PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گیربکس پالس 180

amir_empy
28-07-1392, 04:41 بعد از ظهر
با سلام خدمت دوستان عزیز

من حدودا 20 روز پیش انجین موتورم به صدا افتاد و بردمش گمرک تعمیرکارم دلیلشو فکر میکنم تسمه دنده (یا تسمه تایم) و یه چیز دیگه که خاطرم نیست بهم گفت . حدود 130 تومنم برای تعمیرش دادد.
الان چند وقته دنده موتورم خیلی سفت جا میره یا مثلا از 1 میخوام برم 2 باید خیلی لا فشار اینکارو بکنم تا خلاص نشه (خلاص بین 1 و2 ) میخواستم بدونم این قضیه ربطی به داستان بالا داره؟؟؟؟؟؟؟مشکل از کجاس؟؟؟؟؟چی کار باید بکنم؟؟؟؟؟؟

دستتون درد نکنه

K.I.A
28-07-1392, 06:21 بعد از ظهر
شفت دندنه خراب شده و باید تعویض بشه.

amir_empy
30-07-1392, 11:40 قبل از ظهر
سلام دوست عزیز
اطلاع دارید قیمت شفت دنده چقدر هست و اجرت تعویضش چقدر میشه؟

papilo
30-07-1392, 11:53 قبل از ظهر
قیمت اصلیش حدود 30 تومان هست ولی دقت کن شاید فنر u شکل پشت شفت شکسته باشه که دیگه نیازی به خرید شفت نیست فقط 2 هزار تومان میدی اون فنر رو میخری

این اتفاق برای یکی از دوستان من افتاده بود کنار موتور رو باز کردیم و حتی یه شفت هم خریدیم ولی بعد از باز کردن متوجه شدیم یه طرف فنر شکسته. و یه شفت موند رو دستمون

( توصیه میکنم اگر آچار بادی نداری خودت باز نکن که خیلی مکافاته البته آچار گلدونی هم برای باز کردن صفحه کلاچ نیاز هست چون تا صفحه در نیاد شفت رو نمیتونی در بیاری ) تنظیم تایم هم که خودش یه داستانه