PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مقایسه مگلی 250 با پالس 220

mosim2m
16-03-1390, 12:08 بعد از ظهر
تا مگلی بدرد نخورمو بخرم :fingersmiley:
:gigglesmile::riz481::25r30wi::25r30wi::25r30wi::2 5r30wi::25r30wi:

من جای تو بودم یه پالس 220 میخریدم . یه نگاهی به این ویدئو بنداز ببین چیزی از مگلی کم نداره .

[Only registered and activated users can see links] AuK39mjo&rct=j&q=pulsar%20220%20top%20speed&ei=npDsTcXpEY3G-QaMqJ3ZCw&usg=AFQjCNGAJWNGdOl5u56lfj3FtkLG6mwhmQ&cad=rja

فقط میمونه یه صدا که اونم با 200 300 تومن درست میشه .
تازه دیگه هم پیچ میچاش باز نمیشن !:4chsmu1:

من که با این ویدئو رفتم تو فکرش

danial-sdt
16-03-1390, 03:08 بعد از ظهر
داداش این سایتی که گذاشتی فیلتره ، نمیشه دید:riz284:
فرقی هم نمیکنه هیچی مگلی نمیشه حتی چینی باشه اینو اون روز توی تونل قبل از امامزاده فهمیدم:14:
لطفا ادامه پستها رو در قسمت تاریخ قرار های ملاقات بنویسید چون فکر نمیکنم دیگه مربوط به این قسمت بشه
در مورد قرار بعدی هم همان جا نظر بدید:20:

mosim2m
16-03-1390, 05:55 بعد از ظهر
ای بابا ! یه وی پی ان 3 هزار تومنی تو ماه که این حرفارو نداره . پس شما چطور فیس بوکتونو چک میکنید ؟ :23:
اینم فیلمش
من به شخصه تحت تاثیر قرار گرفتم

error58
16-03-1390, 09:05 بعد از ظهر
من با رفيق بهداد شتاب زديم . ازش بپرس چطور بود. من با مگلي اون با پالس 220
وقتي 1 و 2 پر كردم يه لحظه فكر كردم بيخيال شده و نمياد....:25r30wi:

BEHDAD
16-03-1390, 09:39 بعد از ظهر
اره گفت وقتی 1 رو پر کردیم دیدم ندم 2 بهتره اون اعتماد به نفس منو نداره که.....:29dz8zk:
وحید جان اون 200 بود نه 220 اما بازم مگلی 250 100% باید پالسارو بگیره که میگیره
این 220 نمی دونم دست کاری شده یا نه موتور منم با تغیراتش 135 بترکونمش 140 تو سر پاینی میره که سنگم میره! چیزی که هست شتابشه که مهمه و قدرت موتور :vardane:
140 میره اما شتابش کمه نسبت به مگلی و تو کفی با شیب کم 115 سر بالایی 95 100 بیشتر نمیره چون قدرتشو نداره :2gwb921:

علیرضا یعنی واسه یه مقایسه باید تاپیک بزنم؟ بدشم تا بیان اونجا یادمون رفته بحث جی بود
خیلیها pm دادن عکسها کو؟! فکردن همه تو همون تاپیک قرار ملاقات عکس گذاشتن و تعریف کردن.... نظر من اینه کاش این پستارم و عکس و .... ادامه همون میزدیم!
یه تاپیک بزنم: هرچی می خای بگو! که هر بحثی شد راحت ادامه داد:flower4:

Kami
16-03-1390, 10:38 بعد از ظهر
با اجازه دوستان مقایسه این 2 موتور طبق تجربه که از هر 2 داشتم رو بیان میکنم
مزایای پالس 220 : کمک فنر نرم تر . رانندگی اسون تر . صدای نرم موتور .
مزایای مگلی 250 : شتاب بهتر . کنترل بهتر تو سرعت بالا . پایداری بهتر تو سرعت بالا . زیبایی موتور
معایب پالس 220 : ترمز جلوت. خاکی یا بارون قفل میکنه و به راحتی زمین میخوری . سرعت بالای 130 امنیت نداره . اگزوز بیش از حد از موتور فاصله داره که به همه جا کشیده میشه . کیفیت رنگ پایین
معایب مگلی 250 : منتاژ واقعا بد . بیش از حد خم شدن رو موتور که البته موتور ریس هست و نباید به عنوان موتور شهری استفاده بشه . صدای زیاد موتور که البته هر کسی یه نظری داره .
و کلا به نظرم کسی که میخواد هر روز با موتور دور بزنه پالس 220 بهتره و اما اگه میخواد چند روز یه بار یه دوری بزنه مگلی بهتره . و کلا مگلی طاقت چاله چوله رو مثل پالس نداره

error58
16-03-1390, 10:48 بعد از ظهر
اره گفت وقتی 1 رو پر کردیم دیدم ندم 2 بهتره اون اعتماد به نفس منو نداره که.....:29dz8zk:
وحید جان اون 200 بود نه 220 :flower4:

شرمنده اشتباه فكر كردم.
آره 200cc بود.

BEHDAD
17-03-1390, 08:24 قبل از ظهر
با اجازه دوستان مقایسه این 2 موتور طبق تجربه که از هر 2 داشتم رو بیان میکنم
مزایای پالس 220 : کمک فنر نرم تر . رانندگی اسون تر . صدای نرم موتور .
مزایای مگلی 250 : شتاب بهتر . کنترل بهتر تو سرعت بالا . پایداری بهتر تو سرعت بالا . زیبایی موتور
معایب پالس 220 : ترمز جلوت. خاکی یا بارون قفل میکنه و به راحتی زمین میخوری . سرعت بالای 130 امنیت نداره . اگزوز بیش از حد از موتور فاصله داره که به همه جا کشیده میشه . کیفیت رنگ پایین
معایب مگلی 250 : منتاژ واقعا بد . بیش از حد خم شدن رو موتور که البته موتور ریس هست و نباید به عنوان موتور شهری استفاده بشه . صدای زیاد موتور که البته هر کسی یه نظری داره .
و کلا به نظرم کسی که میخواد هر روز با موتور دور بزنه پالس 220 بهتره و اما اگه میخواد چند روز یه بار یه دوری بزنه مگلی بهتره . و کلا مگلی طاقت چاله چوله رو مثل پالس نداره

وایییییییییییییییی:wall3:
****** من دنبال مگلی بودم وقتی شنیدم سفید 2011 400 تا رفترو 4تومن دادی کلی افسوس خوردم :wall3:
اگه همون سفید 2011 400تا کارکرد همشهری باشه بهت زنگ زدم! گفتی 4300 کمتر نمیدی که :wall3: شایدم اون یکی دیگه بوده :wall3:
در کل :wall3: :27:

از اون جا که هیو هم داشتی از اونم بگو
به نظرت واقعا با این تفاوت قیمت هیو و ومگی ارزش داره پول جور کنم هیو بگیرم؟ چند تایی هیو تمیز دیدم از 5700 تا 6500
هیوسانگتم بگی چند فوروختی ممنون میشم!

Alireza
17-03-1390, 08:38 قبل از ظهر
بحث در مورد هیوسانگ و مگلی تو این تاپیک
[Only registered and activated users can see links]

error58
17-03-1390, 11:05 قبل از ظهر
بابا اينقد مديران محترم سايتو اذيت نكنين
هر بحثي رو يا تو تاپيك خودش يا تو pm دنبال كنين.
عليرضاجان خدا بهت صبر بده...

Amir
17-03-1390, 11:35 قبل از ظهر
هر بحثي رو يا تو تاپيك خودش يا تو pm دنبال كنين.

تو pm لطفا راجع به این چیزا بحق نکنید همینجا پست بذارید که دوستان دیگه هم استفاده کنند

mosim2m
17-03-1390, 01:31 بعد از ظهر
من بخاطر نوع کاری که از موتورم انتظار دارم موتور استریت رو انتخاب میکنم . چون راحت میشه باهاش تو شهر پرسه زد . جدیدا شنیدم دایچی 250 هم زده شده که چون چینیه حتی بهش فکرم نباید کرد .

خود دانیالم میگفت با cg اینور اونور میره . باز ما فقط قصد کمک داریم که بهترین انتخاب رو انجام بدی بهداد جان

نظرتون راجع به فیلمه چی بود ؟ من احتمال میدم سرازیری بوده . نامرد با دنده دو 780 تا پر کرد ! بیرحم !

Kami
17-03-1390, 02:05 بعد از ظهر
نظرتون راجع به فیلمه چی بود ؟ من احتمال میدم سرازیری بوده . نامرد با دنده دو 780 تا پر کرد ! بیرحم !

به نظرم نوع بنزین و اب و هوا و اسفالت و راننده تاثیر داره تو سرعت

danial-sdt
17-03-1390, 04:14 بعد از ظهر
فیلمه یک جورایی جور در نمیاد:297: اگر واقعا موتور انقدر پر قدرت بوده یا سر پایینی میرفته بازم نمیتونه به اون سریعی سرعتشو کم منه:297:
یک جای کار میلنگه :fingersmiley:
من فکر کنم کیلومتر موتور دستکاری شده:3:
این موتور که من دیدم اگر بتونه 155 تا بره باید دور موتورش بترکه :gigglesmile:میلنگشم بزنه تو فک راننده:riz284: پیستونشم بخوره زمین بره هوا (نمیدونی تا کجا میره):25r30wi::25r30wi::25r30wi:
خلاصه خالیبندی که کنتور نداره منم فردا کیلومتر موتورو کاری میکنم 250 نشون بده (کسی نمیگه که مالیات باید بدم):98:
در مورد این مقایسه باید بگم که :interview:
خدایا یعنی اینقدر مگلی بیچاره شده که باید با 220 مقایسه بشه :9:
تا قبل از این با هیو مقایسه میشد حالا با 220 فردا معلوم نیست شاید با عابر پیاده (شتاب عابر پیاده بیشتره باور کن)
حالا یک بار پیچش شل شد باید بزنی تو سرش تو راه نزاشت که تازه چرا نمیگی چقدر بیشتر از موتورای دیگه حال داد من که خیلی با مگلی بیشتر از هر موتوری حال میکنم
کلاسش خیلی بالاس باور کن

eshgh_namordeh
17-03-1390, 07:26 بعد از ظهر
پالس 220 توی سراشیبی کم واقعا 150 تا رفت . دوستمون توی همین سایت داشت تو قرار ملاقات فشم موقع برگشت من داشتم 150 تا میرفتم اون هم اومد کنار من

Salman
17-03-1390, 09:46 بعد از ظهر
علیرضا 150 تا تو سرپایینی میره درسته ولی ناله ی موتور در می آد!این کلیپم 100درصد سرپایینی هست.و از صدای موتور معلومه که موتور داره میترکه!
بنظرم مگلی خیلی سرتر هست.مگلی حتی هیو هم تو شتاب میگیره ولی این صداش میره رو مخه آدم!

BEHDAD
18-03-1390, 12:11 بعد از ظهر
اسم تاپیک باحاله :gigglesmile:
مگلی 160 میره پالس 220 155تا میره پس این همه میگن پالس پره ای پالس پره ای موتوره منم باید 140 150 بره
نخندین چون فیلم گرفتم :retarded:
دنده 5 دور موتور 7000 110تا میره دور9500 140تا میره اگه تحت شرایطی به 12000 برسه.....
موتورمو کمی انگولک کردم! برقشو.... کاربراتشو.... شمشم.... :bargh:
دور موتور 9500 138 رفت و تا دور 12000 پر میکنه اما ترسم و دینامیک موتور و وزن کمش و نداشتن تسلط به موتور چون یه دستی بودم تا همینشم با صلوات رفتم:flower4:
راه برگشت جمعه یه جاهایی پر میکردم! جو دیگه
مگلی هم بگیرم با کمی تغییرات باید 200 بره ثبت شه که اون بنده خدایی که میگه 200تا رفتم نگن نمیره یا کیلومتر دست کاری شده
کیلومتر موتور من که دیجیتال هم نیست
شرمنده دستم میلرزه یه دستی اونم تو این راه پر از موج :24:
نیتم رقابت یا مقایسه با مگلی نیست فقط خواستم ببینید که دیگه نزنن تو سر پالس که.....
کم مصرفیش و بی خرج بودنش و راحتی موتور قیمت پاینشم که بکنار:sleep:
[Only registered and activated users can see links]

K.I.A
18-03-1390, 10:14 بعد از ظهر
این دیگه چه مقایسه ایی ...
موتور شهری با ریس...هههههههههههههههههههه ه
تنها برتری 220 باک 19 لیتری با مصرف سوخت کمش.
تو درگ قبلی کاش بودید می دیدید...
ولی کلا بهتر مقایسه نکنید نه اینکه پالس 220 موتور بدی باشه نه چون همین پالس یکی از بهترین محصولات
صادراتی هندیاست.

Classified
19-03-1390, 02:12 قبل از ظهر
دوستان اگزوزش عوضه یا فابریکه؟!

mosim2m
19-03-1390, 10:48 قبل از ظهر
:wow: بابا بخدا من این تاپیکو نزدم ! من تو یه جا فقط یه کلیپ از پالس 220 گذاشتم همین ! منو به محاکمه نکشونید:3:

joOoker_silence
19-03-1390, 05:37 بعد از ظهر
پالس 220 توی سراشیبی کم واقعا 150 تا رفت . دوستمون توی همین سایت داشت تو قرار ملاقات فشم موقع برگشت من داشتم 150 تا میرفتم اون هم اومد کنار من

---------------------------------
نظراتمو بدون تعصب نسبت به موترم میدم که چهار نفری که قصد خرید موتور دارن یه چیزی بخرن که فردا پس فردا موتورو با ضرر ندن بره پولشون حروم بشه، با پالس 220، 153 تا توی اتوبان کرج تهران پر کردم این کلیپم که دوستمون گذاشتن کاملا واقعی هستش اما به صدای موتور دقت کنید! واقعا تا سرحد ترکیدن میره ولی به این سرعتم میرسه ،آقا علیرضا ام الان به من اشاره کردن، تو مسیر برگشت از فشم با نینجا 250 داشتن 145 تا میرفتن ار کنارشون رد شدم که قیافه متعجبشون هنوزم یادمه، که بعدشم که شل کردیم گفت فکر کردم مگلی مشکیه از کنارم رد شد دیدم تویی شاخ دراوردم، کیلومتره پالس 220 خرابه زیاد نشون میده، کیلومتر نینجا 250، 15 میلیون تومنی هم خرابه؟ بیاید تو سره چیزی نزنیم اونایی که هنوز موتور نخریدن بتونن یه استفاده ای ازین پست ها بکنن و بتونیم کمکی بهشون کرده باشیم.نظرات شخصیمو که حقیقی ام هست میگم امیدوارم مفید واقع بشه
مزایای پالس 220: شتاب بالا،تاپ اسپید خوب،کمک های نرم،نور فوق العاده قوی( راننده های پشتی چراغ خاموش میتونن دنبالت بیان)،سواری راحت،کنترل آسان در سرعت های مطمئنه،ترمزهای قوی، از همه و همه و همه مهم تر ثبات قیمت در بازار موتور( پارسال یه 1000 تا کارکرد خریدم 2.500، بعد یه سال سوار شدن الان 2.500 میشه فروختش، یعنی تو این یه سال منو همه جا برده پول بنزین ازم گرفته، باور ندارید قیمت کنید، خشک مدل 90، 2.950 ناقابل بدون بیمه،
معایب: صدا افتادن فلاپ ها که جدیدا شنیدم 30 تومن بعضی جاها میگیرن صدا گیری میکنن، بعضی پیچ ها عوض میشه و پشت فلاپ با چسب آکواریوم و اسفنج پر میشه که دیگه صدا نداره، سر خوردن در خیسی و روی شبرنگ ها که خصلت موتورهای هندیه همشون همین هستند،یه مقدار هم توی ایده پردازی توی طراحیش کم لطفی شده ولی خوب قابل قبوله میشه سوارش شد:d ،ترمز عقب ضعیفتر نسبت به دیسک جلو ولی با کیفیت بهتر از نوع لنتی،آیینه های بلند که یک مقدار توی ظاهرش تاثیر گذاشته.
از مگلی ام نمیگم چون کم لطفی کردم اگه دربارش نظر بدم زیر پام که نبوده ببینم چه جوریه فقط در حد یه نصفه روز اینا اذیتم کرد : کمک های سفت طوری که بعد چاله حس میکردی باید نگه داری بغل خودتو ماساژ بدی، شیفتر دنده هم عملا قلقی هست و باید موتور خودت باشه تا به دندهاش عادت کنی ، دنده ها سفته و معمولا با صدا جا میره.
مزایای مگلی : خوش رخ، اونا که موتور بازن نگات میکنن، اونا که نمیدونن چیه با دهن نگات میکنن :))، شتاب بالاتر از کلیه انواع موتورهای 250 موجود، تاپ اسپید قابل قبول ولی نه فوق العاده، تو شتاب 220 رو میخوره ولی توی تاپ اسپید نه، تو مسافت بالا 220 راحت بهش میرسه، از نکات قابل توجه دختر کش :d ، از معایب به شدت توی چشمی که داره افت قیمت وحشت ناک بعد از خرید هست، طوری که ولش کن دیگه نمیگم، موتور کارکردش از 8000 گذشته باشه باید به قیمت پالس بفروشیش یا انقد نگه داری که یکی که قیمت دستش نیست بره توی پاچش،.
جمع بندی کلی : 1 میلیون 2 ملیون برات مهم نیست ضرر بدی فقط عشقت موتور بازیه؟ مگلی بخر، بهتر ازین با پلاک نمی تونی تو ایران سوار شی،موتوره زیره پا می خوای، پول خرج کردن برا موتورتو نداری؟ قلبت طاقت شنیدن افت قیمت موتورتو نداره ،توی شهر وسیله زیر پات میخواد بشه؟مثل من پالس 220 بخر حالشو ببر پشیمون نمیشی..... خدانگهدار

Ali
20-03-1390, 08:01 قبل از ظهر
من هیچ کدوم از اینارو تا حالا نداشتم در ضمن ببخشید ربطی به این تاپیک نداره ولی با توجه به چیزایی که از بچه های سایت شنیدم به نظرم این چیزایی که شما میخواین همه تو دایلیم پیدا میشه هم کیفیت رنگش بالاس (به قول اقا ******) هم کیفیت قطعات انجین هم تاپ اسپید بالا که همین اقا بابک خودمون باهاش 184 تا رفته و میگفت 4-5 تا دیگه هم جا داشته تازه طبق گفته ی بچه ها با یه تعویض اگزوز هم کلی شتابش زیاد میشه مصرفش کمتره(به خاطر انژکتور از مگلی و به خاطر تک سیلندر بودن از هیوسانگ) در ضمن وزن مناسبی هم داره که هم اندازه ی هیوسانگ اونقدر سنگین نیست هم عین مگلی اونقدر کم نیست که تو سرعت بالا احساس نا امنی بده.

amireshghe250
28-03-1390, 08:42 قبل از ظهر
سلام یه جورا به نظر میرسه جفت موترا تو کلیپ220باشن همچی بنظر نمیرسه اون مگلی باشه با 220 بعید میدونم تا 158بشه رفت اقایون خدا وکیلی میخان کلیپ بذارین درست حسابی اول شکل موتور رو بگیرن بعد تست سرعت

vorodi
10-05-1391, 11:20 قبل از ظهر
وای پالسه 154 مثل ماست پر می کنه تو این کلیپ . بدجور رفتم تو فکرششششششششش

مهدی،
12-03-1395, 02:49 بعد از ظهر
سلام، من عاشق مگلیمو پالس 220 صفر دارم ولی از هرکسی میپرسم میگه مگلی به درد نمیخوره و همون پالست عالیه، واقعا مگلی به درد نخوره؟ ارزش خرید نداره؟ میگن خرجش بیش از حد بالاستو زود به زود خراب میشه

MANHUNT
12-03-1395, 08:45 بعد از ظهر
سلام، من عاشق مگلیمو پالس 220 صفر دارم ولی از هرکسی میپرسم میگه مگلی به درد نمیخوره و همون پالست عالیه، واقعا مگلی به درد نخوره؟ ارزش خرید نداره؟ میگن خرجش بیش از حد بالاستو زود به زود خراب میشه
پالس ٢٢٠ موتور عالي اي هستش همجوره خوبه اما مگلي سرطان سرطان هم كيفيت قطعاتش پايينه هم مونتاژ افتضاحي داره گول چهرشو نخور همين پالس ٢٢٠ كه داري سلطانه

navid.federal
13-03-1395, 03:37 بعد از ظهر
سلام دوستان با عرض ادب و خسته نباشید ,بنده ب عنوان کسی ک هر دو موتور رو داشته و الان نداره میخوام براتون در مورد موتورا بگم اول ظاهر و استایل دوم سرعت و شتاب ,سوم کیفیت و قطعاتاولا باید بگم از لحاظ تیپ و استایل مگلی یکی از تک ترین موتوراست ک وقتی ی ادم موتور نشناس ببینه فکر میکنه یه سی بی ار 1000 دیده , مخصوصا اگزوز زیر زین این موتور و ... ک اگر ی لاستیک 140 بندتزی عقبش نور الی نور میشه, در مقابل پالس 220 همون پالس 180 هستش که یه کله چراغ گنده چسبوندن بهش و اصلا متقارن و زیبا نیست ,پابس 220 ی موتوره ک توی بازار شهرستانا هم اشباع شده ب خاطر واردات فراوان و قیمتش(البته قیمتش از سرشم زیادیه) و برای کسی ک دنبال موتور تک ظاهری میگرده ب درد نمیخورهخب دوما سرعت و شتاب, لازم ب ذکره هیچ ادم موتور شناسی این دو تا رو از این لحلظ باهم مقایسه نمیکنه,مگلی با سرعت و شتابش با موتورای مثل کاوازاکی و هیو سانگ و ... رقابت میکنه ک مدلای بالا هستن تو کلاس خودشون,میشه گفت با وزن سبک و اسب بخار بالا مثل فرفره میمونه,پالس 220 شتابش خوبه ولی سرعتش هرقدرم باشه لحظه ای هستش و لرزش شدید داره حالا میزیم سر اصل کاری که کیفیت باشه, بایدبگم ک مگلی کیفیت انچنانی ک ازش سراغ میره نداره و خرجش خیلی بالاست,نگهداریش مثل نگهداری اسب میمونه,هرچند پالس هم تعریفی نیست ولی پالس با دوام تر و با کیفیت تر از مگلیه و قطعاتشم راحت گیر میاد,یبار با مپلی بخوری زمین پدرت در میاد که فلاپاش پیدا کنی ,سوالی بود در خدمتم