PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش دایلیم 250 مدل 90

max490
24-07-1392, 02:21 بعد از ظهر
باسلام خدمت دوستان[Only registered and activated users can see links]*********/images/icons/6.gif
این دایلیم به مشخصات زیر به فروش میرسد یا با انواع تریل و کراس تعویض میشود»موتور در شهر تهران میباشد
مدل90 کارکرد زیر 10500تا
بیمه تاااااااااااخرداد93
شمع سوزنی ngkژاپن
لاستیک عقب یک سایز پهنتربا مارک کندا
کتی های رنتال
انجین پلمپ و بدون کوچیکترین ایرادو تعمیرشدگی
قیمت 8 میلیون تومان(تخفیف به بچه های سایت)
صاحب قبلی موتور سالار گرگانی عزیز میباشد که میدونید چه جوری موتور نگهداری کرده.
09392598611 حسین
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
[Only registered and activated users can see links]

farshad 54
24-07-1392, 04:22 بعد از ظهر
تف به این شانس حالا که ما هنوز پولمون جور نیست هر چی دایلیم تمیز تو این سایت هست و گذاشتن برا فروش

این موتور رو من از نزدیک دیدم واقعا سالم و تمیزه قیمتشم به نظرم خوبه

کیسه خوبیه واسه خرید

کوروش
24-07-1392, 05:57 بعد از ظهر
تف به این شانس حالا که ما هنوز پولمون جور نیست هر چی دایلیم تمیز تو این سایت هست و گذاشتن برا فروش

این موتور رو من از نزدیک دیدم واقعا سالم و تمیزه قیمتشم به نظرم خوبه

کیسه خوبیه واسه خرید
شاید شرایظی بده / همه چی با گفتگو حل میشه حتی مسله هسته ای :gigglesmile:

farshad 54
24-07-1392, 06:45 بعد از ظهر
نمیدونم داش حسین پول لازمه یا نه ؟

باید ازش بپرسم ببینم وضعیتش چه جوریه بعد بریم واسه 5+1 :interview:

max490
24-07-1392, 09:29 بعد از ظهر
قابل آقا فرشادو نداره.مال خودتو داداش.

- - - Updated - - -

یادم رفت بگم که باطری اتمی(کاملا خشک نه ازین نیمه اتمی اسیدیا), فیلتر هوا و لنت تازه تعویض شده و فیلتر روغن هم خریداری شده که هنوز تعویض نشده.:32:

meisam
24-07-1392, 09:41 بعد از ظهر
فرشاد جان دایلیم خیلی موتور خوبیه من ازش راضی ام این موتور هم به نظر سالم و تمیزه

farshad 54
24-07-1392, 09:43 بعد از ظهر
میثم دادا اون که شکی توش نیست موتور حسینم ماشالا سالمه

من یه نمه الان وضعم ردیف نیست خودت که خبر داری

اگه پول نقد دستم بود سریع میخریدمش

soleymani
25-07-1392, 10:31 قبل از ظهر
خدا برای صاحبش نگه داره
فرشاد خدا کنه مشکلاتت سریع تر حل شه
موتور تمیز و سالمیه