PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : EHSAN200cc

الفا1404
15-03-1390, 08:39 بعد از ظهر
1687کسی درباره ی این موتور اطلا عات داره مطرح کنه ممنون میشم:grouphug:

الفا1404
15-03-1390, 08:41 بعد از ظهر
ببخشیدEHSAN200cc

M.SH.K
15-03-1390, 09:04 بعد از ظهر
سلام
عکسی که شما گذاشتید پرواز 200 سی سی هست و مال نیروموتور شیراز هست
موتور اشغالیه (البته عذر میخوام اگه کسی داره)
رفیقم داشت یکیشو که هنوزم داره
اندازه پول خود موتور هی خرجش کرد
موتور لشیه
به مرور هم وحشتناک خودشو میندازه
قیمتشم 6 ماه پیش 1300 بود
الان نمیدونم
درکل اصلا سراغش نرو
مگر اینکه بخوای رو قیافش کار کنی و سواریه خیلی خیلی کمی بخوای ازش بگیری و فقط با ی رنگ امیزی درست حسابی کاری کنی بقیه نفهمن چیه
ولی برا سواری حماقته خریدش

vahid250
14-05-1390, 11:13 قبل از ظهر
با سلام اون موضوعی که دوست عزیز نوشته بود مربوط به پرواز 200 سی سی بود. اگه میشه درباره احسان 200 سی سی توضیحاتی بدهید. این هم چندتا عکس از این موتور. با تشکر

mrd60006
30-05-1390, 07:48 بعد از ظهر
سلام
از دوستانی که دارن،داشتن،دوستشون داره،میشناسن،نمیشناسن،ندا رن(هاهاهاها)خواهشا توضیح بدن!
منتظر اطلاعاتیم!
خالی نمونه پست!

siyasokhteh
23-10-1390, 12:51 قبل از ظهر
خیلی جالبه!
تو صفحه اول نیرو موتور ([Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])) عکس زیر رو گذاشته که کپ کثیر 150 است فقط رنگ آبی
ولی تو گالری محصولات عکسی که دوستان گذاشتند رو گذاشته که بی ریختره

5789

siyasokhteh
23-10-1390, 01:00 قبل از ظهر
اینم عکس بزرگترش

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links]

ap_peiki
23-10-1390, 03:00 قبل از ظهر
آشغال ترین موتور دنیاس

shahrammc
26-10-1390, 08:20 بعد از ظهر
راجع اون پرواز یه توضیحاتی من بدم ... رفتیم واسه برادرزادم خریدیم 1300 اینا ... قطعات اضافم نسبت به بقیه موتورا داره که بعضی از فروشنده ها نامردن اونارو جدا میفروشن ... مثل کلاه ایمنی و راهنما و بخش هایی از فلاپ ... من خودم نشستم رو موتور یعنی هر لحظه گفتم الان با مغز میام زمین از بس که فرمون با ارتفاع موتور زاقارته !! اگزوز چپ و راست تو یه جهت نیست و از عقب نیگاه کنی میبینی چپیه بیرون تره !! دنده یعنی باید با لگد جا به جا میکردی ! میگم چرا اینجوری به فروشنده میگه چون صفره !!! بعد یک ماه شیشه که غلظت موتورو نشون میده ترکید و روغن موتور وسط خیابون رفت !! لوازمشم نیست با سکه و چسب 1 2 3 ردیفش کردیم ! چند روز بعد شاسی موتور ترک برداشت و جوش یه قسمت هاییش باز شد!!! در آخر گذاشت واسه فروش 4 ماه فروش نرفت اخرم به بدبختی 800 فروخت ... پرواز صلا نخرید که صاحب اول و آخرش خودتونین ... من یه کثیر 150 دارم ناموسن هر دفعه میرم گمرک همه مغازه دارا داد میزنن آقا فروشه !! اینم بگم من رسیدم به موتور کمتر کسی تشخیص میده که کثیره ولی خوب مغازه دارا میبینن تمیزه ول نمیکنن

نیما نادری
26-10-1390, 08:35 بعد از ظهر
وای که چه نفرت انگیزه این شرکت و محصولاتش

shahrammc
26-10-1390, 09:39 بعد از ظهر
وای که چه نفرت انگیزه این شرکت و محصولاتش الانم یه چیزی یادم افتاد : این موتور داغ میکرد گرماش از راست میزد تو ساقه پا !!! یعنی وسط خیابون از سوزش باید میزدیم بغل!!! خدا لعنت کنه اونی که پروازو ساخت !!!

MahkooM-m2m
03-03-1391, 02:53 قبل از ظهر
سلام دوستان يكي از دوستان تي تي اين موتور رو داره منظورم اين طرح جديده خيلي تعريفشو ميكنه ميگه موتوره خوبيه و 140 تا ميره و به فكره تقويتش هست بعد از كسب اجازه از خودشون عكس موتورشون رو ميزارم تو سايت .

Magma
03-03-1391, 11:23 بعد از ظهر
دوستان باید اطلاع داشته باشن که کوپیه honda cbr 150 2003هست. شتاب و سرعتش حرف نداره. 0تا 100در 8ثانیه. مصرفش 3لیتر در 100کیلومتر. قیمتش قبل از عید 1760000با جعبه طلایی و دزدگیر فابریک. سقف سرعتشو دقیق نمیدونم. من شخصا تو اتوبان اصفهان ذوب آهن 150تا باهاش رفتم که خیلیم باد میومد. فوق العاده با دوامه. تا حالا چند تا سفر 200تا 300کیلومتری گازکش باهاش رفتم که هیچ مشکلی نداشته و الانم یه برنامه هایی واسه تقویتش دارم. بهترین موتور بازار الانه. توی کورس با باجاج 220یهو 10متر میفته جلو. حرف نداره. قیافشم که خواهر کشه!

MahkooM-m2m
04-03-1391, 12:58 قبل از ظهر
اينم از آقا احسان كه گفتم موتور احسان 200 داره ديگه من ميرم ايشون خودشون توضيح ميدن . راستا احسان جون خوش اومدي . :khosh:عكس يادت نره دادا .

kourosh_bandit2
04-03-1391, 09:00 قبل از ظهر
دوستان باید اطلاع داشته باشن که کوپیه honda cbr 150 2003هست. شتاب و سرعتش حرف نداره. 0تا 100در 8ثانیه. مصرفش 3لیتر در 100کیلومتر. قیمتش قبل از عید 1760000با جعبه طلایی و دزدگیر فابریک. سقف سرعتشو دقیق نمیدونم. من شخصا تو اتوبان اصفهان ذوب آهن 150تا باهاش رفتم که خیلیم باد میومد. فوق العاده با دوامه. تا حالا چند تا سفر 200تا 300کیلومتری گازکش باهاش رفتم که هیچ مشکلی نداشته و الانم یه برنامه هایی واسه تقویتش دارم. بهترین موتور بازار الانه. توی کورس با باجاج 220یهو 10متر میفته جلو. حرف نداره. قیافشم که خواهر کشه!

بعید میدونم. این موتور چیزیش به cbr 150 شبیه نیستا اون کثییر 150 که کپی شده cbr 150 نه احسان. نه قد نه هیکل نه هیچچیز دیگش مثل هم نیست. این مثل cbr150 15469 . هرچی من این موتور احسان هارو دیدم همه داغون پر از سر و صدا اصلا کلا ی چیزی میگم ی چیزی میشنوی. نمیدونم شایدم شما احسان جان خیلی به موتورت میرسی که در این صورت خوب معلومه موتورت سالم و سر حال میمونه. ی تو ضیحاتی بده عکس هم بذار اقا احسان. راستی به پرسین موتور خوش اومدی.
راستی دوتا احسان باهم جفت شدییین:999::grouphugg:

Magma
04-03-1391, 11:15 قبل از ظهر
آقای کورش اصلا من تا حالا برند احسان این موتورا غیر از مال خودم ندیدم. حتی نمایندگی هم همین یکیو داشت. شما الحق که مهندسی! خوب کثیرم از روی cbr ساختن. اینم عکسش که نگین خالی بنده. [Only registered and activated users can see links] [Only registered and activated users can see links] اینم از فیلمش [Only registered and activated users can see links] البته من به اشتباه و به پیشنهاد یکی از دوستان و به دلیل اینکه همه جاش نوشته بود احسان و با اسم خودم یکی بود و خیلی ضایع بود تبدیلش کردم به کاوازاکی که بهش خیلی اومد. اما به زودی عوضش میکنم. داغون نیست, سروصدای اضافی نداره. دیشب تو اتوبان اینقدر تخته گاز باهاش رفتم که هر موتور دیگه ای بود جام میکرد. آخ نمیگه. رگ نمیزنه. توی 3روز باهاش 450کیلومتر راه رفتم که همش لذت بخش بوده. واقعا قابل اعتماده.ترمزاش محشره. اگه روی یه موتور سنگین بندتزی قول میدم جواب بده. کف همه هم کلاسیام بریده. همه رفتن کویر 200, آپاچی 180 و باجاج 200و ازین آشغالا خریدن. اما من با کمترین پول با یه نیش گاز همشونو میگیرم. دیگه سوالی نیست؟ اینم عکساش [Only registered and activated users can see links] [Only registered and activated users can see links] [Only registered and activated users can see links] [Only registered and activated users can see links] [Only registered and activated users can see links]

kourosh_bandit2
04-03-1391, 12:26 بعد از ظهر
والا من نمیدونم از کی اپاچی 180 پالس 3 میلیونی شده اشغال موتو رچینی خالص کپی طرح cbr 2003 شده ماه. نمیدونم چی بگم. تاپیک ی چیز دیگس عکسا ی چیز دیگس موتور که شما گذاشتی ی چیز دیگه. عزیزم من خودم میدونم کثیر از رو هوندا ساختن نکنه فکر کردی هوندارو از رو کثییر ساختن.:s (9)::gigglesmile: عزیز من شاسی و انجین و همه چی همون کثیییر خودمون فقط ارم و اسم عوض شده. لطف کن ی عکس از انجین بذار. تا دقیق تر بحث بشه. اگرم اپاچی میگیری باهاش ی فیلم بگییر بخندیم به اون اپاچی سوار. ولی جدی عکس از انجین بذار

---------- Post added at 12:20 PM ---------- Previous post was at 12:19 PM ----------

شما دقت کن بحث تاپیک ماله ی موتو ردیگس شما موتورتو تازه نشون دادی.

---------- Post added at 12:26 PM ---------- Previous post was at 12:20 PM ----------

هرطور که شتاب گرفتی لطف کن ی 0 تا 60 هم بگییر اعلام کن . ممنونم

ميلاد هركول
04-03-1391, 12:46 بعد از ظهر
واي كه دارم ديوونه ميشم از خاليبندي!!!!
سال 2012 هست و هر كي يه موتور ميخره چون خودش خريده مياد ميگه خداست و فقط برا من ساختنو بهترينه اي خدا!!!!
اين اقا احسان شما رو نميگمو موتورتو ميگم همونطور كه كوروش گفت دقيقا كثير مدل قديمه كه طرح cbr بود همه چيش همونه.
در ضمن خييييييييييلي جالبه كه اپاچي و پالس شده اشغال پالس 200 الان 3500 پولشه!!!
شما اگه با اين موتور بيشتر از 115 تا رفتي من 220 رو ميزنم به نامت!!!!
از 220 ده متر افتادي جلو حتما توهم زدي دادا پيشرو 70 بوده!!!!!:25r30wi:شايدم 220 وايساده بوده نه!!!!!
والا بلا هيو هم 156 تا تاپ اسپيدشه خود هيو دارا ميگن حالا احسان خان شما گوگولي مگولي 150 ميره؟؟؟؟!!!!!!!

لطفا حقيقت رو بگيد به شعور يكديگر توهين نكنيد با خاليبندي.

Magma
04-03-1391, 03:53 بعد از ظهر
من گفتم 150تا میره. شایدم کم گفتمو واسه اثبات حرفم مجبورم کردی یه فیلم رو کنم.
کاربرات تنظیم نبوده
بنزین سوپر نبوده.
به شدت باد میومده
با یک دست داشتم رانندگی میکردم
جاده نسبتا پر تردد بوده.
با اینهمه 145تا باهاش میرم.
کی بریم محضر؟ منظورم واسه 220 هست که قولشو داده بودی!
خالیو کسی میبنده که میگه آپاچی خیلی راه میره! با کویر cdi به راحتی آپاچی 180رو گرفتم. منظور من بیشتر از آشغال به خاطر قیمتشون بود!! 3تومن یه آپاچی؟ قیمت 220رو ندارم.اونم فک کنم 4تومن بیشتر باشه.
کی بریم سند بزنیم؟ من 220 میخوام! مرد و قولش! 220!
من خودم از طرفدارای هیوسانگم. اما اصلا به این موضوع ربطی نداره. راکب آپاچی خودش پیر این کاره و تو مغازش 5تا آپاچی به رنگای مختلف داشت!
من میخواستم کویر rkv بخرم که این فرفره نظرمو جلب خودش کرد!
فیلما بپا!:mypersianforum (531[Only registered and activated users can see links]

---------- Post added at 04:41 PM ---------- Previous post was at 04:35 PM ----------

من 220 میخوام! 220! ای شمایی که با شعور هیچکس بازی نمیکنید! شمایی که خالی نمیبندین! ای شمایی که فضیلت های انسانی در شما بیداد میکند! لطفا به قولتان عمل کنید و یک دستگاه باجاج 220(آگه آبی باشه بهتره! آبیشو دوست دارم) بنا به فرمایش خودتان بنام این بنده ی حقیر خالی بند بزنید! وگرنه برچسب بد قولی و همینجوری یه پرتی پرونی تا ابد بر اکانت شما در پرژن موتور خواهد ماند!:out:

---------- Post added at 04:49 PM ---------- Previous post was at 04:41 PM ----------

خوشا آنان که قول و رفتارشان همی باشد هرکول منش کارشان

---------- Post added at 04:53 PM ---------- Previous post was at 04:49 PM ----------

این شعرو در وصف میلاد هرکول عزیز و گرامی گفتم که با الطافی که در پستشان به ما عنایت کردن قطعا در پی جبران منافات بر خواهند آمد و به خاطر توهین هایی که به این بنده ی حقیر و ناچیز کردند(خالی بند! تازه به موتور جونمم توهین کردی!) حتما طلب عذر خواهند کرد و مهمتر از همه به قولشان عمل خواهند کرد!

kourosh_bandit2
04-03-1391, 04:44 بعد از ظهر
بیا ببین اقا احسان بگو من دارم چرت میگمو مسخره کن بگو الحق مهندسی. به خدا عمرا اگه به اپاچی برسی یا عمرا با پالس بتونی در حد 30 صدم ثانیه رقابت کنی. عزیز من 150 تا؟؟؟؟ به خدا اگه 150 تا. چیکار به کیلوکتر داری خوب عزیز من خرابه. من پیشرو پارسم 160 تا میرفتم اما واقعا 160 تا بود؟ نه کنار ماشین دیدم 125 تا داره میره. احسان جان بیخیال این موتور عمرا بالا 120 بره با cdi اپاچی میگیری؟ دمت گرم خیلی شوماخری داداش. بسه عزیز بسه. کسی نمیگه اپاچی خیلی راه میره اپاچی زورش 130 تاس.شما به چیزاایی که نوشتی یکم فکر کن

---------- Post added at 04:44 PM ---------- Previous post was at 04:30 PM ----------

اقا من فیلمم دیدم. 1: خودت ببین عقربه موتور چه جونی میکنه تا بیاد بالا اون موقع چطوری با این شتاب با 220 کل انداختی اونم با اختلاف 10 متر رفتی جلو.
2: عقربه به زور اومد رو 140 اصلا هم به 150 تا نرسید
3: فقط و فقط و فقط جی پی اس . لا غیر. کیلومتر انالوگ ناله چند سال پیش تا زه قدیمی و تاز طرح ببین چه میشود. حکما داره اشتباه نشون میده. حتی کیلومتر ماشین ها هم خیلی هاشون دقت کامل ندارن. منم cdi واست میارم گاز میده عقربه میره رو اخر میچسبه. نتیجه حرف شما: اقایون مگلی دار و دایلیم دار و هیو سوار همه بفروشن برن احسان بخرن قیمتش کم تره سرعتش هم بیشتره و یکی هست با اونا.
نتیجه حرف خودم: کیلومتر خراب شما نمیخوای قبول کنی. خود دانی احسان جان. بقیه نظرات با بقیه دوستان. دعوا هم نداریما داریم بجث میکنیم یا شما درست میگی ما معذرت خواهی میکنیم یا شما اشتباه میکنی و معذرت خواهی میکنید(توی 3روز باهاش 450کیلومتر راه رفتم که همش لذت بخش بوده. واقعا قابل اعتماده.ترمزاش محشره. اگه روی یه موتور سنگین بندتزی قول میدم جواب بده. کف همه هم کلاسیام بریده. همه رفتن کویر 200, آپاچی 180 و باجاج 200و ازین آشغالا خریدن. اما من با کمترین پول با یه نیش گاز همشونو میگیرم.). عکس از انجین یادت رفت احسان جان:20:

ميلاد هركول
04-03-1391, 07:27 بعد از ظهر
اينجا يه محيط حرفه اي هست و 90 درصد افراد داراي اطلاعات بالا و حرفه اي هستند خودم رو عرض نكردم و كلي گفتم.كسايي كه اينجا هستن هر كدوم حداقل 3 4 تا موتور داشتنو تمام برندها رو هم ميشناسن.
من چندتا مورد رو عرض ميكنم قضاوت با دوستان عاقل.
1:فيلمت كه باز نميشه و حكما هم كيلومترت خرابه همون طور كه كورش گفت.
2:بلاخره ما نفهميديم 145 تا بوده يا 140 يا 150 تا يك كيلومترم تو تاپ اسپيد مهمه!!
3:شما ملاكت براي تاييد موتور بريدن كف همكلاسيات هست!!!!يعني مدرسه ميري؟؟؟؟؟
4:قيمت يه بحثه اشغال بودن يه بحث اينا با هم فرق داره نميدوني بدون.
5:بهترين موتور ايرانه:يعني هيو دايليم مگلي ام اچ دربي دوك پالس اپاچي دايچي 248 پيشرو پارس 250 همه پشم احسان 1700 تومني اخرشه!!!!!
6:از قديم گفتن هر گروني بي حكمت نيست هر ارزوني بي علت!!
7:اصلا معلوم نيس اين اقا احسان ماله كجا هست كدوم شركت چيني ساخته اصلا مشخصات نداره اما چون شما داري بهترين موتوره و برند هاي بالا با تمام مشخصات و كيفيتو معروفي پشمن!
به صفحات برنداي بالا مراجعه كن ببين چند تا هستن كه اون برندارو دارن اما شما به قول خودت همين يكي هستي و همين يه دونه!!البته نمايندگيش اينجا پارسال تابستون 5 تا اورد كه هنوزم همون 5 تا رو داره البته تا دو هفته پيش.
8:در ضمن اينجا كسي كه ميگه به موتورجونم توهين كردي پيداس كه اسباب بازي خريده نه موتور!!!
9:حتما اگه mvm x 33 بخري ميگي bmw x6 اشغاله چون قيمتش بالاست و من نميتونم بخرم!!!استدلالو خداييش!!!!
10:حتما اگه باد نباشه و بنزين سوپر بزني و گوشي هم دستت نباشه احسان جان 200 تا ميره اره!!!؟؟؟
حالم به هم خورد از اين بچه بازيا.
شنبه موتورو ميفروشم يا ميزنم به نام اقا احسان موتورتو نميگما خودتو ميگم و ميرم 3 تا قاسم ببخشيد غلام نه چي بود؟؟اهان احسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس سسسسسسسسسسسسسسسان ميخرم.
دروغ بايد اينقدر بزرگ باشه تا همه باور كنن.(گوبلز)

Magma
04-03-1391, 07:56 بعد از ظهر
اگه اینقدر بدو آشغاله پس چجوری همون 145تارو میره؟ آهان! یادم نبود کیلومترش خرابه!

دوستان! حرفه ای ها! کار بلدا! موتور سوارا! فقط میگم منتظر فیلم باشین. هیچی جای یه تصویر مستندو نمیگیره! تا دو هفته ی دیگه, با یه فیلم دهن پر کن, بای بای! برین پولاتونو آتیش بزنین!

ميلاد هركول
04-03-1391, 08:20 بعد از ظهر
اره احسان جان اين دفعه هر دوتاتونو گفتم با هم حال كنين.شما راست ميگي!!!!!!!!!
اصلا 180 تا ميره نه 220 تا نه 250 تا نه 300 تا .........
ما هم ميريم پولامونو اتيش ميزنيم !!!!!!اما قاسم ببخشيد غلام نه يادم رفت اخه اسمش سخته اهان احسان نميخريم!!!

Kami
07-03-1391, 08:35 قبل از ظهر
تاپیک مجدد باز شد
شاهد کل کل های بی مورد نباشیم

علی یزدانی
07-03-1391, 10:19 قبل از ظهر
داش احسان اشتباه گفتی که یدونه فقط برا تو زدن
یدونه دیگه هم برا این آقا زدن با یه رنگ دیگه

Magma
08-03-1391, 08:25 بعد از ظهر
داش احسان اشتباه گفتی که یدونه فقط برا تو زدن
یدونه دیگه هم برا این آقا زدن با یه رنگ دیگه

دوست عزیز من نگفتم آسمون دهن باز کرده و این موتورو واسه من انداخته پایین. گفتم از اینا فقط مال خودمو دبدم. قبول داشته باشین که زیاد دست ملت نیست.
ولی حال کردین؟ یارو تو تعریفاش نوشته شتاب فوق العاده خوب!! دمش گرم! منم دیوونه ی همین شتابشم

علی یزدانی
08-03-1391, 08:55 بعد از ظهر
دوست عزیز من نگفتم آسمون دهن باز کرده و این موتورو واسه من انداخته پایین. گفتم از اینا فقط مال خودمو دبدم. قبول داشته باشین که زیاد دست ملت نیست.
ولی حال کردین؟ یارو تو تعریفاش نوشته شتاب فوق العاده خوب!! دمش گرم! منم دیوونه ی همین شتابشم

اینقدر از این کثیر 150 ها ریختن تو بازار که تو سر سگ بزنی کثیر 150 می*ر*ینه
شرمنده اگه من انقدر رک هستما ، چون باید واقع بین باشیم باید حقیقت رو ببینیم
این دقیقا کپی کثیر 150 طرح ریس هستش

حالا شما هم انقدر موتورتو بزرگش نکن
حرفه شما درست خیلی بهتر از کثیر 150 هستش ولی نباید دیگه با هیوسانگ و امثال اون مقایسه کنید

Shenzo
09-03-1391, 10:54 قبل از ظهر
اینقدر از این کثیر 150 ها ریختن تو بازار که تو سر سگ بزنی کثیر 150 می*ر*ینه....

دوست عزیز رک بودن خوبه، اما ادب و عفت کلام داشتن خیلی بهتره!!!
(منم رک بهتون گفتم)
بنده خودمم کثیر دارم و اینو قبول دارم که این موتور در مقایسه با موتورهای دیگه خیلی ضعفها داره و . . .
اما این دلیل نمیشه که شما به دارندگان این موتور توهین کنید!!!
موتوره خودتون (cdi) به مراتب خیلی خیلی بیشتر از کثیر، احسان و . . . است!
اما این دلیل نمیشه چون نوع موتوره شما زیاده کسی با توهین و کلام زشت اینو بگه...
ممنون میشم ادب و احترامو در این انجمن که اعضایی باشخصیت و مؤدب دارن رعایت کنید.
باتشکر

علی یزدانی
09-03-1391, 11:22 قبل از ظهر
دوست عزیز رک بودن خوبه، اما ادب و عفت کلام داشتن خیلی بهتره!!!
(منم رک بهتون گفتم)
بنده خودمم کثیر دارم و اینو قبول دارم که این موتور در مقایسه با موتورهای دیگه خیلی ضعفها داره و . . .
اما این دلیل نمیشه که شما به دارندگان این موتور توهین کنید!!!
موتوره خودتون (cdi) به مراتب خیلی خیلی بیشتر از کثیر، احسان و . . . است!
اما این دلیل نمیشه چون نوع موتوره شما زیاده کسی با توهین و کلام زشت اینو بگه...
ممنون میشم ادب و احترامو در این انجمن که اعضایی باشخصیت و مؤدب دارن رعایت کنید.
باتشکر

منظوره من کثیر نیست!
من درمورد احسان 200 صحبت میکنم
چون احسان 200 شباهته زیادی به کثیر داره من این موتور رو نمونه مثال زدم

Magma
09-03-1391, 11:30 قبل از ظهر
منظوره من کثیر نیست!
من درمورد احسان 200 صحبت میکنم
چون احسان 200 شباهته زیادی به کثیر داره من این موتور رو نمونه مثال زدم

از هر 100تا موتوری که توخیابون هست 75تاش سی جی 125-15تاش ویو و امثال اونه و اون 10تای باقی مونده شاید توشون کثیر یا احسان باشه.
شما واسه اثبات حرفتون هر کجا یه احسان 200دیدی یه عکس ازش بذار. اینجوری که شما میگی هرکی ندونه فکر میکنه داری راه میری زیر پات کثیرو احسان ریخته.
از آدمین محترم خواهش میشه بر رعایت ادب توجه بیشتری داشته باشن.
یه نصیحت دیگه, عزیزم چرا سگ زبون بسته را میزنی ؟ حیوون آزاری کار خوبی نیستا! پی سی میاره!

علی یزدانی
09-03-1391, 11:47 قبل از ظهر
از هر 100تا موتوری که توخیابون هست 75تاش سی جی 125-15تاش ویو و امثال اونه و اون 10تای باقی مونده شاید توشون کثیر یا احسان باشه.
شما واسه اثبات حرفتون هر کجا یه احسان 200دیدی یه عکس ازش بذار. اینجوری که شما میگی هرکی ندونه فکر میکنه داری راه میری زیر پات کثیرو احسان ریخته.
از آدمین محترم خواهش میشه بر رعایت ادب توجه بیشتری داشته باشن.
یه نصیحت دیگه, عزیزم چرا سگ زبون بسته را میزنی ؟ حیوون آزاری کار خوبی نیستا! پی سی میاره!

این یاروه که تو سروش نمایندگی کویر داره یدونشه از سال 88 تا حالا داره
هیچکس نمیخره!
اصفهانیا یچیشون خوبه که دنبال موتورای چینی و آشغال نمیرن!
یدونه کثیر سبز هم خودم تو پارکینگمون دارم که اصلا روم نمیشه از پارکینگ درش بیارم ، چه برسه به اینکه بخوام طرفش رو هم بگیرم و بگم موتوره خوبیه!

bajaj
09-03-1391, 04:03 بعد از ظهر

مگه نیرو موتور سال 88 این موتور رو تولید کرده؟؟؟؟؟؟؟؟

فکر کنم از سال 90 شروع به تولید شده ؟؟؟؟؟

علی یزدانی
09-03-1391, 04:41 بعد از ظهر
مگه نیرو موتور سال 88 این موتور رو تولید کرده؟؟؟؟؟؟؟؟

فکر کنم از سال 90 شروع به تولید شده ؟؟؟؟؟

من که دو ساله اونجا میبینمش!

Magma
10-03-1391, 10:49 قبل از ظهر
هیچکس نمیخره!
اصفهانیا یچیشون خوبه که دنبال موتورای چینی و آشغال نمیرن!
یدونه کثیر سبز هم خودم تو پارکینگمون دارم که اصلا روم نمیشه از پارکینگ درش بیارم ، چه برسه به اینکه بخوام طرفش رو هم بگیرم و بگم موتوره خوبیه!

آهان! یادم نبود cg یه موتور خیلی با شخصیتیه که فقط یه عده از افراد خاص و سطح بالای جامعه سوارش میشن!!
نمیدونستم مال کویره! فکر کنم یارو بهم دروغ گفت مال نیرو موتور هست!

hossein_cbr
10-03-1391, 11:30 قبل از ظهر
magma مگه cg سوارا چشونه
همین cg ها خیلی بهتر از این موتورای چینی طرح اصله که بعد از یکسال یه جای سالم ندارن
بعدش مگه مثلا یکی سوار پراید بشه یعنی بی شخصیته یعد یکی که سوار بنز بشه یعنی با شخصیته
حالا خوبه که cbr یا gsxr یا ... نداری وگرنه کی می تونست جلوی تو رو بگیره
در آخر باید بگم وسیله ای که سواری دلیل بر شخصیت نمیشه
از مدیریت معذرت می خوام که ربطی به تاپیک نداشت ولی احساس کردم بهم توهین شده

kourosh_bandit2
10-03-1391, 01:23 بعد از ظهر
magam داداش جمعش کن دیگه خوب راست میگن دیگه اه برو بابا با این موتورت خفمون کردی 1500 پول دادی اندازه 8 برابر دعوا راه انداختی . اقا موتورت فوق العاده خوبه 190 تا میره نرمه سگ کی باشه پالس و اپاچی و هیو نینجا cb1300 تو شتابم yamah R1 2012 میگیره قیافش از لامبورگینی aventador هم زیبا تره فقط هم یکی زدن اون برای جناب عالی بوده. راستی کپسول Nos و turbo charger دو قلو هم داره. حله؟ ول کن دیگه عزیز من هی کشش نده بحث نکن. هم این تاپیک هم تاپیک kasir 150 اومدی ی سری حرف های غیر قابل باور زدی همم که دارن مسخرت میکنن. خوب برادر من خودتو ضایع نکن دیگه بسه. یا علی.

MahkooM-m2m
13-03-1391, 01:07 قبل از ظهر
دوست عزيز اين طرز حرف زدن شما به نظر بنده درست نيست من به آقا احسان اينجارو پيشنهاد كردم تا به دوستاني كه قصد خريد اين موتور رو دارن كمك كنن درست آقا احسان تند رفتن ولي جواب بدي رو با بدي نميدن مگه شما نميگيد ايشون اشتباه ميكنن شايد حق با شما باشه شايد هم نباشه شما بايد نظر خودتون رو بديد همين و بس ولي تخريب همديگه درست نيست .
من نميگم موتور احسان 200 موتور خيلي خوبيه ولي نسبت به كثير واقعا سرتره من اين موتور رو تو يكي از شهر هاي اطراف شهر خودمون ديدم تو نگاه اول كيفيت فلاپ ها واقعا از كثير بهتره بود و همچنين ازنظر سيستم ترمز عقب چون تا اونجايي كه من ديدم يه پمپ روش بود كه وقتي از تعمير كارم پرسيدم گفت احتمالا واسه افزايش فشار روغنه , 200 هم كه هست يعني 50 سي سي بيشتر نصبت به كثير
و اينكه مقايسه ي اين موتور با آپاچي غير منطقي چون قيمتشون با هم خيلي فرق داره و حجم موتورشون هم با هم برابر نيست
و در آخر از قديم راست گفتن هر چقد پول بدي همون قد هم آش مي خوري

Afshin007
13-03-1391, 02:42 قبل از ظهر
آقای کورش اصلا من تا حالا برند احسان این موتورا غیر از مال خودم ندیدم. حتی نمایندگی هم همین یکیو داشت. شما الحق که مهندسی! خوب کثیرم از روی cbr ساختن. اینم عکسش که نگین خالی بنده. [Only registered and activated users can see links] [Only registered and activated users can see links] اینم از فیلمش [Only registered and activated users can see links] البته من به اشتباه و به پیشنهاد یکی از دوستان و به دلیل اینکه همه جاش نوشته بود احسان و با اسم خودم یکی بود و خیلی ضایع بود تبدیلش کردم به کاوازاکی که بهش خیلی اومد. اما به زودی عوضش میکنم. داغون نیست, سروصدای اضافی نداره. دیشب تو اتوبان اینقدر تخته گاز باهاش رفتم که هر موتور دیگه ای بود جام میکرد. آخ نمیگه. رگ نمیزنه. توی 3روز باهاش 450کیلومتر راه رفتم که همش لذت بخش بوده. واقعا قابل اعتماده.ترمزاش محشره. اگه روی یه موتور سنگین بندتزی قول میدم جواب بده. کف همه هم کلاسیام بریده. همه رفتن کویر 200, آپاچی 180 و باجاج 200و ازین آشغالا خریدن. اما من با کمترین پول با یه نیش گاز همشونو میگیرم. دیگه سوالی نیست؟ اینم عکساش [Only registered and activated users can see links] [Only registered and activated users can see links] [Only registered and activated users can see links] [Only registered and activated users can see links] [Only registered and activated users can see links]دوست عزیز(ماگما)امیدوارم دفعه بعد خواستی پست بدی دقت بیشتری تو حرف زدن بکنی تا به کسای دیگه که موتور با مارکای دیگه دارن توهین نشه((اشغال فرض کردن موتورای دیگران))در ضمن مطمین باش دوستانی که اینجا پست میدن و نظر میدن از شما خیلی با تجربه ترن>><چرخ موتورتم واست بچرخهههه

kourosh_bandit2
13-03-1391, 09:53 قبل از ظهر
دوست عزيز اين طرز حرف زدن شما به نظر بنده درست نيست من به آقا احسان اينجارو پيشنهاد كردم تا به دوستاني كه قصد خريد اين موتور رو دارن كمك كنن درست آقا احسان تند رفتن ولي جواب بدي رو با بدي نميدن مگه شما نميگيد ايشون اشتباه ميكنن شايد حق با شما باشه شايد هم نباشه شما بايد نظر خودتون رو بديد همين و بس ولي تخريب همديگه درست نيست .
من نميگم موتور احسان 200 موتور خيلي خوبيه ولي نسبت به كثير واقعا سرتره من اين موتور رو تو يكي از شهر هاي اطراف شهر خودمون ديدم تو نگاه اول كيفيت فلاپ ها واقعا از كثير بهتره بود و همچنين ازنظر سيستم ترمز عقب چون تا اونجايي كه من ديدم يه پمپ روش بود كه وقتي از تعمير كارم پرسيدم گفت احتمالا واسه افزايش فشار روغنه , 200 هم كه هست يعني 50 سي سي بيشتر نصبت به كثير
و اينكه مقايسه ي اين موتور با آپاچي غير منطقي چون قيمتشون با هم خيلي فرق داره و حجم موتورشون هم با هم برابر نيست
و در آخر از قديم راست گفتن هر چقد پول بدي همون قد هم آش مي خوري
دوست عزیز بنده توهینی نمیکنم ولی جناب magma از همون اول شروع کرد به توهین و نمیخوان هم قبول بکنن که اقای عزیز 150 تا کاملا غیر منطقی هستش تازه مقایسه با اپاچی و پالس و بدتر اینکه ایشون ادعا داره پالس و اپاچی رو هم گرفته. اخه چطور میشه از 220 با 10 متر اختلاف جلو بیوفته ایشون. نمیشه خوب معلومه. الان تو بورس ترین موتور ها پالس و اپاچی هستن ایشون اومده میگمه اشغال های هندی . از این صحبت ها. ایشون خبر نداره بدتر از چین نداریم چون افتضاح ترین کیفیت هاش میاد برای ایران. حالا مقایسه ی غیر منطقی هیچ. ایشون میگه 150 تا میره موتورم پس با این حساب باید اونایی که مگلی دارند یا دایلیم یا هیو که بیشتر برای قدرت و سرعت میان این همه پوول میدن برن بفروشن برن احسان خریداری کنند. شما خودت قاضی. میشه چنین چیزی؟ والا من نیمدونم چی بگم. قصد توهین نبوده ولی ایشون توی هر دو تاپیک مورد تمسخر واقع شدند و بحث راه انداختن بنده واقعا قصد توهین نداشتم چون از بابت کیفیت موتور ها مطمئن هستم. به هر حال عذر خواهی میکنم. اما خواهشا دیگه از این حرف های غیر قابل باور زده نشه چون اصلا نمیشه اینجور حرف هارو تحمل کرد و باید ثابت کرد و فهموند اگر ادم اشتباه میکنه بپذیره راحت نه اینکه به زور بخواد حرفش رو درست جلوه بده. و ممنون از afshin007 برای پستشون. موفق باشید یا علی

MahkooM-m2m
13-03-1391, 10:42 قبل از ظهر
بله كاملا حق با شماست كه گفته هاي احسان جان به نظر كمي با واقعيت فاصله داره ولي بايد اين رو هم در نظر گرفت كه احسان عزيز كه به ما بدهي يا قرضي نداره كه بخواد دروغ بگه يا بزرگنمايي بكنه اونچه رو كه ديده ميگه حالا چه درست چه غلط . ولي من توهين رو به هيچ عنوان نمي تونم قبول كنم و حتي به احسان هم تذكر دادم كه كل كل رو بي خيال شه و فقط اطلاع رساني بكنه .
اين موتور موتوره خوبيه ولي در حد قيمت خودش , از نظر كيفيت كه من به كيفيت پالس وآپاچي ايمان دارم , و از طرف ديگه از نظر من شتاب و سرعت يه چيز نصبي و به خيلي چيزا بستگي داره از اببندي بگير تا آچار به دست بودن و زود زود به موتور رسيدن من آپاچي و پالس 180 رو با راديسون تو شتاب ميگيرم ولي اين دليل بر برتري راديسون نيست و مهمترين چيز به نظر من البته اينه كه موتور چند سال ميتونه اين شتاب و سرعت رو با كمترين خرج نگهداري حفظ كنه كه من در اين مورد پون مثبت رو به پالس وآپاچي ميدم چون واسه توليد كنندش محصولش مهم بوده نه مثل اين موتور هاي چيني كه فقط سود واسشون مهمه :icon_pf _99_:.

ميلاد هركول
13-03-1391, 11:38 قبل از ظهر
بله كاملا حق با شماست كه گفته هاي احسان جان به نظر كمي با واقعيت فاصله داره ولي بايد اين رو هم در نظر گرفت كه احسان عزيز كه به ما بدهي يا قرضي نداره كه بخواد دروغ بگه يا بزرگنمايي بكنه اونچه رو كه ديده ميگه حالا چه درست چه غلط . ولي من توهين رو به هيچ عنوان نمي تونم قبول كنم و حتي به احسان هم تذكر دادم كه كل كل رو بي خيال شه و فقط اطلاع رساني بكنه .
اين موتور موتوره خوبيه ولي در حد قيمت خودش , از نظر كيفيت كه من به كيفيت پالس وآپاچي ايمان دارم , و از طرف ديگه از نظر من شتاب و سرعت يه چيز نصبي و به خيلي چيزا بستگي داره از اببندي بگير تا آچار به دست بودن و زود زود به موتور رسيدن من آپاچي و پالس 180 رو با راديسون تو شتاب ميگيرم ولي اين دليل بر برتري راديسون نيست و مهمترين چيز به نظر من البته اينه كه موتور چند سال ميتونه اين شتاب و سرعت رو با كمترين خرج نگهداري حفظ كنه كه من در اين مورد پون مثبت رو به پالس وآپاچي ميدم چون واسه توليد كنندش محصولش مهم بوده نه مثل اين موتور هاي چيني كه فقط سود واسشون مهمه :icon_pf _99_:.

ببينيد اقاي عزيز ايشون از ابتدا با موضع گيري خصمانه نسبت به ديگران و موتوراشون و جانب داريه بچه گانه نسبت به موتور خودشون وارد شدن كه از بي تجربه بودن و عدم اطلاع ايشون بود.
امروزه ديگه دوران پوپوليستي و عوام فريبي و اغراق و بزرگنمايهاي بدون دليل و بي منطق تمام شده و دوران حقيقت گويي و راست محوري هست و اينكه متوجه باشيم كه ديگران هم داراي شعور و فهم و درك و اطلاعات هستن و هيچ كس رو دست كم نگيريم و فكر نكنيم فقط خودمون ميفهميم .
بنده قبلا هم ذكر كردم كه اينجا سايتي هست كه دوستان با تجربه و دانش در زمينه موتور سيكلت زياد هست و نبايد اين رو فراموش كرد من خودم به شخصه در اين زمينه ادعا داشتم و تو همين سايت اطلاعات زيادي به دست اوردم كه ميگفتم پس من هيچي بلد نبودم و نيستم!
در هر صورت اقا كوروش هم از بچه هاي خوب و با علمي هست و ايشون راست ميگن انسان وقتي يه چيز غير منطقي و غي قابل باور كه همه جوره از علم تا عقل اون رو نفي ميكنند رو نميتونه بپذيره در مقابل جبهه ميگيره كه اون اشتباه رو ثابت كنه و اين منطقي هست.
همه ايران ميدونن كه پالس و اپاچي موتوراي خوبي هستن حالا يه نفر بياد بر خلاف هزاران نفر كه اين موتورارو دارن و ميشناسن بگه اشغالن خوب يه كم بايد به اون شخص شك كرد!!!
در ضمن در مورد مقايسه شما با راديسون و پالس يا اپاچي اگر منظورتون راديسون تريل 200 هست بايد بگم كه اون موتور تو كلاس تريله و ربطي به 2 موتور مذكور نداره.اگر هم تو شتاب راديسون جلو بوده طبيعيه چون خورشيدي بزرگتر و گير باكس بزرگتر و ضريب دتده كمتري داره كه باعث شتاب بالا ميشه اما 90 تا بيشتر نميره!

MahkooM-m2m
13-03-1391, 12:29 بعد از ظهر
دوست عزيز منظور من از راديسون اين نبود كه بهتره و مي دونم كه يه موتور تريل و شهري رو با هم نبايد مقايسه كرد من واسه اين گفتم كه حس ميكنم راديسون و اين احسان 200 انجينشون با هم شباهت زيادي مي تونن داشته باشن و چون موتور احسان200 در دسترس نبود گفتم و بيشتر حرف من هم سر كيفيت و طول عمر قطعات بود و نمي گم كه احسان 200 بي كيفيته ولي بدون شك به آپاچي و پالس نمي رسه ولي از كثير و امثال آنها بسيار سرتره و نصبت به قيمتش خوبه همين .
البته وقتي هر كس موتور چيني ميخره بايد سطح توقعاتش رو پايينتر بياره .

kourosh_bandit2
13-03-1391, 01:32 بعد از ظهر
میلاد جان شما لطف داری شما خوودت استادی ما هستیی داداش.:smilies(182): بی انصافی نباشه میلاد جام حق دارن ایشون کمی تند برخورد داشتند و دوم اینکه MAHKOOM جان اینجا کسی نمیخواد حال کسیرو بگیره یا نمیدونم بگه وسیلت چون چینی هستش بده و خوب نیست و از این چیزا. نه اینطور نیست اصلا . من و میلاد جان و بقیه دوستان که گفتن و حرفی زدن منظورشون این بود که موتور ایشون خوبه ولی در حد خودش مثلا نسبت به همون کثییر یا وینر ها یا موتور هایی که ساخت چین هستند اما واقعا بی انصافی که بخوایم موتور های چین رو که فقط به منظور سود وارد میشن رو با موتور های هند مقایسه کنیم. چون واقعا کاری بهم دیگه ندارند. شما میدونستی پالس زیر نظر مهندسین کاوازاکی در هند داره تولید میشه و اپاچی زیر نظر مهندسین هندا زاپن؟ یعنی دوتا از معتبر ترین شرکت ها در کل دنیای صنعت موتور سیکلت که صاحب امتیاز هستند. یا مثلا شما میدونستی سیستم انجین اپاچی ی سیستم موتور ایتالیایی هستش؟ پس با یک تحقیق کوچیک میشه به این نتیجه رسید که موتور های هند دست کم دو پله بالاتر از موتور های چینی هستند. یا حتی االان موتورهای 250 هندا یا یاماها دارند در هند تولید میشوند. حالا بگذریم اشتباهی بوود رفع شده انشا الله. به ایشون هم بگید بیان از موتورشون بیشتر توضیح بدن. من یک عکس از انجین موتورشون میخوام. ظاهر انجین رو میخوام بررسی کنم اگر بهشون دسترسی دارید بهشون اطلاع بدید. ممنون میشم. اینجا همه میخوایم عیب ها و اشکالات همدیگرو بر طرف کنیم و تجربیات همو در اختیار هم بذاریم تا بهترین انتخاب ها و بهترین وسیله هارو داشته باشیم و بتونیم در بهترین شرایط اون هارو نگه داری کنیم. موفق و سر بلند باشید.

M@hy@r
13-03-1391, 08:33 بعد از ظهر
عزیزان ما اینجا جمع نشدیم که دعوا کنیم!
مثلا میخوایم تبادل اطلاعات کنیم!
آقا احسان از طرز برخوردت خیلی بدم اومد - موتورت خیلی خوشگله - ایشالا چرخش برات بچرخه
در مورد گرفتن آپاچی و پالس یه سوال: منظورت دقیقا از گرفتن چیه؟ توی اتوبان سر سرعت یا تو خیابون سر دست فرمون؟

مطمئن باش 150 تا نمیره
اون کلیپت رو ندیدم ولی فرض محال اون جا بزنه 220
یعنی 220 تا داره میره؟

آخه دوست عزیز نینجا 18 میلیونی 250 سی سی ، کاوازاکی ، 140 تا میره اون وقت 200 چینی منتاژ ایران 150 تا؟ :11:

همون طور که کوروش عزیز و بقیه ی دوستان گفتن تو اتوبان آپاچی رو بگیر کلیپشو بزار بخندیم به اون آپاچی سوار
البته آپاچی هم برای سرعت رفتن نیست ولی آپاچی کجا احسان کجا ؟

ولی باید قبول کنید از 100 تا موتور 50 تا سی جی هست 20 تا پالس 20 تا آپاچی 9 تا سی جی ال و ویو و وسپا ... ، یکیش احسان یا پرواز
(البته توی تهران)

من از این که موتوری که سوار میشم تو سطح شهر پر باشه متنفرم
اینم بگم تو گمرک تهران پره از احسان و پرواز ، میدن فلاپ ساز براش فلاپ خوشگل میسازه جیگری میشه ولی از داخل آشغاله
3 روزه الان میرم گمرک ، حدود 30 تا از این پروازا دیدم فلاپاشو عوض کردن ، خیلی هم فلاپاش زود شل میشه و به صدا میفته

اون کیلومتر شمارت هم سالمه داداش
جو گیر نشو ، گفتم سالمه :4chsmu1:
صفحه ی زیرش فیکه ، اون یه تیکه کاغذه ، بیا من برات تا 500 کیلومتر میذارم وقتی داری 20 تا میری بزنه 150 تا حال کنی :thanks:

این کارا قدیمی شده ، 150 تا رو بغل یه ماشین برو یه نفر از داخل ماشین فیلم بگیره من 3تا احسان میخرم

ميلاد هركول
13-03-1391, 08:38 بعد از ظهر
اقا كورش متشكرم شما لطف داريد نسبت به بنده.
باجاج عزيز به سهم خودم تشكر ميكنم از شما لطف داريد.
به نظر من اين موتور رو فقط ميشه با همون كثير طرح قديم كه دوباره به رنگاي جديد و همون 150 سي سي وارد بازار شده با قيمت 2200 كه اصلا حيف پول!فقط بايد مقايسه شه و يا احسان مدل قبلي كه يه تيكه اهن بود فقط!!ويا ارگون.وحتي پيشرو پارس هم يه سرو گردن بالاتر از اين موترهاست.
البته اين رو هم بگم كه من خودم سال 86 يه كثير سبز خريدم و با 800 كيلومتر كاركرد فروختم به دوستم اما اون هنوز اونو داره و ازش راضيه با اينكه اصلا نميدونه شمع موتور كجا هست و اصلا رسيدگي نميكنه ولي هر چند وقت كه من موتورو ميبينم هنوز باطريه فابريكش كار ميكنه!!!!!!!!!!!!اينم گفتم كه رفع ابهام از بابت تعصب و اينا شده باشه.
در ضمن شركت نيرو موتور شيراز كه اين موتورو ساخته مزخرفترين شركت مونتاژ موتوره ايرانه و تمام محصولاتش بيخوده حتي دايچي 248 كه من خودم داشتم و همه ميدونن.

M@hy@r
13-03-1391, 08:58 بعد از ظهر
با قيمت 2200 كه اصلا حيف پول
2/450/000 تومن بدون بیمه میلاد عزیز
دیشب از مغازه دار گمرک پرسیدم ، یادمه اول دی که میخواستیم برای دوستم موتور بخریم 1/700/000 بود
جالب اینه روز به روز گرون تر میشه با این که هیچی هم ندار
پرواز هم کل گمرک رو گشتم 3تا صفر بود هر 3تا قرمز ، دست دو 5-6 تا بود ولی زیاد میومدن گمرک برای خرید فلاپ شکسته یا شمع یا ... 30 تا پرواز دیدم
خداییش از مزخرف بودنش بگذریم موتور خوشگلیه
احسان 200 هم همین طور ، رنگ آبیش زیاد بود تو گمرک باد کرده بود رو دست مغازه دار ها ، به هرکی میگفتی میگفت تو پارکینگ دارم کلی التماس میکرد میگفت بیمه رو 40 تومن باهات حساب میکنم ! ! !

MahkooM-m2m
14-03-1391, 02:55 قبل از ظهر
اوه اوه قيمتش شده 2200000 يا 2400000 ديگه كلا نمي ارزه كه خريدش به نظر من تاپيك قفل شه بهتره با اين اوضاع بازار بايد من برم غاز چروني ديگران رو نمي دونم مگه چيه كه انقد گرونش ميكنن موتور خوبي هست كه باشه ولي چينيه و بي كيفيت نه بعدا دعوا مي شه كم كيفيت . واقعا وضع بازار در حد يه فاجعه است روان گرون شد گفتم عب نداره كيفيت داره حقشه فلات گرون شد گفتم عب نداره لاقل زور داره صداش خوشگله صدام در نيمومد ولي الان واقعا كفري شدم .

amin lj
24-03-1391, 10:13 بعد از ظهر
با سلام آقا نخرید این موتورو نخرید این موتورا فقط و فقط شش ماه اگه خیلی با انظباط باشی یک سال موتوره بعد از اون میشه قلک باید هی دم و دقیقه پول بریزی توش دوستم داره یک سال و دو ماه پیش خریده الان شده لگن فلاپاش شکسته و شل شده ازشون هم نیست که بخره خلاصه بگم سی جی هم مدل خدش هم باهاش تاق نمیزنه از ما گفتن بود.یا علی

MahkooM-m2m
25-03-1391, 01:11 قبل از ظهر
راستي آقا احسان هم موتور رو واسه فروش گذاشته تو tt پس اينطور كه بوش مياد اين موتور هم شد عين كثير .

shahriar
25-03-1391, 10:10 قبل از ظهر
حداقل کثیر خوشگلتره!!!

kourosh_bandit2
28-03-1391, 01:22 بعد از ظهر
راستي آقا احسان هم موتور رو واسه فروش گذاشته تو tt پس اينطور كه بوش مياد اين موتور هم شد عين كثير .

والا ما گفتیم ولی چون منو میلاد میگفتیم بد بود. حاالا اینو خوب شد شما خودت گفتی mahkoom جان که لااقل معلوم بشه قضیه از چه قرار

MahkooM-m2m
28-03-1391, 02:15 بعد از ظهر
والا اينطور كه احسان جان گفته ميخواد r1 بخره واسه اين ميخواد موتور رو بفروشه اين موتور خوبه ولي نه با قيمت 2400000 بلكه با همون قيمت 1700000 خوبه و خريدش معقول به نظر ميرسه من همون اول هم گفتم تا الان اين متور رو نروندم ولي هم از احسان جان شنيدم هم خودم از جولو يه بار گذري ديدم از كثير بهتره ولي بازم 2400000 نمي ارزه . و مثل كثير و خيلي از محصولات موجود تو بازار شتر گاو پلنگي بيش نيست .