PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبريك عيد قربان

Kami
24-07-1392, 11:25 قبل از ظهر
عيد قربان بر تمام موتورسواران و اعضاي پرشين موتور مبارك باد

hamed510
24-07-1392, 11:27 قبل از ظهر
منم این عیدو به همه موتورسوارای کشورمون بخصوص بچه های بامرام پرشین موتور تبریک میگم امیدوارم که همیشه سالم و شاد و خوش و خرم باشید:clap:

ali_r
24-07-1392, 11:31 قبل از ظهر
:flower4:عید فرخنده را به همگی شما عاشقان و دلدادگان صیام وبه تمامی کاربرا ومدیرهای وبسایت پرشین موتور تبریک و تهنیت عرض میکنم:flower4:

[Only registered and activated users can see links]

[Only registered and activated users can see links]عید قربان آمد و من هم شدم قربانیت[Only registered and activated users can see links]
[Only registered and activated users can see links]گرچه من دعوت ندارم آمدم مهمانیت[Only registered and activated users can see links]
[Only registered and activated users can see links]مفلسم آهی ندارم در بساطم ناگزیر[Only registered and activated users can see links]
[Only registered and activated users can see links]این دل صد پاره و چشمان تر ارزانیت[Only registered and activated users can see links]

کوروش
24-07-1392, 12:33 بعد از ظهر
این عیدی ما به بچه ها
جز اولین عکس ها و اولین موتور سیکلت ها
[Only registered and activated users can see links]

soleymani
24-07-1392, 12:48 بعد از ظهر
عید قربان بر همه اعضا و خانواده محترمشان مبارک

inspired
25-07-1392, 01:29 قبل از ظهر
شرمنده دیگه 2 روز کلا نبودم امشبم که دارم اینارو مینویسم قرار بود بریم کوه نرفتیم وگرنه بیشتر شرمنده دوستان میشدیم .

:smilies(182)::smilies(182)::smilies(182):منم تبریک خودمو به مناسبت عید سعید قربان به خانواده پرشین موتور تقدیم میکنم:smilies(182)::smilies(182)::smilies(182 ):