PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گرین کارت اقامت در امریکا

الفا1404
12-03-1390, 04:06 بعد از ظهر
سلا م به همه ی دوستان کسی اگه از شرایط زندگی دائم در امریکا چیزی میدونه یا سایتی بلده بگذاره تا ما استفاده کنیم.:24:

reza KTM
12-03-1390, 08:27 بعد از ظهر
داداش گلم سایت رو اشتباه اومدی این جا همه موتور سوارند

ولی من چند تا چیز شنیدم میگم شاید به کارت اومد
چند تا راه برای گرفت گرین کارت هست که من اطلاع دارم
1. ازدواج دائم با کسی که اقامت امریکا رو دارد
2. سرمایه گذاری (لااقل 1 میلیارد اگه اشتباه نکنم)
3. شرکت در لاتاری گرین کارت امریکا (همون قرعه کشی هست)

در مورد قسمت 3 مستقیم وارد سایت وزارت خارجه امریکا میشی در موقع مقرر (مهر و آبان) و ثبت نام میکنید که باید انگلیسی تون خوب باشه که اطلاعات اشتباه وارد نشه که دستگاه اتوماتیک حذف میکنه شما رو
بعضی شرکت ها در سوئیس یا ... هستند که پول میگرند و همین کار رو میکنند و نظرشون اینه که در ایران نمیشه این کار رو کرد به دلایل زیر
1. بلد نبودن زبان انگلیسی و وارد کردن اطلاعات اشتباه
2. میگن چون اکثر ویندوز های ما کد های تقلبی داره و اورجینال نیست دستگاه قرعه کشی اتوماتیک شما رو دزد معرفی میکنه و از قرعه کشی حذف میکنه

شما اگه تونستی بری بگو منم میام:retarded:

Kenji
15-03-1390, 12:15 قبل از ظهر
یه راه دیگه 5 سال زندگی مداوم تو آمریکا هست (کاری یا درسی) که بعد از اون می تونید درخواست گرین کارت بدید

راه بعدی متولد شدن تو آمریکا که نمی تونید

راه دیگه پدر یا مادر شدن تو خاک آمریکا!

RIDER
15-03-1390, 12:24 قبل از ظهر
راه دیگه پنهاهندگی که اگه سیاسی باشی راحت میدن در غیر این صورت خیلی امکانش کمه.من اگه بتونم از اینجا برم دوست دارم تو منهتن نیویورک زندگی کنم شهر رویاهام:au:

Kenji
15-03-1390, 12:42 قبل از ظهر
اگه سیاسی باشی راحته؟ عمرا.

nOviA
15-03-1390, 01:36 بعد از ظهر
یه قانونی جدیدا وضع شده اگه اشتباه نکنم به خاطر بحران اقتصادیه. یه خونه تو آمریکا بخرین بهتون اقامت میدن.