PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : HYOSUNG gtr249 & kawasaki zzr250

amir74
21-07-1392, 11:30 بعد از ظهر
دوستانی که این موتورهارو تجربه کردن لطفا نظر بدن تا دوستانی مثل من که تاحالا زی زی 250 سوار نشدم بدونم در چه حده.از همه نظر لطفا به عنوان مثال:
1-سرعت و قدرت
2-شتاب
3-نرم بودن و راحت بودن
و ...

کوروش
21-07-1392, 11:33 بعد از ظهر
چه ارتباظی با هیوسانگ داره ؟؟؟

amir74
21-07-1392, 11:36 بعد از ظهر
مگه باید ارتباطی داشته باشه؟؟؟؟؟؟الان مثلا یه مدل پورشرو با یک مدل از فراری مقایسه می کنن به هم ارتباطی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:2i8d4ao: :hippie7:
تازه این 2تا یه ارتباطی داره که جفتشون 2سیلندر هستن و تقریبا در یک سطح از نظر هیکل.
دوستان لطفا تجربهاتونو بگید.

Kami
21-07-1392, 11:46 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links]

amir74
21-07-1392, 11:52 بعد از ظهر
HYOSUNG gtr249 & kawasaki zzr250

Kami
21-07-1392, 11:56 بعد از ظهر
فرق دارن با هم
هیوسانگ کجا zzr کجا
این پلاک میشه اون نمیشه
این جدیده اون قدیمی

amir74
22-07-1392, 12:07 قبل از ظهر
ما با پلاکش و جدید قدیمش تو مقایسه هیچ کاری نداری فقط مقایسه هست از نظر توانایی.خوب دلیل اون جمله دومتون چیه به چه دلیل زی زی کجا هیو کجا بگید ماهم بدونیم

farshad 54
22-07-1392, 08:23 قبل از ظهر
درود

من این موتور رو خیلی سال پیش همون موقع که تازه اومده بود یکی دوبار سوار شدم و یه دورای کوچیکی باش زدم - هیو هم زیاد سوار شدم البته اونم در هر دفعه 10 دقیقه یا نهایت 1 ساعت

از لحاظ قدرت و شتاب فکر کنم با هیو تو یه سطح باشن و تاپ اسپید فکر کنم zz بیشتر باشه

از لحاظ راحتی zz خیلی راحت تر و نرمتر از هیو هست و اسپرت تورینگ هست وزن zz هم فکر کنم از هیو بیشتر باشه دقیق نمیدونم

صدای zz واقعا زیباست و یکی از ویژگی های این موتور صدای اگزوز واقعا جذابشه

ولی خب دیگه zz قدیمی شده و در کل بخوای حساب کنی از لحاظ عملکرد فنی هیو چون انجین به روز تری داره و موتور جدید تری هست به نظر من بهتر از zz هست

اما واسه کسی که بخواد zz بخره این موتور بیشتر از اینکه بخوای بشینی پشتش باش زیاداین ور اون ور بری - ارزش کلاسیک داره و باید فقط هر چند وقت یه بار بکشیش بیرون باهاش یه چرخی بزنی یا یه سفر کوتاه

باش بری که هم خودت حال کنی هم موتور هم ملت - مثل اکثر موتور ها و ماشینای کلاسیک که همه جای دنیا اینجوری ازش استفاده میشه

موفق باشید

Unregistered1
22-07-1392, 09:20 قبل از ظهر
zzr قدیمی رو با هیوسانگ جدید مقایسه کردن یه چیز غیر عقلانیه....کلایسکو که با موتوری مثل هیو مقایسه نمیکنن.... اگه بخوای تک به تک بری جلو تو همه مراحل هیو برتری داره و شاید فقط تو کیفیت و دوام کم

بیاره.... شما اگه میخوای مقایسه کنی zxr250 رو با هیو قیاس کن که جفتشون به روزن...و ضمنا" نینجا 250 مدل به روز شده zzr هستش و به غیر از اسب بخار بیشار zzr و صدای بهتر فرق آنچنانی با هم ندارن...

کوروش
22-07-1392, 09:37 قبل از ظهر
گه از zzr سواری بگیری و بعد بیای پشت نینجا اصلا" متوجه این جابه جایی نمیشی...
البته کلاس zzr ار یه کم با کلاس زد ایکس ار فرق داره و تو حجم های مختلف همیشه کاوازاکی سعی کرده کمی با هم تفاوت داشته باشن البته اونجوری که من تو گالری نینجا یا همون زد ایکس ار ها و زی زی ار ها دیدم نینجا ها خیلی به روز شدن ولی تولید zzr ها و به روز شدنشو در چند سال اخر کاملا متوقف شده و البته به روز شده ولی تو حجم های بالا
جالبه اینه زد ایکس 14 معروف که تونست رکورد سرعت هایابوسای معروف رو بزنه و خودش بشه پرسرعت ترین موتور دنیا از ظراحی یه جواری وام داره مدل های قدیم زد زد ار هستش کلا کلاس این تو در همه و خیلی شبیه هم ولی در کل با هم دیگه ...
[Only registered and activated users can see links] در این جا عکس های کلاس های مختلف زد زد ار رو میتونید ببینید
در مورد هیو هم جای ضحبتی نیست اون موتور واسه امروزه زد زد ار واسه 16-17 سال پیش و تکنولوژیه همون سال ها
که دمش گرم کاوا که اون موتور قدیمیشم الان میتونه با این موتورا رقابت کنه !!!
ولی در کل اگر زد زد ار رو به روز کنن و به زمان حالا بیارن ضدرضد بهتر از هیو میشه ولی فعلا همه جوره برتری با هیو هستش

meysam-gp
29-10-1392, 06:16 بعد از ظهر
موتورفقط کاوازاکی 250 آر داداش 35 ملیون تاپ اسپید 175 تا نه قلابی اصل،نرم،اگزوزخفن موفق باشی هیوهم ازنظرسبکی ومانورعالیه.:bunnyearsmiley: