینی که بدون روغن کار میکنه هست