PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به راهنمایی شما در مورد گواهینامه و موتورسیکلت 250 سی سی

mohammadsisly
08-08-1392, 12:30 قبل از ظهر
سلام رفقا من 19 سالمه من هشت ماهی میشه که گواهینامه موتورسیکلتمو گرفتم و تو گواهینامم الف 2 و الف3 رو واسم تیک زده خواستم بدونم که آیا من میتونم مگلی 250 برونم؟
بندیت 250 چطور؟میتونم برونم؟ کلا شرایط روندن موتور های 250 چهار سیلندر و یا 250 به بالاچیه؟ چه مدارکی لازمه؟کدوم روزها آزاده؟ در ضمن بندیت 250 پلاک ملی رو میشه هر روز روند؟ممنون میشم به سوالام جواب بدین

papilo
08-08-1392, 08:55 قبل از ظهر
خیر شما اولین شرط یعنی 20 سال تمام رو ندارید

کوروش
08-08-1392, 10:37 قبل از ظهر
سلام رفقا من 19 سالمه من هشت ماهی میشه که گواهینامه موتورسیکلتمو گرفتم و تو گواهینامم الف 2 و الف3 رو واسم تیک زده خواستم بدونم که آیا من میتونم مگلی 250 برونم؟
بندیت 250 چطور؟میتونم برونم؟ کلا شرایط روندن موتور های 250 چهار سیلندر و یا 250 به بالاچیه؟ چه مدارکی لازمه؟کدوم روزها آزاده؟ در ضمن بندیت 250 پلاک ملی رو میشه هر روز روند؟ممنون میشم به سوالام جواب بدین
گواهی نامه هایی که الان میدن واسه حجم تا 250 هستش بالاتر فعلا فکری واسش نکردن/ قرار تو گواهی نامه ها جایی واسش بزارن
اگرم موتورت پلاک باشه هر روز میتونی هرجا خواستی باهاش بری
بندیت هم اگه بتونی پلاک کنی باهاش همه جا میتونی بری همه جا همه روز
پس اگه گواهی داری با کلاه کاسکت پشت هر موتور با پلاک ملی که خواستی تو هر روزی بشینو برونو لذتشو ببر

شایسته فر
08-08-1392, 11:05 قبل از ظهر
برای موتور های سنگین و حجم بالاتر از 250 هم همون گواهی نامه معمولی نیاز هست و بس!!

hoji
07-09-1392, 11:43 قبل از ظهر
سلام منم میخام گواهی بگیرم از شانس ما چند ساله راهنمایی رانندگی میگرفته الان چون میخان بدن اموزشگاه دیگه ثبت نام نمیکنن شانس ما رو ببین به ما که رسید اسمان تپید...:icon_pf _99_:

معمار
07-09-1392, 12:19 بعد از ظهر
سلام منم میخام گواهی بگیرم از شانس ما چند ساله راهنمایی رانندگی میگرفته الان چون میخان بدن اموزشگاه دیگه ثبت نام نمیکنن شانس ما رو ببین به ما که رسید اسمان تپید...:icon_pf _99_:

عیب نداره خودتو ناراحت نکن
تو شهر ما اگه کسی قبل از مهر اقدام میکرد نیاز به اموزشگاه نبود
ولی الان منم دارم میرم کار خاصی نمیکنن فقط الافیش زیاده و اموزشگاه و بردن خارج از شهر که دیگه بد تر از همه
و تا الان 140 هزار خرج کردم

Mr.Line
07-09-1392, 01:09 بعد از ظهر
یه سوال گواهینامه موتور مثل ماشین ـه یعنی تا یه سال خارج شهر نباید رفت ؟ ... من نگرفته میرم که فقط می خواستم بدونم ! :icon_pf _99_:

معمار
07-09-1392, 02:09 بعد از ظهر
یه سوال گواهینامه موتور مثل ماشین ـه یعنی تا یه سال خارج شهر نباید رفت ؟ ... من نگرفته میرم که فقط می خواستم بدونم ! :icon_pf _99_:

نه برا موتور این جوری نیست
من هر دو گواهینامه رو دارم میگیرم از ازشون پرسیدم گفتن
که متاسفانه باید تا یک سال تو شهر خودت باشی و اگه بگیرنت گواهینامه ماشین باطل میشه
ولی موتور نه میتونی بری خارج از شهر و حتی تا 250 هم بدون درد سر سوار شی و کاری باهات ندارن