PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ریپ زدن 125 تکتاز استارتی

sajjad672005
26-07-1392, 05:26 بعد از ظهر
سلام من کاربر جدید باشگاهم منم یه تکتاز استارتی 125 دارم سرویسم کرده .ریپ میزنه مخصوصا وقتی که داغ کنه یا دو ترک باشم یا سر بالایی برم. یه نکته : شمع رو که عوض میکنم تا یه هفته عالی کار میکنه بعد یه هفته روز از نو روزی از نو میشه

mri2599
11-08-1392, 02:45 قبل از ظهر
سلام من کاربر جدید باشگاهم منم یه تکتاز استارتی 125 دارم سرویسم کرده .ریپ میزنه مخصوصا وقتی که داغ کنه یا دو ترک باشم یا سر بالایی برم. یه نکته : شمع رو که عوض میکنم تا یه هفته عالی کار میکنه بعد یه هفته روز از نو روزی از نو میشه
سلام.
اگه از این سیستم های مزخرف به اصطلاح کاهش سوخت داره (همونی که یه لوله از سیلندر میره تو اگزوز و یه کاربراتور و ....) از سیستم خارجش کن.
من خودمم تکتاز دارم مدل 88 که چنین سیستمی هم نداره. دوستمم مدل 89 داره و چنین سیستمی داره. همین مشکل ریپ زدن رو داشت.هم ترانزیستور عوض کرد و هم کوئل.آخرش وقتی اون سیستم رو کورش کرد ، حل شد مشکلش!

MOHAMADALI
23-12-1394, 02:43 قبل از ظهر
به احتمال زیاد کاربرات موتورت تنظیم نیست اینجور که شما فرمودید احتمالا سر شمع دوده میزنه