PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش honda hornet 250

ehsandsun
09-03-1390, 11:46 بعد از ظهر
سلام بر همه اعضای سایت من یک عضو تازه در سشایت شما هستم و یک موتور honda hornet 250 مدل 2003 دارم که میخوام بفروشم هرکسی که موتور و خواست تو پست بعدی pm بده تا خصوصی در رابطه با قیمتش صحبت کنیم موتور از نظر فنی خیلی سالمه موتور تا حالا باز نشده در ضمن مدارک هم نداره فقط سوئیچ
اینم عکس ار خود موتور
1602

ehsandsun
10-03-1390, 08:57 قبل از ظهر
ای خداا
---------- Post added at 09:57 AM ---------- Previous post was at 09:55 AM ----------

کسی نبود دارم میفروشمشها

Sination
10-03-1390, 09:04 قبل از ظهر
وایی من خیلی این موتورو دوست دارم
مدلش و قیمتش رو میگی ؟
سالمه ؟

ehsandsun
10-03-1390, 11:03 قبل از ظهر
مدلش که گفتم 2003 فنی سالم سالم قیمتشم که میدونید نسبت به honda cb 250 , honda cb 400 گرونتره من قیمت این و حدود 4 تومان گذاشتم مشتریش باشه تخفیف هم میدم.

M.SH.K
10-03-1390, 11:45 قبل از ظهر
مشکل این موتور همینه با اینکه هیچ مدرکی نداره نمیدونم چرا صاحبانش فکر میکنن که باید از سی بی 400 گرونتر باشه و هم قیمت با هورنت 600 میخوان بفروشنش
شاید فکر میکنن که چون 250 تو ایران گرونه ( البته 250 های مدرک دار مثل نینجا و هیو و ... بخاطر تردد راحت و بی دردسرش) این بی مدرک ها هم شامل این قانون میشن
درصورتی که خریدار فقط باید پول ی سوئیچ بده و هر لحظه اماده خداحافظی با موتور و پولش باشه که بگیرن و دیگه بای بای
خیلی فرهنگه بیخودیه قائده سوئیچ و تملیک و .....
اکثر این موتورا سنگ هم خوردن ، جسارت به دوستمون نشه ولی مثل این میمونه که ی ماشین دزدی مثل پراید رو که 8 میلیون پولشه یکی بگه چون سوئیچ داره فقط من حالا 5 میلیون میفروشم
درصورتی که ی پراید دزدی رو یکی خیلی خوب بتونه آب کنه 800 هزار تومنه اونم پول وزن آهنشه یا تیکه فروشیه قطعاتش
انگار 1 تن اهن یه قیمت کیلویی 800 تومن فروختی
درستشم بنظرم همینه
این موتورارو هم بایدبه قیمت ریز قطعات بدون شماره شناسایی محاسبه کرد
ادم باید ( هم پولو بده هم پیاز رو بو بخوره هم شلاق ) ، البته دوستانی که داستان رو میدونن میفهمن منظورم چیه
به عبارتی پول رو دادی ، سواری هم نگرفتی ، هر روزم داری باهاش قانون شکنی میکنی و ترس از پلیس و فرار و آخرشم سرمایه ات رفته به باد
موتور سوئیچ باید انقدری ارزش داشته باشه و پول بدی که اگه گرفتن ازت بگی فدا سرم یکی دیگه اش رو میخرم و مثلا 3 ماه دیگه سواری میگیرم
دوست عزیز اصلا قصدم جسارت بشما نبود
این بحث و فرهنگه اشتباه بنظر من کلی و برا همه ست .

ehsandsun
10-03-1390, 12:22 بعد از ظهر
1- دوست عزیز اگر شما یه دونه هورنت 600 با این قیمت برای من پیدا کردی من خریدارم چون دنبال یه دونش هستم دلیل گرونی اون نسبت به cb 400 کیفیت اون هستش اگه شما اطلاع در مورد این دو موتور دارین باید بدونید که هورنت در بازار جهانی هم گرون تر از سری cb هستش.
2- بعدشم شمایی که دنبال یه موتور پلاک دار و مجوز دار هستی چرا دنبال یه همچین موتوری میگردی خوب یه دونه مگلی بخر خیال خودت و راحت کن .
3- شما مثلاً میخوای بگی 5/2 میلیون تومان که این قیمت منطقی یه 250 بندیت یا یه کاواساکی zzr هستش نه یه هورنت که از همه 250 کلاس خودش سرتره.

حسـن
10-03-1390, 12:50 بعد از ظهر
اگه خیلی بکر باشه 3 بیشتر نمی ارزه :khak:

M.SH.K
10-03-1390, 01:41 بعد از ظهر
1- دوست عزیز اگر شما یه دونه هورنت 600 با این قیمت برای من پیدا کردی من خریدارم چون دنبال یه دونش هستم دلیل گرونی اون نسبت به cb 400 کیفیت اون هستش اگه شما اطلاع در مورد این دو موتور دارین باید بدونید که هورنت در بازار جهانی هم گرون تر از سری cb هستش.
2- بعدشم شمایی که دنبال یه موتور پلاک دار و مجوز دار هستی چرا دنبال یه همچین موتوری میگردی خوب یه دونه مگلی بخر خیال خودت و راحت کن .
3- شما مثلاً میخوای بگی 5/2 میلیون تومان که این قیمت منطقی یه 250 بندیت یا یه کاواساکی zzr هستش نه یه هورنت که از همه 250 کلاس خودش سرتره.

سلام
بابت گزینه یک چون من اگهی تو ایستگاهم زدم بهم پیشنهاد میشد هورنت 600 رو با 5 تومن راحت میشه گرت که باز هم من میگم زیاده
بابت گزینه 2 من از این استیل موتور خوشم میاد موتور قبلیم رو هم ببینی که خودم جمش کرده بودم یدونه بود تو کل ایران با قیافه اش و همش همه بهم گیر میدادن که این چه موتوریه چون فکر پشتش خوابیده بود برا جمع کردنش اینم عکی موتورم [Only registered and activated users can see links]
چون با این استیل بیشتر از استیلای فلاپ دار حال میکنم
بابت گزینه 3 2.5 هم با توجه به صحبتام میگم زیاده
من بحثم کلیه که نباید اینجوری باشه
اصلا بحثم با تو داداش گلم نیست ، من مشکل دارم با کسایی که ازین راه جیبشون رو پر پول میکنن و اصلا فکر نمیکنن که ی جوون که عاشق ورزش موتور سواریه داره کل سرمایه اش رو از دست میده و موتورش رو یا میگیرن یا تو مسیر فرار و گریز از دست پلیس باید جونش رو بذاره
مشکل من با این سیستمه اشتباهه که پول ی سوئیچ هیچ جای دنیا انقدر نیست
ببخشید

ehsandsun
10-03-1390, 02:29 بعد از ظهر
دوست عزیز مجدد سلام
من حرفی نزدم کسی از دست من عصبانی بشه اگر کسی ناراحت شده من عذر خواهی میکنم من خاک زیر پای همه بچه های موتور سوار هم هستم در راجب به موتور در ایران اینکه این جا ایران وقتی شما موتور 5/3 هیوسانگ رو میخری 7 تومان خوب جای تعجب نیست که اینقدر به این موتور پول بدی در ضمن اگه این موتور مدارک تکمیل بود باید کم کم 6 تومان بهش پول میدادی در مورد موتور های سوئیچی اینکه اکثریت موتور ها تو ایران سوئیچی هستند یا مزایده بودن یا قاچاق وارد شدن جای تعجبی نداره که چرا قیمت ها سنگین واسه اینکه کله گنده های این کار این قیمت ها میفروشن و جوون های عاشق موتور سواری هم میخرن ما چاره ای نداریم مجبوریم که بخریم اگه نخریم که ارزو به دل میمونیم (البته با خودمم کسی بد برداشت نکنه ها ) پس من نسبت به قیمت داخلی بازار ایران قیمت پرتی نگفتم ولی موقع فروش یه تخفیفی باز میدم.
پس تا بعد در پناه حق

M.SH.K
10-03-1390, 02:34 بعد از ظهر
البته اون قیمت ئو برابریه هیوسانگ بخاطر مدارکش هست وگرنه همه ما میدونیم که انقدر ارزش نداره
بهر جهت ببخشید
امیدوارم به قیمت مناسب که هردوطرف راضی باشن بفروشیش
یا علی

Sination
10-03-1390, 04:26 بعد از ظهر
دوست عزیز این موتور چون محبوب هستش و کم هستش قیمتش همینجوریه

M.SH.K
10-03-1390, 06:44 بعد از ظهر
دوست عزیز این موتور چون محبوب هستش و کم هستش قیمتش همینجوریه

نمیخوام تاپیک فروش این بنده خدا رو خراب کنم خواستی بعدا خصوصی صحبت کنیم
اینم ی تفکر و فرهنگه اشتباهه که تو ماشین و موتور که ی وسیله ی مصرفی هست وقتی تک و کمیاب شد ی معنیه دیگه هم میده یعنی اینکه نه خدمات نه سرویس نه لوازم و قطعه و نه نکنولوژی و علم مهندسیش
همه اینها باز باید قیمت رو بیاره پاییین تر ولی بخاطر اینکه ما داریم تو ایران حمایت میکنیم با خرید و فرو شمون این اتفاق میافته
وقتی من میبینم یکی داره ی مدل با تمام صحبتایی که شد رو با ی قیمت بالا میفروشه منم جنس خودم رو میگم چون فلانی انقدر فروخت پس منم بیام بالا بدم
این چرخه هم همینجور ادامه پیدا میکنه و میچرخه و همه گیر میشه و الکی الکی ی قیمت کاذب پیدا میشه و بعضی ادمای سودجو هم میشه کارشون که هی برن بیارن و بفروشن به جوونای بدبخت

ehsandsun
10-03-1390, 11:48 بعد از ظهر
دوست عزیز این موتور تک و یا کمیاب نشده (بدلیل فرسودگی یا هرچیز دیگه و...) بلکه از اول در ایران کم وارد شده کم بودنش دلیل نمیشه که قطعات نباشه خدارو شکر که تو این 3 سال کارش به تعمیرگاه نکشیده ولی اگر خراب شد من هم متخصص این کارو به شما معرفی میکنم هم آدرس جایی که میتونید قطعاتش رو با قیمت مناسب پیدا کنید.
در مورد فرهنگ اشتباه شما درست میفرمایید ولی چه غلط چه درست بلاخره این فرهنگ جا افتاده و کاریش نمیشه کرد و درست کردنش هم کار یه نفر نیست شما هم میدونم میخواین بگین چون این موتور مدارک نداره مثل یک کالای دزدی میمونه که باید اون ارزون خرید ولی اینطور نیست قیمت این موتور تو بازار الان اینه میتونید این قیمت و تو گمرک سوال کنید من قبلاً هم گفتم الان هم میگم من قیمت پرتی ندادم در ضمن اگر در پست حرفی زده شد که باعث ناراحتی شما شد من پیشاپیش معذرت خواهی میکنم.

king2002
11-03-1390, 06:33 قبل از ظهر
اسم هورنت هم خیلی قشنگه چه برسه به ظاهر موتور
ظاهرش خیلی سادست ولی همه اجزاش با هم همخونی داره - حتی اون اگزوز کنار زینش

کلا همه مدلاش طرفدار زیاد داره و راحت معامله میشه

mohsenes
05-04-1390, 09:05 بعد از ظهر
با عرض معذرت از دوستان گل طرفدار موتور ...

از اونجایی که بنده چند ساله که هورنت دارم و هم 250 ، 600 و 900 رو داشتم و تجربه کردم بهتون میگم علت گرونی موتور هورنت حتی با وجود بدون مدارکش ، قیمت بین المللیه این موتوره

الان تقریبا با اطمینان میتونم بهتون بگم تقریبا تمامی موتورهای موجود در ایران موتورهایی هستن که از طریق شرکتهای فروش مزایده ژاپنی به منطقه خلیج فارس میان و در کشورهای حاشیه خلیج پخش میشن ، اگر سری به سایت های فروش موتورسیکلت های مستعمل ژاپنی بزنید میتونید ببینید که گاها حتی موتور سیکلت 250 سی سی هورنت از یک سی بی 1300 با سال ساخت یکسان گرونتره ...

شما میتونید علتش رو از ژاپنی ها بپرسین ولی یکی از دلایل ساده اش اینه که خودم هم تجربه اش کردم ، وقتی شما یک موتور سیکلت برای مصرف روزانه میخاید مطمئنا موتورسیکلتی که ظاهر یک موتور سیکلت 1000 سی سی داره و مصرف بنزین یک 250 سی سی رو ترجیه میدید به یک موتور 1300 سی سی که با اون وزن سنگینش هی آدم رو میخاد چپه کنه و هم مصرف بنزینش سرسام آوره ، من با هورنت تو تهران با یک باک بنزین 5 برابر موتور سی بی 1000 مسیر طی میکردم ، حالا این رو شما تعمیم بدین به یک نفر که میخاد هر روز سوار موتور بشه ...

و اما دلایل مختلف دیگه

اگه خاستین یه سری به قیمتای بین المللی موتور سیکلت بزنین به سایت زیر برین

auc.coral.bz

user:accessme
pass:auction

حسـن
05-04-1390, 10:02 بعد از ظهر
هرچه سریعتر یه عکس از هورنت 600 خودتون بزارید که تاحالا ندیدم :bunnyearsmiley:

mohsenes
06-04-1390, 12:21 بعد از ظهر
هرچه سریعتر یه عکس از هورنت 600 خودتون بزارید که تاحالا ندیدم :bunnyearsmiley:

BikePics - mohsen's Member Page on BikePics.Com ([Only registered and activated users can see links])

ehsandsun
06-04-1390, 04:39 بعد از ظهر
سلام به دوستان عزیز بنا به صحبت های گذشته اگر کسی موتور من و خواست یه pm بده من شمارم رو بهش میدم زنگ بزنه و شما آقا محسن عزیز اگه فروشنده بودی من دنبال یه 600 میگردم خواستی بفروشی خریدارم.

Classified
06-04-1390, 04:54 بعد از ظهر
BikePics - mohsen's Member Page on BikePics.Com ([Only registered and activated users can see links])

خدایی با موتوراتون حال کردم

فقط نیکید:icon_pf (95):

mohsenes
07-04-1390, 12:08 قبل از ظهر
سلام به دوستان عزیز بنا به صحبت های گذشته اگر کسی موتور من و خواست یه pm بده من شمارم رو بهش میدم زنگ بزنه و شما آقا محسن عزیز اگه فروشنده بودی من دنبال یه 600 میگردم خواستی بفروشی خریدارم.

احسان جون - الان دیگه هورنت 600 موجود نیست ، چون فروخته شده

البته برای دوست دیگم هم باید بنویسم که از اونجایی که علاقه زیادی به موتورای راحت و با قابلیت مانور بالا دارم کلاس خیابونی رو همیشه ترجیه میدم و کلا علاقه ای به موتورای ریس و کروز ندارم ، سری هورنت علاوه بر اینکه یک موتور خیابونی جمع و جور و با مانور بالائه بدلیل استفاده از انجین های سری ریس در این موتورها قابلیت بیشتری رو نسبت به سایر رقبا فراهم کرده .

دوستان دعا کنید که شرایط درست بشه که هر کسی که علاقه به این موتورها داره و قصد مزاحمت برای دیگران نداره بتونه براحتی و با اطمینان از این موتورها استفاده کنه ... !

فعلن که یه موتورمون رو یگان محترم امداد امروز خابوند از فردا باید بیوفتیم دنبال آزاد کردنش ....

ehsandsun
07-04-1390, 12:38 قبل از ظهر
فدا سرت محسن عزیز ولی خداییش 600 خیلی تمیز بود حیف.

AMIR EBRAHIMI
07-04-1390, 03:41 قبل از ظهر
سلام احسان جان قدر این موتور رو من میدونم داداش!! اگر هم کمی راه بیای میخوامش نقققد!!

---------- Post added at 04:41 AM ---------- Previous post was at 04:25 AM ----------

راستی اگر هم عوض کنی یه crf 008 هم دارم اگه به کارت بیاد!!

برو اینجا ببینش:

BikePics - amir2010's 2008 Honda CRF 250 Home Page on BikePics.Com ([Only registered and activated users can see links])

اگه باز نشد ,اون خط مورب قبل از http رو بزار آخر آدرس =cr250f قیمتشم 5500 ...اگرم نه که بیا نقد بدم بشت!!

حقیقتآ چند ماهه دارم دنبال یه استریت خاص میگردم چی از hornet بهتر؟! رنگشم خاصه!

mohsenes
07-04-1390, 03:08 بعد از ظهر
فدا سرت محسن عزیز ولی خداییش 600 خیلی تمیز بود حیف.

چی چی فدای سرت ، نفست از جای گرم بلند میشه انگار ، البته قبول که مال دنیا غصه خوردن نداره ، ولی آدم از این میسوزه که فقر فرهنگی عده ای بی فرهنگ ( چه مسئول و چه موتورسوار) باعث میشه که این همه درد سر درست شه ...

شما رو که نمیدونم ولی من برای خریدن اینن موتورا ریال ریال پول جم میکنم ...

ehsandsun
07-04-1390, 04:28 بعد از ظهر
چی چی فدای سرت ، نفست از جای گرم بلند میشه انگار ، البته قبول که مال دنیا غصه خوردن نداره ، ولی آدم از این میسوزه که فقر فرهنگی عده ای بی فرهنگ ( چه مسئول و چه موتورسوار) باعث میشه که این همه درد سر درست شه ...

شما رو که نمیدونم ولی من برای خریدن اینن موتورا ریال ریال پول جم میکنم ...

محسن جان شرمنده اگر از حرف من ناراحت شدی البته من بد برداشت کردم چون فکر کردم شما در پست قبل نوشتید که موتورو خودتون فروختین نه اینکه فروخته شده و الان هم خوابیده باز هم شرمنده من دعا میکنم هرچه زودتر بتونی موتورت و پس بگیری در ضمن من هم خودم واسه خرید موتور ریال به ریال پول جمع میکنم تا یه موتور بخرم به هرحال عشقه دیگه کاریشم نمیشه کرد.

AMIR EBRAHIMI
07-04-1390, 10:00 بعد از ظهر
احسان جان کاشکی قبل از رفتن عکساشو برام میل میکردی یادم رفت بگم بهت اگه نرفتی هنوز, لطف میکنی؟؟

aligsx
08-04-1390, 12:34 قبل از ظهر
داداش اخرش چند میدی ما ازت بر داریم؟

mohsenes
08-04-1390, 07:02 بعد از ظهر
سلام مجدد ، من هم یه هورنت 250 دارم اگه کسی خواست بگه که من شمارم رو بدم زنگ بزنه

رنگ قرمز آلبالویی ، بدون مدارک

عکس موتور رو الان ندارم ولی دقیقا شبیه این یکی هورنتمه که عکساش اینجا هست :

قیمتش هم 4.200 فوق العاده سالم و قشنگه ، کسی بخاد باهاش را میام ...

naser
17-04-1390, 12:07 قبل از ظهر
سلام يه شماره تلفن بذار باهم بحرفيم اگه موتور اوني باشه كه من ميگم پول تو حسابته.

mohsenes
18-04-1390, 08:58 بعد از ظهر
سلام يه شماره تلفن بذار باهم بحرفيم اگه موتور اوني باشه كه من ميگم پول تو حسابته.

سلام

شماره تماس من : 09381660850

منتظر تماستونم...

shihan
01-05-1390, 11:30 قبل از ظهر
سلام خوبی* دادا.. به من زنگ بزن خریدارم. منتظرم،من شاهین بچه ستار خان ـم.منتظرم

Amir
01-05-1390, 12:46 بعد از ظهر
salam khobi dada.. be man zang bezan kharidaram. montazeram,man shahin bache satar khanam.montazeram

خوش امدید , زبان فروم فارسی هست لطفا فارسی تایپ کنید , اگه اکمانشو ندارید از سایت بهنویس (انتهای همین صفحه استفاده کنید)

موفق باشید

shihan
01-05-1390, 02:06 بعد از ظهر
سلام اگه نفرختیش به من زنگ بزن منتظرم. ۰۹۳۵۳۰۷۱۰۰۴

Amir
01-05-1390, 05:21 بعد از ظهر
salam age nafrokhtish be man zang bezan montazeram. 09353071004

---------- Post added at 03:06 PM ---------- Previous post was at 03:05 PM ----------

yadet nare zang bezaniha... 0935 307 1004

این سومین اخطار من به شما هست دفعه ی بعد مجبورم دسترسی تون رو به فروم محدود کنم لطفا فارسی تایپ کنید

ehsandsun
06-05-1390, 04:53 بعد از ظهر
دوستان عزیز شرمنده یه چند وقتی یه مشکلی واسم پیش اومده بود نتونستم به سایت سر بزنم از این حرفا گذشته من هنوز موتورو نفروختم هرکی خواست فقط یه pm خصوصی بده ممنون از همگی.
یا حق

ehsandsun
08-06-1390, 11:26 قبل از ظهر
فروخته شد
از مدیر سایت خواهشمندم این تاپیک را قفل کنند