PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تعویض پلاک موتور سیکلت

mentiroso
21-07-1392, 11:59 قبل از ظهر
دوستان اینم جهت اطلاع رسانی

موتور 180 سی سی و بالای 180 سی سی حضور مالکت موتور زمان شماره گذاری الزامی است.

من امروز رفتم موتورم رو پلاک کنم وکالت تام الاختیار و قطعی سند داشتم گفتند باید مالک حضور داشته باشه..خیلی جالبه همه چی مملکتمون به هم میخوره..50 تومن پول اضافی بنده از جیب دادم یه بی سواد گذاشتن دم در میگه مگه تعویض پلاک نشه سند میزنن (یکی نیست بیاد به این بنده خدا وکالت قطعی سند رو توضیح بده.پیش مشاور فنی و رئیس شماره گذاری رفتم گتن قانون جدیده) و جالب تر اینکه محضر هم اظهار بی اطلاعی کرد.یه ابلاغیه میخوا بدن فکر کنم 1 سال طول بکشه ولی خلافی و جریمه و قوانین جدیدش ماشاءالله همیشه آنلاینه
این مورد رو تو این تاپیک گفتم تا خدای ناکرده پول اضافی از جیب کسی نره.

soleymani
21-07-1392, 12:10 بعد از ظهر
آره دوست عزیز من 2هفته پیش رفتم این اطلاعیه رو توی خلیج دیدم
موقع فروش موتورم

Unregistered1
21-07-1392, 12:31 بعد از ظهر
درسته موتور بالای 180 سی سی باید مالک همراهتون باشه..... راستی اینم بگم که تا اطلاع ثانوی به نام زدن تو محضر ضروری نیستش...همون پلاک گذاری یه سند جدید به نام خریدار صادر میکنه و

تمام....البته هنوز بین دولت و راهنمایی رانندگی سر این قضیه بحثه...ولی طبق آخرین اخبار تا انتهای امسال تصویب شده که محضر ضرورتی نداره...مگه اینکه خریدار اصرار داشته باشه...

mentiroso
21-07-1392, 01:29 بعد از ظهر
درسته موتور بالای 180 سی سی باید مالک همراهتون باشه..... راستی اینم بگم که تا اطلاع ثانوی به نام زدن تو محضر ضروری نیستش...همون پلاک گذاری یه سند جدید به نام خریدار صادر میکنه و

تمام....البته هنوز بین دولت و راهنمایی رانندگی سر این قضیه بحثه...ولی طبق آخرین اخبار تا انتهای امسال تصویب شده که محضر ضرورتی نداره...مگه اینکه خریدار اصرار داشته باشه...

کلا تو کشور ما همه سر همه چیز با هم بحث دارند و لی به نتیجه دقیق نمیرسند..انقدر آزمون و خطا میکنند تا به نتیجه برسند.
از من میشنوید سند تو محضر رو 100% بزنید.

آره دوست عزیز من 2هفته پیش رفتم این اطلاعیه رو توی خلیج دیدم
موقع فروش موتورم

قربون شکلت یه اطلاع میدادی

Unregistered1
21-07-1392, 01:41 بعد از ظهر
درسته سند رو بزنید حتما"...چون هنوز هیچ چیزو قطعی نکردن...یهو کنسلش میکنن و بعد یه سال باید بیوفتید دنبال صاحب سند

soleymani
21-07-1392, 02:13 بعد از ظهر
به مدیران پیام خصوصی گفتم
یادم رفت توی تایپیک مربوطه درج کنم
شرمنده

hoseinferi
29-07-1392, 06:35 بعد از ظهر
سلام دوستان
یکی از رفقا یک موتور 83 با سند و با پلاک گم شده خرید و انجین رو انداخت رو موتور خودش. من تنه خالی رو با سند ازش گرفتم و موتور رو بازسازی کردم. یک انجین صفر هم از گمرک خریدم و انداختم رو تنه. البته جایی که ازش استفاده میکنم نیازی به شماره نداره ولی در کل میخوام بدونم میشه این موتور پلاک ملی بشه؟

kawasaki
01-08-1392, 08:02 قبل از ظهر
این قانون برداشت شده دوستان باز با وکالت میتونید برید تعویض پلاک.دیروز تعویض پلاک بودم.

نه پلاک نمی‌شه چون شماره تنه و موتور باید با هم بخونه.